Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal już jutro zagra z Górnikiem !

Stal już jutro zagra z Górnikiem !

Stal gra u siebie w sobotę z Górnikiem o godzinie 16. Pora nie jest najszczęśliwsza, bo o godzinie 17 piłkarska reprezentacja Polski rozpocznie pierwsze spotkanie w eliminacjach mistrzostw świata ze Słowenią. Ale komu naprawdę zależy na zespole ze Stalowej Woli, tego nie zabraknie na stadionie przy ulicy Hutniczej.
 

MUSZĄ SIĘ PRZEŁAMAĆ
 

Zespół z Łęcznej to beniaminek, a tych „Stalówka” ma prawo się obawiać. Przegrała z Flotą Świnoujście, Dolcanem Ząbki i ostatnio z GKP Gorzów i podopieczni trenera Władysława Łacha mogą nabawić się już kompleksów. Tyle że jest jedno „ale”. Górnik wydaje się spośród beniaminków najsilniejszy, a nasza drużyna pokazała, że przeciwko mocnym rywalom potrafi grać. Wygrała przecież z takimi tuzami jak Zagłębie Lubin czy Korona Kielce.
 

- Co tu kryć, po porażkach z Flotą, Dolcanem i GKP Gorzów Wielkopolski jesteśmy w dołku - mówi Tomasz Wietecha. - W Gorzowie przegraliśmy w środę aż 0:3 i wracaliśmy do domu taki kawał drogi w podłych nastrojach. Nie jest nam teraz łatwo, dlatego liczymy, że w meczu z Górnikiem pomogą nam głośnym dopingiem kibice i że będą nas wspierać przez całe spotkanie. Musimy się w końcu przełamać.
 

 


PRZYJEDZIE NAKOULMA
 

A Górnik, prowadzony przez trenera Krzysztofa Chrobaka, w ostatniej kolejce zremisował na własnym boisku z Widzewem Łódź 0:0 i pozostawił u swoich kibiców niedosyt. Klub, który został za korupcję zdegradowany w 2007 roku do trzeciej ligi, teraz powoli się odbudowuje.
 

W Łęcznej występują między innymi tak znani piłkarze jak bramkarz Jakub Wierzchowski, pomocnicy Paweł Bugała, Rafał Niżnik, czy były piłkarz „Stalówki” Piotr Karwan. No i wzbudzający swoim przyjazdem ponownie do Stalowej Woli największe emocje Prejuce Nakoulma, napastnik z Burkina Faso, który w zeszłym sezonie grał jeszcze dla Stali. Emocji w pojedynku z Górnikiem nie powinno zabraknąć.
 

Przypuszczalne składy
 

Stal: Wietecha - Wieprzęć, Maciorowski, Piszczek, Lebioda - Karcz, Uwakwe, Krawiec, Walat, Trela - Salami.

Górnik: Wierzchowski - Tomczyk, Nikitović, Karwan, Musuła - Nazaruk, Niżnik, Bugała, Kazimierczak - Surdykowski, Nakoulma.

Źródło: echodnia.eu

Komentarze (43)

~Przem | 2008-09-5 09:12

Ja na pewno pomogę Stalówce dopingiem. Trzeba pomuc drużynie, jak jej nie idzie

~shaq | 2008-09-5 09:21

ja też pomogę ''stalówce'' głośnym dopingiem to jest nasz
team a my jesteśmy jej kibicami - popieram kolegę wyżej

~staloviak | 2008-09-5 09:43

Jakby kurwa dzialacze nie mogli przelozyc tego meczu na niedziele.W tamtym sezonie przekladali i sie dalo a w tym sie nie da? Nie zdziwcie sie dzialacze z Chmura na czele ze frekwencja jutrzejszego meczu bedzie niska,jestescie sobie sami winni.Dobrze wiedzieliscie ze mecz reprezentacji jest o 17!!!

~... | 2008-09-5 09:46

są jakies ZBIÓRKI OSIEDLOWE!!! bo kurde juz przegrali pare meczy to juz odpuszczamy sobie??

~xx | 2008-09-5 10:09

Bez dopingu kibiców ta drużyna traci 50% swojej wartości.
POMÓŻMY!!!

~maraton | 2008-09-5 10:20

Juz mozna zapisywac sie na widzew...

~kibic2 | 2008-09-5 11:00

Jak ktoś przechodzi przez płot i klub traci na tym kilkadziesiąt złotych to jest źle, a teraz jak połowa ludzi zostanie w domach na reprę to już nieistotne finansowo...

~mario_stw | 2008-09-5 11:02

Panowie Szlachta na Łęcznej pełna mobilka!!
Tylko zetakaesik!

~kibic | 2008-09-5 11:06

przeskakując przez płot okradasz swój klub, wiec nie kochasz swego klubu i nie zasługujesz na miano kibica...

~kibic2 | 2008-09-5 11:18

A czy ja mówię, że to ja przeskakuję przez płot, chodzi mi tylko o to, że klub traci na tym i na tym...

~Kibic | 2008-09-5 11:30

Zmienic firme ochroniarska bo to sa same lamusy.I przez bramke mozna skakac i krete browarow wniesc !

~kibic | 2008-09-5 11:31

Jutro sie okaze ilu prawdziwych fanow ma Stalówka

~Zks | 2008-09-5 11:37

Ja zawsze skacze przez płot bo mnie nie stać na bilet! Nie mam rodziców wychowuje mnie babcia i co się pytam mam zrobić aby isc na mecz: kraść sie pytam czy napadać! Zaznaczam że mam 24 lata i nie ma dla mnie pracy w Stalowej!

~do wyzej | 2008-09-5 11:49

to wchodz na 2 polowe za darmo

~KIbic | 2008-09-5 11:51

Koles wez sie nie gas ze nie ma roboty dla ciebie , poprostu ci sie nie chce albo od razu ma sie zwolnic fotel prezesa.Pozbieraj 50 butelek i masz na bilet:P..I wstyd zeby babcia cie sama utrzymywala .. DO ROBOTY NIEROBIE

~fan | 2008-09-5 12:03

koleś od babci to jest utrzymywany przez tą babcię z rozwadowa co kiedyś spiryt u niej tanio można było kupić ? Jeśli tak to babcie powinno być stać zęby mu dać na bilet. A jak nie to, niech się ten nierób weźmie za robotę bo praca w Stalowej Woli jest !

~fanatyk | 2008-09-5 12:05


panowie. Nasza drużyna jak do tej pory mimo tych kilku porażek spisuje się dobrze. Nie ma co do nich mieć jakieś wielkie pretensje, bo pamiętajmy że jeden mecz wygrany i 3 punkty robi za 3 zremisowane. To prosta matematyka. My kibice róbmy na naszym stadionie wszystko aby atmosfera dała się we znaki piłkarzom i robili wiećej niż można żeby wygrać. Pamiętajcie że zarobki w Stalówce w skali ligi są niskie i nie wymagajmy cudów. Musimy gromadzić punkty tak aby na koniec sezonu oszczędzić sobie nerwówki. Co do organizacji w klubie i pozycji w nim pewnych osób to chyba każdy wie że to kompletne nieporozumienie ! Właśnie tworzone jest stowarzyszenie kibiców Stalówki, kto może niech się zapisuje tak aby było nas jak najwięcej. Do jutra !

~aro | 2008-09-5 12:06

no właśnie niech ktoś napisze czy to chodzi o tę babcię z rozwadowa ?

~Dan | 2008-09-5 12:22

ja bym sie wstydzil przyznac ze przez plot skacze:Pp

~Dan | 2008-09-5 12:25

a co do pracy do duzo jest pracy w stalowej tylko trza chciec doniej isc:Pp

~... | 2008-09-5 12:28

fajnie mozna sobie pogadac i poklocic sie, jedni pojda na mecz inni zostana przed tv, jedni sa prawdziwymi kibicami inni nie sa, bla bla bla srele morele itd tylko dlaczego nie zrobic meczu godzine wczesniej i sprawic zeby wszyscy skorzystali?????

~Dan | 2008-09-5 12:34

nie no uparli sie z ta reprezentacja:Pp bedzie napewno powturka meczu reprezentacji na TVP sport

~zenobiusz | 2008-09-5 12:52

Jak można w ogóle zastanawiać się czy iść na Stalówkę, czy siedzieć przed TV i oglądać to, co jeszcze 5 razy będzie powtarzane ( np. wieczorem w kanale publicznym sportowym). Jesli ktoś wybiera reprezentacje łamagów, to nie jest prawdziwym kibolem Stali. Na zaxhodzie choćby skały srały, to idzie sie na swoją drużynę, a potem dopiero inne mecze.

~do wyzej | 2008-09-5 12:56

popieram:) ja ide na mecz Stalówki:D

~do Zks | 2008-09-5 13:10

Jak to nie ma pracy?? Jest i to sporo. Na pracowników fizycznych jest sporo ogłoszeń. Wystarczy przejść się do PUP-u czy poczytać ogłoszenia na ich stronie. I przestań tu pierdzielić głupoty, że nie ma dla Ciebie bo ty po prostu jest jednym z tych nierobów, których pozostali pracujący uczciwie muszą utrzymywać. A jeśli ci się nie chce robić co jest niedopomyślnia, to zbieraj puszki, złom i sprzedaj w skupie zawsze znajdzie się to 8 zeta na mecz. Do roboty!

~Dan | 2008-09-5 13:13

boshe chcecie ogladac mecz reprezentacji zostancie w domu nikt nikogo nie zmusza isc na mecz Stalowki!! ale potem nie mowcie ze jestescie dobrymi kibicami stalowki jesli dlawas jest wazniejsza reprezentacja:PP ja ide ma mecz Stalowki...

~Stachu | 2008-09-5 13:18

Mam nadzieję, że większość tych pijaków i tych typów co przeskakują przez ogrodzenie zostanie w domu i bedzie patrzeć na repre, a nie robić obore na meczu tak jak ostatnio. Ja tam wole naszą STalówkę, przynajmniej telewizor zostanie cały:)

~Dan | 2008-09-5 13:21

wszyscy na Hutnicza a reprezentacja i tak pewnie nic ciekawego nie zagra:)

~novel | 2008-09-5 13:21

Bo kurwa gdyby Chmura i inni przelozyli mecz to by nie bylo takich dylematow.Cala niedziele jest wolna wiec smialo moglby mecz w niedziele ale nie kurwa Chmura musi pokazac swoje pazury, z resza co on sie czego nie dotknie to psuje.Nawet Siara taka wiocha 4-ligowa pierdolona z resztą potrafiła przełozyć mecz a nasi działacze opierdalacze i pijaki tylko siedzą na stołkach i gniją.Taka jest prawda, i co nawet to że Stal przegrywa ma na to kurwa wlyw działacze?? bno mają popierdolone plany i kurwa wpływ działacze???

~666 | 2008-09-5 13:26

jutro cala liga gra to co maja cala lige przelozyc na niedziele bo kibice chca se ogladnac reprezentacje? beda powturki meczu reprezentaci wiec oco kaman?

~ZKS | 2008-09-5 13:30

taaak przelozcie cala lige bo dzieci smieci placza ze meczu reprezentacji nie ogladna, wezcie sobie tv na stadion i bedziecie ogladali to i to, przykro mi Was ;>>

~666 | 2008-09-5 13:37

do ZKS masz racje niech se wezma tv na stadion bo beda plakac bo polska gra z jakas slowenia zal:) a gdyby zawsze byly przekladane mecze bo gra reprezentacja lub ktos tam to by niewiem kiedy ta liga sie skonczyla

~BartekSTW | 2008-09-5 13:49

a ja oczywiscie jak zawsze ide na Stalowke :D zreszta nie pamietam dobrego meczu reprezentacji grajacej o 17...flaki z olejem chociaz jako patriota wierze w zwyciestwo a zawsze na czesc drugiej polowy sie zdarzy :D AVE STALOWKA !

~Bono | 2008-09-5 13:53

Sprawa jest prosta, kto jest prawdziwym kibicem Stali a nie pojechał do Wrocławia na mecz reprezentacji przyjdzie na mecz Stalówki, tymbardziej że gramy godzinę wcześniej więc na drugą połowę reprezentacji i tak się zdąży. A co do terminarza meczów jak ktoś napisał, prawda jest taka że polska liga jest przykładem niekompetencji działaczy, w Polsce od zawsze podczs gdy gra reprezentacja pauzuje tylko ekstraklasa, co jest kpiną. W normalnych ligach gdy gra reprezentacja całe rozgrywki są wstrzymywane, np w Niemczech. Jak gra reprezentacja to liga pauzuje, każda klasa rozgrywkowa, to powinno być oczywiste i jest, tylko nie w Polsce.

~;) | 2008-09-5 13:57

nawet moja siostra co ma 9 lat woli isc na mecz stalowki niz ogladac reprezentacje co zawsze zemna oglada jak gra reprezentacja wszyscy na Hutnicza Ello!!!!!!!!!!!!!!!! :D

~wiem | 2008-09-5 15:13

JAK MOZNA ZASTANAWIAC S NAD WYBOREM MECZU??PRZECIEZ WIADOMO ZE REPREZENTACJA JEST WAZNIEJSZA.STAL TO ZASCIANKOWA ZBIERANINA .REPREZENTACJA TO NASZ KRAJ

~D..... | 2008-09-5 18:17

jebac ta reprezentacje, banda cholernych pijaczkow i nic wiecej, jak ktos sie zastanawia nad wyborem meczu w ta sobote to powodzenia zycze(buractwo) Tylko Stal!!!!!!!!

~Dan | 2008-09-5 19:03

no nie nie moge juz przeciesz nikt nikogo nie zmusza zeby szedl na Hutnicza wiec chcecie ogladac reprezentacje ogladajcie a nie gadacie a meczu sie nie da przelozyc a terminarz taki jest juz od dawna wiec karzdy wiedzial ze jutro gra Polska i Stalowka to tyle

~do wiem | 2008-09-5 19:04

piszesz że ważniejsza jest reprezentacja bo to jest nasz kraj skoro jesteś takim patriotą jestem ciekawy czy obchodzisz wszystkie święta państwowe. jak chcesz oglądać repre. to jedz na mecz a nie cwaniaku siądziesz przed tv.ja wolę iść na STAL i uczestniczyć w meczu dopingując naszych w realu

~Dan | 2008-09-5 19:10

do wyzej masz racje ciekawe czy obchodzi swieta a przed tv reprezentacji sie nie pomoze pozdro:PP

~do Dan | 2008-09-5 20:10

dzięki za pozdro na wzajem

~Dan | 2008-09-5 20:14

nmzc:PP

~dvs | 2008-09-8 13:08

gbhfg

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:30
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ

2 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
4 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
5 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
6 Stal Stalowa Wola 19 11-2-6 35
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 19 8-4-7 28
11 ŁKS Łagów 19 8-4-7 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 19 6-2-11 20
15 Stal Kraśnik 19 5-4-10 19
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 18 4-3-11 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-11-29 ŁKS Łagów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1941) » 1938fc (1266)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1132)
» Filip kacper k. (1035) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (645)
» Kamilosss (538) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Puszcza Niepołomice - STAL (3:1)
2013-04-13
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 36 342 razy
Stal Rzeszów - STAL (2:1)
2005-06-04
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 27 096 razy
Heko Czermno - STAL (2:1)
2006-06-18
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 17 176 razy
GKS Tychy - STAL (2:0)
2016-04-02
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 6 473 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.01735