Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal drugi raz z rzędu przegrała z beniaminkiem

Stal drugi raz z rzędu przegrała z beniaminkiem

Po 7. kolejnych wygranych na własnym boisku, sposób na Stal Stalową Wolę znalazł niespodziewanie outsider z Ząbek.
 

"Katem” Stali okazał się Maciej Tataj, na którego dwa szybkie trafienia, "Stalówka” odpowiedziała tylko golem Jaromira Wieprzęcia.
 

"Stalówka” najwyraźniej nie umie grać z beniaminkami. Podopieczni Władysława Łacha przegrali w stylu, że pożal się Boże. Szkoleniowiec Stali przestrzegał swoich zawodników, ale ci zlekceważyli Dolcan i dostali za swoje.
 

Błyskawiczny początek gości
 

Pierwsza akcja gości i od razu gol. Maciej Tataj dostał piłkę ze środka pola i na linii pola karnego ograł Adriana Bartkowiaka, a przy okazji i Tomasza Wietechę. Zostało mu tylko podbiec do pustej bramki i wepchnąć piłkę do siatki. Jeszcze kibicom nie domknęły się "opadłe szczęki”, a snajper gości znów był noszony na rękach przez kolegów. Tym razem przystawił głowę do piłki centrowanej z boku pola karnego i po raz drugi ośmieszył naszą defensywę.
 

Po stracie drugiego gola, szkoleniowiec Stali przemeblował obronę i gra zaczęła się jakoś kleić. Gospodarze częściej i odważniej atakowali bramkę Humerskiego, ale do przerwy nie udało im się strzelić kontaktowego gola. Najlepszą okazję miał Jaromir Wieprzeć, ale strzelił głową tylko w słupek.
 

Dominacja Stali po przerwie
 

W drugiej połowie Stal stale atakowała, ale Dolcan mądrze się bronił. Mądrze, bo nie murował swojej bramki, tylko zostawiał dwóch, trzech piłkarzy na połowie Stali, przez co obrońcy miejscowych nie mogli wesprzeć swoich linii ofensywnych. Gospodarze mieli przynajmniej dwie stuprocentowe sytuacje, ale nie wykorzystali ich Krawiec i Salami. Rzut karny został podyktowany za faul na Walacie i była to najmniejsza kara dla ząbkowian, którzy pod koniec meczu "oddychali rękawami”.
 

 

STAL STALOWA WOLA - DOLCAN ZĄBKI 1-2 (0-2)

0-1 Tataj (5, asysta Kułkiewicza), 0-2 Tataj (13, asysta Garbusewicza), 1-2 Wieprzęć (71, karny po faulu na Walacie).
STAL: Wietecha 5 - Wieprzęć 5, Piszczek 3, Bartkowiak 3 (46. Walat 4), Maciorowski 4 - Krawiec 5, Uwakwe 3 - Ławecki 5 (66. Jeżewski), Karcz 4 (76. Szlęzak), Trela 4 - Salami 4.
DOLCAN: Humerski 5 - Badacz 5, Jędrzejczyk 5, Stawicki 5, Warakomski 5 - Garbusewicz 5 (64. Korkuć), Trochim 5 (71. Papierz), Krzywiki 5, Kułkiewicz 5 - Solecki 5, Tataj 7 (88. Chudziński).
SĘDZIOWAŁ: Michał Mularczyk (Skierniewice). ŻÓŁTE KARTKI: Karcz. Uwakwe, Krawiec, Maciorowski - Jędrzejczyk, Warakomski, Trochim, Papierz. WIDZÓW 2500.

Źródło: gcnowiny.pl

Komentarze (24)

~ole | 2008-09-1 10:05

co to za noty uwakwe powinen conajmniej 5 dostac jedyny zawodnik stali z techniką na poziomie 1 ligowym

~ZKS/Puławy | 2008-09-1 10:11

Byliśmy u was w 5 osób z Puław. Dlaczego u was się pije na meczach tylu ludzi pijących jeszcze nie widziałem ?

~madrid | 2008-09-1 10:24

Piją bo w domu żona nie pozwala.... a po pijaku to co nie którzy zachęcają innych do dopingu... ciągnąc za koszulki, plując i przeklinając.

~.... | 2008-09-1 10:31

Jak piłkarze graja dobrze, ludzie nie pija ale to co pokazali w I połowie na ostatnim meczu wiekszosc stwierdział ze sie napije bo juz nie mogła na nich patrzyć.
Ale rzeczywiscie za duzo było tego osostnio na meczu.
Zapłacili 10-12 zł za bilet i taka żenada wiec w przerwie zakupili sprzet zeby przynajmniej cos było weselej.

~ooo | 2008-09-1 10:32

bo picie to jest życie!Kto nie pije ten nie żyje! Jak sie bawić to sie bawić,drzwi wyjebac okna wstawic!

~Stefan | 2008-09-1 10:58

Bo na trzeźwo nie dało się na to patrzeć:-)))

~Stalowiak | 2008-09-1 10:59

jako kibic Stalówki powiem tylko tyle. Albo u nas na meczach huliganka zrobi porządek albo nadal będziemy pośmiewiskiem całej Polski. To buractwo już bardzo mocno mnie denerwuje od dawna !!!

~Stalowiak | 2008-09-1 11:01

i jeszcze ta megalomania jak to niby wspaniale dopingujemy i jacy to niejesteśmy silni.. Kumaci wiedzą że to -gówno prawda !!!

~Stalowiak | 2008-09-1 11:03

niby jest nas bardzo dużo a trudno 100 osób chętnych do członkostwa w Stowarzyszeniu znaleźć... Nie chce mi się już nawet tu pisać o tym, bo to i tak nic nie da !

~wS | 2008-09-1 11:04

Dawno nie widziałem na meczu tyle pijanych osób, Było to tragiczne. Goscie z krzesełek rzucajacy miesiem gdzie popadnie - na piłkazy na innych ludzi itd.. Obok mnie kolesie lecieli z gwinta gozka zoładkowa. po lewej koles obciagał wyborowa z pepsi, na krzesełkach obok młyna goscie wniesli krate piwa. Gdzie są słuzby porzadkowe ? Wczesniej było gadanie ze kryta zawsze pijana - okej - tym razem krzesełka im dorównały. Trzeba z tym skonczyc jak ma byc porzadek. Prosimy także ochrone zeby sprawdzała dokładnie kto co wnosi na obiekt. Dosc juz tej tolerancji dla pijanstwa.

~zks | 2008-09-1 12:15

Krzesełka dorównują w piciu krytej albo już ich przerosły, niedługo na młynie bedzie picie! A już niedługo na meczach ma być sprzedawane legalnie piwo to już bedzie meksyk. Kto nie pije ten donosi :):):):) Jedyny stadion w Polsce gdzie już od dłuższego czasu można wypić wszystko od 0,7 do kraty piwa :):):)

~Kobu | 2008-09-1 12:25

Na młynie piją juz od dawna, więc to nie nowość!

~Adm | 2008-09-1 12:37

Idz z tym na policje lub do proboszcza

~OldFan | 2008-09-1 12:49

Mysle ze na nastepnym meczu na wzór kto nie skacze ten z .... np policji ! cały stadion powinien spiewac "kto nie pije ten z policji ! lej lej !!" "kto nie pije ten z policji lej lej ! heheh

~1938 | 2008-09-1 12:55

Arkohol jest byl i bedzie na stadionach a jesli komus sloma z butow wystaje i sie nie umie zachowac po spozyciu to juz inna sprawa. Aha i popieram wyprowadzenie takiego delikwenta ze stadionu mam nadzieje ze wkrotce bedzie to sie odbywalo w praktyce.

Do zobaczenia w swiatyni.

~Misio% | 2008-09-1 14:38

Tak jest! Wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba umieć się zachować!
PS. Znam też takich trzeźwych za których trzeba się wstydzić. np Damian22 itp

~Damian22STW | 2008-09-1 15:09

Misio ojoj ale wymyśliłeś hehe współczucie

G Mikulenas drugi A. Salami hehehehe

~przez płot | 2008-09-1 15:47

Chciałem zauważyć jedną rzecz, już od kilku meczu widzę jak niektórzy \\\\\\\"kibi ce\\\\\\\" poubierani w barwy przeskakują przez płot. Pamiętam jak Stal grała jeszcze w 1 lidze (dawnej) to jak ktoś szedł już przez ten płot to daleko pod laskiem - bo był jednym słowem był wstyd.Nie wiem jak to można sobie nie odłożyć 8 zł przez cały tydzień i nie dać na ten klub ?? Większość z tych \\\\\\\"kibi ców\\\\\\\" siedzi dzień przed meczem w lokalach lub w knajpach wydając średnio 3-4 razy tyle.... Pomyślcie trochę zanim coś zrobicie bo naprawdę jak ktoś takie rzeczy widzi to poprostu wstyd dla miasta. 8 złotych to jest 1,5 piwa w lepszym lokalu.......

~do wyzej | 2008-09-1 16:55

Tak masz rację, ale Ci co przeskakują to typowy margines i nie licz im, że mają 1.5 piwa w lokalu. Przelicz im lepiej, że mają 4 piwa w tesco za średnio 1.5zł (takie najgorsze bełty). To wtedy zrozumieją ile to jest. Niech się wstydzą - skaczcie dalej buraki kiedyś to się zmieni. Bez odbioru

~mx | 2008-09-1 18:38

oczywiscie zgadzam sie z przedmowcami, banda frajerow, gnojarzy przeskakujacych przez plot

~Znawca | 2008-09-1 19:41

Ci co wchodzą przez ogrodzenie to są z Żwirek tych tylko znam . Gdy śródmieście miało zbiórki połowa ludzi skakała przez płot. Najbardziej mnie śmieszą dzieci które sie wbijają od strony lasu a mogą wejść za darmo na mecz znam kilku takich . Byłem na kilku meczach Widzewa i widziałem pewne zdarzenie facet najebany kupił sobie bilet , bilet przedarli porządkowi a ochrona mu dała kopa w dupe i wypierdalaj ze stadionu. Oczywiście pili tam wóde na meczu ( Jeden sie strurlał z połowy trybuny na dół ) Ale robią to kulturlanie .

~Huba | 2008-09-1 20:28

Ja miałem dylemat, czy skakać, bo nie było ochrony. Ale pomyślałem, że wspomogę klub! i kurwa od 2 sezonów płace. A na tych śmietników nie patrzcie, bo oni wolą sobie kupić browara jebani kibice!

~racja | 2008-09-1 21:01

a szczytem chamstwa jest przeskakiwanie i zarazem przezucanie browcow !!! na piwo kasa jest ale na bilet szzkoda ???

~AS | 2008-09-3 10:58

afia noae oin sa nopnreooleni

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1881) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1185) » Vielitz44 (1114)
» Filip kacper k. (995) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (628)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Sokół Sokółka (2:0)
2011-04-06
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 39 479 razy
Kmita Zabierzów - STAL (2:0)
2007-05-20
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 6 350 razy
STAL - GKS Tychy (1:1)
2015-09-05
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 35 381 razy
STAL - Korona Kielce (1:3)
2003-10-18
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 51 117 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.01559