Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wywiad z pomocnikiem Stalówki - Kamilem Karczem

Wywiad z pomocnikiem Stalówki - Kamilem Karczem

21-letni Kamil Karcz czuje się w zespole Stali Stalowa Wola coraz pewniej. Rozkręca się z meczu na mecz.
 

Pozyskany z Cracovii Kraków, wychowanek Beskidu Andrychów rozkręca się z meczu na mecz i powoli staje się coraz ważniejszym „ogniwem” w stalowowolskiej ekipie.
 

Arkadiusz Kielar: * Wygraliście z jednym z kandydatów do awansu, rywale w pierwszej lidze mogą zacząć się was już bać na dobre. Czy wasza wygrana z Zagłębiem jest sensacją?
 

Kamil Karcz: - Z punktu widzenia Zagłębia - tak (śmiech). Zagraliśmy naprawdę niezły mecz, rywale pozwolili nam rozwijać ataki i zdołaliśmy strzelić gola na wagę trzech punktów. Nasze zwycięstwo było zasłużone.
 

* Jakie były założenia taktyczne na to spotkanie?
 

- Przede wszystkim takie, by nie stracić bramki. Bo my zawsze coś strzelamy, ale i pozwalaliśmy do tej pory zdobywać gole rywalom. Tym razem obyło się bez strat, zadanie wykonaliśmy w stu procentach.
 

* Mało kto spodziewał się, że początek sezonu będziecie mieć aż tak rewelacyjny.
 

- To prawda, pewnie i my nie spodziewaliśmy się, że będziemy mieć 12 punktów po pięciu pierwszych spotkaniach w sezonie. Ale spokojnie, nie mówmy teraz od razu, że będziemy walczyć o jakieś najwyższe cele w rozgrywkach. Po prostu skupmy się na kolejnych spotkaniach.
 

 


* Widać, że czuje się pan w stalowowolskiej drużynie coraz pewniej. I od roli rezerwowego wyrasta pan teraz na czołowego zawodnika „Stalówki”.
 

- Na pewno nie czuję się pewniakiem w pierwszej „jedenastce” i o tym, że gram w podstawowym składzie decyduje trener. Ale faktycznie, gra mi się coraz lepiej w Stali, po kilku spotkaniach nabrałem większej pewności. W meczu z Zagłębiem w końcówce meczu poczułem jednak ból w nodze i musiałem zejść przedwcześnie z boiska, nie warto było ryzykować. Ale mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku.
 

* Mieszka pan w hotelu Stal, jest daleko od rodziny. Tęskni pan za bliskimi?
 

- Oczywiście, tęsknię za rodziną i moją dziewczyną Justyną. Nie bardzo jest jednak możliwość, by sprowadzić ją do Stalowej Woli. Bo studiuje dziennie w Krakowie.


Źródło: echodnia.eu
Zdjęcie: 90minut.pl

Komentarze (16)

~lalo | 2008-08-18 23:01

szacunek koles zaajebiscie grasz i jak najduzej masz zostac ew naszej stalowce

~co ze specem | 2008-08-18 23:03

Chłopaki działajcie coć z tym specem do Łodzi,bo czs ucieka,a jeszcze może uda coś się wytargować.Mimo wszystko uważam,że spec powinien być ,to ciul że trochę drożej,aytokarem może wyjdzie ze 2 dychy taniej,ale pociągiem napewno więcej Nas pojedzie.Także róbcie coś i działajcie,bo trzeba wiedzieć co i jak ,przecież trzba hajs zbierać.

~kebobi | 2008-08-18 23:09

jak dla mnie karcz to zdecydowanie najlepszy zawodnik naszego zespołu w dotychczasowych spotkaniach. takiego kogoś nam było trzeba : szybki, potrafi minąć obrońcę i dograć piłkę. naprawę fajnie się go ogląda. przydałby się taki sam zawodnik na drugą stronę pomocy i byłoby super.
ogólnie jak do tej pory to tak:
bramkarz : raczej pewny punkt, aczkoliwek raz na jakiś czas zdarza mu się błąd ( ale kto ich nie popełnia? )
obrona: po ostanim meczu z zagłębiem to wg. mnie nasza najmocniejsza formacja. przez cały mecz z takim rywalem bez błędu
pomoc : no karcz szaleje z prawej w środu czyści uwakwe, trela może mniej widoczny ale liczbę asyst ma imponującą, a tadzio to tadzio - nie gra fenomenalnie, ale to taki wieczny czarny koń - strzeli z 20 metrów i gol:)
atak: walat się chyba nie sprawdza jak narazie ale salami sobie radzi bardzo fajnie:)
trener do tego 1 klasa więc oby tak dalej:)

~Stal ZKS | 2008-08-18 23:53

Ciekawe jestem kto Jareckiego zastapi, a Karcz gra naprawde dobrze, w pierwszych meczach troche sie motal, ale chlopak sie rozkrerca pozytywnie... oby tak dalej, takich zawodnikow nam potrzeba !

~majkel | 2008-08-19 00:21

Dzisiaj 21 urodziny obchodzi nasz pomocnik Jonasz Jeżewski. No myślę, że udane ma urodziny ze Stalówką :)

~PoRęBy | 2008-08-19 04:39

» LINK

100 lat Karczu!! i 100 bramek w Stalówce :)

~kamilo | 2008-08-19 04:43

wszystkiego najleprzego KARCZU !!!

~....m..... | 2008-08-19 06:43

Naszym klubem Zks
Cała Polska o tym wie,
Że zielona armia ta,
To kibice stalowki.
La la a la la...

moze to zaspiewac...????

~bbbb | 2008-08-19 07:03

wszystkiego naj i pierwszej bramki:)

~KIBIC | 2008-08-19 07:07

W stalowowolskim MOSiR inwestycja goni inwestycję. Do 2013 roku ma powstać nowoczesny piłkarski stadion.


Do końca sierpnia ma zakończyć się remont holu w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli i na początku września mieszkańcy będą mogli ponownie korzystać z krytego basenu. MOSiR czeka również realizacja kilka innych inwestycji, w tym sztucznej murawy na stadionie przy ulicy Hutniczej.

- Remont musimy zakończyć do końca sierpnia, gonimy z pracami – mówi Tadeusz Duszyński, dyrektor MOSiR w Stalowej Woli. – We wrześniu rozpocznie się bezpłatna nauka pływania dla dzieci ze stalowowolskich szkół podstawowych z klas drugich i trzecich, uzyskaliśmy na to wraz z Wydziałem Oświaty Urzędu Miasta w Stalowej Woli pieniądze z ministerstwa sportu, 90 tysięcy złotych.

~STAL ZKS | 2008-08-19 09:42

» LINK
Jonaż też ma dzisiaj urodzinki :)
najlepszego chlopaki!
duuuużo bram dla Stali!

~michal | 2008-08-19 10:03

prezydent chce pomoc stali » LINK

~sisieq | 2008-08-19 10:04

Tak jak mówiłem, Kaczmarski zastąpił Jareckiego na wwwstalstw.pl pisze wszystko

~xsss | 2008-08-19 11:00

wszystkiego naj Karczu&Jonasz

~Dyer | 2008-08-19 15:53

Pisanie, ze Walat sie na razie nie sprawdza jest stwierdzeniem mocno na wyrost. Pomijam juz fakt, ze jest sporo za wczesnie zeby oceniac przydatnosc poszczegolnych zawodnikow. Ja tam osobiscie nie mam do Tomka najmniejszych zastrzezen. Nie ma co liczyc, ze strzeli tyle bramek co w zeszlym sezonie. Nie ta liga po prostu, do tego nie gra na pozycji wysunietego napastnika (ta role pelni u nas Salami), a w meczu z Odra gral na skrzydle. Jego zdobycz bramkowa po prostu musi byc mniejsza. Jednak widac, ze gosc ma papiery na gre, do tego jest dosc uniwersalny co ma spore znaczenie, biorac pod uwage nasza sytuacje kadrowa. Zauwazcie tez, ze przeskoczyl do duzo trudniejszej klasy rozgrywkowej, zmienil klub wiec sila rzeczy trzeba mu dac troche wiecej czasu. I tak juz zdazyl zapewnic nam trzy punkty w meczu z Motorem :)

~TSP | 2008-08-20 09:53

jestem potwornie zdziwiony ze taka szara stalowka idzie tak do przodu ale Podeskidzie liderem jest i za chujgo go nie oddamy

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Sokół Sieniawa

Stal Stalowa Wola             Sokół Sieniawa
2021-10-02, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola

Siarka Tarnobrzeg             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Mróz 89

    
Sędzia: Michał Bobrek (Wadowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 10 7-3-0 24
2 Cracovia II 10 7-2-1 23
3 ŁKS Łagów 10 6-1-3 19
4 Chełmianka Chełm 10 5-3-2 18
5 Orlęta Radzyń Podlaski 10 4-4-2 16
6 Podhale Nowy Targ 10 4-4-2 16
7 Stal Stalowa Wola 10 4-2-4 14
8 Korona Rzeszów 9 3-4-2 13
9 Unia Tarnów 10 3-4-3 13
10 Czarni Połaniec 10 3-4-3 13
11 KSZO Ostrowiec Św 10 3-3-4 12
12 Wisłoka Dębica 10 3-3-4 12
13 Avia Świdnik 10 3-2-5 11
14 Sokół Sieniawa 9 3-1-5 10
15 Podlasie Biała Podlaska 10 1-6-3 9
16 Tomasovia 10 1-3-6 6
17 Wólczanka W. Pełkińska 10 1-3-6 6
18 Wisła Sandomierz 10 2-0-8 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-02 STAL - Sokół Sieniawa
2021-10-10 Tomasovia - STAL
2021-10-16 STAL - Czarni Połaniec
2021-10-23 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3060) » 1938fc (1565)
» Vielitz44 (1303) » Edek38 (1263)
» Filip kacper k. (1252) » Fanatyk38 (907)
» Kamil (840) » Rafix (768)
» Kamilosss (619) » Misio (594)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Arka Gdynia (0:1)
2007-09-08
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 31 286 razy
MKS Myszków - STAL (:)
1998-00-00
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 1 113 razy
STAL - Znicz Pruszków (0:2)
2013-06-09
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 26 108 razy
STAL - Rozwój Katowice (1:0)
2014-08-16
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 33 244 razy
Osób Online: 34 / Czas gen. strony: 0.01207