Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Sandecja Nowy Sącz - STAL 2 : 1

Sandecja Nowy Sącz - STAL    2 : 1
Bramki:
S.Krupa 17 (k), Policht 19 - T.Szczepański 55 (s)

Komentarze (31)

~cama | 2003-11-8 13:45

ojj slabo widze nasza stalowke w rundzie rewanzowej.mysle ze spadek im nie grozi bo sa slabsze druzyny ale ..... moze sie wszystko zdarzyc z ta gra

~ | 2003-11-8 13:55

Cos trzeba w tej druzynie zmienic, bo robi sie nieciekawie, niewierze ze Sandecja nie byla dzis do ogrania, jesli potrafia zagrac dobrze z silnymi rezerwami Wisly gdze grali zawodnicy z 1-szego skladu to powinni takie mecze jak np z Sandecja wygrywac.. a nawet remisowac chociaz tyle,czyzby psychika siadala im na meczach wyjazdowych? Niepotrzebne porazki z Tomasovia i z wlasnie Sandecja sprawiaja ze Stal spada w tabeli..

~zamosc | 2003-11-8 14:31

i dobrze wam cioty jebane w dupe ruchane pizdy zajebane pozdrowienie od zamosciqa

~STAL | 2003-11-8 14:45

Stalowa GOL, Stalowa GOL, Stalowa gol gol gol gol gol !!!!! Stalowa GOL, Stalowa GOL, Stalowa gol gol gol gol gol !!!!!:)Spoko pioseneczka prosze ja na meczach spiewac!!hhheheheheheh
POZDRAWAIAM STALOWKE RAKOW I RESOVIE! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~gripes | 2003-11-8 15:06

nareszcie koniec rundy! mam nadzieje ze wyjebią szope i paru innych darmozjadów,a na ich miejsce przyjdzą lepsi i wreszcie zaczną na wiosne coś grać

~:""""":""""":""""": | 2003-11-8 15:40

I znow sędzia przekręcił Stalówke. Pierwsza bramka padła z karnego podyktowanego z kapelusza a druga bramka ... nie wpadła. Piłka po strzale Polichta odbiła się od poprzeczki i odbiła sie w boisku a czarny ku zdziwieniu wszystkich wskazal na środek.

~xxx | 2003-11-8 16:22

O której godzinie jest jutro wyjazd do Rzeszowa i z jakiego miejsca ?

~kibic | 2003-11-8 18:27

Ejjj!!!!
Jest jakiś organizowany wyjazd do Rzeszowa ??
Jak ktoś wie to niech napisze.
A mecz w Rzeszowie jest o 12 czy o 11??

~KIbic | 2003-11-8 19:13

Panowie macie pretnsje ż pojechało tylko 25 Was ok.Tylko to wymyślił śmieszną cene za wyjazd 25 zeta czy tam 30..no kurwa sam bym pojchał al ką wyczesać na mecz 30 zeta+ok.5 wjazd na mecz i 5 coś mokrego??? no ja pierdole potem są pretensje .Resovia ma wyjazdy zamykające się w kwocie 15-20 zyli.a pisząc ż na deby pojedzie tylko te 25 Ludzi odstraszacie tych co chcieli by i maja kase na taki wyjazd.Inną sprawą jest sprawa kto albo co ustaliło gdzine meczu tak wczśnie..pewnie działacze Sandecji....ale i tak chwała Wam za to że pokazaliście się w Nowym sączu.Pojechali Ci którzy mieli pojechać. pozdro dla Rakowa I Resy

~Hujek ze Zdziskowa | 2003-11-8 21:35

O pierdole!

~sss | 2003-11-8 21:40

czyli jutro w Rzeszowie STALÓWKI 0 ?

~sss | 2003-11-8 21:41

czyli jutro w Rzeszowie STALÓWKI 0 ?

~psychol | 2003-11-8 21:43

zbiórka pod PKS o 10

~maximus | 2003-11-8 23:42

ty kibic nie wkurwaj ludzi matematyka jest prosta i pilicz sobie kilometry pomnóz to razy 2(dwa) i jescze raz razy dwa ( bo były dwa autokary) i podziel to na 70 osób ( bo nigdy sie nie spodziwa kompletu) i wyjdzie Ci prosty rachuneki nie wkurwaj ludzi synu bo ktos chodzi mysli załatwia a ty przychodzisz na gotowe i płacisz i wsiadasz jedziesz co nie??( jesli wogule jezdzisz) a ktos musi sie tłumaczyc czasami kit wciskac ze nie na mecz itp, a wogule po co ja to pisze jak to jest dla ciebie temat o którym nie masz pojecia narka i pozdro tylko i wyłoncznie dla FANATYKÓW STALÓWKI

~księżopolski | 2003-11-9 08:31

No i kurwa przejebaliście. A przecież mogło być tak fajnie. Ale nie boj nic dacie radę!

~kibic | 2003-11-9 08:55

super wniki super trener Szopa OK.i czwarta liga .

~fan | 2003-11-9 09:36

Jarecki i reszta nieudaczników!Do Gorzyc to wam ''powiedzą''jak się robi drużynę na PIŁKARZACH STALI [jest siedmiu]

~flex | 2003-11-9 23:24

I ciagle trwa wyjazdowa niemoc Stalówki..... szkoda... A poza tym to na jesieni w 3 lidze zgromadzilismy tyle punktow co na jesieni w poprzednim sezonie w 2 lidze..... pozdro!

~kaaaak | 2003-11-10 17:28

juz koniec rundy.jak myslicie kogo wywala z druzyny?podajcie typy:PIELECH,SZEWCZYK,BIENKO,I WSZYSCY STARZY ORAZ,SZOPA

~jankes | 2003-11-10 19:04

ale wiesniaki doluja chyba przerzuce sie na siarke!

~starszy kibic Stali | 2003-11-10 23:18

Jesli chodzi o niewypalow tej rundy jesiennej to sa to:
Szewczyk-juz w meczu ze Staszowem pokazal na co go stac.
Pielech-ten gwiazdorek slabo gra nawet w rezerwach
Winiarski-zaslaby na 3-cia lige, choc trudno mu sie dziwic
Bienko-kolejny niewypal ktory po 20 min gry juz siada, ale co sie dziwic z taka waga..
Slusarczyk-skutecznosc tego napastnika jest wrecz porazajaca..
Trafne transfery:
Warczachowski- jeden z lepszych graczy Stali, rowna dobra forma w kazdym meczu
Radawiec- nie wyobrazam sobie ataku bez tego zawodnika
Michalak-mimo wieku to byl mocna sila ofensywna Stali
Pokrywka-gdyby dostawal czesciej szanse gry to bylby mocnym punktem zespolu

~kibic | 2003-11-11 10:08

najwieksze niewypaly to:Bienko,Winiarski,Pielech,Szewczyk i SZOPA!!!!!!!
a dobre to:Warczachowski,Drabik,Pokrywka...

~kibic stali | 2003-11-11 16:17

niewypaly-SZOPA!!!!!!!!!!,BIENKO!!,SZEWCZYK!!,PIELECH!!!!!!!!,WINIARSKI!!!!!!!!!..A dobre transfery-WARCZACHOWSKI!!!,RADAWIEC!!,DRABIK!!,MICHALAK!!,POKRYWKA.

~Marjórz Yob | 2003-11-12 14:52

Piowinno sie podziekowac stalowowolskiemu Jopowi czyli Markowi Drozdowi, przez tego drewniaka Stalowa traciła goopie bramki!! Drozd out!!

~radek!!! | 2003-11-13 17:04

NAJWIEKSZE NIEWYPALY TO:!!!SZOPA!!! bienko , winiarski ,drozd, pielech,szewczyk A DOBRE SCIAGNIECIA TO:kasiak,radawiec,warczachowski,skiba, a przede wszystkim to !!!M-I-C-H-A-L-K!!!

~radek!!! | 2003-11-13 17:06

przepraszam !!!M-I-C-H-A-L-A-K TO NAJLEPSZE SCIAGNIECIE I NAJLEPSZY PILKARZ NASZEGO KLUBU.

~KIBIC | 2003-11-14 12:37

najwieksze niewypaly to:SZOPA!!!WINIARSKI,BIEŃKO,SZEWCZYK,PIELECH!!!
a najlepsze transfery to:WARCZACHOWSKI,DRABIK,POKRYWKA,RADAWIEC!!!

~grom.. | 2003-11-14 15:41

no sprubujcie terz srobić historie stalowowolskiego klubu ...wiem że to trudne ale można sprubowac..
narka.

~b.m | 2003-11-17 16:47

największy błąd ,który odpowiada za nie za dobre winiki, to zwlnienie trenera ADAMUSA, który zdobył 13pkt. przypominam że terazniejszy trener zdobył ich 8

~Ogórek | 2004-01-22 14:21

Co dzisiaj na obiad?? Bo jestem głodny!! No Stasiu wpadnij na obiadek!!

~mlody | 2004-02-7 17:39

czy ktos moze podac wyniki wszystkich meczow sparingowych stalowki
dzieki pozdrowienia

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2037) » 1938fc (1346)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1138)
» Filip kacper k. (1056) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (653)
» Kamilosss (540) » Acer (481)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Wigry Suwałki - STAL (0:2)
2013-10-05
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 11 007 razy
STAL - ŁKS Łomża (0:0)
2006-09-30
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 9 814 razy
STAL - Znicz Pruszków (1:1)
2014-04-04
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 31 056 razy
Radomiak Radom - STAL (2:0)
2015-08-08
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 10 669 razy
Osób Online: 24 / Czas gen. strony: 0.01702