Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wstrząsy w Stalowej Woli....

Wstrząsy w Stalowej Woli....
Piłkarze Stali mieli walczyć o awans, a walczyli z niemocš.
Dziewište miejsce Stali Stalowa Wola po zakończeniu rundy jesiennej to wynik zdecydowanie poniżej oczekiwań kibiców i prawdopodobnie możliwoœci piłkarzy. Prawdopodobnie, bo dobrych zawodników w zespole zielono-czarnych nie brakuje,

Komentarze (38)

~kibic2 | 2003-11-21 07:03

Mam nadzieję, że ktoś w końcu przejrzy na oczy i zauważy, że nasi Stalowcy jak dobrze grają u siebie tak na wyjazdach dostają w d... I to nie dlatego, że na wyjeździe jest trudniej o punkty, tylko dlatego że handlujemy meczami. Przykład: Hetman, Tomasovia...

~kibic Stali | 2003-11-21 14:12

Winiarski,Slusarczyk,Pielech, Szewczyk i Bienko out!
A Radawca i Pokrywke powinni za3mac bo to bedzie spore oslabienie ataku.
Szanuje Wisle ale nie wyobrazam sobie bez Radawca ataku Stali.A w Wisle jak narazie nie wroze Radwcowi wielkiej kariery bo wygryzc Zurawia albo Franka(jest jeszcze Dubicki,ten kanadyjczyk i mlodziez z rezerw) bedzie bardzo ciezko..
No chyba ze sie postaraja o jakiegos napastnika.

~hhhh | 2003-11-21 18:56

kibice.mysle ze radawiec najpierw bedzie gral w rezerwach, zeby sie ograc i poznac klimat wisly,a jak bedzie gral dobrze to bedzie trenowal z 1druzyna.wiec zycze mu powodzenia!!!!!!!!!!!

~OzzY | 2003-11-21 19:35

Nierozumiem trenerow Stali po co sciagaja takich zawodnikow ktorym po rundzie juz musza podziekowac !!! Dlaczego niegraja juniorzy ??!! Po co jest szkolenie w klubie ?? Po to by mozna wypromowac mlodych zawodnikow ktorzy beda grali i beda walczyc za klub, a nie przyjdzie ktos pograc w Stali tylko po to by zarobic troche pieniedzy,a wogole niegra lub symuluje kontuzje. Wiec pytam po co przychodza tacy zawodnicy ??Oni blokuja tylko miejsce.Od kilki juz sezonow zaden zawodnik ze Stali nieprzebil sie do pierwszego skladu.Dopiero od tego sezonu zaczal grac Oczkowski...ale zapewne gdyby nie nowe przepisy gralby pewnie ktos inny...Wiec zacznijcie stawiac na mlodziez !!!! Nietrzeba szukac i sciagac niewiadomo kogo skoro ma sie pod reka swoich zawodnikow tylko trzeba im dawac sznse i ich ogrywac a tak to z 1 stala trenuje 2 juniorow !!! Parodia.A wiec moze powinni sie zastanowic czy wogole jest sens szkolic mlodziez ??!!Mam nadzieje ze to sie zmieni.

~kibic2 | 2003-11-22 11:50

W drużynie powinni zostać tylko Oczkowski, Radawiec, Wietecha, Drabik, Pokrywka, Ślusarczyk. Reszta to albo staruchy, które chcą dorobic do emerytury sprzedając mecze albo kopacze beznadziejni np. Bieńko, Pielech...

~hhhh | 2003-11-22 18:24

ciekawe co wymysli szopa?,jakie transfery beda?.powinni wywalic starych zeby meczy nie sprzedawali i kupili 3-4 zawodnikow do 25lat zeby chcialo im sie grac a nie jak kurwa starym ze sie opierdalali na wyjazdach:na obrone,na srodek pomocy ze dwoch,i oczywiscie jakis napastnik! koniecznie!

~st.wola | 2003-11-23 21:00

spiewnik musi byc!!:D
to jest podstawa

~bobo | 2003-11-25 18:25

pierdolcie się hooligan^s stalówki.
Najpierw do szkoły, potem na zaległe
odróbki a na koniec zbadajcie sobie
główki. Niech głupota was opuści
w imię ojca, syna i kibola.
Jak myślicie co to znaczy:ch.w.k

~kibol | 2003-11-25 19:49

Moim zdaniem powinni wyp..... sprzedawczyków (Michalak, Rybak, Ożóg) bo wlasnie przez nich stal jest tam gdzie jest a druzyne Stali budowac na młodych i ambitnych zawodikach tj. Drabik, Radawiec, Oczkowski, Warczachowski, Pokrywka, Wietecha, Skiba). SZOPA OUT !!!!!!!!!!!!!!!!!

~ruud | 2003-11-26 16:24

nie piernicz głupot baranie OŻÓG, MICHALAK,RYBAK, KASIAK to potęga stalowowolskiej piłki

~maximus | 2003-11-27 08:25

witam was widze ze kazdy nazeka i wymienia naszego zespołu słabe punkty a ja mam pytanko dlaczego tego nie zauwazaliscie ze jestesmy słabi (piłkarsko) wtedy gdy przegrywalismy mecze wtedy kazdy mówił ze sprzedali mecz nasi grajkowie sami zuwazacie ze oni sa poprostu słabi i nikt nawed niech nie marzy o 2 lidze badzmy powazni a meczy od grajków typu ozóg rybak nikt nieche juz kupowac bo oni sa słabi pozdro

~kibic2 | 2003-11-27 12:37

Rozbawiła mnie uwaga " Ożóg, Kasiak, Rybak, Michalak to potęga stalowowolskiej piłki". Kto tu jest ślepy i nie widzi, że ich nie obchodzą wyniki drużyny, tylko kasa jego sprawa. Myślicie czego tylu piłkarzy odeszło przed sezonem? Dlatego, że wiedzieli jak będzie. U siebie wszystkich jedziemy, a na wyjazdach w plecy...
Nie mówcie, że mamy słaby skład...
Bo jak wchodzilismy do 2 ligi to grał Brytan, Ożóg, Radawiec, Wietecha i jakoś im się wtedy chciało grać...

~maximus | 2003-11-27 15:10

kibic2 wtedy były inne reali 3 ligowe bylismy głównym faworytem do awansu a teraz masz korona stal rz. heko nie wzna jest miejsowosc teraz wazna jest kaska tak jak w heko a u nas jej nie ma a pozatym to ze ,, fala,, u nas była ( moze i nadal jest) to chyab kazdy wie no ale mietek i reszta składu juz długo nie pograj bo lataka tez leca a tak wogule spujrzy obiektywnie jestesmy słabi ( albo rywale sa mocni ) :)

~gripes | 2003-11-29 11:37

Ozzy, nawet jakby trenerzy stawiali na naszych to nie miałoby to (chyba) większego znaczenia.bo w naszym klubie jest zawsze tak,że jak zawodnik ma wzwyżkę formy to go zaraz sprzedają żeby na tym jak najwięcej zarobić.i w ten sposób zarobiona kasa chuj wie na co idzie (ale domyślam się że pokrywa częsciowo pensje działaczy). gdyby nasi działacze nie pozbywali się tak łatwo dobrych zawodników może coś by z tego było...

~OzzY | 2003-11-29 23:09

Gripes..Zgadza sie ale chodzi mi tutaj o juniorow bo jesli przychodzi do nas zawodnik to wiadomo ze jak bedzie dobrze gral to odejdzie.Ale poco w takim razie szkoli sie mlodziez skoro potem niegraja...Wiec ja nierozumiem wogole naszych trenerow i dzialaczy.Przyjdzie zawodnik zeby tylko brac pieniadze i grac kiche jak moze grac Wychowanek i wiadome jest ze bedzie zawsze gral dla klubu.

~gostek | 2003-11-30 16:25

Skład Stali na wiosne: Szewczyk-Rybak,Adamós,Sałek,Drozd-Winiarski,Bienko,Pielech,Orzuk-Slusarczyk,Michalak z takim skladem miszczostwo i awans do drógiej ligi!! Staluwka krulóje!!!

~ace.v | 2003-11-30 17:54

ej gripes. Ty myślisz że nasi działacze sprzedają zawodników. Mi się wydaje że sie mylisz.W Stalowej teraz jest takie badziewie że zawodnicy podpisują kontrakty na 1 sezon. Sezon się kończy, kontrakt sie kończy, piłkarze szukają nowych klubów i odchodzą.

~hhhh | 2003-11-30 19:21

hej gostek.z takim skladem jaki zes napisal to by sobie moze poradzili w 4lidze,tylko zeby ci nie sprzedawali meczy:adamus,rybak,ozog,michalak.to przeciez oni sa jeszcze mlodziezowcami!!!!!!hahahahaha.

~ | 2003-12-4 16:21

http://www.stadiony.com/stadiony.php?id=24
GŁOSIOWAĆ!!!!!!!!!!!!!!!

~ | 2003-12-4 16:22

http://www.stadiony.com/stadiony.php?id=24
GŁOSUJCIE NA STADION W STALOWEJ WOLI

~głosowac na stadion staló | 2003-12-5 17:42

http://www.stadiony.com/stadiony.php?id=24

~ | 2003-12-6 18:18

http://www.stadiony.com/stadiony.php?id=24
KURWA CO JEST NA DZIEŃ DZISIEJSZY MAMY ZALEDWIE 514 GŁOSÓW!!
DAWAĆ,DAWAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~teterycz | 2003-12-9 10:59

To prawda nasi zawodnicy nie są słabi i powinniśmy być wyżej w tabeli, nr. GG ;6668817

~DALMAD | 2003-12-11 22:21

Palik w STALOWEJ - dobre żarty , niech ten chuj zdrajca powiesi się za jajca i niech zostanie w Ostrowcu
Giermasiński w POLONI Warszawa niezłe jaja !

~http://www.stadiony.com/s | 2003-12-14 01:31

http://www.stadiony.com/stadiony.php?id=24
38 Ruch Chorzów 559
39 Stal Stalowa Wola 547
MUSIMY WZIĄŹĆ RUCH CHORZÓW STRATA 12 GŁOSÓW A WIĘC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JEDZIEMY Z NIMI!!!!

~vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv | 2003-12-14 01:34

W III rundzie Pucharu UEFA Groclin Grodzisk Wielkopolski zmierzy się z francuskim Girondins Bordeaux. Co wyniku tego losowania mówi Jacek Bąk, obrońca Lens i reprezentacji Polski - czytamy w "Życiu Warszawy".

"Oni tu trochę wpadli w popłoch. Wylosowali zupełnie nieznaną sobie drużynę. Na dodatek ten Groclin z jakiegoś podpoznańskiego miasteczka wyeliminował już Herthę i Manchester City. Słuchałem komentarzy we francuskiej telewizji. Nowy trener Girondins, Pavon, już ostrzega przed optymizmem i zapowiada, że będzie musiał dokładnie przyjrzeć się rywalom.Nie oszukujmy się, Bordeaux to nie jest ta drużyna, która przed kilku laty należała do europejskiej czołówki. Ale przecież i wtedy GKS Katowice poradził sobie z Francuzami (1:0 i 1:1). A przypomnę, że był to słynny zespół ze wschodzącą gwiazdą Zidane'em oraz Lizarazou i Duggarym" - powiedział Bąk.

~*** | 2003-12-14 12:15

Ty DALMAD gdzie przeczytales o tych wiadmosciach (tzn. o Giermańskim i o Paliku) ??

~DALMAD | 2003-12-16 19:00

Tempo , Echo , Sztafeta
Palik spuszcza wszystkie kluby jak leci do niższych lig , a Giermasiński ze swoimi umiejętnościami to może grać co najwyżej w okręgówce !

~Zyłka - Wisloka | 2003-12-18 14:22

Kuzwa, a gdzie Pokrywek ??!! On musi grac w Stalowce !!

~hhhhhh | 2003-12-18 19:22

hej zylka-wisloka,to przez jebanego szope wylecial pokrywka,a byl nawet dobry,a jakie transfery robi szopa:kielarski,jakubiak!!!!!!.po co oni.szopa AUT!!!!!!!!!!!!!!!

~acev | 2003-12-19 16:41

ej hhhhhh nie narzekaj i nie pierdol "poco szopa ściągnął jakubiaka".Moim zdaniem szopa dobrze zrobił. Ściągnął młodego zawodnika,pomocnikai nie mów że jest on niepotrzebny stalówce jak jeszcze podobnie jak ja nie widziałeś go w barwach stalówki. Może sie okazać że będzie najlepszym naszym graczem. Skoro Motyka sprowadził go do Tłoków przed tym sezonem to znaczy że jest niezły. Nawet jak w tłokach większość meczy przesiedział na ławce to i tak oglądając kolegów nauczył się jak sie gra w II lidze.

~BUFON | 2003-12-20 11:18

CZY WY KURWA ZROZUMIECIE , ŻE JAK NIE BEDZIE KASY(sponsora) TO STALOWKA POWOLI BEDZIE STAWAC SIE CZWRTO LUB PIĄTOLIGOWCEM !!! WBIJCIE SE TO WRESZCIE DO ŁBA !!!

~Admin2 | 2003-12-20 13:26

A Ty wbij sobie do glowy ze z naszej grupy leca tylko 2 zespoly ktore maja do nas po 10 pkt straty. My mamy 2 pkt do 6 miejsca, narazie mamy 9 nie jest wiec zle. Nie strasz tu wszystkich 4 czy 5 liga. Narazie posiedzimy sobie w trzeciej jak dlugo okaze sie mam nadzieje niebawem.

Pozdrowienia dla kibicow SSW !! W szczegolnosci dla tych ktorzy nie szczedza gardel na meczu:)
Wesolych Swiat.

~GŁOSOWaĆ!! | 2003-12-21 19:40

http://www.stadiony.com/stadiony.php?id=24
GŁOSOWAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~Stw | 2004-01-1 22:31

Nie głosujcie na nasz stadion. Przecież jest chujowy jak nieszczescie.

~ | 2004-01-2 15:41

W Nowy Rok, w czwartek 1 stycznia 2004, w samo południe, czyli o godzinie 12 na stadionie MOSiR przy ul. Hutniczej odbędzie się mecz piłkarski jakiego dawno, a może nigdy w Stalowej Woli nie było! Z jednej strony staną piłkarze Stali Stalowa Wola, a z drugiej piłkarze, którzy reprezentowali kiedyś barwy Stalówki, a którzy zakończyli już piłkarską karierę, albo tacy, którzy grają obecnie w innych klubach. Udział w tym meczu zapowiedzieli już między innym: Dariusz Brytan, Dariusz Sajdak, Sławomir Adamus, Wojciech Nieradka, Marek Kusiak i wielu, wielu innych doskonale znanych kibicom Stali piłkarzy. Emocji na pewno nie zabraknie. Mamy nadzieję, że również wielu kibiców przybędzie na to niezwykłe spotkanie. Zapraszamy 1 stycznia 2004, godz. 12.00
WYGRAŁA STALÓWKA 7:6 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~dodać | 2004-01-5 20:09

- MICHALAK STRZELCEM PIERWSZEJ BRAMKI 2004 ROKU! -


STAL STALOWA WOLA – WYCHOWANKOWIE STALI 7:6 (4:1)
Stal: Michalak (10., 18., 42.), Fabianowski (17.), Stręciwilk (38., 59.), Ożóg (51.)
Wychowankowie: Kusiak (21.), Sroka (40.), Piekarz (49.), Lebioda (55.), Bajdas (58.), Nieradka (60.)
STAL: Wietecha, Rybak, M. Drozd, Kasiak, Oczkowski, Szarowski, Ożóg, Dziuba, Sałek, Drabik, Michalak, Fabianowski, Stręciwilk, Kielarski.
WYCHOWANKOWIE: Kruk, Lebioda, Brytan, Nieradka, Krawiec, Bartnik, Sroka, Kusiak, Góreczny, Adamus, Łuczakowski, Kępanowski, Bajdas, Piekarz, Szado, Filip, G. Drozd, Dziadura, Gruszczyk, Mosór.
Sędziował: Daniel Kijak.

Wynik rozgrywanego na śniegu spotkania otworzył pięknym strzałem w „okienko” Dariusz Michalak. Po trwającej trzydzieści minut pierwszej połowie spotkania Stal – poprowadził ją w tym meczu Piotr Brzeziński - prowadziła 4:1, ale w drugiej połowie gra się wyrównała i ostatecznie wychowankowie, dowodzeni przez Wojciecha Niemca przegrali tę sylwestrową potyczkę jedną zaledwie bramką.

~stożek | 2004-03-30 15:15

wiecie co zawo dzcie mnie jestescie kibicami stalowej a nawet nie napisaliście na lisicie kos siarki tarnobrzeg ja jestem z siarki i powiem jedno udało sie wam że nie dostaliście na meczu

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Czarni Połaniec

Stal Stalowa Wola             Czarni Połaniec
2021-10-16, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Tomasovia - Stal Stalowa Wola

Tomasovia             Stal Stalowa Wola

0 : 3

    
Jopek 72 (k)
Duda 87
Świderski 90


Sędzia: Sebastian Godek (Rzeszów)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 12 8-3-1 27
2 Cracovia II 12 8-2-2 26
3 Podhale Nowy Targ 12 6-4-2 22
4 ŁKS Łagów 12 7-1-4 22
5 Chełmianka Chełm 12 6-3-3 21
6 Stal Stalowa Wola 12 6-2-4 20
7 Unia Tarnów 12 4-5-3 17
8 Orlęta Radzyń Podlaski 12 4-5-3 17
9 Korona Rzeszów 12 4-5-3 17
10 Avia Świdnik 12 5-2-5 17
11 Czarni Połaniec 12 4-4-4 16
12 Wisłoka Dębica 12 4-3-5 15
13 KSZO Ostrowiec Św 12 3-5-4 14
14 Sokół Sieniawa 12 3-2-7 11
15 Podlasie Biała Podlaska 12 1-7-4 10
16 Wisła Sandomierz 12 3-1-8 10
17 Tomasovia 12 1-3-8 6
18 Wólczanka W. Pełkińska 12 1-3-8 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-16 STAL - Czarni Połaniec
2021-10-23 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3088) » 1938fc (1565)
» Vielitz44 (1307) » Filip kacper k. (1268)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (918)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Kamilosss (621) » Misio (604)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Kmita Zabierzów - STAL (2:0)
2007-05-20
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 8 367 razy
STAL - Stal Rzeszów (2:1)
2011-04-16
Ilość zdjęć: 39
Wyświetleń: 102 301 razy
Sandecja Nowy Sącz - STAL (2:1)
2003-11-08
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 7 396 razy
Hetman Zamość - STAL (2:0)
2005-04-24
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 082 razy
Osób Online: 24 / Czas gen. strony: 0.01634