Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stalówka zagra z Zagłębiem Lubin

Stalówka zagra z Zagłębiem Lubin

W Stalowej Woli szykuje się wielkie widowisko. Piłkarze pierwszoligowej "Stalówki” podejmują w sobotę o godzinie 17 na własnym stadionie Zagłębie Lubin, które przed dwoma laty było mistrzem Polski.
 

Stalowowolanie spisują się na początku rozgrywek nadspodziewanie dobrze, wygrali trzy z czterech spotkań i zajmują drugie miejsce w tabeli.
 

IMPONUJĄCY SKŁAD
 

Zagłębie skład ma imponujący. Wystarczy powiedzieć, że grają w nim tacy piłkarze, jak Michał Stasiak, Grzegorz Bartczak, Robert Kolendowicz, Michał Goliński czy powołany do reprezentacji Leo Beenhakkera na towarzyski mecz z Ukrainą 20 sierpnia Szymon Pawłowski.



 


- Trzeba przyznać, że Zagłębie ma mocną pakę, zostali w tej drużynie zawodnicy, którzy grali w ekstraklasie - mówi Krystian Lebioda, obrońca Stali. - Ale wcale nie zamierzamy oglądać się na nazwiska z Lubina. Choć będzie na pewno ciężko…
 

CHWALI KOLEGĘ
 

W Stali zabraknie po raz kolejny Jakuba Ławeckiego, którego kontuzja okazuje się groźniejsza i nie wiadomo, kiedy ten utalentowany zawodnik wróci do gry. Pozostali są do dyspozycji trenera Łacha, a w stalowowolskim zespole coraz lepiej spisują się nowo pozyskani zawodnicy.
 

- Taki młody Kamil Karcz potrafi wiele, imponuje techniką, na treningach wypada super. Może tylko jeszcze w meczach ligowych trochę się "spala” - chwali kolegę z zespołu Krystian Lebioda. - Podobnie choćby Artur Szlęzak, który już chce, żeby wszystkie piłki podawać do niego, jest bardzo ambitny. Młodzi wkomponowują się w drużynę, a my starsi staramy się im na boisku pomagać.

Źródło: echodnia.eu
Zdjęcie: lubin.pl

Komentarze (57)

~(S)tal | 2008-08-16 10:32

Bardzo fajna nuta ze śpiewnika, fajnie by było jakby szefu zarzucił:

Moja jedyna miłość to Stalowa Wola!! \ x2
I ja ciągle wierzę w nią! A ona dla mnie gra!!
Sia la la la!! Sia la la la la la!!
Sia la la la la la!!
Heja Stalówka! Stalówka, Stalówka, Stalówka!
la la! Sia la la la la la! \ x2

~... | 2008-08-16 10:46

tłumany nie załapią jak przeciez większosci młnu nie chce sie 3 minuty zaspiewac ole stalo kocham cie albo hej stal stalowa ZKS!! takze o czym my rozmawiamy... zajebiscie by było jakby dzis doping był taki jak na kielcach... Nie zapomne mistrzowskiego wykonania przed meczem do melodi HEJ STAL STALOWA ZKS!! kiedy wszyscy równo spiewali i klaskali!!! to było cos!! odrazu napisze teraz JAK KTOS NIE MA ZAMIARU SPIEWAC NIECH NIE PRZYCHODZI NA MŁYN SIĘ LANSOWAĆ!!!

~M. | 2008-08-16 11:20

Dokładnie!! Jak ktoś nie śpiewa to niech idzie na krzesełka! Lepszy mniejszy młyn ale śpiewający głośno i równo niż 1000 osób bełkoczących coś pod nosami.

~.... | 2008-08-16 11:20

No nasz Zarzad chyba ocipial !

Chyba lepiej bylobby dogadac sie z klubami ze ich kibice u nas placa 10 zl i my u nich tez 10 zl.

Mogliby pomyslec - bo to byloby korzystne dal nas - kibicow Stali i dla przyjezdnaych.

~Dsa | 2008-08-16 11:55

Powinnismy cos zaspiewac innego to chyba kazdemu wpadnie w ucho np:

sia lalalalallalala HEJJJJJJ STALOWKAAAAA !
sia lalalalalalalla HEJJJJJJ STALOWKAAAAA !
SSSSSSSSSSSSSIAAAA LLLL LALALLALALLA HEEEEJJJJJ STALOWKAAAAAAAAA !

~do .... | 2008-08-16 12:17


Nie wiem ile masz lat ale 20 zł kosztuje bilet ale w tym bilecie 10 zł bilet dalsze ida na oprawy zaglebia.... i inne rzeczy zwiazena z ultras
pomysl troche zanim cos głupiego napiszesz

~\'\'\' | 2008-08-16 12:37

dzis wszyscy sa szczesliwi - JEST
gdy nasz ZKS gra - JEST
bo tylko nasz ZKS - JEST
3 pkt dzisiaj ma - JEST

~do wyżej | 2008-08-16 12:54

widać, że na mecze chodzisz krótko.

nie "JEST" tylko "YES" ;)

~niemoge | 2008-08-16 13:24

20 zł to jest nic przeciez wez se legie jak placa 20-30 normalnie i inne kluby w esktraklasie, u nas za 8 zl mozesz wejsc to jakby za darmo, szkoda ze tak tanio eee

~do niemoge | 2008-08-16 13:41

co Ty koles gadasz w ogole o czym to?

~do .... | 2008-08-16 14:23

jak sie bawili to sie bawili za swoja kase a to co zbierali to poszlo na spec do Lodzi :)|nie pasuje to niejezdzij i nie chodz na mecze :))pozdro

~... | 2008-08-16 15:17

to napisz ile kosztuje specjal do łodzi podzieli sie na wszystkich i bedzie wszystko jasne np 15 tyś.na 500 osób to daje po 30 plus bilet,hajs bedzie zbierany dwa miechy a pewnie huja z tego pujdzie na specjl,co do ekipy to niech sie nie bawia za te składki i tyle bo chyba wystarczy ze z free wszedzie jezdzą pozdrawiam

~GURUdks | 2008-08-16 15:26

Zapowiada się ciekawy mecz, wygra lepszy i oby Zagłębie!!!

Pozdro WZL

~Kibic | 2008-08-16 15:35

Specjał ze Stalowej do Łodzi - 40 tys. zł. Tyle sobie zażyczyli w PKP. Więc na dzień dzisiejszy wyjazdu specjałem nie ma.

~.... | 2008-08-16 15:41

Dlaczego,przecież jak pojedzie tysiąc osób,to wyjdzie tylko po 40 zeta,także nie jest tak żle.

~asd | 2008-08-16 15:51

a zalatwisz te tys. osob..?

~elo | 2008-08-16 15:54

500 jak na korone plus 200 rakowa plus 100 resovii i LKS nas wspomoze dzieki resovii w 200 i mamy 1tys,. :) wiec 800 pociagiem :)

~bb | 2008-08-16 15:56

ta no i LKS bedzie jecham z lodzi do UWAGA LODZI pociagiem pomysl koles

~elo | 2008-08-16 16:01

naucz sie czytac a potem komentuj..500 stalowa plus 200 rakow plus sto resovia daje ci 800...pociagiem plus 200 LKS w lodzi daje 1000...naucz sie czytac..i dodawa.

~stal | 2008-08-16 16:01

W Klielcach było 667 osób,i myślę ,że jest szansa powtórzenia + Raków 900 głów będzie.No a jeżeli będzie Nas 750 osób,to wtedy wyjdzie po 60 zeta.Biorąc pod uwagę ,że nie jest blisko i wszyscy jedziemy razem przez to będzie większa liczba to też nie jest tragicznie.Z tego co wiem to bardzo dużo osób by pojechało,a wiedomo,że w autokary tyle osób nie wejdzie.Wózków też pewnie pojedzie mało ,bo nie jest blisko i się nie opłaca.Także przemyślcie ten specjał,a może da się coś utargować na te choćby 35 tys?

~SW | 2008-08-16 16:05

a od kiedy zgody płacą za wyjazdy?

~PEWNE INFO | 2008-08-16 16:06

Chłopaki info pewne,w czwartek wywalil Jareckiego,już nie jest prezesem.Na dniach będzie pewnie info o tym w prasie,natomiast już szukają jego następce.Pomyślałem o Lucku Treli,skandujmy dzisiaj na meczu Lucek na prezesa,wiem ,że on by zrobił wiele dobrego.Boję się ,że będzie ktoś całkiem obcy z zewnątrz,a wtedy dupa zbita.Na razie tymczasowym prezesem jest Kaczmarski,trener koszykarzy,nie chcę żeby tak zostało,bo wtedy wszystkie pieniądze na kosz pójdą,a piłka całkiem padnie.Ratujmy Naszą Stal.Skandujmy dzisiaj na LUCKA!

~ILfenomeno | 2008-08-16 16:32

» LINK
dla tych którzy za granicami i poza stalówką- mecz ma być transmitowany na necie!! pozdrówka i my dalej swoje STALÓWKA - the Firm

~KUMIL | 2008-08-16 16:56

DAJ KTOS RELACJE LIVE!!!!!

~michalko | 2008-08-16 17:12

~TTT | 2008-08-16 17:26

STALOWKA DZIADY 2000 NA TRYBUNACH:) BUHAHAHAH

~jaco | 2008-08-16 17:38

szkoda ze na meczu tylko 2000 ludzi , mieszkam w NY ale jestem ze Stalowej pamietam jak na mecze przychodzilo 10 000 to byla niesamowita atmosfera kazdy kibicowal bardzo szkoda teraz ze malo ludzi kibicuje stalowce ale i tak Stalowka jest the BEST nar

~ILfenomeno | 2008-08-16 17:43

co Wy psioczycie ze mało ludzi... ja pierdziele.... mecz sie skonczy to bedziesz wiedzial co i jak.... ehhh wieczne marudy!!
STALÓWKA - the Firm

~Spoko | 2008-08-16 17:44

Na stadionie blisko 4 tys ludzi. Sportowe zawsze zaniżały, popatrz na inne relacje 3000, 3500, 4000 ;) Pozdro

~stalowiak | 2008-08-16 17:46

chłopaki jaki wynik?????

~bbb USA | 2008-08-16 17:48

Narazie 0-0

~bbb USA | 2008-08-16 17:49

podbeskidzie- korona
1-0

~bbb USA | 2008-08-16 17:54

cos mi sie sportowe fakty zawiesily :(

~felipe | 2008-08-16 17:57

no mi wlasnie tez na 28 minucie

~felipe | 2008-08-16 18:00

ale dzwonilem do kumpla co jest na meczu i dalej po 0 mecz walki nie widac roznicy miedzy stalowka a lubinem

~WZL | 2008-08-16 18:01

Zagłębie Lubin !!!!!!!! Wygra Na Luzie pokaże jak sie gra klasową piłkę.

~bbb USA | 2008-08-16 18:06

podbeskidzie - korona
2-0

~bbb USA | 2008-08-16 18:14

» LINK pisza ze Stalowka - Zaglebie 1-0 ale sportowe fakty jeszcze nic nie napisaly i nie wiem czy mam sie cieszyc

~bbb USA | 2008-08-16 18:16

a jednak
GGGGGGGGGGGGGOOOOO OOOOOOOOOOLLLLLLLLLL LLLLLLLL!!
1-0

~jaco | 2008-08-16 18:16

2-1 podbeskidzie -korona

~jest | 2008-08-16 18:16

1:0 zero dla salowki ale czad.

Emigrant.
no no zaczyna nasm sie robic ciekawie :) łach naprawde supper trener

~dublin | 2008-08-16 18:19

no panowie oby tak do konca !!!
1-0 dublin zawsze ze stalowka!!!

~Frostee | 2008-08-16 18:19

» LINK co chwile relacją live ze stadionu pozdro STALÓWKA!!!!!!!!!!!! !

~no | 2008-08-16 18:20

Salami brama. I widzicie jak ma dobrze podpisany kontrakt od bramek jak jedzie chłopak.

Zero hurra optymizmy Panowie ale widac że Łach to najwyższa połka trenerska a chłopaki oddzwięczaja cie kibicą na to supper podziekowania dla wszyystkich.
Emigrant dociągnijcie do konca chłopaki a na widzew bedziemy jechac jako Lider bo podbeskidzie nie dogonimy :)

Ale sensacja jak wygraja. Teraz zobaczcie sponsorzy sie znajdą sami :)(

~johnny_uk | 2008-08-16 18:22

hej wzl-to moze zobaczymy dzis jak sie klasowo gra,poczekajmy do konca i zobaczymy kto wykonuje gre lepszej klasy

~bbb USA | 2008-08-16 18:22

i jednak nazwiska nie graja wystarczyla odmlodzic zespol i chlopaki walcza a nie jakes wielkie gwiazdy za duze pieniadze a i tak nic nie beda grac

Pozdrowka

~StalGorzyce | 2008-08-16 18:47

idziecie jak burza , gratulacje.

~en | 2008-08-16 18:51

już koniec ?

~Frostee | 2008-08-16 18:53

Kolejne zwycięstwo tak trzymac TYLKO STAL!!!!!!!!!!

~johnny_uk | 2008-08-16 18:57

jeeessssttttt 1:0 koniecccc,niesamowit e..brak slow

~marcin | 2008-08-16 18:57

byłoby 2 brama hehe no coz cfaniaczki z zagłębia ucichli:) brawo jeszcze raz brawo

~jaco | 2008-08-16 18:57

gratulacje dla stalowki

~bbb USA | 2008-08-16 18:59

FOREVER STALOWKA!!!

~ereb | 2008-08-16 19:05

utrzymanie zapewnimy sobie juz po pierwszej rundzie jak tak dalej pójdzie

~fdtter | 2008-08-16 19:18

z kim gramy nastepny mecz ?

~ANGLIA | 2008-08-16 19:18

MIESZKAM Z KIBICEM ZAGŁEBIA I WYGRAŁEM LITRE WÓDY BO ZALOZYŁEM SIE ŻE NASZA STALÓWKA WYGRA,,,,,BRAWO PIŁKARZE I OCZYWIŚCIE NASI NAJLEPSI KIBICE..STALÓWKA PONAD WSZYSTKO

~hehe | 2008-08-16 19:20

Piekny mecz :D Hej Stal !

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1881) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1186) » Vielitz44 (1114)
» Filip kacper k. (995) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (628)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - GKS Bełchatów (0:0)
2017-04-15
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 16 562 razy
STAL - Górnik Wałbrzych (3:1)
2014-09-13
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 26 452 razy
STAL - Śląsk Wrocław (:)
2014-10-28
Ilość zdjęć: 47
Wyświetleń: 41 913 razy
STAL - Concordia Elbląg (1:0)
2013-03-09
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 34 444 razy
Osób Online: 12 / Czas gen. strony: 0.01694