Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wyjazd na Widzew za niespełna 2 tygodnie !!

Wyjazd na Widzew za niespełna 2 tygodnie !!

W następną niedzielę (14 września) czeka nas jeden z najważniejszych wyjazdów w sezonie. Niestety musieliśmy zrezygnować z wyjazdu pociągiem specjalnym z powodu zbyt wysokiej ceny, więc wyjazd będzie autokarami. Koszt wyjazdu to TYLKO 20 złotych plus 10 złotych bilet na mecz.

Spotykamy się tam gdzie zwykle o godzinie 7:30 w niedzielę 14 września.
 
Wyjazd najpóźniej o 8:30. Mecz rozpoczyna sie w Łodzi o godzinie 14:40 więc powrót będzie w godzinach wieczornych.

Na ten wyjazd chyba nie trzeba nikogo specjalnie namawiać !!!

UWAGA !!!

NA WYJAZD NALEŻY SIĘ ZAPISYWAĆ W SKLEPIE SPORTOWYM MARATON ORAZ W PÓŹNIEJSZYM TERMINIE NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ !!! PIENIĄDZE PŁACIMY PRZY AUTOKARACH !!

Komentarze (26)

~piotrek | 2008-09-2 11:48

co jak co, ale fotki do newsów na tej stronie są zajebiste :)

~1938 | 2008-09-2 12:27

Panowie zeby nie bylo takich obrazkow - » http://images21.fotosik.pl/123/01b36997821c8dcb.png - KAZDY JEDZIE NA WYJAZD !!

~PRB BZC | 2008-09-2 13:26

zdiecie jest dobre ale mysle ze sporo takich typow pojedzie i obym sie nie mylil bo jedziemy wszyscy

~EB | 2008-09-2 14:39

Mecz Stalówki z Dolcanem sędziował sedzia z Skierniewic okręg Warszawski (kazdy kto był na tem meczu widział co ten jegomosć wyprawiał), teraz mecz Stalówki z Stilonem sędziuje sedzia z okręgu Wrocławskiego!!!! Czy to przypadek ? Czemu nikt z zarzadu nie interweniuje w tej sprawie??!!!! Moze stare misie z zarzadu sie wreszcie obudzą!!!

~niewie | 2008-09-2 14:40

dlaczego ten mecz jest taki wazny i sie sracie z wyjazdem... jest jakas kosa czy zgoda z widzewem??? nie smiac sie krotko chodze na mecze
bez napinki....

~xxx | 2008-09-2 14:42

Jak bys nie zauwazyl Widzew jest powazna firma i chcemy sie pokazac a po za tym jest to najwieksza kosa Rakowa !!!

~1938 | 2008-09-2 14:48

Dlaczego to wazny wyjazd? Bo to jest Widzew - » http://pl.youtube.com/watch?v=uZgY4org5to , a to jest przykladowo Stilon - » http://pl.youtube.com/watch?v=R_qSYTylJYE . Porownaj filmiki i odpowiedz sobie na to pytanie.

~fsdf | 2008-09-2 15:43

to wy jedziecie pokazac swoja sezonowosc czy wspomoc pilkarzy?

~ZKS | 2008-09-2 15:54

Barany, jedziemy wszyscy, mamy pobic wyjazd do Kielc, JEDZIE KAZDY!!!!

~zks_fan | 2008-09-2 15:59

po meczu okaże się jaki był cel wyjazd czy naprawdę wspomóc piłkarzy dopingiem czy pobluzgać na widzew .

~!@#$ | 2008-09-2 16:11

#################### ########


» http://i33.tinypic.com/t026uu.jpg
Wszyscy !
Dawajcie to na nasza-klasa, gg itp !!
» http://i33.tinypic.com/t026uu.jpg

################## ##########

~Admin | 2008-09-2 16:14

Zbiórka na Widzew jest o 7:30, a nie o 8:00.

~taz | 2008-09-2 16:30

Tym razem licze na bardziej kulturalny doping niż w Kielcach...

~nozzy | 2008-09-2 16:34

Jeszcze Łeczna u siebie przed Widzewem
na leczna tez pelna mobilka
niech bedzie nas tyle co na Motorze a nawet wiecej!
A na wyjaz jedziemy wszyscy!!

~ja | 2008-09-2 17:05

10. kolejka: Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola / nd 14.09.2008 godz. 14.40 (TVP INFO / TVP

~STAL 79 | 2008-09-2 18:04

Mnie ciekawi ile ludzi przyjdzie na Łęczną i Widzew po wygranej czy przegranej nad Gorzowem.
Jak juz kolega któryś pisał Stal to nie moda tylko tradycja, chodze i jeżdze na mecze około 20 lat i wiem pozatym byłem na ostatnim meczu to widze ze juz ludzie po pierwszej przegranej przyszli w mniejszej ilości. Bo przyjechały Ząbki. A to nie ma znaczenie kto przyjeżdza jak sie traktuje klub poważnie to sie przychodzi na mecze bezewzględu na przeciwnika.
Pozatym jak starciała Stal bramkę kibice siedzieli cichoooo.
Oj dużo musismy sie jeszcze uczyć dopingu i kibicowania.
Mam tyolko nadzieje, że jak nie wyjdą drużynie te 2 najbliższe mecze, i tak pojedziemy w dużej grupie na mecz.
Dla informacji z Rasowi pojedzie tak 100 osób na ecz dlatego musi nas być min. 5 razy tyle co ich.
Dlatego naprawde zacznijcie zbierać kaskę na wyjazd i pojedźmy i pobijmy sławny Widzew. Bedzie o tym głośno w Polsce jak nas pojedzie tak 600-700 osób.
Jupiterki, dobra gra stalólówki moze zaaowocować dobrym wynikiem który pojdzie w POlsce tak jak nasza ilość.
Pozdro.
Piotr

~qwe | 2008-09-2 18:12

siemanko!! jak wyżej ktoś napisał jedzmy w jak największej ilości... pytanko mam takie czy wybiera się ktoś z krakowa na meczyk??

~BartekSTW | 2008-09-2 19:17

czyli mam rozumiec ze jutro 1 liga gra i nie bede mogl tej kolejki obstawic w typperze?? tak wogole czytalem ze komputer oblicza kto trafil wynik , typ a do tej pory niema nic wyliczonego...na czym to wogole polega??? Pozdrawiam :)

~cc | 2008-09-2 20:28

Pary 1/16 finału Remes Pucharu Polski:

Promień Opalenica - Zagłębie Sosnowiec
Stal Sanok - Widzew Łódź
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
Odra Opole - Polonia Bytom
Arka Gdynia - Odra Wodzisław Śląski
Motor Lublin - Łódzki KS
Warta Poznań - Ruch Chorzów
Stal Stalowa Wola - GKS Bełchatów
GKS Katowice - Górnik Zabrze
Górnik Łęczna - Cracovia
Kmita Zabierzów - Korona Kielce
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Zagłębie Lubin
Piast Gliwice - Lech Poznań
Nielba Wągrowiec - Polonia Warszawa
Wisła Płock - Legia Warszawa
Lechia II Gdańsk - Wisła Kraków

~!!! | 2008-09-2 21:34

Piotr jakie Rasowi , RESOVII ! troche szacunku gamoniu !!!


wszyscy na wyjazd :]

~do wyzej | 2008-09-2 22:28

Pomyłka sorki i nie nazywaj mnie gamoniem.
Szczeniak i w dodaku bez poziomu. Koles dorośnij.
Ja chodze i jeżdze na mecze Stali od 20 lat wiec mnie obrażej ja Resovi nie obrażam. Pozatym dla mnie liczy sie tylko Stal..ponad wszysko.
Piotr

~do qwe | 2008-09-2 22:39

Być może będę ruszał z Krakowa - będe wiedział za kilka dnia czy z jade z KRK czy ze Stalówki. Pozdro

~nowator86 | 2008-09-3 11:20

Witam jestem z Krasnika i jestem fanem Zks czy da rade sie zabrac na ten meczyk z wami ????????

~dsad | 2008-09-3 13:23

pewnie, tylko trzeba się zapisać na listę.

~Stalowka | 2008-09-3 17:02

Jedziemy wszyscy!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1880) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1184) » Vielitz44 (1114)
» Filip kacper k. (994) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (627)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Kotwica Kołobrzeg - STAL (1:0)
2015-05-09
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 1 174 razy
STAL - Concordia Elbląg (3:0)
2013-10-26
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 18 169 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (1:0)
2017-06-03
Ilość zdjęć: 64
Wyświetleń: 46 587 razy
STAL - Raków Częstochowa (3:1)
2014-11-29
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 32 380 razy
Osób Online: 11 / Czas gen. strony: 0.01832