Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kibice Stali zrzeszają się by propagować klub

Kibice Stali zrzeszają się by propagować klub

Zagorzali fani piłki nożnej przymierzają się do utworzenia Stowarzyszenia Kibiców Stali Stalowa Wola. Pierwsze kroki podjęto już podczas spotkania organizacyjnego w hotelu "Hutnik".

Zgodnie ze sporządzonym statutem członkowie stowarzyszenia oprócz propagowania idei czynnego kibicowania oraz rozpowszechniania klubu Stali Stalowa w kraju i za granicą, chcą dodatkowo podejmować kroki na rzecz ekologii. Jego założyciele mają nadzieję, iż skutecznie zainspirują mieszkańców miasta do działań w kierunku rozwoju kultury, edukacji oraz propagowania zdrowego stylu życia. Na samym jednak początku zajmą się pozyskiwaniem pieniędzy od sponsorów i jednostek samorządowych.

Aby założyć stowarzyszenie potrzebne jest minimum 15 pełnoletnich osób. Zgodnie z przepisami procedura jego rejestracji może potrwać nawet 4 miesiące. Członkiem Stowarzyszenia Kibiców Stali Stalowa Wola będzie można zostać po ukończeniu 16 roku życia.

  /MH/

 

Źródło : www.stalowka.net

Więcej informacji o SKSSW na naszym forum : http://forum.stalowka.pl/forum13.html

Komentarze (9)

~ja2 | 2008-07-30 00:00

Tam nie ma przypadkiem błędu? Przecież w statucie napisane jest, że aby zostac członkiem trzeba miec minimum 18 lat.

~khkierownik | 2008-07-30 00:01

chętnie dołączę do grona założycieli jeżeli jest jeszcze taka możliwość

~???? | 2008-07-30 01:30

hej polpak i sladk nie zagraja w plk jakie mamy szanse na awans ???konkretnie i kulturalnie prosze !!!

~do ?????? | 2008-07-30 01:45

Rozmawiałem, z Krotoszyńskim o tym. Moje pytanie brzmiało, czy jeżeli dostaniemy zaproszenie do PLK to zdecydujemy się na grę PLK. Na to On powiedział, że skład był budowny na grę w I lidze, i na pokazanie się w lidze, i jeżeli uda się to na awans.

Żeby wchodzić do Ekstraklasy to trzeba mieć kupę kasy. Sama karta po pieniądze rzędu 500 tyś złoty. A budżet, żeby nie bić się utrzymanie to przynajmniej 3-4 mln złotych. Sponsor, zapewnienia, że będziemy mieli kasę, że nie mamy długów, i że szkolimy mlodzież. Chyba raczej w tym roku to nie możliwe. Może uda się wywalczyć awans na boisku a nie przy zielonym stoliku. Po to przecież został Paweł Pydych, którym miał gwarancję, że bijemy się o najwyższe cele.

Pozdrawiam i żałuje, że nie będzie w tym roku Ekstraklasy w Stalowej Woli

~elo | 2008-07-30 04:36

Ja tez pozdrawiam i zapraszam na forum koszykarzy tu jest strona kibicow Zks Stal Stalowa Wola Sekcji Pilki Noznej elo.

~IO | 2008-07-30 05:12

~skssw | 2008-07-30 07:08

Żeby zalożyć Stowarzyszeine potrzebowaliśmy 15 pełnoletnich osób natomiast członkami SKSSW mogą być osoby od 16 roku życia.


P.S. Po to są tematy na forum żeby tam o takie rzeczy pytac.

~Autor | 2008-07-30 09:17

Czlonkami moga byc osoby od 16 stego roku zycia natomiast ZALOZYC moga osoby tylko pelnoletnie - czy bedzie w najblizszym czasie dostepny statut stowarzyszenia na stronce? o ile jest juz uchwalony?

~Autor | 2008-07-30 09:36

OKS znalazlem statut i teraz czekam na deklaracje czlonkowska - wiec nie guzdrajcie sie - bo chce sie zapisac! ;)) pozdrawiam P.S. Macie juz konto bankowe?;)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1948) » 1938fc (1275)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1042) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Legionovia Legionowo (2:1)
2015-05-23
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 40 308 razy
STAL - Polonia Warszawa (1:0)
2006-08-12
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 29 349 razy
Odra Opole - STAL (0:1)
2006-08-19
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 20 777 razy
STAL - Śląsk Wrocław (1:3)
2013-08-17
Ilość zdjęć: 49
Wyświetleń: 110 316 razy
Osób Online: 25 / Czas gen. strony: 0.01406