Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Trela wraca na Kmitę

Trela wraca na Kmitę

Kibice pierwszoligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola mogą odetchnąć z ulgą. Do drużyny wraca czołowy pomocnik Krzysztof Trela, którego bardzo brakowało w ostatnim, przegranym z Widzewem w Łodzi 1:2 meczu.


- Pojechałem do Łodzi, ale podczas przedmeczowej rozgrzewki zgłosiłem trenerowi Władysławowi Łachowi, że nie jestem w stanie zagrać - mówi Krzysztof Trela. - Czułem ból w okolicy szyi już trzy dni przed spotkaniem z Widzewem, nabawiłem się jakiegoś urazu. Ale już czuję się lepiej, biorę tabletki przepisane mi przez lekarza i w najbliższym meczu w sobotę w Stalowej Wioli przeciwko Kmicie Zabierzów mogę już zagrać, jeżeli w składzie będzie mnie widział trener Łach. Wróciłem już w każdym razie do treningów.

Źródło: echodnia.eu

Komentarze (26)

~kibic | 2008-09-17 14:01

A niech wraca,On jest i tak zafascynowany kibicami Widzewa ,a nie Nami.Nigdy po meczu nie podejdzie i podzieli się z kibicami zwycięstwem,tylko zawsze pierwszy czmycha do szatni.Ja rozumię ,że on ma dupie kibiców na krzesełkach,bo tam większość z wioch pijanych przyjeżdża i Go wyzywają,ale co On ma do naszego młyna,przecież z naszej strony nigdy nie poleciały w jego kierunku żadne wyzwiska.Krzychu przemyśl to!

~Lolek | 2008-09-17 14:32

W tym sezonie jest chyba w najlepszej formie odkad gra dla Stali i widac po nim wieksze zaangazowanie - dobrze ze wraca - powiem szczerze - brakowalo go w lodzi. trela nie pekaj kibice wbrew pozora sa za Toba mimo ze czasami puszczaja im nerwy! jestes przeciez pilkarzem STALOWKI!

~Fan treli | 2008-09-17 15:04

Potwierdzam w 100%!!!
To z jakies dziadki po wypiciu alkoholu wyzywają cie na krzeselkach to nie powod zeby sie nie podzielic zwycieztwem z prawdzimi kibicami.
JESTESmY Z TOBĄ!!!

~KIBIC-ka | 2008-09-17 15:18

Na młynie zauważyłam też sporo osób ze wsi oraz takich co przed meczem pili wino pod sklepem.

~Wstyd | 2008-09-17 15:30

Wiecie co??jak chodze na mecze i slysze niektore odzywki to ludzi , wydaje mi sie ze oni sie zatrzymali gdzies w roku 95 co najwyzej. Wstyd mi jest troche jak przyjedzie druzyna z wiekszego miasta i musi wysluchiwac uwag jakis pijanych burakow:/rece opadaja.Proponuje wybrac sie tym ludziom na jakis porzadny mecz, na reprezentacje, wisle krakow , gdzie kolwiek .Tam sie nie slyszy czegos takiego.

~gizmo | 2008-09-17 15:42

Prawda jest taka... ze jak Treli nie szlo... to wszyscy po nim jechali... Jak mu teraz zaczelo dobrze isc to jestescie jego wielkimi fanami...

~KIbic | 2008-09-17 15:55

Ja nigdy nioc zlego nie pisalem na zadnego pilkarza .Chociaz krytyka jest potrzebna jak ktos nawala ,ale nie w takim wykonaniu jak tutaj niektorzy robia, wyzwiska plucie i darcie.A najgorsze jest to ze ci ludzie ktorzy maja najwiecej do powiedzenia to nie sa jakies przyklady do nasladowania , ktorzy by mogli komu kolwiek cos gadac tylko zwykle pijaczki i buraki.

~Lolek | 2008-09-17 15:58

Dokladnie

~ZKS | 2008-09-17 16:05

U nas jest wszystko na odwrot mlodzi kibice musza walczyc o to zeby jakis burak starszy nie pil na stadionie lub sie zachowywal jako taki:/

~Stalówka | 2008-09-17 16:05

Mam tylko nadzieje że nie zrobią "wioski" i wybiorą projekt typowo piłkarski,czyli bez bieżni.No i super by było jakby był cały zadaszony.

~do Stalówka | 2008-09-17 16:06

Heheh wybiora na pewno taki bo to był założenia i każdy z 7 projektów jest cały zadaszony i bez bieżni :D

~Stalówka | 2008-09-17 16:13

Dzięki za informacje bo tego nie wiedziełem

~cdn | 2008-09-17 16:43

SPAM

~sq | 2008-09-17 17:35

Wszystkich tych, którzy nie pojadą do Rzeszowa na Derby. Zapraszam, do wspomożenia swoim dopingiem, naszych koszykarzy. Którzy rozpoczynają nowy sezon już w niedziel 21.09 o 17.00.

Ceny biletów :
Cały 12
Ulgowy 8
Karnety
50- ulgowy
80- cały

~iwa | 2008-09-17 17:50

a o ktorej i kiedy graja koszykarze?Iwonka

~Volzerex | 2008-09-17 17:58

Przecież derby są o godzinie 11 wiec spokojnie zdąży każdy na kosza gdyby chciał jechać na Resovie i iść na kosza

~derby | 2008-09-17 18:11

a bedzie wutobus ze stalowejk na derby???

~??? | 2008-09-17 18:23

a tak wogole to oktorej bedzie mecz z Bełchatowem zebym mogl se zalatwic zwolnienie z pracy:)

~asd | 2008-09-17 18:28

wtorek 0 15 30

~kibic | 2008-09-17 18:36

derby sie koncza o 13 wyjedziemy gdzies kolo 15 i zdazymy nawet na kosza wiec wszyscy naderby i na kosza

~do kibic-ka | 2008-09-17 20:02

jeżeli ktoś jest z poza miasta,chodzi na mecze,jeździ na wyjazdy to ma zakaz wstępu na młyn??to ciekawe co na to nasze FC Stalówki...

~olo | 2008-09-17 20:38

z wioski czy ze Stalówki nie ma żadnego znaczenia, wazne że za Stalówką, zresztą Stalówke kiedyś musiała z czegoś powstać wiec krótko na ten temat...pozdro dla fan clubów tak trzymać!!!!!

~do Iwonka | 2008-09-17 21:12

Koszykarze grają w niedziele 21.09 o 17.00

~Dyer | 2008-09-18 01:34

Kibicom z FC nalezy sie szacunek, gdyz dla nich nawet wycieczka na mecz do Stalowej jest dluzsza przejazdzka (przynajmniej dla niektorych). Wazne, ze sa ze Stalowka. Tak trzymac chlopaki !!!

~rzut | 2008-09-18 09:14

TY od tego kosza to ladachwila sie spuscisz wgacie! daj na luz bo za bardzo sie podjarales!

~fc1938 | 2008-09-18 22:39

nie ważne z kąd warzne ze jesteśmy i jest nas tylu.......

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-10-24, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 15 12-2-1 38
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 14 9-2-3 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
7 Avia Świdnik 14 7-3-4 24
8 Siarka Tarnobrzeg 14 6-3-5 21
9 Podhale Nowy Targ 13 6-3-4 21
10 KSZO Ostrowiec Św 14 6-1-7 19
11 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
12 Wisłoka Dębica 14 4-4-6 16
13 Lewart Lubartów 14 3-6-5 15
14 Cracovia II 14 4-3-7 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 13 3-3-7 12
20 KS Wiązownica 13 2-2-9 8
21 Hetman Zamość 14 0-4-10 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1876) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1178) » Vielitz44 (1111)
» Filip kacper k. (984) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (626)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:2)
2014-05-10
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 18 440 razy
Zawisza Bydg. (2) - STAL (2:0)
2006-10-06
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 5 305 razy
STAL - Stal Rzeszów (0:3)
2004-11-06
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 52 364 razy
STAL - Śląsk Wrocław (1:3)
2013-08-17
Ilość zdjęć: 49
Wyświetleń: 109 084 razy
Osób Online: 8 / Czas gen. strony: 0.02458