Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal zmierzy się z Zagłębiem Lubin

Stal zmierzy się z Zagłębiem Lubin

Opromieniona wyjazdową wygraną z kielecką Koroną Stal Stalowa Wola podejmie na swoich śmieciach kolejnego faworyta I ligi - Zagłębie Lubin.
 

Nasz zespół zamierza dobrać się do skóry faworytowi.
 

Do tej pory oba zespoły spotkały się przy Hutniczej tylko raz i po dobrym meczu z obu stron padł remis 2-2. Taki wynik w sobotnie popołudnie trener Władysław Łach przyjąłby zapewne z pocałowaniem ręki.
 

Czy zagra Pawłowski?
 

W zespole byłych mistrzów Polski nie brak znanych twarzy. Największą gwiazdą jest powoływany do reprezentacji, pomocnik Szymon Pawłowski. Super szybki prawoskrzydłowy Zagłębia jest na celowniku Legii Warszawa i jeszcze w sierpniu może wylądować w stolicy. Być może dlatego w inauguracyjnym meczu z innym mocarzem I ligi - Widzewem zagrał słabo, co niepokoi nowego trenera gości Dariusza Fornalaka.
 

Za to błysnął skutecznością szybki Bułgar Ilian Micanski, który nie miał miejsca w pierwszym składzie Lecha Poznań, ale z Widzewem wystąpił od pierwszej minuty i zdobył dwie bramki. Obrońcy Stali muszą uważać ponadto na bramkostrzelnego stopera "miedziowych”, Michała Stasiaka.
 

W Stali spokój
 


Gospodarze do meczu przygotowują się w dobrych nastrojach, wszak u siebie wygrali 6. ostatnich spotkań i chcą podtrzymać zwycięską passę. Stal z mocnymi zespołami gra zazwyczaj dobrze, tak przynajmniej było wiosną, gdy ze Stalowej Woli "na tarczy” wyjeżdżały takie firmy jak Polonia Warszawa czy Wisła Płock.
 

Aby było łatwiej wygrywać, działacze Stali chcą jeszcze w sierpniu pozyskać solidnego napastnika. Jednym z kandydatów jest wychowanek "Stalówki”, Wojciech Fabianowski, który po ciężkiej kontuzji nie może przebić się do podstawowego składu Kmity Zabierzów.
 

- W poprzednim tygodniu byłem zdecydowany odejść z Kmity, ale po rozmowie z trenerem Moskalem sprawa się skomplikowała, gdyż zapewnił mnie, że będę potrzebny. W poniedziałek byłem umówiony z prezesem na ostateczną rozmowę, jednak do niej nie doszło i chyba na razie zostanę w Kmicie. Teraz nie wszystko zależy ode mnie. Jeśli nie w tym okienku transferowym, to w zimie na sto procent wracam do Stali - powiedział Fabianowski.

Źródło: gcnowiny.pl

Komentarze (13)

~bolo | 2008-08-14 07:44

Coś mi sięwidzi, że redaktorek się pomylił mówiąc, że dotychczas graliśmy 1 raz z Lubinem? W 87 w Ilidze pierwszy mecz przegraliśmy 0-1 z Zagłębiem....więc graliśmy chyba cztery razy....

~Adm | 2008-08-14 07:45

» LINK :)

~Zagłebiak | 2008-08-14 10:08

Chym po raz pierwszy widze aby ktoś sie tak podniecał meczem z nami, poza poznaniem i arką.
No cóż mam nadzieje, że mecz będzie dobry i dacie z siebie wszystko kibice jak i piłkarze.
Mam nadzieje że sie spotkamy na tym meczu jak i w Ekstraklasie.
Tylko sie za bardzo nie przecencie.
Powodzenia!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
__________________ ____________________ ____

BRACI JEST TRZECH ARKA ZAGŁEBIE I LECH

~o co jest? | 2008-08-14 15:32

A kto by cię tu Fabian chciał ,ty zdrajco!Nie pamiętasz jak Nam ładowałeś bramy i się tym podniecałeś,nie patrzyłeś na to ,że przez ciebie możemy spaść,tylko na swój egoizm,aby pokazać się działaczom Stali,że jesteś dobry,a oni cię nie potrzebują.Niepatrzy łeś na Nas kibiców Stalówki i jeszcze te ironiczne wypowiedzi do prasy,ajk zapierałeś się ,że nie jesteś Stalowcem.Teraz jak nóżka się w Kmicie powinęła to Stal już jest dobra i teraz jesteś jej wychowankiem.Jesteś jak chorągiewka,nie chcemy cię tutaj graj tam dalej u siebie na wsi w Zabierzowie,przecież ciebie i tak najbardziej podnieca kasa,a w Stalówce jej nie ma.

~msc | 2008-08-14 16:46

co za matoł napisał ten artykuł. "do tej pory na hutniczej grali tylko raz" ja sam byłem na 3 meczach z zagłebiem.

~ktoś | 2008-08-14 16:52

a ja byłem na meczu z Zagłębiem jeszcze w eskstraklasie i Stalówka zwycięzyła 3-1. Ale bzdury wypisują w tych newspaperach

~Artur S. | 2008-08-14 20:40

Wszystkie dotychczasowe mecze Stalówki z Zagłębiem Lubin:
1975/76 - II liga: Stal-Zagłębie 2:2, Zagłębie-Stal 1:1
1987/88 - I liga: Stal-Zagłębie 0:1, Zagłębie-Stal 1:0
1991/92 - I liga: Stal-Zagłębie 2:1, Zagłębie-Stal 0:1
1993/94 - I liga: Stal-Zagłębie 0:0, Zagłębie-Stal 0:1
1994/95 - I liga: Stal-Zagłębie 3:1, Zagłębie-Stal 2:1

~stalówka | 2008-08-14 21:02

motor lublin jebal pies

~Stal | 2008-08-14 21:17

widzisz zaglebiak My potrafimy uszanowac druzyny ktore cos znaczyly,znacz i mam nadziej beda znaczyc na pilkarskiej mapie Polski.i mielibysmy was w dupie jak byscie w tych sezonach wybitnie korupcyjnych grali z Nami,jak Korona.bo miec tyle kasy i kupowac mecze.zero ambicji.kibicowsko poprawiliscie sie ale wtedy zaczelo chodzic sporo osob na wasze mecze jak windowaliscie w gore tabeli.my walczymy 3 sezon o utrzymanie sie na zapleczu ekstraklasy(jako jedyny przedstawiciel z Podkarpacia gdzie sa druzyny Stali Mielec czy Stali Rzeszow,kluby-legend y polskiej pilki)i potrafimy zrobic widowiska na dobtym poziomie przy licznej widowni.jestesmy biednym klubem.ale mamy to co innym brakuje.HONOR,GODNOS C IAMBICJA.walczymy do upadlego co nasi pilkarze nieraz juz w tym sezonie udowodnili.licze na dobra liczbe od Was i dobry mecz jesli chodzi o poziom pilkarski i kibicowski.pzdr.

~Zagłebiak | 2008-08-14 22:45

Właśnie widze że potraficie uszanować inne drużyny ;).
Morze i niejesteście dużym miastem i niemacie piniędzy ale macie to coś czego nam w Ekstraklasie brakowało ;).
Ciesze sie że nie jesteście jak Legia czy inne drużyny które myślą że są jedyną w świecie ;)).

Życze powodzenia i wspaniałego meczu.

Pozdrowienia z Lubina dla wszystkich kibiców.

~do zagłębiak | 2008-08-14 22:49

Też życzę powodzenia. I cieszę się że wasza zgoda Lech tak dowalił tym Szwajcarom dzisiaj:)

~Balder14 | 2008-08-15 01:17

Do Zaglebiak
My jestesmy jedyni na swiecie. ;)) bo Stalowka jest tylko jedna.

~MacGyver | 2008-08-17 11:34

co za cieć tego linka zrobił?! Lubin, nie Lublin!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1953) » 1938fc (1277)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1044) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Puszcza Niepołomice - STAL (2:1)
2017-03-11
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 2 149 razy
STAL - Korona Kielce (3:0)
2009-03-21
Ilość zdjęć: 36
Wyświetleń: 142 441 razy
STAL - Pelikan Łowicz (1:1)
2013-09-21
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 11 615 razy
Flota Świnoujście - STAL (1:0)
2008-08-23
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 11 323 razy
Osób Online: 11 / Czas gen. strony: 0.01657