Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola pokonała Odrę Opole

Stal Stalowa Wola pokonała Odrę Opole

W sporcie nie zawsze lepszy wygrywa. Przekonali się o tym piłkarze Odry, którzy mieli wyjątkową szansę na pierwsze zwycięstwo w Stalowej Woli w historii drugoligowych spotkań, ale na dobrych chęciach się skończyło.


Chaos z obu stron

 

Brak podstawowych rozgrywających, Longinusa Uwakwe w zespole gospodarzy i Marka Tracza po stronie Odry spowodował że oba zespoły grały chaotycznie bez ładu i składu, a celnych strzałów było jak na lekarstwo.

Pierwsi uporządkowali szyki goście, którzy w ostatniej chwili wzmocnili się kilkoma doświadczonymi zawodnikami. Odra zaczęła przeważać i zasłużenie zdobyła prowadzenie. Z prawej strony pola karnego dośrodkowywał pozyskany z Górnika Łęczna Marcin Rogowski. W polu karnym Marcin Pontus zwiódł Bartłomieja Piszczka i mocnym strzałem pod poprzeczkę nie dał szans "Balonowi”. W Stali od początku bardzo aktywny był młody Jonasz Jeżewski, ale dwa razy zabrakło mu doświadczenia pod bramką Odry.


Uskrzydleni bramką

 

Gdy wydawało się, że nic nie jest w stanie odwrócić losów meczu odważną decyzję podjął Tadeusz Krawiec. Pomocnik Stali huknął mocno z blisko 30 m. Szybującą niczym pocisk piłkę zlekceważył Marcin Feć, który pomylił siatkówkę z piłką nożną i zamiast piąstkować, próbował łapać piłkę, która po jego rękach wturlała się do bramki. Uskrzydleni golem stalowcy poszli za ciosem i opłaciło się. Po faulu na szarżującym Tomaszu Walacie piłkę do rzutu wolnego ustawił świeżo wprowadzony na boisko Jakub Ławecki. Strzelił nawet niezbyt mocno dołem tuż obok muru, ale i tak zaskoczył bramkarza gości, który i tym razem się nie popisał.

Końcowe minuty meczu należały do gości, bowiem Stal zaczęła bronić wyniku. Ślicznie z wolnego obok okienka strzelał Marcin Józefowicz, ale jeszcze lepszą okazję do podwyższenia wyniku miała Stal. Walat wpadł w pole karne i zagrał dokładnie na głowę do Abla Salamiego, ale Nigeryjczyk z 7 m uderzał mało precyzyjnie i Feć zdołał sięgnąć piłkę.

STAL STALOWA WOLA - ODRA OPOLE 2-1 (0-1)
0-1 Pontus (37, asysta Rogowskiego), 1-1 Krawiec (63), 2-1 Ławecki (68, wolny po faulu na Walacie).

STAL: Wietecha 6 - Wieprzęć 6, Piszczek 5, Maciorowski 6, Lebioda 6 - Karcz 2 (55. Ławecki 6), Krawiec 7, Trela 5, Jeżewski 5 (65. Adamczyk) - Walat 5 (85. Szlęzak) - Salami 5.

ODRA: Feć 3 - Orłowicz 6 (84. Karasiak), Ganowicz 6, Odrzywolski 6, Samba Ba 6 - Rogowski 6 (79. Filipowicz), Jaskólski 5, Surowiak 5 (74. Monasterski), Józefowicz 6 Piegzik 5 - Pontus 7.

SĘDZIOWAŁ: Cezary Smoleński (Suwałki). ŻÓŁTE KARTKI: Walat - Rogowski, Surowiak, Piegzik, Monasterski, Pontus. WIDZÓW: 1500.

 

źródło: www.gcnowiny.pl

Komentarze (12)

~zielak1969 | 2008-07-28 08:33

Z oceną meczu zgadzam się, natomiast co do not dla naszych poszczególnych piłkarzy absolutnie nie. Moim skromnym zdaniem na najwyższą ocenę w naszym zespole zasłużył niewątpliwie Lebioda - 8. Co do oceny Krawca uważam że ocena jest za wysoka, wg.mnie najwyżej na 6 (z racji strzelenia jakże ważnej bramki). Abel Salmami za nisko oceniony, ja dałbym mu 7, podobnie za nisko oceniony Trela, wg. mnie zasłużył na 6. Wietecha na swoim normalnym (wysokim) poziomie. Na gwałt potrzebujemy stopera z prawdziwego zdarzenia. Niestety, Piszczek jest mało zwrotny, jakiś taki ociężąły. Gdyby doszedł Panucci byłoby w miarę dobrze w pomocy. Atak nie wygląda niestety imponująco. Przy całym szacunku ale Walat to chyba nie jest zawodnik na miarę tej ligi przynajmniej na razie. Najważniejsze, że póki co mamy trzy punkty.

~krzeselka | 2008-07-28 10:05

co chcesz od walata gral bardzo dobrze popatrz na gre tego suchego karcza... porazka jednym slowem nie zawodnik przynajmniej taki mial mecz... ZKS!

~Kibic | 2008-07-28 10:09

Karcz jest dobry !! zobaczycie w nastepnych meczach!pozdrawiam

~Kruku | 2008-07-28 10:09

Salami , Lebioda i Trela rox

~kawon | 2008-07-28 10:36

Jedno co mi się nie podobało na tym meczu, to to że kibice ubrani w barwy klubowe przechodzą przez płot od ulicy Hutniczej. Jeśli to tak ma wygladać wspieranie klubu to ja bardzo dziękuję. Trzeba coś z tym zrobić a dopiero później domagać się nowych lepszych zawodników.

~dokłądnie | 2008-07-28 10:52



PANOWIE Z ZATORZA PRZECHODZILI PRZEZ PŁOT .
POTWIERDZAM I TO JEST BZC?? TO JEST BZDURA. BO TYCH LUDZI WIDZIAŁEM PRZEZ PŁOT PRZECHODZĄYCH NIE BEDE WYMIENIAŁ PO NAZWISKACH.

SZANUJE TYLKO CZEŚĆ OS.PORĘBY i MŁODYNIE TAM JESZCZE JEST STARA GWARDIA CO JESZCZE COS MYŚLI.
Pozatym szkoda pisać.

~zielak1969 | 2008-07-28 11:42

do krzesełka:
Zgadzam się, że Karcz nie wypadł za ciekawie ale to młodziutki zawodnik, stremowany i zagubiony. Zobaczymy co będzie dalej, chociaż ja na dzień dzisiejszy nie widzę go póki co w wyjściowej "11". Trochę inaczej traktuję jednak Walata. Choć przeskok o dwie klasy rozgrywkowe jest duży to uważam, że jest na tyle doświadczonym zawodnikiem, że w paru sytuacjach powinien zachować się zupełnie inaczej...
P.S.
Niestety, także widziałem osoby skaczące przez płot. Byłem tym bardzo w...y. Jednak najbardziej wk...mnie debil z jasną dłuższą czupryną co rzucił butelką po wódzie w stronę sędziego. Mam nadzieję, że obserwator tego nie widział...

~ja-c | 2008-07-28 12:10

co tu duzo gadac..... jestesmy klubem z prowincji, bez kasy, bez dobrych zawodnikow i z kibicami skaczacymi przez płot, pijącymi wóde na sektorze i rzucajacymi w sędziego butelkami.... ale na necie ambicje sa niesamowite nie?????

~... | 2008-07-28 13:10

wóde piją na krzesełkach i to był jakiś baciarz które dostał po pysku od prawdziwego kibica od razu. A przez ogrodzenie to skacza jakies dzieci z Zatorza .

~stal | 2008-07-28 13:20

wylapyc takich gnojkow, a jak chca sobie poskakac to niech po tych glupich lbach sobie poskacza... teraz jak zobacze takiego gnoja to inaczej sobie porozmawiamy... inna sprawa... przychodzic najebanym na mecz to juz trzeba miec 0 szacunku do druzyny...

~martini | 2008-07-28 15:35

Z opisem meczu nie dyskutuję, ale moim zdaniem bardziej obiektywne noty są w Przeglądzie Sportowym.

~... | 2008-07-28 21:34

i co tak was to boli że przeskoczyli sobie przez bramę i nie zapłacili za bilet?? osobiście zapłaciłem ale przeginają z tymi cenami na młyn podwyższyli o 3zł a na resztę sektorów a 2zł ,co na młynie jest sam beton... paranoja ,więc się nie dziwcie że chłopaczki wolą sobie przeskoczyć i tam kasy na mecze nie szkoda ale skąd tacy młodzi mają brać na wszystko pieniądze...

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2426) » 1938fc (1497)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1233)
» Filip kacper k. (1127) » Kamil (789)
» Fanatyk38 (789) » Rafix (768)
» Kamilosss (557) » Acer (486)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Legionovia Legionowo (2:0)
2013-09-07
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 28 013 razy
Podbeskidzie BB - STAL (0:0)
2007-03-10
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 7 046 razy
GKP Gorzów Wlkp. - STAL (3:0)
2008-09-03
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 19 963 razy
Flota Świnoujście - STAL (1:0)
2008-08-23
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 12 014 razy
Osób Online: 83 / Czas gen. strony: 0.01455