Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Wisła Kraków II (1 : 1)

STAL - Wisła Kraków II  (1 : 1)
Bramkę dla Stali zdobył Radawiec.

Komentarze (34)

~bobek | 2003-11-2 13:54

tak jak pisalem wczesniej stal zremisowala z rezerwami wisly 1-1
JEST SIE Z CZEGO CIESZYC!!

~joł | 2003-11-2 14:06

To pewne info ?

~fx | 2003-11-2 14:13

w 1999 roku w pucharze Polski potfalilismy grac dobry mecz z wisłą (pierwszym skladem) i przegralismy dopiero w karnych..... szkoda ze dzisiaj musimy sie meczyc o remis z jej rezerwami..... pozdrawiam prawdziwych kibiców STALÓWKI

~Młodzdik stali | 2003-11-2 16:05

ZKS ZKS pokazało ze jest na poziomie wisły kraków

~kibic | 2003-11-2 16:22

po wisle spodziewalem sie czegos wiecej,a wcale nie byli lepsi od stali,ktora mogla powalczyc o zwyciestwo!!!!

~KGB | 2003-11-2 16:31

Zgadzam sie w 100% z FX nic dodac nic ujac!!!

~cyc | 2003-11-2 17:01

STALÓWKA&RAKOW&RESOVIA-HOOLIGANS----stalowka wygraz sandecja hhe ;p

~kkk | 2003-11-2 20:20

czy Stalową stać na awans do 2 ligi?

~mm | 2003-11-2 20:51

Kiedy Stalówka ma treningi wie może ktoś??

~ZKS____STAL | 2003-11-2 20:55

ZKS

STAL+RAKOW+RESOVIA !!!!!!!!!
CZY TA STALOWA WEJDZIE DO DRUGIEJ LIGI CZEKAM NA TO MUSI WYGRAC Z SANDECJA, BO Z WISŁA TYLKO 1:1 ALE TO NI ETAKI ZŁY WYNIK..... NIE MOGŁEM ISC NA MECZ STLOWEJ Z WISŁA MOZE MI KTOS POWIE KTO PRZYJECHAŁZ PODSTAWOWEGO SKŁĄDU WISŁY I KTO STRZELIŁ BRAMKĘ DLA WISŁY.....

~STALOWA | 2003-11-2 20:57

duzo było kibcow na meczu z wisła ??

~Waścik | 2003-11-2 21:25

No więc tak chciałem pozdrowić babcie,dziadka,hahaha,rodzi hahaahaha
A przedewsystkim STALÓWKE hehehe
I jeszcze debila Bartka hahahaha
A poydrawiam goraco STAL haha
Ale ye mnie debil nie wiem co pichahah

~fx | 2003-11-2 21:25

(do Stalowa i Zks__Stal) Bramke dla wisły zdobył Kmiecik. Przyjechał Pater, Nowotczyński, Sunday i Ouadja.... Widzów bylo mało... Może z 1000..

~Jureczek | 2003-11-3 02:28

nic sie niesatlo!!! W tym sezonie to jeszcze nic z tych mlodych chlopakow niebędzie ale w nastepnym sezonie wezmą sie do roboty i myśle ze powalczą przymajmniej o baraże>

~radek | 2003-11-3 14:51

Czego wy piszecie o awansie Stali do 2 ligi przeciez klub niema piniędzy na nic a nie zeby robic 2 lige to dobze ze pan Kwieciński sie zlitował i wzioł ta druzyne i jakos to poklecił ale to jest druzyna na środek 3 ligi i tak gra chyba zeby jeszcze przyszło by ze trzech takich panów to wtedy mozna mysleć o 2 lidze a póki co cieszmy sie tym co mamy!!!!

~radek | 2003-11-3 16:12

Mi mecz sie podobal ,szkoda tej akccji MICHALAKA ale tak bywa .Bardzo dobry powrot RYBAKA A TAKZE SPODOBALA MI SIE GRA SIBY.Dobrze ze powrocil do gry .bardzo piekne podanie MICHALAKA a pozniej ladny strzal RADAWCA.wisla nie pokazala czegos wiecej!!! BYL TO MECZ NA POZIOMIE TAK JAK PRZYSTALO NA KRAKOW I STALOWKE!!!BRAWO DLA SEDZIEGO !!! TERAZ MECZ Z SANDECJA mysle ze gra bedzie podobna do meczu z wisla .SZCZERZE MOWIAC LICZE NA WYGRANA!!!DO BOJU!!!!!!!!!!

~*** | 2003-11-3 18:11

STALOWA ZAGRALA FATALNIE MOGLI TEN MECZ WYGRAC Z 3-1!!ALE JEST TYLKO REMIS.NIE MA SIE Z CZEGO CIESZYC BO STAL MA TERAZ 9 pkt.STRATY DO KORONY. I TA PRZEWAGE BEDZIE CIEZKO ODROBIC.NO CHYBA ZE TERAZ KORONA PRZEGRA TO MOZE... .A TAK WOGOLE TO HEKO GRA OSTATNIO ZAJEBISCIE ROZWALILI KORONE 3-1!! BRAVO.WRACAJAC DO STALOWKI TRZEBA WYGRAC Z SANDENCJA I NA RUNDE WIOSENNA POROBIC PARE TRANSFEROW I POWALCZYC O AWANS ALBO O BARAŻE (Z TŁOKAMI GORZYCE :) )POZDROWIENIA DFLA WSZYSTKICH KIBICOW STALI KTORYCH NA MECZU Z WISLA BYLO MALO

~Stonoga | 2003-11-3 18:16

To jest kolejna kropla niepowodzeń... uzbiera się ich jeszcze kilka i się wszystko wyleje i poprostu spadniecie.... Poprostu trzeba tych chłopów troche podćwiczyć, może zmienić skład?

Módlmy się wszyscy z Stal Stalową Wolę
:* Pozdrawiam

ave

~antyostrowiec | 2003-11-3 18:50

Baraz z Ostrowcem to by bylo cos. Niestety Stalowka i KSZO sa za slalabe zeby sie zalapac na baraze.

~kibic | 2003-11-3 19:00

Bardzo ładny mecz. pierwszy w tym sezonie - BRAWO!!!!!!!!!!!!! teko czego mnie lubioe na meczach w Stalowej to przeklinanie na zawodnikow swoje druzyny.Ta widownia " czesc" nie zna sie na pilce tylko wyładowuje sie na zawodnikach. Jak mozna wyklinac Michalaka czy Rybaka pierwszy grał jeszcze nie wyleczona noga jeszcze na treningu kulał a drugi powraca do zespołu.Za chwile Michalak dopomogł w szczeleniu bramki i ta grupa ludzi bije mu brawo a jeszcze przed ta akcja takie obelgi lub sprzedany mecz. NARAZIE NIKT NIE JEST MI WSTANIE WYTŁUMACZYC TEJ GRUPY LUDZI BO TO NIE KIBICE ODNOSNIE ICH ZACHOWANIA. ALE DZIEKI DRUZYNIE MAMY PUNKT KTORY CIESZY I GRA!!!!!!BRAWO JESZCZE SANDECJA I JEZELI TAK ZAGRAJA JESTEM JUZ SPOKOJNY O PUNKTY A JA WIEM ZE MICHALAK ZACZNIE SZCZELAC BRAMKI BO TO WIELKI POTECJAŁ
STARSZY KIBIC STALI

~kibic | 2003-11-3 19:05

Bardzo ładny mecz. pierwszy w tym sezonie - BRAWO!!!!!!!!!!!!! teko czego mnie lubioe na meczach w Stalowej to przeklinanie na zawodnikow swoje druzyny.Ta widownia " czesc" nie zna sie na pilce tylko wyładowuje sie na zawodnikach. Jak mozna wyklinac Michalaka czy Rybaka pierwszy grał jeszcze nie wyleczona noga jeszcze na treningu kulał a drugi powraca do zespołu.Za chwile Michalak dopomogł w szczeleniu bramki i ta grupa ludzi bije mu brawo a jeszcze przed ta akcja takie obelgi lub sprzedany mecz. NARAZIE NIKT NIE JEST MI WSTANIE WYTŁUMACZYC TEJ GRUPY LUDZI BO TO NIE KIBICE ODNOSNIE ICH ZACHOWANIA. ALE DZIEKI DRUZYNIE MAMY PUNKT KTORY CIESZY I GRA!!!!!!BRAWO JESZCZE SANDECJA I JEZELI TAK ZAGRAJA JESTEM JUZ SPOKOJNY O PUNKTY A JA WIEM ZE MICHALAK ZACZNIE STRZELAC BRAMKI BO TO WIELKI POTECJAŁ
STARSZY KIBIC STALI

~hektorr | 2003-11-3 20:39

Mam pare zdań do gościa ktróry podpisał się autor.Człowieku w jaki ty świecie żyjesz?Czy ty się dopiero obudziłeś?Bo to że ty się na piłce nie znasz to jest poprostu wiadome i swoimi wypowiedziami człowieku tylko się ośmieszasz.Są jakieś gry inne niż piłka tam się wypowiedz na forum np.odnośnie biegu na 400 m tam tylko się biegnie w koło nie trzeba się znać tam poopowiadaj bzdury które wypisujesz bo do tego sie tylko nadajesz.Co ty chcesz człowieku koronę gonić z czym,hyba że wyłożysz oszczędności ze swej świnki.zawodników sprowadzić w zimie powiedz tylko człowieku po co iz czego im zapłacisz?????????? Przepraszam hyba że rozbijesz również świnkę siostry.Sprawa pierwsza to to że nie mieliśmy szans na awans już na starcie,a tym bardziej gonienie kogoś w rundzie rewanżowej to najgorszy idiotyzm który usłyszałem.Tu jest potrzebny spokój i ogrywanie młodzieży którą mamy niezła.Sprowadzając znów posiłki z zewnątrz to tylko posadzenie swoich chłopaków na ławce lub wysłanie ich np.turbia,nisko.Tym bardziej że sznase na awans zerowe.Także jesteśmy stratni pod względem sportowym blokowanie swoich chłopaków i wgledy finansowe zapłacenie im pensji czy wynajęcie mieszkania.Także nie wypisuj bzdur bo smykałki do tego nie masz napewno.Zostaw to ludzią inteligentym a ty zajmij się pisaniem felietonów na stronie lekiej atletyki.

~bufon | 2003-11-3 21:02

O AWANSIE STALOWKI MOŻEMY POMAŻYC .JAK BEDĄ PIENIĄDZE (moze za pare lat).

~kibic fótbolu | 2003-11-4 09:33

Niewiem ale czemu nie ejst wystawiany Bienko, przeciez z pewnoscia bylby wzmocnioeniem zespolu Stali, jeszcze sie działacze sie przekonaja o gże mistrza.

~fANS'38 | 2003-11-4 14:19

Niema co obgadywać naszy graczy przeciez to nie są piłkarzez 1 ligi i jak chcecie ogladać 1 lige to nie w Stalowej.
Na mecze chodzicie i dopingujemy naszej druzynie i chcemy wygrywać w 3 lidze myslicie że jak byśmy byli w 2 lidze to byśmy wygrywali (mażenia) 2 liga to zadużo jak na nasz klub.Aha i jeszcze jedno jak dopingujesz to spiewasz "Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cie " I tak ma zostać nawet jak byśmy grali w 4-5 liga to i tak jesteśmy z tobą nasza Stalóweczko (moim miastem jest Stalowa a klubem Zks!!!)

~dzimi | 2003-11-6 10:36

Ludzie o czym wy wogole piszacie o awansie Stali?!O tym nawet nie piszcie poniewaz to nie jest realne,koniec kropka i mysle ze nie ma juz naiwniakow wierzacych w awans.Jesli chodzi o mecz z Wisla to dla nas jest to mecz jak przegrany.Remis na wlasnym stadionie po "dobrej grze".Wiecie dlaczego kazdy pisze ze Stal zagrala dobrze?To ja wam napisze,poniewaz Wisle nie bardzo uklada sie gra w deszczu i tylko dlatego Stal widza w dobrym swietle.Jezeli ten remis bylby na wyjezdzie to bylo by sie z czego cieszyc,a tak niestety nie ma z czego!!!Jeszcze jedno mam nadzieje ze sponsor pan KWIECINSKI to czyta,jezeli nie to prosze mu przekazac ze wkladac pieniadze w trzecia lige to jest,jesli chodzi o strone finansowa nie oplacalne.Sponsoring powinien sam na siebie zarabiac.Zainteresowani wiedza o co chodzi.Z tego co wiem to jest pan wlascicielem kantoru i juz swoja renome ma!!

~fan hooligans | 2003-11-6 13:14

Do Dzimiego ty cwelu nie pisz takich glupot

~Hektor | 2003-11-6 15:58

Dzimi czy ty myślisz że pan kwieciński to robi dla reklamy swojego kntoru????????I rudnik i nisko sponsorował bo na reklamie mu zależy?On to robi bo to lubi i nie ma co z pieniędzmi robić .A renomę ma już od dawna.

~STAL SANOK | 2003-11-13 11:05

zapraszam na stronę www.stalsanok.w.pl

~kuca | 2003-11-14 10:20

kuca to szmata


~Fighter | 2003-11-14 11:02

Jebac stal i wszystkich niewiernych bucy!
Jazda jazda biala Gwiazda!!!

~b.m | 2003-11-16 20:28

michalak,rybak,ożóg to królowie 3 ligowej piłki

~Kuca | 2003-11-17 12:17

Beton zamóruj się.
hahahahahahahaha

~rzulf | 2003-12-11 12:11

a co to jest "stal"?
stalowy smietnik dal wyrzutkow z polskiej ligi

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1879) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1184) » Vielitz44 (1114)
» Filip kacper k. (994) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (627)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Radomiak Radom - STAL (2:0)
2015-08-08
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 9 717 razy
STAL - Górnik Łęczna (4:0)
2008-09-06
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 28 591 razy
STAL - Puszcza Niepołomice (1:0)
2016-08-20
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 12 186 razy
Górnik Wałbrzych - STAL (1:3)
2015-04-11
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 1 094 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.01575