Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» #3 kolejka TYPPERA!

#3 kolejka TYPPERA!

Od dziś do środy(tj. 06.08) do godziny 16:30 można typować 3 kolejkę TYPPERA! Typujemy tylko 1 ligę, ze względu na to, że Ekstraklasa rozpoczyna rozgrywki w  sobotę. Życzymy miłej zabawy!

Komentarze (33)

~forcesco | 2008-08-4 09:53

kiedy będzie ranking aktualny ?????

~aviva | 2008-08-4 09:58

już niedługo powinien być, pracujemy nad tym ;)

~seed | 2008-08-4 10:30

elo
ja mam pytanko
bo gdzies tu wyczytalem ze sa do nabycia nowe koszulki STALOWKI
czy to jest nadal aktualnr?
jezeli tak to prosze o jakies info co i jak
z gory dziekowka:)
pzdr
STALOWKA SERCU BLISKA

~PRB | 2008-08-4 11:07

tak ale to dla chlopakow z poreb bo to osiedlowe

~zks | 2008-08-4 11:32

nie składamy się na race co

~derby | 2008-08-4 11:40

~qwerty | 2008-08-4 12:23

» LINK
;)

~Pytanie | 2008-08-4 12:36

Mam glupie pytanie czy bedzie jakis mecz podobny w tamtym sezonie do motora i gieksy ?
Bo jakos tak Cicho jest :/ chodzi mi o mecz z motorem chodzi mi o oprawe (race, itp) ?
Czy szykuje sie jakas niespodzinka i np z widzewem u siebie PELNA MOBILIZACJA BEDZIE ?
Fajnie jakbyscie zbierali kase przez caly sezon i pelna mobilizacja na jakis wazny mecz :) albo z waznym przeciwnikiem :D
Ale ja juz tu nic nie zrobie :)
prosze o opowiedz kogos Kumatego...
Pozdro !
Nie komentujcie tego co napisalem !

~roOo | 2008-08-4 12:54

» LINK



Haha nie, prowadzimy :D

~c. | 2008-08-4 14:12

Do "pytanie" mobilizacja zalezy od kazdego z osobna, plakaty, czy transparenty sam możesz probowac robic z kolegami, niestety jak widac wakacje rozleniwiają i jest ich bardzo mało na mieście.
Co do oprawy, to mozesz sie dorzucić w kazdej chwili nie ma problemu.


W SRODE UWAZAC NA BARWY MOTOR JEDZIE WOZKAMi !

~xxx | 2008-08-4 14:25

myślę że Motoru nie przyjedzie tak duzo po ostatnich wydarzeniach w Lublinie pewnie mają jakiś konflikt wewnętrzny po tej porażce,że nie walczyli starzy ....sratatata itp.(chociaż?)

~aviva | 2008-08-4 14:41

a kogo motorynka obchodzi? chodzicie na mecze ze wzgledu na przeciwnika? ;] przyjada to przyjada ;]

~Daro | 2008-08-4 14:42

==================== =================

Nowa zapowiedź.

» LINK

================== ===================

~do aviva | 2008-08-4 15:15

dokladnie.

~... | 2008-08-4 15:39

To sa tacy sezonowcy ktorzy tylko wtedy chodza jak wiedza ze ktos przyjedzie.

A co mnie ten motor jeb*ny obchodzi, beda to beda nie bedzie ich to ich nie bedzie ; ).

Bez spinek tylko pełna mobilizacja !!!

~... | 2008-08-4 17:07

uprzedzam!!! Motor jedzie na mecz Samochodami dlatego informuje wszystkie osoby aby uwazały na miescie i to nie są zadne zarty tylko prosze potraktowac to powaznie!!! mogą jechac przez janów i nisko czyli wjadą do STW od Strony Śródmiescia, i mogą równiez jechac przez krasnik i wjadą przez rozwadów lub obwodnice ... Wszystkie FC z jednej jak i z drugiej trasy tak samo wszystkie osiedla zobowiązane są zachowac wszelką ostroznosc... uwazac na barwy... i na osiedlowych zbiórkach byc czujnymi... potraktowac to powaznie... i najlepiej jakby wszyscy byli juz na młynie jakies 30-40 minut przed meczem albo przynajmniej pod kasami naszego stadionu!!!

POŁUDNIA PANEM JEST!!! STAL ZKS!!!

~Stal | 2008-08-4 19:28

PRZYPOMINAM WSZYSTKIM ZE OSOBY KTORE JADA AUTAMI, JADĄ WSZYSCY RAZEM Z POD MOSIRU !!! OSOBY KTORE BEDA CHCIALY SIE WYBRAC NA WLASNA REKE I POJADA SAMI PONIOSA KONSEKWENCJE NA MIEJSCU I DOSTANA JESZCZE W OKO OD NAS !!!

ZBIORKA POD MOSIREM W SRODE O GODZ. 13:00.

/\ z Forum motoru ;) Wiec mozna byc dobrej mysli ze stamtad nik sam nie bedzie jechal... Wiec jak bedzie jechal motor bedzie widac :D
Mimo to UWAZAĆ !!
Pozdrawiam!

~Polska | 2008-08-4 19:43

To nie jest tak jak myślisz. Oni chcą jechać razem żeby jakieś laiki nie dostali klapsów u nas i nie stracili barw. U nas w mieście kilka aut "kumatej" ekipy może się rozdzielić więc na bank będą jeździć autami po mieście (ostatnio na Śląsku tak było). Więc wszyscy na zbiórki i nie iść osobno ! Z powrotem też uważać bo może być jeszcze bardziej gorąco.

~zzzz | 2008-08-4 20:24

juz nie moge sie doczekac tego momentu jak iwanicki wyjdize na boisko i ja od razu gwizdze a niego...ten duren opowiada w lubelskich mediach ze niemoze sie doczekac tego meczu aby pokazac wszsytkim (podkreslam wszsytkim) ze jest z niego zajebisty zawodnik.....Iwan wszyscy cie lubielismy i szanowalismy ale przjescia do motoru ci nie wybaczymy...zreszta do lipeckiego tyczy sie to samo...

~M. | 2008-08-4 20:33

kto pamieta jaki jest pczoatek piosenki
"...
Tak wychowano, wychowano nas, i bez powodu i bez przyczyny spiewamy dzis na caly Swiat..."

~Motorpies | 2008-08-4 20:34

Wrzuccie juz cos na temat meczu z motorem a nie rozpisujemy sie po typperach i warcie:D

~....m..... | 2008-08-4 20:41

bo z nienawisci do tej druzyny tak .....

~os skp | 2008-08-4 20:50

gdzie spotyka sie os skarpa ??

~ytre | 2008-08-4 20:58

Skarpa z Pławem pod Lotosem

~ytre | 2008-08-4 21:10

Czyli 15:30 pod Lotosem :)

~Stal | 2008-08-4 21:38

przyszedł spod lezajskiej wioski chlopczyk do Stalówki.był skromnny,ambitny,zdo lny,zagubiony.3 lata zycia i gry u Nas i juz jest ''all star''pełna gębą.komu On chce udowodnic ze jest wielki gracz?Nam?nie musi.jest dobry i każdy kibic piłki w Stalówce o tym wie.zawsze pierwszy podbiegł z Wietecha i dziekował kibicom za doping.My to pamietamy.i mówiac o tym ze niektórzy chcieli Jego odejscia,mam nadzieje ze mówi to o bardzo,bardszo malej grupie ludzi.ale panie Januszu(choc mlodszy ode mnie o 8 lat)te zarobki które pan chciał w druzynie która walczy w każdym sezonie o utrzymanie to była przesada.zycze wszystkiego najlepszego i wspaniałej kariery.moze Pan uważa ze się w sStalówce marnuje ale Motor to nie wyższy poziom.ale moze krok po kroku...SZACUNEK DLA BALONA!!!

~zapowiedz | 2008-08-4 23:10

~Lumix | 2008-08-4 23:56

moim zdanie w tym momencie sporym mankamentem jest brak ofensywnych skrzydlowych typu Iwan. Na tym poziomie rozgrywek jest to bardzo wazny element ktory u nas niestety lezy pilke powinno sie rozgrywac szybko na skrzydla do kumatego pomocnika a ten powinien wiedziec co zrobic... ale czas pokaze WYGRAC Z MOTOREM rzecz święta ale Motor po 8 porazkach z rzedu bedzie walczyl o zycie tym bardziej ze to derby i oni dobrze pamietaja 2 porazki z tamtego sezonu a i skklad w tym momencie maja dosc silny co udowodnili swietnym meczem w Łęcznej... S T A L Ó W K A ! ! !

~Andrew | 2008-08-5 00:00

fajnie jakby zrobic cos takiego: caly mlyn ZZZZZZZZZZ krzeselka KKKKKKKKKK kryta SSSSSSSSSS i tak coraz szybciej a na koncu caly stadion ZZZZZZZKKKKKKSSSSSSS S !!!!!!!!

~Scootty | 2008-08-5 00:30

mimo że troche tych zapowiedzi już jest..
» LINK

~?????? | 2008-08-5 05:54

heyy mam pytanie,, do prawdziwych kibicow STALI..
czy ktos mi opowie o pilkarzu ktory gral kiedys w stalowej jego nazwisko to PROKOP,,, dzieki..
BSNT

~Stal | 2008-08-5 07:11

wszystko piknie tylko ze Stalówka nie leży tam gdzie Londyn...ale pozatym robisz najlepsze zapowiedzi ze Wszystkich.pozdrawia m...

~huligan | 2008-08-5 19:45

dostaniec w dupe staluwka do gnoiu ha ha ha

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Sokół Sieniawa

Stal Stalowa Wola             Sokół Sieniawa
2021-10-02, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola

Siarka Tarnobrzeg             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Mróz 89

    
Sędzia: Michał Bobrek (Wadowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 10 7-3-0 24
2 Cracovia II 10 7-2-1 23
3 ŁKS Łagów 10 6-1-3 19
4 Chełmianka Chełm 10 5-3-2 18
5 Orlęta Radzyń Podlaski 10 4-4-2 16
6 Podhale Nowy Targ 10 4-4-2 16
7 Stal Stalowa Wola 10 4-2-4 14
8 Korona Rzeszów 9 3-4-2 13
9 Unia Tarnów 10 3-4-3 13
10 Czarni Połaniec 10 3-4-3 13
11 KSZO Ostrowiec Św 10 3-3-4 12
12 Wisłoka Dębica 10 3-3-4 12
13 Avia Świdnik 10 3-2-5 11
14 Sokół Sieniawa 9 3-1-5 10
15 Podlasie Biała Podlaska 10 1-6-3 9
16 Tomasovia 10 1-3-6 6
17 Wólczanka W. Pełkińska 10 1-3-6 6
18 Wisła Sandomierz 10 2-0-8 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-02 STAL - Sokół Sieniawa
2021-10-10 Tomasovia - STAL
2021-10-16 STAL - Czarni Połaniec
2021-10-23 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3060) » 1938fc (1565)
» Vielitz44 (1303) » Edek38 (1263)
» Filip kacper k. (1252) » Fanatyk38 (907)
» Kamil (840) » Rafix (768)
» Kamilosss (619) » Misio (594)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

GKP Gorzów Wlkp. - STAL (3:0)
2008-09-03
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 22 146 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (0:0)
2002-04-20
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 7 102 razy
STAL - Puszcza Niepołomice (1:0)
2015-09-19
Ilość zdjęć: 32
Wyświetleń: 38 812 razy
STAL - Motor Lublin (1:0)
2008-05-21
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 131 355 razy
Osób Online: 33 / Czas gen. strony: 0.01171