Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal zagra z Odrą bez Uwakwe.

Stal zagra z Odrą bez Uwakwe.

Na inaugurację rozgrywek w nowej pierwszej lidze Stal Stalowa Wola podejmuje na własnym boisku Odrę Opole.

O tym, że mecz odbędzie się zgodnie z terminarzem w sobotę, zadecydował w czwartek Zarząd PZPN. Odra to dobry przeciwnik na początek rozgrywek, które dla jednych i drugich są sporą niewiadomą.

Stal szuka wzmocnień

Stalowcy w dalszym ciągu szukają nowych graczy, aby wzmocnić skład. Od czwartku trenuje z zespołem nowy ofensywny pomocnik, ale jego personalia okryte były tajemnicą. W meczu z Odrą na pewno nie zagra. Zespół Stali przygotowuje się bez podstawowego rozgrywającego Longinusa Uwakwe, który ma być w sobotę w Stalowej Woli i wtedy ostatecznie rozstrzygnie się czy pozostanie w zespole na kolejny sezon.

W jego miejsce zagra Artur Szlęzak z Cracovii, który był podstawowym graczem zespołu występującego w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy. Pomagać mu będą w środku pola Tadeusz Krawiec i chyba Krzysztof Trela. Być może do pomocy zostanie przesunięty ktoś z dwójki - Krystian Lebioda, Jacek Maciorowski. W ataku trener Władysław Łach nie ma dużego pola manewru i Abla Salamiego, będzie wspomagał pozyskany z Izolatora Boguchwała, Tomasz Walat.

Kłopoty Odry
 

Opolanie podobnie jak Stal, będą się w tym sezonie bronić przed spadkiem, a dopiero w ostatnich dniach dostali licencję na grę w I lidze. Musieli przedstawić w PZPN pisemne gwarancje od największych wierzycieli ZUS i Urzędu Skarbowego i warunkowo dostali licencję.

W klubie nie ma już czołowego strzelca z Nigerii - Ugo, którym interesowała się Stal, ale okazał się za drogi. Ponadto do Stalowej woli nie przyjechał z powodu kontuzji podstawowy rozgrywający Marek Tracz, a za kartki pauzuje obrońca Filipe, który miał grać w Zagłębiu Lubin. Pod dużym znakiem zapytania stoi występ innego pomocnika Tomasza Copika, który ma problemy z kolanem.

W poprzednim sezonie Stal wygrała z Odrą 1-0, a gola w 2 min zdobył Abel Salami. Nie mamy nic przeciwko, aby Nigeryjczyk w sobotnim meczu uczynił to po raz drugi.
W sprzedaży są już karnety na cały sezon w cenie 150 zł (normalne) i 100 zł (ulgowe). Można je kupić w klubie w godz. 7-16, a także w kasach stadionu na półtorej godziny przed meczem, który rozpocznie się o godz. 17.

 

nowiny24.pl

Komentarze (55)

~stal | 2008-07-25 22:29

Lump niech nie pierdzi w stołek,tylko niech podpisuje umowę z Longinusem,niech Mu da te parę groszy więcej.Za dużego pola manewru już nie ma ,zawsze za te same pieniądze może przyjść póżniej ktoś inny i może okazać się niewypałem.Uwakwe przynajmniej jest już sprawdzony i jest zgrany z drużyną.Jeżeli nie uda się zatrzymać Uwakwe,to ci z zarządu będą dla mnie największymi frajerami jakich znam.Zresztą My kibice tego się domagamy,Lump podpisuj Umowę z Longinusem,bo większość kibiców przychodzi na mecze ,zobaczyć jak spisują się Nasi Stranieri.

~Grosz | 2008-07-25 22:36

Pare gorszy to i ja moge dać może być 5 ?

~Mlody | 2008-07-26 01:18

KIEDY BYLEM MALY DUMNY BYLEM ZE NAUCZYLEM SIE CHODZIC, 5 LAT POZNIEJ DUMNY BYLEM Z TEGO ZE MOJE NOGI ZAPROWADZILY MNIE PO RAZ PIERWSZY NA STALÓWKI.... 15 LAT PO PIERWSZYM USLYSZANYM GWIZDKU NA UL. HUTNICZEJ DUMNY JESTEM Z TYCH WSZYSTKICH PIEKNYCH CHWIL Z TYCH ZIELONO-CZARNYCH BARW I Z TEGO CO NAM CZAS PRZYNIESIE...STALÓWK A DALA MI WIARE I PRZYGODY A JA JEJ ODDALEM MOJE SERCE.

~Kibic | 2008-07-26 10:06

Mam nadzieje ze dzisiaj dużo ludzi wybiera sie na mecz!!!!! STALÓWKA!!

~2ee | 2008-07-26 10:20

mam nadzieje ze kadra Stalowki wynosi wiecej niz 15-16 osob?!!!

co sie kurwa dzieje z naszym klubem?

~Daro | 2008-07-26 10:26

Kadra na obecną chwilę (z Furtakiem i Gilarem) wynosi 18 osób, a jeszcze kilku zawodników ma dojść.

~ZBIGNIEW | 2008-07-26 10:30

PRACUJE W HSJ.czyli w ZLOMREXIE,nasza FIRMA MIALA KARNETY I TAKI UDALO MI SIE ZDOBYC PONIEWAZ MAM GO PO RAZ PIERWSZY TO NIE WIEM NA JAKA TRYBUNE I W KTORYM RZEDZIE MAM SIEDZIEC PROSZE O POMOC AHA KARNET JEST WARTOSCI 100 ZL..

~maxtor | 2008-07-26 10:40

a ja sie ciesze ze juz dzisiaj rusza liga niemoglem sie juz doczekac ;p a wiec wszyscy na meczyk

~do Zbigniew | 2008-07-26 10:46

Twój karnet upoważnia Cię do wejścia wszędzie oprócz trybuny Vip (tej na samym środku krytej z krzesełkami).

Ogólnie jest to karnet na trybunę krytą ale można wejść bez problemu na krzesełka i na "młyn" :)

Nie ma żadnego podziału na miejsca....a im wcześniej przyjdziesz tym lepsze miejsce sobie zajmiesz :)

~... | 2008-07-26 10:48

Niestety nie moge byc dzis na meczu ALE SERCEM BĘDE NA STADIONIE!!!

~Darek | 2008-07-26 11:14

Powiem szczerze że mnie to już wszystko wkurwia !!! ten cały zarzad i ten cały PZPN zaśpiewajmy coś tym Kurwą na meczu żeby nie myśleli że są bezkarni !!!!!!!!
Jebać PZPZ

~yellow | 2008-07-26 11:14

a ja biore żone i ide na stadionik.Bo to mnie napedza i daje mi siłe...

~do yellow | 2008-07-26 11:24

:) Mam nadzieję, że w naszym mieście więcej ludzi tak myśli.

~1938 | 2008-07-26 11:36

wszyscy idziemy na hutnicza, bierzemy razem ze sobą znajomych, zony, dzieci, i kogo tam macie :) i jedziemy z dobrym dopingiem dla naszych kopaczy trzeba im pokazac, ze jestesmy z nimi !!!

~Ehh | 2008-07-26 11:46

Dzisiaj będzie kaszana zobaczycie. Na młynie z 300 ludzi to maks. Ale trudno damy radę. Pozdrawiam

~1938 | 2008-07-26 11:50

lepiej 300 osob ktore daja z siebie wszystko, niz 1000 wiekszosc przypadkowych ktorzy nawet nie wiedza co maja spiewac, i stoja i nic nie robia. a co do frekfencji to sie rozwinie z meczu na mecz.

~homo | 2008-07-26 11:59

dzieci i kobiety pod opieką wchodzą za darmo.

~zks | 2008-07-26 12:27

mi sie wydaje ze dzisiaj kolo 3,5 tys powinno byc spokojnie, i dajemy z dopingiem ;)) juz sie nie moge doczekac 17 :D

~yellow | 2008-07-26 12:29

bedzie dużo ludzi bo zawsze na inaguracje sezonu zawsze jest sporo rzesza kibiców.Ludzie sa stesknieni piłki.Pomimo tego jakie kłopoty mamy trzeba iśc i pomóc piłkarzom.

~ADMIN | 2008-07-26 12:45

UWAGA!!!nie moge byc dzis na meczu .prosze o sms o wyniku do przerwy i po meczu.tel.508 546 886

~Bartekstw | 2008-07-26 12:46

ja jestem tymczasowo na emigracji w angli ale jak bylem w stalowej to zawsze na meczu bylem . Bede z druzyna sercem i prosze o wiarygodne podawanie wyniku :) z gory dziekuje
STALOWKA

~aaa | 2008-07-26 12:49

panie i panowie koooooorba !!!
dzisiaj bawimy sie przez pełne 90 minut. Aura sprzyja jak widać więc wymarzony dzień na inauguracje ligi. Jeszcze kopacze niech sie spiszą.

~Kibic | 2008-07-26 12:53

Wszyscy na mecz!!!!!!

~Szymen | 2008-07-26 13:04

dzisiaj panowie policjanty maja swe święto. Może jakas przyspiewka z okazji ich święta? :P

~BZC | 2008-07-26 13:13

A ja pozdrowię sobie wszystkich chłopaków z Czewy a szczególnie R. Stalówka & Racovia na zawsze razem BSNT!!!

~lolol | 2008-07-26 15:33

Śpiewamy jebać pzpn bo naprawde trzeba ich jebać, oni robią jakaś parodię z piłki nożnej

~aaaj | 2008-07-26 17:35

Jeżewski nieźle nagina :))

~rrr.... | 2008-07-26 17:40

ello bracia jaki wynik do przerwy.. poniewaz nie mopge byc na meczu bo jestem za woda..pozdro

~007 | 2008-07-26 17:44

0-1 w plecy

~bolus | 2008-07-26 17:53

no to sie zaczeło jeszcze szanse maja na remis

~MArcin | 2008-07-26 17:59

Spokojnie. Badzmy dobrej mysli. Przeciez 0-1 to pikuś. Jeszcze 45 minut z doliczeniem. Wiec wszystko moze sie zdarzyc. Pozdro!

~:) | 2008-07-26 18:30

Stalowkaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!

~banco | 2008-07-26 18:31

2:1 dla STALI :-) 20 min do konca meczu - tak trzymac

~stalowka :D | 2008-07-26 18:32

2:1 kurwaaaaaaaaa :DD:D:D:D

~max516 | 2008-07-26 18:35

a policja niech żyje,niech się z nami napije

~zombik | 2008-07-26 18:44

i bez jebanego Quwakwe sobie poradzimyL:)LL)L):): ):):);0 NIECH WYPIERDALA NA UKRAINE

~MELON | 2008-07-26 18:47

STALOWECZKA MA KOCHANA NA ZAWSZE W MYM SERCU UWIELBIANA NIE WAZNY SKLAD WAZNA WALECZNOSC POZDROWIENA DLA ZATORZAKOW

~Stal | 2008-07-26 18:48

chlopaki sie zgraja i gitara ;)

~ehh | 2008-07-26 18:51

Fizycznie daleko sercem i duchem zawsze na Hutniczej pozdro emigranci

~eeefe | 2008-07-26 18:55

zombik spier...

~zombik | 2008-07-26 18:59

Niech Uwakwe spierdala i tak sie nie nadaje do gry!!!!!!!!!!!!!! On sie nadaje ale do koryta pelnego bananow hehehehe!!!!!!!!!!!! !!!!!

~KSP | 2008-07-26 19:00

Gratki od Warszawskiej Poloni. Niektórzy tu jeszcze pamiętają stare czasy.
Oby tak dalej Podkarpacka Ośmiornico.

Sercem za Polonią, myślami z ZKS

~Boniek75 | 2008-07-26 19:00

STALLLLLLLLLLLLLLLLL L Ponad Wszystko!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !! 3-punkty

~foxu | 2008-07-26 19:00

zombik Ty głąbie ...

~ok | 2008-07-26 19:01

zamknij jape pacanie o co ci chodzi ? biały kutas

~SM | 2008-07-26 19:02

Zapraszamy » LINK duzo informacji z życia STALÓWKI... POSZUKUJEMY REDAKTORÓW DO PROWADZENIA SERWISU

~do SM | 2008-07-26 19:05

~zombik | 2008-07-26 19:05

Uwakwe to cienias jakich malo nie potrzebujemy go niech sobie przeczyta te komentarze i niech spada!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!

~do Zombiak | 2008-07-26 19:10

Zombiak ty popaprańcu...weź się najpierw za czytanie a nie za pisanie!! ..musisz się jeszcze dużo o życiu nauczyć

~jefrey | 2008-07-26 19:13

do ksp - dzięki chłopie!!!!!!!!!

~Volzerex | 2008-07-26 19:16

po tym zwycięstwie dającym Stalówce 3 pkt, zajmuje ona obecnie 1 miejsce ;) heheheh

O to link:
» LINK

~jefrey | 2008-07-26 19:16

zombik to SIARA

~:P:) | 2008-07-26 19:19

grał Walat ???

~aaa | 2008-07-26 19:24

wrzucie jakieś fotki z meczu.. :)

~cycus | 2008-07-26 19:37

jezeli zombik to siara to jestem ...takze za siara

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1883) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1188) » Vielitz44 (1115)
» Filip kacper k. (1000) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (629)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Radomiak Radom (1:1)
2014-06-08
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 27 621 razy
Star Starachowice - STAL (0:3)
2002-05-04
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 425 razy
STAL - Concordia Elbląg (3:0)
2013-10-26
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 18 228 razy
STAL - KSZO Ostrowiec Św (4:2)
1997-04-19
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 1 178 razy
Osób Online: 12 / Czas gen. strony: 0.01868