Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Na Motor z dowodem osobistym lub innym dokumentem

Na Motor z dowodem osobistym lub innym dokumentem

 Każdy kibic zarówno w Stalowej Woli, jak i w Lublinie doskonale wie, że kibice obu drużyn lekko mówiąc za sobą nie przepadają. Dlatego fani muszą przygotować się na to, że w dniu meczu na stadionie i w okolicach pełno będzie policjantów i innych służb mundurowych. Ze specjalnym do kibiców zwrócił się zarząd klubu ZKS Stal.

 

- Zakładowy Klub Sportowy Stal Stalowa Wola informuje, że mecz piłki nożnej I ligi w środę, 6 sierpnia, pomiędzy Stalą i Motorem Lublin jest meczem podwyższonego ryzyka. W związku z tym bilety na to spotkanie będą sprzedawane za okazaniem dowodu tożsamości. Bilety można nabywać w przedsprzedaży do jutra do godziny 12 w siedzibie klubu przy ulicy Hutniczej 15 - powiedział Adam Krotoszyński - rzecznik prasowy Stali.

 

Mimo tego przedstawicie klubu w Stalowej Woli liczą na to, że stadion zapełni się po brzegi. W ubiegłym roku podczas potyczki z lublinianami na obiekcie znajdowało się ponad 6000 żywiołowo dopingujących kibiców. Spotkanie z Motorem Lublin odbędzie się w środę o godzinie 17.

Komentarze (25)

~oni | 2008-08-5 22:33

ja mam dowód miedzy nogami takze w razie czego pokaze panom policjantom czu tam komu trzeba bedzie

~ktos | 2008-08-5 22:43

===============

Po prostu przedsprzedaz jest do 12...bez kolejek
Natomiast bilety będzie mozna kupic po 15 w kasie klubu ale bedzie trzeba się liczyc z duzymi kolejkami spowodowanymi duza iloscia ludzi :)

~Stachu | 2008-08-5 22:45

No to trzeba poprostu przyjśc tak o 16:00, żeby spokojnie wejśc na stadion.

~Skinner | 2008-08-5 22:50

o to fragment wywiadu z Krzysztofem Lipeckim


• Po sezonie razem z Januszem Iwanickim odeszliście ze Stalowej Woli do Motoru. Jakiego przyjęcia spodziewacie się w środę ze strony miejscowych kibiców?
- Wcześniej nas mocno wspierali, więc mam tylko miłe wspomnienia. A teraz liczę na przynajmniej neutralne zachowanie.

~figo | 2008-08-5 23:31

co by zrobił figo (przechodzac z barcy do realu) zeby miec takich dobrych kibicow z barcelony :D

~prostacy | 2008-08-6 07:20



Ludzie nie porównówj Barcelony di Realu oni tam zarabiali milony a chcieli wiecej milonów.

To Lipecki i Iwanicki zarabileli do 5 tyś. Jesteś piłkarzem masz rodzinę co robisz gdy otrzymujesz propozycje 7 tyś. OK ale oni odrazu nie odeszli z nimi zaczeli rozmawiać dopiero w Lipcu???

I co czekasz łakawie ci coś zaproponują a może nie maja w klubie kasy wiadomo było o tym...
\
Ludzie otrząśnijcie sie ja bede im klaskał bo zostawili kawał zdrowia w stalowej np. iwanicki.

Dzięki niemu 2 sezony temu stal sie utrzymała.

Ludzie otrząśnijcie sie Stal to nie żyć i umierać za klub który proponuje im tak mało. Ja jestem kibicem stali i oddam wszytko dla niej ale postawicie sie w ich sytuacji.

Pozdrawiam prawdziwych kibiców. Ja mam nadzieje tylko ze pogrzaja sezon i wrócą :)

~ZKS | 2008-08-6 08:49

To Juz Dzis Jeszcze 8 godzin !
Wszyscy na motÓr !

~stary | 2008-08-6 09:15

dajcie juz spokoj. iwanowi naprawde nalezy sie szacunek w znacznym stopniu przyczynil sie do tego ze teraz mamy pierwsza lige i przywitajmy go jak swego czasu artura sejuda

~wojcik | 2008-08-6 09:21

CO TO KURWA MA BYC JA IDE NA MESZ

~pewniak | 2008-08-6 09:42

na mecz Młodsi z legitymacją :) bądź paszportem...tutaj chodzi głównie o zdjecie :) wiec wszyscy na mecz

~malcin | 2008-08-6 09:45

dla Iwana respekt, duzo dla nas zrobil

~aASD | 2008-08-6 10:04

beda sprzedawane portfele na meczu? jesli tak to w jakiej cenie

~stal | 2008-08-6 10:47

pamietajcie ze iwan strzelil bramke z heko dzieki ktorej stalowka weszla do drugiej ligi (dawnej2)

~... | 2008-08-6 10:58

Najepiej zbanujcie od razu tego pajaca Damian od razu - wszystkich wkurza zawsze !

~ja | 2008-08-6 11:04

jakie są ceny biletów ;> ? te same co były w tamtym roku ? nie wiem nawet na odrze nie bylem bo bylem za granica jeszcze i chcial bym sie dowiedzieć ;P z gory dzieki. Pozdro !

~Daro | 2008-08-6 11:06

Kryta - 12zl
krzeselka - 10 zl
za bramka (mlyn) - 8

~jozek | 2008-08-6 11:09

a za drugą bramką co za sektor jest? ( pod zegarem obok sektoru gości ) i ile sie placi???

~ja | 2008-08-6 11:09

Dzieki Daro ! ;)

~do jozek | 2008-08-6 11:12

hmm więc tak...ten sektor jest raczej niedostepny (pełni funkcję buforową od kibiców gości...tak mi się wydaje przynajmniej

~... | 2008-08-6 11:47

mam pytanie. jeśli mam 15 lat bedę mógł kupić bilet bez problemu w kasie czy musi mi osoba pełnoletnia kupić ten bilet.
pozdro
stalówka!!!

~do ... | 2008-08-6 11:51

Kupisz bez problemu, tylko wez legitymacje :)

~asdasd | 2008-08-6 11:52

zadnych motorowcow nie było !

bedziesz mogł kupic bilet !

~rrrr | 2008-08-6 11:56

a mozna wejsc na legitymacje czlonkowska!!!

~jozek | 2008-08-6 13:38

admin nie usuwaj wpisow z linkami

~Admin | 2008-08-6 13:45

Zalezy do jakich stron sa te linki.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2068) » 1938fc (1364)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1141)
» Filip kacper k. (1057) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (664)
» Kamilosss (540) » Acer (481)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

KSZO Ostrowiec Św - STAL (1:0)
2006-09-08
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 44 157 razy
Wisła Puławy - STAL (0:2)
2014-09-20
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 19 259 razy
KSZO Ostrowiec Św - STAL (1:1)
1995-07-29
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 247 razy
STAL - Kolejarz Stróże (4:0)
2007-06-27
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 52 096 razy
Osób Online: 26 / Czas gen. strony: 0.01593