Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Sparing z Siarką

Sparing z Siarką

W rozegranym dziś w Stalowej Woli sparingowym meczu piłkarskim Stal Stalowa Wola przegrała z Siarką Tarnobrzeg 1:2 (0:1).

0:1 Marcin Stępień 28, 1:1 Damian Sałek 69, 1:2 Paweł Krzemiński 74.
 

Komentarze (16)

~elo | 2008-07-29 20:12

choć byli to juniorzy calkiem dobrze grali tylko szkoda tych nie wykorzystanych sytuacji

~ZKs | 2008-07-29 20:14

hahha an stronie siarki pisze ze polowa z 1 skladu

~SWH | 2008-07-29 21:00

kurwa odpierdolic sie wkoncu od Siarki !!!

~BartekSTW | 2008-07-29 21:15

» LINK

tak poza tematem nasz prezydent i radni wiedza jak rozdysponowac pieniadze miedzy soba ale zeby tak jak chociazby w Opolu w tamtym roku dac na pilke nozna troszke kasy to juz biedne miasto skad wziasc te pieniadze ;/

~prezydent | 2008-07-29 21:30



Powiem tak 12 tyś to lekka przesada ale powiem tak ze prezydent trzyma kase naszego miasta dobrze i według mnei dobrze steruje miastem alby nie mialo długów.
Widać dużo potrzebych nowych rzeczy w miescie.

Ale co do sportu to ma u mnie ------- dużego. Ale wytarczy na niego popatrzyć.

Wyglada na sportowaca???? hahah chyba wpierdalania pizzy co dzień

~... | 2008-07-29 21:35

Czy ktoś z Was zna dzisiejszy skład ? Czy był tak eksperymantalny że nie wiadomo kto grał .? Z info od kumpla wiem że do przerwy to jakaś zbieranina kandydatów do gry w Stalówce a po przerwie już nie co lepiej 4-ech . z podst. składu.... Ważne że Uwakwe wraca !!!!! Pozdrawiam USSW...

~Znawca | 2008-07-29 21:41

O ile dobrze pamiętam w I połowie Adamczyk, Sałek, Gilar i Wierzgacz (obaj rezerwowi) dostali szanse.

W II połowie zostali Wierzgacz i Sałek, w trakcie wszedł Uwakwe...

Nie jestem pewien ale grał chyba Jeżewski w I połowie.

To by było na tyle

Reszta to głównie juniorzy i kilku testowanych Vagner - nic szczególnego, Ścisłowski - też nic wielkiego nie pokazał, Bartkowiak - bardzo pewny jego przyjscie bedzie wzocnieniem a nei uzupelnieniem :)

~ole | 2008-07-29 21:47

Pierwsza połowa: Wierzgacz, Sałek , Gilar , Adamczyk, Ślęzak + 2 nowych + 4 juniorów.

Druga polowa: Zostali wszyscy seniorzy oprócz Ślęzaka i doszli Jeżewski, Karcz oraz Uwakwe + 2 nowych + 2 juniorów.

Jak dobrze pamiętam to tak było. WSZYSCY NA MOTOR

~lm | 2008-07-29 21:54

Skoro pokazał sie Uwakwe i wystąpił nawet w meczu,to mam nadzieję,że już skończy z tymi ucieczkami z klubu tylko weżmie się za grę ,żeby złapać dobrą formę.Tylko najpierw muszą z Nim podpisać umowę,a niewiadomo,czy dojdą z Nim do porozumienia.Mam nadzieję ,że wszystko dobrze się skończy i Panucci zagra już z Wartą ,bo bez wzmocnienia składu już w tym meczu-leżymy na łapatkach.Warta strasdznie się wzmocniła i będzie ciężko choćby punkcik ugrać,ale może znów szczęście będzie przy Nas.

~mati | 2008-07-29 22:49

jest wyjazd do Poznania?

~kijos | 2008-07-29 22:55

trzeba obiektywnie przyznać że z siarką przegrać to obciach jak cholera i wstyd.

~sisieq | 2008-07-29 23:27

Z tego co wiem, a wiem to od ludzi z klubu. Longinus Uwakwe, nie ma pozwolenia na prace. Podpisze, kontrakt tylko do konca 2008 roku. Trwaja prace, nad zalatwieniem, mu potrzebnych kwitów. Ma pomóć Cholewiński

~:] | 2008-07-29 23:50

Jaki wynik?? hehe

~xxx | 2008-07-30 00:10

w ktorej wy jestescie lidze a w ktorej my ha ha

~~man~ | 2008-07-30 00:11

kibice stalówki co do siarki dajcie już spokój z tym poniżaniem przecierz jak by nie było to są ludzie z naszego regionu, sandomierz, gorzyce, nisko itd. Zresztą Ludzie z tych miast i i okolicznych miejscowości chociarz kibicują własnym klubom to i tak mimo to przyjerzdżają i kibicują naszej stalówce sam znam wielu, bo faktycznie kto jest dla nich bliższy. Przecierz lepszy przyjaciel za miedzy jak na odległoś bo to są tylko słowa, słowa i jeszcze raz słowa a region był jest i będzie, dobra mocna stalówka to jest to co zadowoli nas wszystkich bez względu na pieprzoną nienawiść i głupie podziały bo ci ludzie i tak tu przyjerzdżają i zostawiają swoje ciężko zarobione pieniądze. Czym jest nas więcej na stadionie to jest lepszy doping większa kasa i przyszłość naszej stalówki.

~jabol | 2008-08-1 21:08

a tak sobie

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2404) » 1938fc (1497)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1230)
» Filip kacper k. (1122) » Kamil (785)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (762)
» Kamilosss (557) » Acer (486)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Puszcza Niepołomice - STAL (3:1)
2013-04-13
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 39 978 razy
Hetman Zamość - STAL (1:1)
2006-05-03
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 25 785 razy
MKS Myszków - STAL (:)
1998-00-00
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 621 razy
Hutnik Kraków - STAL (1:1)
2006-04-12
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 10 849 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.01763