Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Czesław Palik nowym trenerem Stalówki

Czesław Palik nowym trenerem Stalówki
Czesław Palik poprowadzi w rundzie wiosennej III-ligowy zespół Stali Stalowa Wola. Dotychczasowy szkoleniowiec, Bogusław Szopa będzie pełnił funkcję jego asystenta.

Komentarze (60)

~Sexer | 2004-01-15 16:58

Powiem poprostu jedno:Niech nie ściąga tego chłamu co ściągnął jak był spadek.Grając tymi co są jest w stanie i tak powalczyć o pierwszą trójkę.

~DALMAD | 2004-01-15 18:22

GORZEJ BYĆ NIE MOGŁO

~Palik cwel | 2004-01-15 22:52

Co oni robią ale czuby niepamiętaja co bło rok temu spadek i oni go jeszce chca przez niego spadniemy do 4 ligi a niech to szlak

~kamillo | 2004-01-16 09:32

czego wy tak narzekacie na palika??a za qrwa mieli grac jak kasy nie bylo??w dzisiejszej pilce liczy sie tylko kasa(korona kielce) a palik to dobry trener

~kibic 3 | 2004-01-16 14:34

palik to byl dobry trener do czasu jak sie nauczyl mecze sprzedawac. dla niego liczy sie tylko kasa a jak jej potrzebuje to mecze sprzedaje. niech wypierdziela ze stalowki a nie bedzie jakichs lipnych jego pacholkow sciagal z KSZOKOW. jak nie potrafia grac w KSZO to po chuja nam oni w stalowce. palik WYPIERDALAJ!!!!!!!!!!!!!!

~Kibic ST | 2004-01-16 15:05

No to zalamka nie mieli juz kogo wziasc??
No to plajta

~ | 2004-01-16 15:25

http://www.tmk.boo.pl/news1/indexsonda3.php

glosuj na fotke nr 9 i wyslij wszystkim ktorych masz na liscie

~kibic3 | 2004-01-16 18:45

ta osoba nie zasluguje nawet na chodzenie po stalowowolskiej ziemi a co dopiero trenowac nasz kochany klub. mozna by zrobic jakas petycje od kibicow ze nie chcemy by ten sprzedawczyk trenowal nasza stalowke.

~kibic3 | 2004-01-16 18:50

jeszcze jedno. w polsce jest tylu bezrobotnych dobrych trenerow to caly nasz kochany zarzad uczepil sie jednego swira i swiruje razem z nim. co wy chcecie osiagnac wielcy prezesiny. jak sie nie mozecie zdecydowac czego chcecie to wypierdalac ze stalowki. sa inni ktorzy za mniejsze pieniadze poprowadzili by lepiej ten klub

~Marcin | 2004-01-16 23:06

Na huj ten Palik znOw przeciez to specjalista od spadków gratulacje dla zarządu Jarecki ty się zhujem za głowy pomieniałeś spierdalaj na kosza

~flex | 2004-01-17 15:41

Mam nadzieje ze na pierwszym meczu od nikogo nie dostanie braw tylko same gwizdy!!

~^ | 2004-01-17 15:50

Nie no leipiej byc niemoglo!! Przecierz na odleglosc widac co z niego za trener, poszedl do kszo i huja zdzialal i tu bedzie tak samo, to jest specjalista od sprowadzania druzyn do nizszych lig!!!!!

~heh | 2004-01-17 18:47

Przynajmniej lepiej niz "Szopa" czy jaki huj , ale to i tak nic nie da ... :(

~kxp | 2004-01-17 20:37

BRZEZIŃSKI WRÓĆ !!!

~wrfff | 2004-01-18 10:01

kamil przestan pierdolic i plakac,a co ty myslisz ze wy nigdy meczow nie kupowaliscie ??? albo nie sprzedawaliscie?? palik jest juz wypalony,to trener na 4 lige,nic nei osiagnął przez kilka ostatnich lat.....

~ziomal Stalówka | 2004-01-18 19:55

Kiedy jest najbliższy mecz stalówki i kiedy zaczyna sie runda rewanżowa i kiedy gra mecze sparingowe przed rundą ??? z góry dzięki

~kibic 3 | 2004-01-18 19:58

co za roznica z kim gramy pierwszy mecz. i tak bedzie sprzedany

~fifi | 2004-01-19 17:55

......a palik niech wypierdala do kszo(kurwisko-tam powinni siedzieć śmiecie).....

~kibic 3 | 2004-01-20 12:26

KSZOKI juz nine istnieja. nic dziwnego ze stamtad uciekl.

~Stalowka Hooligan's | 2004-01-20 12:57

a niech trenuje sobie kto chce tylko wiem tyle ze jak sie porobia takie zeczy jak w ostrowcu to pierwszy w pysk dostanie jarecki bo ta korwa chce rozpierdolic pilke zeby w stalowej zostal sam kosz i wy o ytm nie wiecie wiec sie nie dziwcie co ta korwa wyprawia dla mnie to nic dziwnego sram na to kto w naszym klubie gra kto trenuje chce tylko zeby byly spoko wyjazdy hehe a jareckiemu przydaly by sie jakies grozby moze by sie uspokoil bo jak nie to jesczze gora dwa lata w stalowej bedzie pilka

~H B G | 2004-01-20 13:03

strzaleczka wszystkim ale macie problemy po huj sie przejmowac tym co sie dzieje w klubie hehehe bedziecie jezdzic na tloki pozrdo dla kolorka kapitana kolki i widokowki

~4ever 38 | 2004-01-20 22:30

Jarecki WYPAD juz z tego klubu!! Całą kase ładujesz w kosza a na piłke ci 500zł szkoda!!??!! SPADÓWA!!

~Stalowka Hooligans | 2004-01-21 14:50

Jarecki ty kurwa huj ci w serce ale jak rozpadnie sie w stalowej pilka to pierwszy zginiesz ty a za toba ten groby huj co byl z toba na zebraniu z kibicami nie bedziesz sie glopio tlumaczyl ty jebana w dupe korwo jak chcesz zyc to spierdalaj ze stalowej bo tu ci nie wyjdzie to co chcesz zrobic

~bufon | 2004-01-21 14:58

KSZO - JUŻ NIE ISTNIEJE !!!

~Profesor | 2004-01-22 11:47

ja tu czegoś nie rozumiem - czy wy myślicie że przyjscie Bóg wie kogo da awans Stalówce w przyszłym sezonie do II ligi ? ( w tym sezonie to tylko matematycznie jest szansa gry w przyszłym sezonie wśród najlepszych drużyn II ligi ) ... nawet Trapatoni by tu nic nie wskórał bo poprostu piłkarze ze Stalówki są LEWI - nie bede tu używał mocniejszych słów . LICZY SIE TYLKO OBIEKTYWIZM . Dziekuje za wypowiedź :)

~kibic3 | 2004-01-22 13:35

trapatoni by przynajmniej meczy nie sprzedawal. a palik tylko po to tu przyszedl

~chuligan | 2004-01-22 16:00

zapraszam was na stronke 3ligahools.w.interia.pl jest tam Liga Hools 3 ligi naszej grupy

pzodro

~bufon | 2004-01-22 17:10

sam trapatoni ma wiecej kasy niz kwiecinski
hahahahahaha

~jasny_chUj | 2004-01-23 17:27

mecz z Zamościem sie nie odbył ponieważ w klubie ktoś zajebał pompke do pompowania piłek i było pograne :(

~gość | 2004-01-24 18:17

nie narzekwjcie mogło by być gorzej. Szopa jest dobry .... ale taksówkarz

~gripes | 2004-01-24 20:39

jeśli ktos jeszcze marzy o II lidze to jest chyba niespełna rozumu... trzeba będzie zadowolić się 3 ligą , oby tylko nie było gorzej i zeby na mecze przychodziło jak najwięcej ludzi (niezaleznie od wyników)
mam jeszcze nadzieje ze palik nie sciągnie jakis łachów,którzy bedą blokowac miejsce wychowankom Stali

~kibic ! ! ! | 2004-01-25 20:03

POWIEM CI JEDNO PALIK JEŻELI ROZWALISZ STALÓWKE TAK JAK KSZO TO OSOBISCIE PODEJDE DO CIEBIE I CI OBIJE TAK RYJA ŻE KURWA SKURWIELU ZDECHNIESZ!! I MAM NADZIEJE ŻE JAK TYLKO KLUB STAL STALOWA WOLA UPADNIE TO WSZYSCY KIBICE CI TAK WPIERDOLĄ ŻE CI SIE ODECHCE PRACY JAKO TRENERA

ZAWSZE I WSZĘDZIE PALIK JEBANY BĘDZIE.!!!!!
CH.W.D.P - CHUJ W DUPE PALIKOWI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
WYPIERDALAJ, WYPIERDALAJ, WYPIERDALAJ !!!!!!!!!!!!!!!!

~kto ma wiedzieć ten wie | 2004-01-27 09:58

w Stalowej Woli a tak wogóle w całej Polsce każdy interesuje sie sportem ( prezydenci miast , biznesmeni itd. ) jak ma z tego zarobek ... i nie kumam ludzi co poszli pare lat temu i zagłosowali na SLD ... a napewno tych z Bydgoszczy ... przecież to SLD doporwadziło do upadku Poloni Bydgoszcz ( kto ma wiedzieć ten wie o co chodzi ) min. dlatego Gollob poszedł w chuj od tego zadłużonego przez SLD klubu ...

~TAKI KIBIC | 2004-01-27 12:32

powiem jedno napewno PALIK bedzie lepszym tereneren od SZOPY.Ale niestety stalowka nie majac dobrego trenera daleko nie zajdzie.ja uwazam ze przedewszystkim to zwolnic trzeba pana JARECKIEGO czyli prezesa STALOWKI

~bufon | 2004-01-28 19:27

NIE MA KSAY NIE BEDZIE WYNIKOW

~stw | 2004-01-29 16:42

STAL STALOWA WOLA – POGOŃ LEŻAJSK 7:2 (4:0)
1-0 Warczachowski (10)
2-0 Ożóg (18)
3-0 Ożóg (28)
4-0 Radawiec (43)
5-0 Bednarz (50)
5-1 Oczkowski (56)
5-2 Kowalczyk (62)
6-2 Michalak (66)
7-2 Drabik (70)
STAL: Maj – Cieślikowski, Szarowski, Kasiak, Warczachowski – Ślusarczyk, Ożóg, Jakóbiak, Kochańczyk – Kanarski, Radawiec oraz Kielarski, Dziedzic, Skiba, Drabik, Michalak, Dziuba, Oczkowski.
POGOŃ: Nalepa – Baj, Jabłoński, Bartnik, Błotni – Iwanicki, Błotni, Lebioda, Sereda – Kowalczyk, Bednarz oraz Kuziora, M.Szmuc, Szydełko, Sierżęga.

Pierwszą bramkę zdobył już w 10. minucie po rzucie rożnym Radawca, uderzeniem z głowy, Tomasz Warczachowski. Na 2:0 podwyższył po zagraniu Szarowskiego - Mieczysław Ożóg. Ten sam piłkarz zdobył kolejną bramkę, tym razem głową. Pod koniec pierwszej połowy Daniel Radawiec po podaniu Ożoga po raz czwarty w tym dniu pokonał brata reprezentacyjnego bramkarza Macieja Nalepy - Grzegorza. Po przerwie błąd naszej obrony wykorzystał były piłkarz Stali, Stanisław Bednarz, ale odpowiedź naszej drużyny była prawie natychmiastowa. Po ładnej akcji, piłkę w polu karnym otrzymał Paweł Oczkowski i strzałem w tak zwany krótki róg pokonał Tomasza Kuziorę (wychowanek Stali). Chwilę potem kontra w wykonaniu leżajszczan zakończyła się zdobyciem dla nich drugiego gola, którego autorem był Kowalczyk (strzał z kilku metrów). Ale ostatnie słowo należało do Stali. W 76. minucie Michalak trafił do pustej bramki, a kilka minut później wynik ustalił Marcin Drabik. Bramkarz Pogoni nie utrzymał piłki uderzonej zza linii pola karnego, znalazła się ona przy nogach Kanarskiego, który podał do jeszcze lepiej ustawionego Drabika.

~kibic | 2004-01-29 17:51

panowie pewnie czytacie gazety?.PALIK sprowadza swoich ludzi nawet mlodziezowcow!!!!!!!JAKOBIAK ROGALA i KTOS JESZCZE!!!!.to kurwa zastanawiam sie co teraz i gdzie beda grac nasi mlodzi?-drabik,oczkowski,skiba?lawka!!!przez palika.i 5liga?.BRAWO JARECKI!!!!

~Stalowka | 2004-01-30 01:51

Palik i jarecki to dwa pedaly ktorzy chca rozjebac pilke w stalowej ale im sie to nie uda bo w stalowej jestesmy jeszcze my czyli najwierniejsi a moze pomyslalby o jakiejs zmianie o tym zeby w zarzad wstawic jednego z nas to jest dobre w rakowie tez jest jeden z kibicow i odrazu sie poprawia troszke wiecej bysmy wiedzieli co sie dzieje w naszym klubie kto najbardziej kreci i odrazu bysmy z nim jechali krotko ale to narazie plany jak to wypali to sie zobaczy

~rado | 2004-01-30 14:17

Palik Wypirdalaj!!!! Jest z ciebie kawał hama i jesteś jak chorągiewka gdzie wiatr zawieje tam jesteś !!!!! KARIEROWICZ do CYRKU!!!!!!!!!

~JOHNNY | 2004-01-31 14:34

A JA UWAZAM ZE MOZE BYC CIEKAWIE.PAN JARECKI BEDZIE CHCIAL UDOWODNIC ZE TO BYLO DOBRE POSUNIECIE I MOZE ZALATWIA RAZEM Z TRENEREM PARE MECZOW.PATRZCIE JAK ROZWALILI LEZAJSK.

~mk | 2004-01-31 16:29

Kurwa mać z tą naszą Stalówką coś trzeba zrobic to nie może tak być !!

~:) | 2004-01-31 19:16

wie ktos jakim wynikiem zakonczyl sie sparing stalowki z wisla sandomierz?:>???????????????????????????????????????? POZDRO :)

~zks | 2004-02-1 01:40

STAL STALOWA WOLA – WISŁA SANDOMIERZ 7:0 (6:0)
1-0 Ślusarczyk (8)
2-0 Kanarski (18)
3-0 Kanarski (30)
4-0 Kanarski (38)
5-0 Ślusarczyk (40)
6-0 Ożóg (43)
7-0 Radawiec (90)
STAL: Wietecha – Rogala, Warczachowski, Kasiak, Cieślikowski – Szarowski, Jakóbiak, Ożóg, Kochańczyk – Kanarski, Ślusarczyk oraz Maj, Sałek, Drozd, Oczkowski, Radawiec, Skiba.

Już po niespełna 20. minutach Stal prowadziła 2:0. Kilka minut potem, Krystian Kanarski zdobył swojego drugiego gola, wykańczając zespołową akcję, strzałem z kilku metrów, a w 38. minucie ten sam piłkarz strzelił najpiękniejszą bramkę w tym spotkaniu. Dośrodkowywał Mieczysław Ożóg, a Kanarski kapitalnym strzałem z głowy pokonał Przygodę. Piątego gola zdobył Slusarczyk, a pod koniec pierwszej połowy, najlepszy zawodnik tego spotkania, Ożóg przymierzył z dziesięciu metrów i było 6:0. Po zmianie stron trenerzy obu zespołów dokonali zmian i gra się nieco wyrównała, ale nadal stroną przeważającą była Stal. W ostatnich sekundach gry, Ożóg oszukał obrońców Wisły na lewej stronie pola karnego i spod linii końcowej zagrał wzdłuż bramki do nieobstawionego Radawca, który strzelił do pustej bramki.

~ | 2004-02-1 01:43

http://www.tmk.boo.pl/news1/indexsonda3.php
glosowac na fotke nr 9 !!!!!

~Stalowka N.Z. | 2004-02-1 10:37

Kiedy sa jakies sparingi??

~ZKS | 2004-02-1 14:18

http://www.stadiony.com/stadiony.php?id=24
GŁOSOWAĆ NA STADION "STALÓWKI"

~kibic stalowki | 2004-02-1 23:15

to jest poprostu paranoja!!! Jarecki moze zaczniesz budowac juz nowa hale na kosza w miejscu stadionu???

~TAKI KIBIC | 2004-02-3 15:47

Dokładnie to jest paranoja. Niech zagrają z jakimś lepszym sparingopartnerem , ktory gra naprzykład w tej samej lidze co my lub nawet lepszej.Nie ma co sie cieszyc z tych wygranych sparingow.

~c.w.k.s | 2004-02-3 16:50

palik jebaku leśny co wymyślisz sparingi że jak załatwiłes sparingi z 5 ligą i wygralismy po7-0 to zamydlisz nam oczy!? zobaczymy co w lidze twoi zawodnicy z kszo pokażą pewnie po 2 meczah wszyscy oprócz kanarskiego będą mieli kontuzje palik zrozum że stalowa to wszyscy starsi

~ | 2004-02-4 10:35

http://www.stadiony.com/stadiony.php?id=24
GŁOSOWAĆ NA STADION STALÓWKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~piotrek | 2004-02-4 21:33

ja uwazam ze palik w niczym nie pomoze oni i tak beda grac swoje moim zdaniem bo im niezalezy natym aby walczyc o 2-ga lige tylko o korzystny wynik bo gdyby im zalezalo aby grac jak najlepiej dla kibicow itp. to by grali tak jak z wisła 2 krakow.

~Blejk | 2004-02-6 14:01

Popieram tego wyzej jak by mu zalezalo to bysmy byli w 2 lidze w przyszlym sezonie a nie zamydla nam oczy jakimis sparingami niech zrobi sparing z np: Stal Rzeszów lub Resovia a jak nie to przynajmniej z Tomasovią

~ | 2004-02-6 14:39

http://www.tmk.boo.pl/news1/indexsonda3.php
GŁOSOWAĆ NA FOTKE NR 9 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~:) | 2004-02-7 13:05

ZKS STAL Stalowa Wola 1-0 Tomasovia Tomaszów
Bramke strzelił : Kanarski w 82 minucie !

~kibic | 2004-02-7 18:41

witam.no wiec ze stali odchodza:Szarowski,Ożóg,KASIAK,MICHALAK i Rybak.wszystkim podziekowal glupej palik.zostawiam to bez komentarza!!

~kibic2 | 2004-02-7 22:08

Pan Czesław zdążył uciec z tonącego okrętu jakim było Kszo, teraz myśli, że dam się zrobić w balona... Pamiętam jak graliśmy w sezonie2002/2003 z Piotrcovią, mówił " będzie druga liga w stalowej", a potem co ??? Teraz znowu wraca, po raz kolejny i znowu to samo..
Obyśmy nie podzieli losu Piotrcovii, Kszo I Błekitnych Stargard

~holl's | 2004-02-12 15:23

5 liga ZKS

~stalóweczka | 2004-02-24 16:56

szopa czytałem twoja wypowiedż w echu fajnie to ująłeś ale co yy ku... myślisz że blyszczysz?gówno blyszczysz

~kibic | 2004-03-5 11:16

wedlug mnie palik jest zlym trenerem i przez niego Stalówka bedzie słabo grala

~wierny kibic | 2004-03-10 20:08

Trener Palik jest gość a Adamus sprzedał nastepujace mecze z Ożogiem Sandecja 2 Hetman Bełchatów Tomaszów Kielce z Resowią chcieli ale Resowia kasay nie miała wiecej nie zdazył juz sprzedac bo został wyjebany i teraz poszli sprzedawac do Staszowa Batugowski opamietaj sie co ty wziołes do siebie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1948) » 1938fc (1275)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1042) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Stal Sanok - STAL (1:1)
2005-10-01
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 2 618 razy
STAL - Concordia Elbląg (1:0)
2013-03-09
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 34 780 razy
STAL - Olimpia Zambrów (0:1)
2016-03-24
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 12 323 razy
STAL - KSZO Ostrowiec Św (1:1)
2009-08-15
Ilość zdjęć: 41
Wyświetleń: 121 256 razy
Osób Online: 35 / Czas gen. strony: 0.01728