Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wyjazd na mecz Raków Częstochowa - Zawisza Bydgoszcz

Wyjazd na mecz Raków Częstochowa - Zawisza Bydgoszcz

Już w najbliższą sobotę Raków Częstochowa podejmuje na własnym stadionie zespół Zawiszy Bydgoszcz.
Organizowany jest wyjazd ze Stalowej Woli na to spotkanie.

Zbiórka tam gdzie zwykle o godzinie 11:00 ( 30.08.2008). Koszt wyjazdu to 30 złotych (autokary i busy ).

Komentarze (16)

~elmo | 2008-08-29 13:32

Do Admina!
Jestem ilce ciekawy dlaczego usunąłeś mój komentarz? Nie było w nim żadnego wulgarnego słoa, nikogo nie obraziłem... Wyraziłem swój pogląd na pewną kwestię ( jeżeli ktoś zdąrzył przeczytać, to wie o czym mówię). Myślałem, że czasy cenzury minęły i dziaj w poszanowaniu demokracji każdy ma prawo głośić swoje poglądy - oczywiście zachowując normy kulturowe ogólnie przyjęte.
Czy mam przez to rozumiec, że na tej stronie wypowiadać się mogą ylko Ci, których poglądy są zbierzne z poglądami Adminów strony?
Nie mam 20 lat ( a prawie dwa razy więcej), zaliczyłem nie jeden wyjazd i kilka razy pałą w dupsko oberwałem, mająć na szyi zielonego pasiaka, więc mam chyba prawo wypowiadać sie i liczyć, że moje słowa nie zostaną potraktowane jak gówno w muszli.
Mimo wszystko pozdrawaim

~Adm | 2008-08-29 13:35

Zeby sie wypowiadac na jakis temat trzeba miec o nim jakies pojecie, a jak sie nie ma to sie nie wypowiada.

Pozdrawiam.

~ZKS | 2008-08-29 13:39

o ADm widze jest wszystko wiedzący , ubawiłes mnie strasznie chodzacy omnibus :) Pozdrawiam

~Adm | 2008-08-29 13:44

Dobra pojechales mi bez odbioru

~tomek | 2008-08-29 14:38

elmo ja przeczytałem zanim Admin zdążył usunąć i mam takie same zdanie. Prawdziwi kibice Stalówki idą jutro na mecz z Dolcanem :)

~czarni | 2008-08-29 14:50

Zgadzam sie, prawdziwi kibice ida na Stalówke..

~Frostee | 2008-08-29 14:59

Oby wiecej takich jak Elmo z całym szacunkiem moze wtedy coś sie zmieni w naszym klubie ELMO na prezesa!!!!!!
Pozdrówki
Tylko STAL!!!!!!!!

~Stal | 2008-08-29 15:00

albo nei rpzeskakuja przez plot

~Młodyniak | 2008-08-29 15:05

prawdziwi kibice jezdza na wyjazdy a nie tylko siedza na krzeselkach czy stoja na mlynie

~Gienek | 2008-08-29 15:08

Tak jest - na wyjazdy, ale swojej drużyny, a nie obcej wtedy gdy gra Stalówka u siebie.
Pozdro Elmo - zgadzam sie!
Jeden pisze kur.., chu..., spier..itd. i jego wpis widnieje na stronie jak jakiś powód do dumy, a inny sensownie mówi i jego wpis jest usuwany...no coment.
Admin - troche szacunku z całym szacunkiem dla Ciebie!!!!!!!

~Stal | 2008-08-29 15:29

Młodyniak | 2008-08-29 15:05|
nie prawda.
bo niektorzy nie maja kasy, boja sie dpstac po mordzie, ktos im nie pozwala...

~PW | 2008-08-29 15:33

Jak im ktoś nie pozwala jechać to chyba ktoś ma im prawo nie pozwolić się wypowiadać heheh... Nie jeździ to niech pokornie nie wypowiada się na tematy, o których nie ma bladego pojęcia. Powtarzam po raz enty: RAKOW DOPINGUJE STALOWKE NA BARDZO WIELU WYJAZDACH! GDZIE WY INTERNETOWYCH ZNAWCY WTEDY JESTESCIE? ONI SA A WAS NIE MA... Żal mi was wymądrzających się w komentarzach...

~MŁD | 2008-08-29 16:36

JAK SIE BOISZ JEZDZIC NA WYJAZDY TO JAKAS CIPA JESTES ... MORDA NIE SZKLANKA, LEPIEJ SIEDZIEC W DOMU I SIE POSPINAC NA KIBICE.NET

~Stal | 2008-08-29 17:14

wiesz...
jak bym sam mieszkal, to ok, ale ja miezkam z rodzina.

~MŁODYNIAK | 2008-08-29 17:53

niechcecie to niejedzcie nikt wam przeciez niekaze jechac!!!!!
ja jade wspomuc braci

RAKÓW RKS STALÓWKA ZKS NASZA ZGODA NAJLEPSZA W POLSCE JEST

~1921 | 2008-08-29 18:36

RAKOW CZESTOCHOWA!!STAL STALOWA WOLA!!!!!!!!!!!!!!!B SNT!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wólczanka W. Pełkińska

Stal Stalowa Wola             Wólczanka W. Pełkińska
2021-10-30, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

KSZO Ostrowiec Św - Stal Stalowa Wola

KSZO Ostrowiec Św             Stal Stalowa Wola

0 : 1

    
Hudzik 71

Sędzia: Michał Ficiński
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 14 8-3-3 27
2 Cracovia II 14 8-3-3 27
3 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
4 Podhale Nowy Targ 14 7-4-3 25
5 Chełmianka Chełm 14 7-3-4 24
6 Orlęta Radzyń Podlaski 14 6-5-3 23
7 ŁKS Łagów 14 7-2-5 23
8 Unia Tarnów 14 5-6-3 21
9 Avia Świdnik 14 6-2-6 20
10 Korona Rzeszów 14 5-5-4 20
11 Wisłoka Dębica 14 5-4-5 19
12 Czarni Połaniec 14 5-4-5 19
13 KSZO Ostrowiec Św 14 4-5-5 17
14 Sokół Sieniawa 14 4-3-7 15
15 Podlasie Biała Podlaska 14 1-9-4 12
16 Wisła Sandomierz 14 3-2-9 11
17 Tomasovia 14 1-5-8 8
18 Wólczanka W. Pełkińska 14 1-3-10 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3100) » 1938fc (1572)
» Vielitz44 (1309) » Filip kacper k. (1274)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (920)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Kamilosss (622) » Misio (617)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Puszcza Niepołomice (1:0)
2015-09-19
Ilość zdjęć: 32
Wyświetleń: 40 118 razy
Hetman Zamość - STAL (2:0)
2005-04-24
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 126 razy
STAL - Śląsk Wrocław (0:0)
2007-04-14
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 33 108 razy
STAL - Garbarnia Kraków (2:0)
2013-05-25
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 54 045 razy
Osób Online: 23 / Czas gen. strony: 0.01279