Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kto w Stali boi się jawności?

Kto w Stali boi się jawności?

ZKS Stal Stalowa Wola zaprasza prezydenta miasta do zarządu sekcji koszykówki. W zamian oczekuje 400 tysięcy złotych z miejskiej kasy.


Prezydent propozycję nazwał kpiną, ale chce jeszcze z klubem rozmawiać. Rozmowy odbędą się prawdopodobnie jutro.


Bomba wybuchła, gdy prezydent Andrzej Szlęzak chciał dofinansować stalowowolską koszykówkę. W zamian za 400 tys. zł domagał się dla swoich przedstawicieli dwóch miejsc w siedmioosobowym zarządzie klubu.


- Daję publiczne pieniądze i chcę wiedzieć, jak są one konsumowane - uzasadniał.


Klub pieniądze był gotów przyjąć, ale o miejscach w zarządzie dla ludzi Szlęzaka nie chce słyszeć. Teraz na piśmie zaproponował mu nawet więcej miejsc, ale w zarządzie sekcji koszykówki. Problem w tym, że takiego zarządu... nie ma. W środę mają się odbyć kolejne rozmowy, ale włodarz miasta odnosi się do nich sceptycznie.


- Przecież tu nawet ślepy zauważy, że ktoś w klubie boi się jawności - dodaje Szlęzak. - Ja wcale nie muszę tych pieniędzy dawać ZKS Stal. Z pocałowaniem ręki wezmą je inne kluby.



Źródło: gcnowiny.pl

Komentarze (25)

~Okulickiego | 2008-08-26 22:31

Już byś miał Durniu jeden Slęzaku umiar i nie pieprzył byś o wielkiej trosce o publiczne pieniędze ! jak chcesz pomóc to pomóż a nie trąbisz wokoło jaki to z Ciebie dobrodziej !!! Buc jesteś i takim pozostaniesz bo zamiast troszczyc się o Stalówkę to mądrzysz się wokoło jacy tam są nieudacznicy ... Oni sami sobie taką sytuację zrobili ....i My kibice wypierdolimy ich prędzej czy później ale nie chcemy tez abyś swoje łapska pchał do klubu i tak jak powiedziałeś " inni wezmą " to prosze bardzo !
A Wy kibice nie widzicie że to są personalne gierki i to bardzo źle wróży , bo nie ma tu miejsce na ZGODę tylko na wzajemne odbijanie piłeczki i wkurwianie kibiców nowymi pomysłami a w gruncie rzeczy to jeszcze nic nikomu nikt nie dał !!!

~jaro | 2008-08-26 22:38

może i masz rację - a niech to szlag trafi !

~Stal | 2008-08-26 22:39

brawa Piotr!
» LINK

~Kikol | 2008-08-26 22:47

Brawo ciekawe jaki inny klub on chce sponsorowac...

~Stal | 2008-08-26 22:55

np. biegaczy
stzrelaczy i duzo innych jest klubow w stw

~bla bla | 2008-08-26 22:58

victoria, sparta- te lekkoatletyczne.

~stary | 2008-08-26 23:04

Slezak ma racje nasi dzialacze to banda oszustow tak bylo od zawsze tak jest i dzis oni wszystcy powini siedziedz za machlojki.(niestety panowie taka jest prawda)

~zbycho | 2008-08-26 23:09

Po pierwsze (do Okulickiego) trzeba szanować każdego kto chce wspomóc stalówkę, po drugie a czego ma Prezydent nie ma martwić się o pieniądze podatników ?? a właśnie ma się martwić o pieniądze bo to jego zasrany obowiązek. Po trzecie "My kibice wypierdolimy nieudaczników" - ciekawe kiedy ?? pierdolicie już od tamtego sezonu i gówno możecie i robicie. Po czwarte tu masz racje to są gierki ale zarząd naważył tego piwa i teraz musi je wypić. Tylko ciekaw jestem dlaczego Kaczmarski dał sie wciągnąć w to zamieszanie. Uważałem go za mądrego faceta.
A Szlęzak ma rację i w bambuko nikt nie będzie go robił. No i ma wyjście - nie daje kasy i wypowiada wszystkie umowy klubowi a wtedy wszystkim się portki zatrzęsą z zarządu czyli Panom, Lompe, Chmura, Kaczmarski no i 4 z Woxexu - czytać Żak.
KONIEC Z CZASAMI: DAJ I SPIERDALAJ !!!!!
ZARZAD DO DYMISJI!!!!!

~mlynarek | 2008-08-26 23:44

Jak zwykle na stronie sami znawcy w temacie... ;]
Jak jeden z drugim masz za duzo pieniedzy to daj na klub i ciekawe czy bedzie cie to pierd.... na co ta kasa idzie. A od Szlezaka sie odjebac, bo po prostu chce wiedziec na co daje kase. Daje na kosza, ale to chyba jasne ze kopana rowniez na tym skorzysta

~vin | 2008-08-27 00:26

czarne chmury nad zarządem...nareszcie nadchodzi czas zmian, od dawna należało wprowadzić rotację , wzmocnić działania marketingowe, na dzień dzisiejszy celem #1 to sponsor strategiczny i zmiana infrastruktury w i wokół klubu. z kasą od prezydenta więcej rozwagi...czas odejść na emeryturę panowie!!!!!!!!!!

~kbic | 2008-08-27 00:51

dobrze daje i chce wiedziec na co daje a nie on da o potem nagle pieniadze pojda niewiadomo gdzie to po co dawac i myslec na co polszy .

~fan | 2008-08-27 06:54

szlezak ma racje..bo jak wstawi swoich ludzi do klubu i da kase to chcialby wiedziec co sie z nia dzieje..bo od naszego zarzadu roznych rzeczy sie mozna spodziewac... ze np. dostana 400tys. 300 dadza na klub a reszta sie podziela..takie mamy czasy panowie nie ma sie co czarowac... boja sie kontroli ze nie beda mogli sobie podniesc wyplat.

~stal | 2008-08-27 08:36

A Ty jeleniu dawal bys pieniadze i nawet niewiesz co sie z nimi dzieje?. Zastanow sie kurwa.Nikt Ci w gowno pieniedzy niewpierdoli!!!

~ekonom | 2008-08-27 08:41

Prezydent po prostu wchodzac do tej agencji tow. (czyt. zarzad) nie chce dupczyc po ciemku. Woli widziec gdzie wklada swoj interes :)

~sklep | 2008-08-27 10:03

to prawda ze ma byc sklep z pamiatkami Stalowki? prosze o odp osoby ktora wie cos na ten temat z gory thx

(mysle ze to bardzo dobry pomysl)

~wojtek | 2008-08-27 10:29

brawo prezydent andrzej slezak tak trzymaj dosc kretactwa w zarzadzie zks stal ja tez gdybym dawal duze pieniadze chcialbym wiedziec co sie znimi dzieje tym bardziej ze coraz wiecej sponsorow ma duze watpliwosci co do prawidlowego ich spozutkowania

zarzad boi sie dac dwa miejsca w zarzadzie prezydentowi bo widocznie kasa znika z klubu

~......... | 2008-08-27 10:53

w tej sprawie przydal by sie jakis transparent w sobote na meczu;).Nielubie Szlezaka ale w tej sprawie ma glowe na karku.TAK TRZYMAC!!!
Moze cos wkoncu ruszy z tym jebanym zarzadem

~mhbmbn | 2008-08-27 11:14

serceantosi.pl

MOŻESZ pomóc !!!

~antek | 2008-08-27 11:33

Czytam te wszystkie komentarze i tak zastanawiam się, o co w tym wszystkim chodzi.
Prezydent sam dolał oliwy do ognia, dlatego że dzieli ludzi na dwie kategorie lepszych- to tacy, którzy lubią kosza tak jak i on gorsi to tacy, którzy chodzą na kopaczy.
Pan Ślęzak piastuje stanowisko prezydenta, dlatego że głosowali w wyborach jedni i drudzy, więc nie powinien dzielić ludzi na lepszych i gorszych a przedewszystkim powinien przyjść na mecz piłkarzy i popatrzeć na trybuny, na których zasiada kilka tyś. Osób a wśród nich matki z dziećmi, kobiety, dziewczyny, młodzież, ludzie w średnim i podeszłym wieku a nie banda chuliganów, za jakich nas uważa. Ci ludzie przychodzą na stadion, bo kochają Stalówkę i to jest dla nich jedyna odskocznia od rzeczywistości a zresztą większość z nas to jest jego elektorat wyborczy.
Więc jeśli faktycznie chce przeznaczyć pieniądze z naszych podatków niech pomorze miasto piłkarzom i koszykarzom oraz nam kibicom, bo naprawdę na to zasługujemy.
Co do Pana Żaka to co zapomnieliście wszyscy jak graliśmy w 3 lidze kto wyciągnął klub z długów i doprowadził tu gdzie jesteśmy ja sam osobiście za to dziękuję i wy powinniście o tym pamiętać a nie pieprzyć bzdury.
Reasumując to wszystko panowie z klubu i miasta powinni się wreszcie dogadać a nie żreć się na kupę i zaspokajać własne ambicje. (Co by było gdyby prezydent był miłośnikiem gry w golfa albo polo lub wyścigów na wielbłądach albo skoków przez konia) to też by nam to narzucił?
Panowie Magnaci z miasta i klubu Euro2012 już się zbliża a razem z nim dobry klimat dla Piłki Nożnej, więc nie przekłucić i nie przespać tego okresu, bo razem możecie osiągnąć bardzo wiele dla klubu i miasta.

~do wyżej | 2008-08-27 12:06

zgadzam sie z toba w 100 %

~sf | 2008-08-27 12:47

Głosowanie kibiców na piłkarza miesiąca Wisły Płock:
Kamil Gęśla (23 %)
Robert Chwastek (21 %)
Kamil Majkowski (8 %)
....
....

~Do Antka | 2008-08-27 13:12

Gdzie zauwazyles zeby prezydent robil jakas klasyfikacje na lepszych i gorszych??Nierozumie sz tez ze dajac kase na kosza odciazy tym budrzet i wiecej bedzie na pilke??Zreszta jestem fanem pilki ale jak bysmy mieli w kosza ekstraklase tez bym byl dumny ze stalowki.Kosz nie jest gorszy poprostu zal ci sciska tyl.. ze nie daje na pilke .Ale ten gest i tak trezba docenic, a nie obrazac go za to.POzdrawiam wszystkich myslacych

~.. | 2008-08-27 13:49

ja do tego powyzej chlopie zastanow sie co tu wypisujesz niemugl dac np po te 200 000 na to i nato? dlaczego akurat musial tak ponizyc pilke? sam pomysl pzdr dla kumatych

~pfff | 2008-08-27 14:02

PO PIERWSZE SEKCJE NIE SA DEFINITYWNIE ROZDZIELONE WIEC N-I-E-M-A S-P-O-N-S-O-R-O-W-A- N-I-A JEDNEJ ALBO DRUGIEJ SEKCJI JESLI ROZDZIELA I ZROBIA DWA KLUBY OWSZEM MOGAROBIC TAKIE COS A TERAZ TO JEST HUJ NIECH ŚLEZAK WYPIERDALA Z TAKIMI PROPOZYCJAMI DA 400TYŚ NA KSOZA A BEDZIE MIAL WPLYW NA WSZYSTKO LACZNIE Z PILKA (jesli wejda jego pionki do zarzadu" PRZYKRO M I ALE W TAKIEJ SYTUACJI TO JETS NIE MOZLIWE

BEZ NAPINKI
POZDRO

~??? | 2008-08-27 19:28

pozdro dla kumatych?? haha to kumaci sponsorujcie Stal !!! Zenujace...

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2208) » 1938fc (1471)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1169)
» Filip kacper k. (1076) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (684)
» Kamilosss (544) » Acer (486)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Motor Lublin (0:0)
2005-04-02
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 40 883 razy
Kmita Zabierzów - STAL (2:0)
2007-05-20
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 6 958 razy
STAL - Stal Mielec (0:2)
2014-10-25
Ilość zdjęć: 38
Wyświetleń: 43 431 razy
STAL - Miedź Legnica (2:0)
2007-05-05
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 17 928 razy
Osób Online: 29 / Czas gen. strony: 0.01426