Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Z Motorem już za tydzień

Jeszcze siedem dni zostało do pojedynku derbowego pomiedzy Stalówką a Motorem Lublin. Miejmy nadzieję, że tak jak ostatnio przed meczem pojawią się transpareny na mieście oraz plakaty zachęcające ludzi do przyjscia na ten mecz. Środa 6 sierpień godzina 17:00. Stal Stalowa Wola - Motor Lublin musisz tam być !!!

Więcej informacji na naszym forum pod adresem: http://forum.stalowka.pl/forum4.html

 

A tak prezentowaliśmy się ostatnio na meczu z Motorem - http://www.youtube.com/watch?v=V2KyEid6Ga0

Komentarze (33)

~staloWiak | 2008-07-30 09:39

KORBAAAAAAAAAA

~.,. | 2008-07-30 10:22

pewnie bedzie mniej ludzi niz normalnie bo sa wakacje, ale to nic KAZDY NA MECZ (W BARWACH ZIELONYCH ALBO CZARNYCH) z szalikiem

~casual | 2008-07-30 10:28

Dla Motoru wakacji chyba nie ma bo byli w 3000 w Łęcznej wiec bez gadania kazdy melduje sie za tydzien na Hutniczej. STAL ZKS POŁUDNIA PANEM JEST!!!

~do casual | 2008-07-30 10:33



Pamietaj kolego ze do Łecznej pojechało dużo pikników i był weekend.

U nas moze bedzie ich teraz z 500,0 max bo na tygodniu jest mecz. Porszczą w Satalowej nie dostana tyle biletów.
Po trzecie u nas bedzie dużo mniej ludzi bo niektózy kurwa pracują a zajebny klub nic nie zrobił aby ten mecz był na weekendzie.
Zyskał by na tym klub ludzie bo by zobaczyli lesze widowisko etc.

~kibic | 2008-07-30 10:49

dobra skaczcie to glupie gadanie ostatnio tez mecz byl w srode ale to w niczym nie przeszkodzilo zeby byla pelna mobilizacja na tym mecz teraz musi byc podobnie

~do góry | 2008-07-30 12:47

Nie przestane gadać bo mnie aurat i wielku kolegów to wkurwia i bierze o pomste do nieba jak klub na takie rzeczy pozwala a jesteśmy starymi kibicami.
Kurwa płaci do kasy takie pieniądze i nie moze wymóc dobrego terminu na mecze które chodzi wiecej ludzi niz normlanie a to dla klubu lepesze przecierz pieniądze. Nie mówie to o klika złoty tylko kilkanaście tysięcy wiecej do budżetu klubu.
Jak spotkam sie z tymi z zażąu a niedługo to będzie wygrane im to zeby w nastepnym sezonie sie to kurwa nie powtórzyło.


I sam zobaczysz pełną mobilizację w środe dam se reke uciąć ze bedzie nas mniej niż ostatnio a tych cweli z lublina więcej.
Pozdro dla kumatych

~lukasz | 2008-07-30 12:54

a ja se dam reke uciac ze jak bedzie przynajmniej remis na warcie to na motor bedzie wicej ludzi niz poprzednio. i nie gadajcie ze wakacje bo o meczu z motorem wiadomo juz od dawna i kazdy planujac jakis wyjazd patrzyl tez na ten termin. i nie piord...c glupot tylko isc na mecz

~Daro | 2008-07-30 13:01

Ludzie nie narzekajcie...da Wam to coś ? Lepiej się poczujecie ?

Można sobie gdybać ale po co ?? W tym czasie, w którym piszesz te bezsensowne rzeczy mógłbyś np. wywiesić gdzies chociaz 1 plakat...

...nie narzekajcie tylko bierzcie się do roboty, zapraszajcie znajomych, rozklejajcie plakaty itp.

Wtedy nie będziemy musieli się martwic o frekwencję

~:) | 2008-07-30 13:57

na mecz z Motorem powinien byc wstep za darmo ;d

~19zks38 | 2008-07-30 14:15

Fajnym pomyslem na ostatnim meczu z motorem była akcja z racami ktore mozna bylo zakupic na meczu,jestem przekonany ze teraz tez by ona wypalila.Ale tym powinny sie zajac odpowiednie osoby. ZA TYDZIEN WSZYSCY NA MECZ!!!!!!!!!

~z osiedla | 2008-07-30 14:33

Tak było w maju !!

Powtórzmy to albo zróbmy jeszcze lepiej !!!

Korba !!!!!!!!

~INFO | 2008-07-30 14:50

na liscie wyjazdowej motoru na dzien wczorajszy widniala liczba 967 osob a do meczu zostal jeszcze tydzien wiec tysiac peknie na pewno info pewne bo dzwonilem do lubelskiego klubu podalem sie za organizatora wyjazdu i spytalem ile juz jest osob

~Daro | 2008-07-30 14:58

Motor wybiera się do nas 2 autokarami + auta.

~misiek | 2008-07-30 15:10

Do INFO. Może hyć ich nawet 10000 zapisanych, a i tak nie dostaną więcej niż 400-500 biletów, bo policja zapewne się nie zgodzi, a i na sektor by się nie zmieścili.

~..... | 2008-07-30 15:17

No niestety ale na nasz sektor zostanie wpuszczonych 500 osob !

~bzc | 2008-07-30 15:18

Czyli pełna mobilizacja,musi Nas być na sektorze do połowy krzesełek,dziadki i pikniki niech tam nawet nie siadają,paru kumatych musi wcześniej zająć sektor ,wieszając tam flagi,a także dopilnować ,by na sektorze zajęły miejsca odpowiednie osoby,wiadomo na ten mecz dziadki i matki z dziećmi idą na krytą,by póżniej nie było gadania,że głośno,że stoimy,że wulgaryzm.Na mecz z Moturem rozszarzamy młyn do połowy krzesełek,mam nadzieję ,że tylu Nas będzie.Musimy powoli się organizować,bo z tego co wiem,lubelaki mają na Nas zrobić najazd,zobaczymy w ilu się pokażą.

~siarka | 2008-07-30 15:25

przypominam ze kszokow kiedys u nas bylo okolo poltora tysiaca

~..... | 2008-07-30 15:31

Na stadion nie zostanie wpuszczonych wiecej niz 500 osob !!!
Pewne info !

~Kibicka | 2008-07-30 15:58

dlaczego maja wpuscic nie wiecej niz 500 osob???????

samo to wogle widze ze trzeba bedzie sie wybrac na stadion wczesnie

~do Kibiccka | 2008-07-30 16:00

On pisał o Motorze :) u nas wpuszcza kazdego :)

~... | 2008-07-30 16:05

Wpuszczą ich tylu ilu przyjedzie GieKSy było 732 osoby przeciez nie zostawią ich pod stadionem bo to byłoby jeszcze gorsze policja nie bedzie ich pilnowac pod stadionem pomyslcie troche przyjedzie ich dajmy na to 800 to 500 wejdzie a 300 pod stadionem ogarnijcie sie :/ "kumaci" mamy sektor pojemny a dotego jeszcze druga mniejsza klatka obok moga rozdzielic ich na 2 sektory ale napewno tylu ilu ich przyjedzie tylu wejdzie...tylko czym dojadą bo słysząłem ze mają problem z transportem i szykuje sie bardzo duzy wyjazd samochodowy.. pozdrawiam i KAZDY NA MECZ !!! robic zbiórki osiedlowe i mobilizowac sie !!!

~emigrant | 2008-07-30 16:22

dalej nie ma bramek z meczu z Odra.tak ciezko podac link?oj niedobrze sie dzieje totalna olewka-wiadomoWAKACJ E hm

~Kibicka | 2008-07-30 17:39

sory pomylilam sie :)

wszyscy na mecz!!!!

~do tych | 2008-07-30 17:43


co sie tak jaraja motorem:przestancie motor to motor i przyjad nie przyjada h.. im w d.. Ja ich szanuje ale nie ma podniety.

oto wiadomosc z ich strony + informacja od kiboli

Wysłany: Czw 10 Lip, 2008 stal stalowa wola - MOTOR 6 SIERPNIA


------------------ -------------------- -------------------- -------------------- --

6 SIERPNIA NASZ MOTOR ROZEGRA SWOJ KOLEJNY MECZ TYM RAZEM W Stalowej Woli mam nadzieje ze poprawimy wynik z poprzedniej rundy i pojedzie nas conajmniej z 500 osob organizowany bedzie najazd na stalowa wole jedziemy swoimi autami i autokarami szczegoly jak bedzie znana godzina meczu kto nie jedzie ten z policji
_________________
MOTOR MOIM KLUBEM
LUBLIN MOIM MIASTEM
WROCLAW I CHEŁM TO PRZYJACIELE JAKICH WPOLSCE JEST NIEWIELE

W tecj chwili maja zamowione 2 autobusy plus przyjada jeszcze samochody.
Wiec max ich bedzie 500 nie jakies 10 tys. przestancie juz

~dzon | 2008-07-30 17:53

****POTRZEBUJE HERB STALI W DUZEJ ROZDZIELCZOSCI Z GORY DZIEKI*****

~zksfan | 2008-07-30 18:45

» LINK

ciąg dalszy kabaretu z kontraktami , Uwakwe może tylko na rundę jesienna , i na wiosnę powtórka z rozrywki.

~qwe | 2008-07-30 19:08

niech przyjedzie ich jak najwięcej!! przecież sami wiecie że im wiecej jest kibiców przyjezdnych tym lepsza atmosfera na meczu !! Choć to nasza kosa to niech wpadają w ilu sie da... ale pewnie i tak przy ich wchodzeniu przywita ich gromkie: "wypierd....". To akurat możemy sobie darować... Tymczasem nie patrzmy na Motor tylko patrzmy na siebie i niech bedzie nas jak najwięcej!! i pokażmy lubelakom, że STALÓWKA=the firm !!!!!!!!!! patrzymy na siebie i niech sobie robią najazdy czy inne pierdoły....
Ole ole ... ole ola i tylko STALÓWKA nasza kochana !!

~suawek | 2008-07-30 19:17

Ł. Stręciwilk zdobył bramkę dla Stali Poniatowa:
» LINK
Bardzo dobrze, niech chłopak się wyrabia :)

~PoRęBy | 2008-07-30 20:15

na PRB wisza juz 2 transparenty.

~Mariusz | 2008-07-30 21:16

Bramki z meczu Stalówka-Odra Opole 2:1
0:1 » LINK 1:1 » LINK 2:1 » LINK

~emigrant | 2008-07-30 22:05

w koncu.dzieki Mariusz

~ml | 2008-07-30 22:13

jak tam z tym naszym Panuccim,podpisał już ten kontrakt czy nie?Dzisiaj miał być jego menago i mieli się dogadywać.Czy ktoś wie? Z góry dzięki.

~Aaa | 2008-07-30 22:23

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Sokół Sieniawa

Stal Stalowa Wola             Sokół Sieniawa
2021-10-02, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola

Siarka Tarnobrzeg             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Mróz 89

    
Sędzia: Michał Bobrek (Wadowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 10 7-3-0 24
2 Cracovia II 10 7-2-1 23
3 ŁKS Łagów 10 6-1-3 19
4 Chełmianka Chełm 10 5-3-2 18
5 Orlęta Radzyń Podlaski 10 4-4-2 16
6 Podhale Nowy Targ 10 4-4-2 16
7 Stal Stalowa Wola 10 4-2-4 14
8 Korona Rzeszów 9 3-4-2 13
9 Unia Tarnów 10 3-4-3 13
10 Czarni Połaniec 10 3-4-3 13
11 KSZO Ostrowiec Św 10 3-3-4 12
12 Wisłoka Dębica 10 3-3-4 12
13 Avia Świdnik 10 3-2-5 11
14 Sokół Sieniawa 9 3-1-5 10
15 Podlasie Biała Podlaska 10 1-6-3 9
16 Tomasovia 10 1-3-6 6
17 Wólczanka W. Pełkińska 10 1-3-6 6
18 Wisła Sandomierz 10 2-0-8 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-02 STAL - Sokół Sieniawa
2021-10-10 Tomasovia - STAL
2021-10-16 STAL - Czarni Połaniec
2021-10-23 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3060) » 1938fc (1565)
» Vielitz44 (1303) » Edek38 (1263)
» Filip kacper k. (1252) » Fanatyk38 (907)
» Kamil (840) » Rafix (768)
» Kamilosss (619) » Misio (594)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Olimpia Zambrów (0:1)
2016-03-24
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 19 608 razy
STAL - Nadwiślan Góra (2:1)
2015-08-01
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 69 072 razy
Stal Mielec - STAL (0:1)
2014-03-23
Ilość zdjęć: 54
Wyświetleń: 79 746 razy
Hetman Zamość - STAL (2:0)
2005-04-24
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 031 razy
Osób Online: 28 / Czas gen. strony: 0.01262