Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Koniec wojny miasta i klubu sportowego Stal

Koniec wojny miasta i klubu sportowego Stal

Władze Stali Stalowa Wola zgodziły się na dwa miejsca w zarządzie dla przedstawicieli prezydenta, Andrzeja Szlęzaka.
 

Jest zgoda pomiędzy prezydentem Stalowej Woli, Andrzejem Szlęzakiem i Zakładowym Klubem Sportowym Stal. Klubowe władze zgodziły się na zagwarantowanie w swoim zarządzie dwóch miejsc dla przedstawicieli miasta, czego oczekiwał od nich prezydent.
 

Mediacji pomiędzy obydwoma stronami podjął się, na prośbę klubu, przewodniczący Rady Miejskiej w Stalowej Woli, Stanisław Cisek. I przyniosła ona pozytywne efekty.
 

DLA DOBRA SPORTU
 

- Jest nasza zgoda na wprowadzenie dwóch przedstawicieli miasta do zarządu klubu - potwierdza Leszek Kaczmarski, prezes Stali Stalowa Wola. - Po burzliwych obradach zdecydowaliśmy się w klubie na taki krok i po rozmowach z przewodniczącym Ciskiem. Ta decyzja została podjęta dla dobra stalowowolskiego sportu, dla naszych kibiców.


 


Decyzja zarządu jest krokiem milowym do porozumienia z prezydentem Szlęzakiem. Przypomnijmy, że ten zamierzał wypowiedzieć klubowi wszelkie umowy, co oznaczałoby pozbawienie Stali dzierżawy placu targowego i odpłatność za korzystanie przez klub z obiektów sportowych, czyli 500 tysięcy złotych rocznie.
 

Andrzej Szlęzak zapowiedział tak drastyczne kroki, gdy po złożeniu klubowi propozycji sponsorowania przez miasto zespołu pierwszoligowych koszykarzy odwołany został przez zarząd Stali prezes, Marek Jarecki. I powołany w jego miejsce Leszek Kaczmarski. Prezydent odebrał to jako zerwanie negocjacji. Ale władze Stali deklarowały, że był to przypadek, bo były prezes odwołany został z innych powodów. I zadeklarowały chęć współpracy, a skutecznej mediacji podjął się Stanisław Cisek.
 

NIE BĘDZIE "WALNEGO”
 

- Czekam teraz na konkretną propozycję umowy ze strony klubu - mówi Andrzej Szlęzak. - Nie jest natomiast jeszcze przesądzone, kto miałby ewentualnie zasiąść w zarządzie Stali z ramienia miasta.
 

Nieoficjalnie w gronie kandydatów wymienia się radnego powiatowego, Waldemara Pawłowskiego oraz Piotra Rębisza, który prowadzi restaurację. Na razie jednak musi dojść do oficjalnego spotkania prezydenta z zarządem klubu. Najważniejsze, że sytuacja wróciła do stanu sprzed negocjacji prezydenta z prezesem Markiem Jareckim, dotyczących sponsorowania zespołu pierwszoligowych koszykarzy "Stalówki”. Miasto najprawdopodobniej wyłoży deklarowane wcześniej 400-500 tysięcy złotych na sezon, co oznacza, że drużyna może powalczyć o awans do ekstraklasy. Kłopotem zarządu pozostaje, jak rozwiąże sprawę miejsc w siedmioosobowym zarządzie, w którym sześć jest już obsadzonych, a dla miasta potrzebne są dwa.
 

- To już sprawa zarządu, jak to rozwiążemy. Nie będziemy na pewno zwoływać walnego zebrania sprawozdawczo-wyborczego w klubie - zapowiada Leszek Kaczmarski.


Źródło: echodnia.eu

Komentarze (15)

~leo | 2008-09-3 08:23

oj kłamczuszki z zarządu, więc można znaleźć miejsca w zarządzie bez walnego zebrania, niemożliwe stało się możliwe, cudaaa, cudaaa, cudaaa prawie jak u tuska

~Łukasz | 2008-09-3 08:33

Szlęzak to bardzo dobry prezydent !!!
Nie chcieli po dobroci to zalatwil to inaczej... ostatecznie i tak osiagnal swoj cel :), przy okazji pokazal zarzadowi kto tu rzadzi :)

~hahah | 2008-09-3 08:37

Pan Pawłowski w radzie.... nic sie nie zmieni. To przecierz krętacz jak Pan Chmura, etc.

Widać teraz gołym okiem jak w Polsce sie zmienia stołki w zależnośći od parti etc.

Myslałem, że dadzą kogoś młodego ale to jedno bagno tak jak cały ten kraj..Dobrze ze wyjechałem i mam to gdzieś. szkoda tylko mi kluby który kocham od 20 lat.
Nic sie nie zmieni w naszym kochanym klubie nie ma na to szans..Nikt nie da sie namówić do sponsorowaniu przy tej mafi...

~do wyzej | 2008-09-3 09:21

To po co komentujesz jak masz to gdzies?

~do wyzej | 2008-09-3 09:36

po to jest żeby komentować. Nikt mi nie zabroni..

Może niektórzy ludzie w Stalowej nie widzą kto to jest Pan Pawłowski, skorupmpowany człowiek tak jek reszta klubu. Taka prawda.

Ludzie nie dajcie sie nabierać im. Jedynym rozwiązaniem jest fakt, że stal to my a nie oni,.,.,

~Stachu | 2008-09-3 10:48

Pawłowski nie jest chyba najlepszym kandydatem. Rębisz, nie wiem co to za facet. Jaką restauracje on prowadzi?

~awtok | 2008-09-3 11:05

Rębisz prowadzi Rome i chyba olimpijska o ile taka jeszcze istnieje o sporcie to on chyba nie ma pojecia nigdy go na meczu nie widzialem ale takich potrzeba chyba w zarzadzie....

~do wyżej | 2008-09-3 11:11

skoro jest Ci tak dobrze za granicą i cieszysz się że wyjechałeś jak powiedziałeś "z tego kraju i dlatego masz to gdzieś , to widać że w "nowym kraju" nie masz się gdzie wygadać ... Cfaniak jak większość polańskich którzy w Polsce udają jacy to nie są dorobieniu a w anglii są zwykłymi pomyjakami, robiącymi za dwóch anglików.. Nikt ci nie zabroni pisać więc pisz .

~Kibic | 2008-09-3 11:35

BRAWO!!!!!!!!!!!!!!

Pawłowski - zakapior i krętacz.
Rębisz - właściciel Romy, czyli drugiego domu pana prezydenta.

JEDNA WIELKA KPINA !!!!!!!!!!!!!!

~ehh | 2008-09-3 11:37

ja myślalem, że wejdzie jakas nowa krew a oni krętaczy zamieniaja na innych kretaczy i tak w kólko

~skarpa | 2008-09-3 11:53

prawdziwy skład do zarządu

» http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll.....

~awtok | 2008-09-3 12:06

haha Marczak w zarzadzie Stali jeeeeeeeeeeee

~szok | 2008-09-3 13:32

no to co sie dzieje to totalna porazka
nic z tego nie bedzie starych dziadow zastapia starymi dziadami bez pojecie o pilce i marketingu.
brak slow









~tina | 2008-09-3 15:24

i co to nam da jak i tak wpadlismy w guwno a sprawach finsoweh nie wielw da buraki

~as | 2008-09-4 13:55

i dobrze

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wólczanka W. Pełkińska

Stal Stalowa Wola             Wólczanka W. Pełkińska
2021-10-30, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

KSZO Ostrowiec Św - Stal Stalowa Wola

KSZO Ostrowiec Św             Stal Stalowa Wola

0 : 1

    
Hudzik 71

Sędzia: Michał Ficiński
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 14 8-3-3 27
2 Cracovia II 14 8-3-3 27
3 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
4 Podhale Nowy Targ 14 7-4-3 25
5 Chełmianka Chełm 14 7-3-4 24
6 Orlęta Radzyń Podlaski 14 6-5-3 23
7 ŁKS Łagów 14 7-2-5 23
8 Unia Tarnów 14 5-6-3 21
9 Avia Świdnik 14 6-2-6 20
10 Korona Rzeszów 14 5-5-4 20
11 Wisłoka Dębica 14 5-4-5 19
12 Czarni Połaniec 14 5-4-5 19
13 KSZO Ostrowiec Św 14 4-5-5 17
14 Sokół Sieniawa 14 4-3-7 15
15 Podlasie Biała Podlaska 14 1-9-4 12
16 Wisła Sandomierz 14 3-2-9 11
17 Tomasovia 14 1-5-8 8
18 Wólczanka W. Pełkińska 14 1-3-10 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3100) » 1938fc (1572)
» Vielitz44 (1309) » Filip kacper k. (1274)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (920)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Kamilosss (622) » Misio (617)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Tłoki Gorzyce - STAL (1:1)
2005-04-09
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 16 277 razy
RKS Radomsko - STAL (:)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 483 razy
Świt Nowy Dwór M. - STAL (0:2)
2014-06-01
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 29 674 razy
ROW 1964 Rybnik - STAL (3:0)
2016-04-30
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 5 148 razy
Osób Online: 28 / Czas gen. strony: 0.01513