Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kibice Stali zrzeszają się by propagować klub

Kibice Stali zrzeszają się by propagować klub

Zagorzali fani piłki nożnej przymierzają się do utworzenia Stowarzyszenia Kibiców Stali Stalowa Wola. Pierwsze kroki podjęto już podczas spotkania organizacyjnego w hotelu "Hutnik".

Zgodnie ze sporządzonym statutem członkowie stowarzyszenia oprócz propagowania idei czynnego kibicowania oraz rozpowszechniania klubu Stali Stalowa w kraju i za granicą, chcą dodatkowo podejmować kroki na rzecz ekologii. Jego założyciele mają nadzieję, iż skutecznie zainspirują mieszkańców miasta do działań w kierunku rozwoju kultury, edukacji oraz propagowania zdrowego stylu życia. Na samym jednak początku zajmą się pozyskiwaniem pieniędzy od sponsorów i jednostek samorządowych.

Aby założyć stowarzyszenie potrzebne jest minimum 15 pełnoletnich osób. Zgodnie z przepisami procedura jego rejestracji może potrwać nawet 4 miesiące. Członkiem Stowarzyszenia Kibiców Stali Stalowa Wola będzie można zostać po ukończeniu 16 roku życia.

  /MH/

 

Źródło : www.stalowka.net

Więcej informacji o SKSSW na naszym forum : http://forum.stalowka.pl/forum13.html

Komentarze (9)

~ja2 | 2008-07-30 00:00

Tam nie ma przypadkiem błędu? Przecież w statucie napisane jest, że aby zostac członkiem trzeba miec minimum 18 lat.

~khkierownik | 2008-07-30 00:01

chętnie dołączę do grona założycieli jeżeli jest jeszcze taka możliwość

~???? | 2008-07-30 01:30

hej polpak i sladk nie zagraja w plk jakie mamy szanse na awans ???konkretnie i kulturalnie prosze !!!

~do ?????? | 2008-07-30 01:45

Rozmawiałem, z Krotoszyńskim o tym. Moje pytanie brzmiało, czy jeżeli dostaniemy zaproszenie do PLK to zdecydujemy się na grę PLK. Na to On powiedział, że skład był budowny na grę w I lidze, i na pokazanie się w lidze, i jeżeli uda się to na awans.

Żeby wchodzić do Ekstraklasy to trzeba mieć kupę kasy. Sama karta po pieniądze rzędu 500 tyś złoty. A budżet, żeby nie bić się utrzymanie to przynajmniej 3-4 mln złotych. Sponsor, zapewnienia, że będziemy mieli kasę, że nie mamy długów, i że szkolimy mlodzież. Chyba raczej w tym roku to nie możliwe. Może uda się wywalczyć awans na boisku a nie przy zielonym stoliku. Po to przecież został Paweł Pydych, którym miał gwarancję, że bijemy się o najwyższe cele.

Pozdrawiam i żałuje, że nie będzie w tym roku Ekstraklasy w Stalowej Woli

~elo | 2008-07-30 04:36

Ja tez pozdrawiam i zapraszam na forum koszykarzy tu jest strona kibicow Zks Stal Stalowa Wola Sekcji Pilki Noznej elo.

~IO | 2008-07-30 05:12

~skssw | 2008-07-30 07:08

Żeby zalożyć Stowarzyszeine potrzebowaliśmy 15 pełnoletnich osób natomiast członkami SKSSW mogą być osoby od 16 roku życia.


P.S. Po to są tematy na forum żeby tam o takie rzeczy pytac.

~Autor | 2008-07-30 09:17

Czlonkami moga byc osoby od 16 stego roku zycia natomiast ZALOZYC moga osoby tylko pelnoletnie - czy bedzie w najblizszym czasie dostepny statut stowarzyszenia na stronce? o ile jest juz uchwalony?

~Autor | 2008-07-30 09:36

OKS znalazlem statut i teraz czekam na deklaracje czlonkowska - wiec nie guzdrajcie sie - bo chce sie zapisac! ;)) pozdrawiam P.S. Macie juz konto bankowe?;)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Sokół Sieniawa

Stal Stalowa Wola             Sokół Sieniawa
2021-10-02, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola

Siarka Tarnobrzeg             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Mróz 89

    
Sędzia: Michał Bobrek (Wadowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 10 7-3-0 24
2 Cracovia II 10 7-2-1 23
3 ŁKS Łagów 10 6-1-3 19
4 Chełmianka Chełm 10 5-3-2 18
5 Orlęta Radzyń Podlaski 10 4-4-2 16
6 Podhale Nowy Targ 10 4-4-2 16
7 Stal Stalowa Wola 10 4-2-4 14
8 Korona Rzeszów 9 3-4-2 13
9 Unia Tarnów 10 3-4-3 13
10 Czarni Połaniec 10 3-4-3 13
11 KSZO Ostrowiec Św 10 3-3-4 12
12 Wisłoka Dębica 10 3-3-4 12
13 Avia Świdnik 10 3-2-5 11
14 Sokół Sieniawa 9 3-1-5 10
15 Podlasie Biała Podlaska 10 1-6-3 9
16 Tomasovia 10 1-3-6 6
17 Wólczanka W. Pełkińska 10 1-3-6 6
18 Wisła Sandomierz 10 2-0-8 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-02 STAL - Sokół Sieniawa
2021-10-10 Tomasovia - STAL
2021-10-16 STAL - Czarni Połaniec
2021-10-23 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3060) » 1938fc (1565)
» Vielitz44 (1303) » Edek38 (1263)
» Filip kacper k. (1252) » Fanatyk38 (907)
» Kamil (840) » Rafix (768)
» Kamilosss (619) » Misio (594)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Motor Lublin (0:1)
2012-05-09
Ilość zdjęć: 40
Wyświetleń: 114 926 razy
STAL - Motor Lublin (2:1)
2008-08-06
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 192 096 razy
Avia Świdnik - STAL (1:0)
2005-10-30
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 10 326 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:2)
2013-05-18
Ilość zdjęć: 78
Wyświetleń: 271 756 razy
Osób Online: 35 / Czas gen. strony: 0.01415