Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Bez Abela Salami nie ma gry

Bez Abela Salami nie ma gry

W Stalowej Woli od dawna istniał problem wartościowego napastnika. Takiego po wielu latach poszukiwań udało się w końcu znaleźć. W tym sezonie w każdym meczu z bardzo dobrej strony prezentował się Abel Salami. W meczu z Widzewem z powodu nadmiaru żółtych kartek zabrakło jednak tego gracza.


 

Od razu pojawiły się problemy. Stal, mimo że konstruowała groźne ataki, to nie potrafiła ich wykończyć. W formacji ofensywnej od początku meczu występował Piotr Adamczyk. Nie stworzył on praktycznie żadnego zagrożenia pod bramką strzeżoną przez Macieja Mielcarza. W 60. minucie zastąpił go Tomasz Walat. Ten jednak również niczym specjalnym się nie popisał. Co prawda wywalczył rzut karny, ale ta sytuacja wynikała bardziej z winy obrońców Widzewa niż umiejętności piłkarza Stali. Walat w rozgrywkach strzelił do tej pory tylko jedną bramkę. - Uważam, że uda mi się jeszcze zdobyć kilka bramek dla Stali. Jedną już na swoim koncie mam. Myślę, że niebawem znów coś strzelę - mówił napastnik zielono-czarnych po meczu z Zagłębiem Lubin. Od tamtego pojedynku minęło jednak dużo czasu...


Szkoleniowiec Stali wielokrotnie mówił, że problemem jego zespołu jest brak klasowych zmienników. Mecz z Widzewem był tego idealnym przykładem. Przed pojedynkiem uraz zgłosił jeszcze Krzysztof Trela, który w każdym z wcześniejszych spotkań był jednym z najlepszych piłkarzy Stali. Tak osłabiona drużyna nie była w stanie przeciwstawić się łódzkiemu kandydatowi do awansu.


Na szczęście uraz Treli okazał się niegroźny. - W najbliższym meczu w sobotę w Stalowej Wioli przeciwko Kmicie Zabierzów mogę już zagrać; jeżeli oczywiście do gry desygnuje mnie szkoleniowiec. Trenuję już jednak z zespołem - mówi pomocnik Stali.


W spotkaniu z zabierzowskim Kmitą do składu wróci już także Abel Salami. Akcji ofensywnych, a tym samym sytuacji podbramkowych Stalowcy powinni więc sobie stworzyć więcej niż podczas potyczki z Widzewem.


Źródło: sportowefakty.pl

Komentarze (24)

~Autor | 2008-09-17 17:45

wylatuje dwoch podstawowych graczy i walczymy o utrzymanie zakupia dwoch bardzo dobrych zawodnikow napastnik pomocnik i walczymy o pierwsza szostke;)

~....... | 2008-09-17 18:52

################## #############




moze na mecz z Kmita zrobmy zbiorki na osiedlach jakies plakaty
niech jakas konkretna osoba zrobi plakat
i bawimy sie na mlynie tak jak na meczach ze slaskiem gieksa motorem ;))))))
POkazmy zarzadowi jakich Stalowka ma kibicow
bo zarzad nas nie docenia !!!!
W sobote na mecz z Kmita w niedziele na Derby ;)




################## ###############

~nozzy | 2008-09-17 19:33

bedzie organizowany jakis wyjazd na deRRby ?
dajcie jakies info

~yes | 2008-09-17 20:00

bedzie

~gzfdbg | 2008-09-17 20:02

ale co i jak mozecie napisac

~do wyjazd | 2008-09-17 20:02

Chłopaki jak będziecie wracać z derbów,to wpadnijcie na halę na kosza,Stalówka rozpoczyna o 17,będzie też ciekawie,swoim dopingiem pomożemy im w zwycięstwie.

~brawo | 2008-09-17 20:09

O to wlasnie chodzi pokazmy ze koszykarze tez maja kibicow ktorzy dopingowac beda ich na kazdym meczu a nie tylko w play off albo meczach o wieksza stawke :P napewno to im pomoze w wygrywaniu meczy i wywalczeniu upragnionego awansu:) a wiec wszyscy na hale i jedziemy z dopingiem oczywyscie Barwy tez beda mile widziane

~zalamany | 2008-09-17 22:02

ja mam pytanko. na ktorym sektorze moge obejrzec spokojnie mecz bez kosmicznych komentarzy naje... ekspertow ktorzy wietrza tylko jakies spiski albo tlumacza jakby ustawili druzyne. mowie powaznie bo chodzilem na kryta to mam dosc wyzwisk pilkarzy a w szczegolnosci jakiegos buraka ktory zawsze krzyczy olimpia pysznica. na krzeselkach to czuje sie jak na festynie doslownie:picie,lani e za plecami z walu, przerozne tematy nawet kto sprzedaje na bazarze, kto co oglada w telewizji itp, itd. 10 min ok ale caly mecz??? szukam spokojnego miejsca POMOCY

~Africa | 2008-09-17 22:06

Abel Salami jest znakomity, wszyscy czekamy na gole w jego wykonaniu w meczu z kmita!

~do zalamany | 2008-09-17 22:12

Na MŁYNIE! Jeden wrunek: TRZEBA DOPINGOWAĆ!

~do zalamany | 2008-09-17 22:13

warunek tzn*

~do załamany | 2008-09-17 22:13

wyjście jest tylko jedno . Siedź w domu

~kibic2 | 2008-09-17 23:03

Jak donosi 90minut.pl z Bełchatowem gramy we wtorek o 15:30 !!!

~lol | 2008-09-18 08:00

szkoda ze nie o 9:00

~KIBIC | 2008-09-18 09:35

Ciemno się robi wcześniej, a pamiętaj, że może być dogrywka. Nie ma jupiterów to stul pysk jak nie masz rozumu.

~koleszka | 2008-09-18 10:13

Moim zdaniem mecz z Kmitą powinien być o 15, a nie o 16. Ok 18 przy takiej pogodzie będzie już supr-szarówka. Przecież jest wolna sobota i nie rozumiem w czym tkwił problem. Kolejny przykład myślenia organizatorów-Zarząd u.
A w ogóle - WSZYSCY NA KMITĘ! Niech młyn pokaże Zarządowi, kogo nie wpuścili na Widzew i komu Zarząd nie pomógł ( lub przeszkodził swoim brakiem zainteresowania - bo miał masę pracy..jak mówił Krotoszyński) . Nie ch będzie bal przy Hutniczej. Brać kumpli, szale, zielone koszulki, f;agi i JAZDA IELONO_CZARNA SZLACHTO!

~STALOWKA | 2008-09-18 10:17

Panowie mam nadzieje ze kazdy podchodzi powaznie do tematu jakim sa niedzielne DERBY RZESZOWA.Nasi bracia z Resovii zajebiscied wsparli nas na dalekim wyjezdzie na Widzew wiec wypada duza liczba wspomoc ich na stadionie bialej kaczki.Sa juz organizowane autokary na ten wypadzik wiec szykowac sie powoli!!!

~korpodoprok | 2008-09-18 11:39

ile kosztuje ten wyjazd? i o ktorej jest?

~uwakwe | 2008-09-18 15:01

salami jak salami ale uwakwe to jest tragedia gosciu nie potrafi prosto pilki kopnac,powinien go trener nie powolywac do gry a w zamian za niego jakiegos mlodego pilkarza wystawic.

~do wyzej | 2008-09-18 15:18

Czy Ty wiesz co mówisz ???

Uwakwe i Lebioda to najlepsi gracze Stalówki od jakiegoś czasu

~Dyer | 2008-09-18 15:27

Uwakwe jest zajebistym pilkarzem jak na I-ligowe realia. Dobry technicznie, wszechstronny (ofensywa i defensywa), waleczny. Naprawde ciezko przy naszych finansach o rownie wartosciowego srodkowego pomocnika.

~kkk | 2008-09-18 15:54

WSZYSCY NA DERBY I BEZ GADKI ZE NIE MOGE "KAŻDY TO POWIE RESOVIA RZĄDZI W RZESZOWIE

~yellow | 2008-09-18 17:45

ja jade!!!!!!bedzie wyjebiscie jak zwykle!

~nozzy | 2008-09-18 20:44

derby derbami ale mamy jeszcze mecz u siebie nie zapominac
w sobote wszyscy na mlyn jak najwiecej ma nas byc
a w niedziele na meczyk do Rzeszowa :]

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:30
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ

2 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 19 11-7-1 40
3 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
4 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
5 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
6 Stal Stalowa Wola 19 11-2-6 35
7 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
8 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
9 KSZO Ostrowiec Św 19 9-3-7 30
10 ŁKS Łagów 19 8-4-7 28
11 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
12 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
13 Chełmianka Chełm 18 7-4-7 25
14 Korona II Kielce 19 6-2-11 20
15 Stal Kraśnik 18 5-4-9 19
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 18 5-3-10 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 18 4-3-11 15
21 Hetman Zamość 19 1-5-13 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-11-29 ŁKS Łagów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1940) » 1938fc (1264)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1132)
» Filip kacper k. (1034) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (645)
» Kamilosss (538) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Zagłębie Sosnowiec (0:0)
2006-09-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 270 razy
STAL - Dolcan Ząbki (1:2)
2008-08-30
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 12 731 razy
Wigry Suwałki - STAL (0:2)
2013-10-05
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 10 583 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (3:1)
2001-09-12
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 24 597 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.01722