Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» #2 kolejka TYPPERA!

#2 kolejka TYPPERA!

Można już typować 2 kolejką TYPPERA! Jako, że mecze Ekstraklasy ponownie zostały przełożony, typujemy tylko mecze 1 ligi. Typować można do dziś (tj. 01.08) do godziny 18:30. Jako, że mecze Korony Kielce i Zagłębia Lubin są przełożone(prawdopodobnie oba kluby zagrają w Ekstraklasie) nie można typować spotkań Korona Kielce - Górnik Łęczna oraz Zagłębie Lubin - GKP Gorzów Wlkp. Życzymy miłej zabawy!

Komentarze (19)

~stal | 2008-08-1 16:32


z forum MOTOru!!

» LINK

~suawek | 2008-08-1 18:34

Dylewski miał być u nas, a teraz Motor nam go podpierdala:
» LINK
Skąd oni mają nagle kasę?

~Motor | 2008-08-1 19:28

Mamy i bedziemy miec wiecej bo chcemy wejsc do ekstraklasy.

Ja was cenie jako Stal ale nie napijajcie sie :).
A chcialbym kiedyś zeby były derby w ekstraklasie z wami lub o walkę o ekstraklase chocby za I sezon, ale u was cieżko bedzie z kasą. Wasi sponsorzy są za cieńcy.

Pozdo ro środy. MOTOR FAN

~G.devil | 2008-08-1 19:33

wie ktoś jaki był wynik sparingu z siarą Tgr ??

~Do wyżej | 2008-08-1 19:38

Wreszcie jakiś mądry wpis. Też bym chciał zobaczyć derby z Wami w ekstraklasie ale co do sponsorów.

Jak zapewne każdy wie Lublin jest dużo większym miastem i taką drużyną prędzej zainteresuje się jakiś możny sponsor.

Mniejsza z tym :) Ja uważam, że u Nas w Stalowej Woli następują coraz lepsze czasy, jeszcze do niedawna w Stalowej Woli było dosłownie kilku sponsorów, teraz jest kilkanaście.
Coś idize do przodu, plusem, który może przyciągnąć sponsorów będzie fajny nowy stadion na 10tys miejsc (będzie mozna się skupic wylacznie na pilce i reklamie itp a nie na budowie stadionu co odstrasza sponsorow.

Jak kazdy wie nasze problemy zaczęły się wtedy keidy kryzys przeszla Huta. Uległa prywatyzacji, rozpadła się na mniejsze zaklady i juz 2 są wśród sponsorów.

Cały czas trwają rozmowy ze Złomrexem ale taka jest prawda, że jak doszlo by to do skutku to z takim sponsorem walczylibysmy o puchary w ekstraklasie i taka jest prawda...dlatego te rozmowy tyle trwają.
Moze się uda moze nie...coraz bardziej wydaje mi sie ze niestety nie...ale i tak coraz wiecej firm interesuje sie w inwetowanie w Stalowej Woli :)

~jefrey | 2008-08-1 20:36

do Fan Motor nie przechwalaj się bo za rok -dwa czeka Was 2 liga.teraz może jesteście lepsi w sponsoringu bo Macie większe miasto ale to się zmieni jak z każdym takim miastem- pokażcie coś piłkarsko a nie przechwałki!!!!!Tylk o Stal!!!!

~kermik | 2008-08-1 20:38

Brać Mariusza Mężyka !!!! właśnie wrócił do Sandecji. Niezły napadzior.

~do jefrey | 2008-08-1 22:04


Jesteś tak śmieszny tak samo jak wasli prezesi w szukaniu dla was sponsorów.

Zeby nie było to co piszesz w wszym przypadku.

Motor ma leszych sponsorów i bedzie grał max. za 2 lata w ekxtraklasie. Wspomnijsz moje słowa.
Ja mam nadzieje ze u was zmienia sie ludzie i bedziecie mieli ten stadion i ekstraklase.

Wtedy wy i my na wyjazdy wzejemnie do was i do nas przyjedziecie po 1000 głow. to było by coś ;)

~elem | 2008-08-1 22:23

to by była fajna sprawa. No ale poczekajmy bo na razie to nasz zarząd nie potrafi znależć chętnych do reklamowania się na stadionie.. Wokół boiska pustki..To fenomen w skali kraju...

~M.B | 2008-08-1 22:24

szacunek dla Ciebie Fanatyku Motoru, że mimo nieprzyjaznych stosunków dobrze nam życzysz:) Ja Wam też życze żebyście weszli do OE i grali ta pare dobrych sezonów, i wielkie derby Stalówka-Motor :) i sory za tych wszystkich Neo napinaczy. Pozdro!

~jefrey | 2008-08-1 22:59

Do "DO Jefrey"ja Ci nie życzę żle a graj sobie ze Swoją drużyną gdzie chcesz po to jesteś kibicem aby kibicowac i wieżyc że kiedyś będzie lepiej,dla mnie osobiście możecie grac w Primiera Division mnie to nie rajcuje,ale piszesz tak jak byś był na Naszym stadionie i wiedział o wszystkich sponsorach?Co Cię tak to interesuje ? nie masz innych zainteresowań?a i nie jestem napinaczem netowym poprostu kibicem pozdrawiam!

~Stal1938 | 2008-08-1 23:12

mozna sie nie lubiec ale musimy jakos reprezentowac Sciane Wschodnia w kraju i myśle ze robimy to niezle.bedzie mecz w srode i pokazemy ,mam nadzieje wspolnie ze jestesmy godnymi kibicami swoich klubow.mnie to co wkurwia jak prostakidra parcha niepotrzebnie bo wyjebali flaszke we dwóch i jak ostatanio u Nas chuje buraki zajebane rzucali butelkami i jestem za tym zeby zwasze paru kumatych stalo w poblizu sektora gości i trzymalo spokój bo to wstyd na cała Polskę!jak sie nie lubia to niech sie nie lubia.ale mowia w mediach o chuliganach a momentami straszna kichę odpierdalaja pikniki.ja kibicuje,spiewam ale jak ida kurwy to siadam i chuj.na chuj mi to?siedzi kurwa tatus z synkiem z 10 lat i wtóruje innym wypierdalaj itd.itp.plytkie az przykre.nauczmy sie robic widowiska.tym bardziej ze ostatnio Nam to wychodzi poza wyjatakmi.STALOWA WOLA NARODU POLSKIEGO!!!

~kibic stw | 2008-08-1 23:35

na ostatnim meczu z motorem to motor zaczął rzucać kamieniami w kibiców stali to ci rzucali butelkami i kamieniami byli też goście co pilnowali jak by ich tam nie było to by z tego wyszła grubsza sprawa / i w srode też powinien tam ktoś powinien pilnowac towarzystwa

~os.Pławo | 2008-08-2 01:46

~Elo | 2008-08-2 09:54

Tylko niech znów nie szaleją pijani pikniki przy końcu sektora jak było to na meczu z Odrą Opole. Normalnie wstyd mieć takich kibiców. Elo

~qwe | 2008-08-2 10:06

o prosze, nie często się zdarza że polemika na dobrym poziomie !! tylko sie cieszyć bo wiekszość umnie tylko wypocić same k...., ch... itp itd zza monitora!! tak jak napisało kilku moich przedmówców wcześniej mimo naszej lekko mówiąc "niechęci" to trzymajmy klase i poziom godny naszych ekip!! oczywiście życze Motorowi a przede wszystkim naszej kochanej STALÓWCE awansu do ekstraklasy w możliwie najkrótszym terminie... bo jakby nie patrzeć nasz region to zaścianek piłkarski i m. in naszej postawie możemy sprawić ze jakiś zamożniejszy sponsor popatrzy na nas przychylnym okiem.... a więc do środy .....

~lubelak | 2008-08-2 10:17

Ktoś tu sieje trochę propagandy:)
Niestety prawda jest taka, że ani Stalówka ani Motor są w kiepskiej sytuacji finansowej. Tylko, że ostatnio to w Lublinie są lepsi działacze i tyle. Nic poza tym.

na szczęście od poniedziałku bede w SW więc na pewno meczyk mnie nie ominie:) Nie ma to jak urlop....

~~man~ | 2008-08-2 10:27

Do wszyskich kibiców Stalówki i Motoru tak jak kolega \"stal 1938\" ma rację że godnie musimy reprezentować ścianę wschodnią poniewarz jesteśmy skazani na sibie jako polska \"c\" a wszyscy inni mają nas w dupie i dobrze o tym wiece.
Przytocze cytat Hermana Göringa który miał być architektem dla europy wschodniej po wygraniu wojny przez nazistów:
Rozwój w Polsce ma być od strony zachodniej i kończyć się na Wiśle a za Wisłą na całej ścianie wschodniej ma być las, las i jeszcze raz las a chłopów ma zostać tylko tylu że jak przyjadą Pany na polowanie to ma ich wystarczyć do nagonki.
Więc morze to nas wszystkich przekona zarówno kibiców Stalówki i Motoru że to jest chyba najwyższy czas żebyśmy jednak razem i godnie prezentowali niby tą słabszą ale piękną część kraju.
Być morze jest to odpowiednia chwila na Wielkie Pojednanie bo i tak jesteśmy poza Polskim marginesem.
Cuda czasami się zdarzją morze tym razem też.

~Do wyżej | 2008-08-2 11:03

Słownik sobie kolego kup !

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1948) » 1938fc (1275)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1042) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Puszcza Niepołomice (1:0)
2015-09-19
Ilość zdjęć: 32
Wyświetleń: 26 768 razy
Stal Rzeszów - STAL (0:0)
2013-05-29
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 11 887 razy
Raków Częstochowa - STAL (:)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 134 razy
Arka Gdynia - STAL (4:0)
2008-04-19
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 7 275 razy
Osób Online: 71 / Czas gen. strony: 0.01481