Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Trenerzy po meczu: Stalówka - Kmita Zabierzów

Trenerzy po meczu: Stalówka - Kmita Zabierzów

Robert Moskal (Kmita):
– Stal potwierdziła, że potrafi być bardzo groźna przy stałych fragmentach gry. Natomiast czuję pewien niedosyt po tym meczu, bowiem mieliśmy kilka syyuacji do strzelenia gola, ale ta nasza apatia nie skuteczności trwa nadal. W innym przypadku z remisu wywalczonego byłbym zadowolony, ale nie z dzisiejszego.

Władysław Łach (Stal):
– Kmita lepiej czuł się na śliskiej murawie. W jego szeregach jest kilku fachowców potrafiących grać w piłkę na małej przestrzeni mieliśmy problemy. Cześć kibiców wrzeszczych obok ławki, była niezadowolona z jednego tylko punktu, ma niedosyt, ale tak to bywa, że trzeba się nieraz pogodzić z remisem. Ja się godzę.

 

Źródło: www.stalstw.pl/pilka

Komentarze (74)

~gulek | 2008-09-20 22:59

dzisiaj to władziu była parodia -przykro mi i nie tylko mi-kur.. grali jak paralityki jeba.. ....

~lukasz | 2008-09-20 23:02

ale przynajiej opierd..il tego czerwonego pedala w czerwonej kurtce z "lozy szydercow". i chwala mu za to. kolesiowi juz do konca meczu nie chcialo sie narzekac

~stal | 2008-09-20 23:03

Z taką grą dzisiaj co pokazała Stalówka,to niewiem czy załapali by się na paraolimpiadę.Niewie le się różnili od tych co grają bez nogi czy ręki ,albo jeżdżą na wózku.Wstyd!Jedyny plus to Nasz zajebisty doping,szkoda,że Nasi grajkowie Nas olewają i nie umieją tego docenić.

~anton | 2008-09-20 23:07

kopacze to moga grac z laz jastkowice, takich worów w zyciu nie widziałem

~ehh | 2008-09-20 23:09

Było jak było :) Prawda, jest taka, że dla nas kazde punkty sa dobre bo niezapominajmy, że na stan obecny naszym celem jest pierwsza 12 :D Najlepiej zapewnić sobie wczesniej i nie walczyć o utrzymanie do konca :)

Ludzie...mamy 6 miejsce ! :) a Wy niektrzy narzekacie...jakbysm y mieli o awans walczyc :)

Jak dla mnie było to widoczne trzymanie sił na Bełchatów :) i liczenie "może się uda 1:0" :)

No i potem cięzki mecz z Podbeskidziem, przeciwnikiem, który nie licząc 0:3 u nas leży nam (czy jak to się mówi)

Ostatnie 2 sezony (3:1, 1:0, 0:0, 0:3) przegraliśmy z nimi 1 na 4 mecze :) ale wtedy to był początek kryzysu :)

~bucu | 2008-09-20 23:12

to prawda , ale z czym do ludzi ,,nie podniecajmy sie jak niektórzy,szacun dla ;władka łacha; ze z gówna bat ukręcił i jesteśmy tak wysoko...obyśmy się tylko utrzymali ...przeceż z tym budżetem na tyle nas stać...przecierz ten skład to jest nędza a władzio jakoś to klei [choć dzisiaj mnie to wszystko wkurwiło]

~Normalny | 2008-09-20 23:15

Przestańcie narzekać ! Znaleźli się znawcy....wygrywają jest zajebiście, zdarzy się przegrana remis - zaczynacie wyzywać...to jest chore !!

Takie pytanie do Was: Zawsze jesteście zajebiści w pracy/szkole ?? Nigdy nie zdarzają Wam się gorsze dni ?

Wszyscy jesteście pewnie jakimiś Robocopami, Supermenami i wszystko Wam kurwa za przeproszeniem zawsze wychodzi.

Wiecie ?? Najlepiej jest ku... narzekać ! Weźcie się jeden z drugim do roboty bo widać, ze nie macie co robić tylko bawić się w trenerów, menadżerów....

Ewentualnie włączcie Playstation, Managera i tam pokazujcie "jakimi to wielkimi fachowcami w dziedzinie piłki nożnej jesteście"

~bucu | 2008-09-20 23:19

a co tam jakiś Bełchatów.....koło dzyndzla mi to lata, niech w lidze grają a na inne mecze nich się ciepłym moczem spuszczają.Olać te puchary i inne gówna..

~tofik | 2008-09-20 23:21

gra stalowki w tym meczu to katastrofa i ten punkt musi cieszyc. kibice ostatnie 30 min. ok. ale ja sie pytam dlaczego tylko ostatnie 30 min.??????? mecz trwa 90min!!!

~Bono | 2008-09-20 23:30

Piłkarze zagrali słabo, najsłabszy mecz w sezonie, ale mówi się trudno. Jest powiedzenie, że jak nie można wygrać meczu to trzeba zrobić wszystko żeby nie przegrać. My dziś przy takiej dyspozycji wygrać dzięki grze nie mogliśmy, jedynie przez przypadek, więc przynajmniej dobrze że nie przegrali. Szkoda bo takie mecze powinno się wygrywać, ale cóż, trzeba będzie wyciągnąć wnioski i szukać punktów w innych meczach. Nie ma co najeżdzać na piłkarzy bo krytyka jest potrzebna, ale nie jakieś głupie narzekanie. Zagrali słabo, i pewnie sami z tego sobie zdają sprawę, więc nie ma co ich dołować dodatkowo za bardzo. W innych meczach pokazali że potrafią powalczyć i coś dobrego ugrać, więc miejmy nadzieję że potwierdzą to w kolejnych meczach. A jutro na halę na początek walki o awans koszykarzy. Pozdrawiam.

~Bono | 2008-09-20 23:33

Mamy drużynę na jaką nas stać i uważam że spisuje się przyzwoicie, a wiadomo że słaby mecz się zawsze może zdarzyć. A poza tym ciekawi mnie co Łach powiedział do jakiegoś \"znawcy\" bo ktoś o tym pisał. Słyszał ktoś?

~do wyzej | 2008-09-20 23:41

taki koles mowil, do neigo, zeby sciagnal tego Adamczyka, a on zeby ten kolo kupil lepszego, i sie zamnal;]

~Stal | 2008-09-20 23:41

znaczy tylko zeby lepszego kupil, a ze sie zamknal, to dodalem, bo juz nic nie gadal;]

~asda | 2008-09-21 07:53

na takich meczach bez kibiców gości można trenować doping.. ;- ) i wielki + dla bębniarza!

~Dan | 2008-09-21 09:20

A tak wogole belchatow robi jakis wyjazd donas:)???

~basia | 2008-09-21 09:20

Stalówka kosz
Stalówka kosz
Stalówka kosz,kosz,kosz,kosz, kosz
Stalówka kosz
Stalówka kosz
Stalówka kosz,kosz,kosz,kosz, kosz....
.................. .................... ..................

~do Dan | 2008-09-21 09:38

Nie ma zorganizowanego wyjazdu kibiców z Bełchatowa

~... | 2008-09-21 10:38

Kolejny skandal w Polskiej lidze związany z niewpuszczeniem kibiców gosci na stadion!!! a chodzi mi o mecz Polonia - Ruch. Niebiescy nie wpuszczeni na stadion stoją pod kasami i tam dopingują. Ochrona odpala w ich strone gasnice. Kibice Ruchu nie dali sie sprowokowac bo skonczyłoby się to dla nich tragicznie gdyz obstawienibyli wielko iloscią policji jak piszą na kibice.net policji było więcej niz ich. wklejam link z filmiku » http://pl.youtube.com/watch?v=2LKoCJ8DOVM a dla zaciekawionych odsyłam na portale Ruchu. powiem tyle ze !! media juz zrobuiły z nich Chuliganów i bandytów tak samo jak tydzien temu z nas. TO WSZYSTKO TO JEDEN WIELKI SKANDAL ale zawsze winni są kibice. (przeczytajcie wypowiedz jednego z piłkarzy ruchu)

~Dan | 2008-09-21 10:42

a to spoko szkoda ze nie bedzie belchatowa ale i tak przyjde na mecz dopingowac stalowke jak wczoraj ZKS!!!

~Kibic | 2008-09-21 11:05

Ile osob pojechalo na derby ??wie ktos? prosze o odpowiedz.TYlko jak ktos ma pisac teksty w stylu "tzreba bylo jechac" to nich sobie odpusci.

~yyy | 2008-09-21 11:07

fajnie odpalili w nich gasnice za to ze spiewali niebiescy jestesmy z wami patologia samo to ruch nic nie robil a oni sami ich zatakowali;/

~kolec | 2008-09-21 11:08

mnie tez ciekawi, mialem jechac ale zaspalem. i wie ktos czy jest jakas relacja z tego meczu?

~kolec | 2008-09-21 11:22

dzieki ziomek

~daemon | 2008-09-21 11:26

nie wiem moze ktos czy Dziewczyny na kosza wchodza za darmo??

~ykhym | 2008-09-21 11:32

Dziewczyny placa normalnie jak chlopaki 8zl ulgowy 12 normalny

Za darmo wchodza dzieci i emeryci oraz przyjaciele zarzadu;] i panow na bramkach;]

~ps | 2008-09-21 11:34

zawsze mozesz probowac wejsc od strony szatni zawodnikow;] od strony basenu za free

~Volzerex | 2008-09-21 12:32

Południa Panem jest - Stal ZKS
A w Rzeszowie bez zmian - Sovia zawsze pany ;)

~Volzerex | 2008-09-21 12:36

niestety nie mogłem być na derbach, za to bylem na ostatnich i widzimy się na koszu dziś o 17 ;)

~ghdfg | 2008-09-21 12:48

Rsovia prowadzi z zydami 6:0 niezle

~... | 2008-09-21 12:52

bedzie dym:P hehe niestety nie mogłem pojechac a zajebiscie teraz załuje KAZDY TO POWIE !!! RESOVIA RZĄDZI W RZESZOWIE!!!! POzdro!!!
6-0:) no niezle hehe zydzi będą kanałami chodzic teraz po miescie :P: i tak chyba chodzą!!

~lol | 2008-09-21 12:55

skonczyło się 4-1 dla sovi nie siac zametu:)

~kebobi | 2008-09-21 14:07

dziś 17.00 mecz Stal Stalowa Wola - AZS Kalisz
Hala MOSiR Stalowa Wola
1 kolejka 1 ligi koszykarzy
ceny biletów :
ulgowy: 8 normalny : 12
kobiety też płacą
ceny karnetów : 50 zł ulgowy 80zł. normalny (karnet na rundę jesienną - 8 spotkań)
przyjdźmy i dopingujmy naszych zawodników, których celem jest awans do ekstraklasy w tym sezonie!

~STALÓWKA | 2008-09-21 14:28

Mam do sprzedania 3 karnety na mecze Stalówki (koszykówka). Wartość karnetu 80 zł (karnet normalny). Sprzedam za 60 zł za sztukę. Kontakt: 4838557 (często niewidoczny).

~STAL | 2008-09-21 14:42

!!! WALIĆ KOSZA !!! Chcecie Robić Doping To Rubcie sami !! A nie teraz szukacie ludzi bo wy chcecie doping :/
Bez Napinki !
__________________ __________

POŁUDNIAa PANEMm JESTtt

TYLKO STAL !
__________________ __________

~BASKET | 2008-09-21 14:58

uprasza się o niesiadanie na starej trybunie kibiców bez koszulek lub szalików Stalówki.dla pikników nowa trybuna.

~iwa | 2008-09-21 15:08

Nie zapomnijcie wszyscy na..» http://www.stalstw.pl/kosz_m/?go=inf.....

~derby | 2008-09-21 16:01

sa fotki z derbow ?

~42nfnj | 2008-09-21 17:24

do sprzedania bluza stalowki z barazy z kolejazem - info 5264594

~3e44 | 2008-09-21 17:35

jebac kosza
i wypierdalac z tej strony
to jest strona KIBICOW PILKARSKICH!!!

~antos | 2008-09-21 18:06

Najlepiej by było jak by młyn przeniosl sie na kryta we wtorek w meczu Stalowki z Bełchatowem../zajebi sty by byl efekt szczegolnie jak jest taka pogoda../Wszyscy na mecz!!!

~kibic | 2008-09-21 18:57

Nom fajny efekt by byl ale kryta jes troche mala a jak ma duzo przyjsc osób to lepiej zrobic mlyn tam gdzie zawsze i troche na krzesełkach :P Ale zobaczymy jaka pogoda bedzie :P Pozdrawiam

~231 | 2008-09-21 19:10

kryta pomiesci duzo osob,a we wtorek napewno na młynie nie bedzie duzo osob,wiec mozna pomyslec nad ta kryta:D/pozdro:)wszy scy na mecz!!

~marko | 2008-09-21 19:21

» http://wstalowej.pl/news.php?id=271 - kilka wypowiedzi po meczu dla zainteresowanych.... .

~propozycja | 2008-09-21 19:26

Też uważam ,że we wtorek najlepszy doping byłby na krytej.Wiadomo,mecz na tygodniu,raczej brak kibiców gości i nie będzie takiej mobilki.A na krytej jakby było nawet tak jak na Kmicie to doping będzie zajebisty.Naprawdę byłem pod koniec meczu na odkrytej ,bo musiałem wcześniej wyjść,to echo tak się niosło,jakby tam śpiewało conajmniej ze 2 tys ludzi.Nasz stadion nie ma żadnej akustyki i dlatego za bramką na młynie jak śpiewamy ,to słabo Nas słychać.Wczoraj naprawdę echo było lepsze jak nawet na meczu z Motorem.Wszyscy idżmy na Bełchatów na krytą,niech dziadki idą na drugą stronę,niech może Ci co mogą wcześniej zarezerwują całą prawą tyrbunę i wszyscy znów będziemy jechać cały mecz Stalówka gol!

~kiko | 2008-09-21 19:32

mam pytanko. Jakby np w meczu z Podbeskidziem młyn był na krytej to cena biletu jak na młyn czy jak na krytą? Jak uwazacie? z gory dzieki za odpowiedz.

~kibic | 2008-09-21 20:00

Cennik na mecze ligowe:

młyn- 8 zł
krzesełka 10 zł
kryta- 12 zł

wczoraj tylko bylismy na krytej za 8 zl i tam byl mlyn bo pogoda byla kiepska :)

Pozdrawiam

~lol | 2008-09-21 20:50

jebac pilke a nie koszaaa sezonowcy kosz stoi wyzej niz pilka i bedzie ekstraklasa a w pilce haha klasa B najpredzej i nie szydzic mi tu z kosza

~do wyżej | 2008-09-21 20:59

zobaczymy

nawet jak spadniemy do twojej klasy B '' to nie możliwe'' to i tak będziemy mieć wie cej kibiców niż na tym zasranym koszu

~zks | 2008-09-21 21:05

Ludzie opamiętajcie się. Oba sporty są ważne , kto co lubi to niech lubi i na to chodzi... Nikt nikogo nie może zmusić do niczego ale jednak kibicować trzeba tu i tu.

~DeRRby | 2008-09-21 21:14

~andrzej | 2008-09-21 21:16

mozesz podac link!! masz wiecej zdjec!!!!!!!!!!link na wiecej zdjec

~żenada | 2008-09-21 21:28

Chłopaki byłem dzisiaj na tym zasranym koszu z ciekawości i jaka w ogóle atmosfera panuje na hali.Po tym co zobaczyłem ,to się załamałem,już nigdy na kosza więcej nie pójdę,normalnie jakbym był w kościele.Cały mecz cisza,jakieś nieśmiałe oklaski,spiker zachęcał do śmiesznego klaskania i nawet tego od tych zasranycg pikiników się nikt nikt nie doczekał.W ciul starych ,dziadków emerytów,jakieś baby,pisk ,wrzask.Oczywiście bez picia coli i wpierdalania popcornu czy ciasteczek się nie obeszło.Było Nas kilku w barwach ,chcieliśmy trochę rozruszać to towarzystwo,zapodają c ZKS czy Gramy do końca,ale nie było sensu dalej się wychylać,bo tępe pikniki popcornowce zmierzyli Nas jak byśmy byli z innej planety.Po tym wszystkim wyszedłem z hali przed końcem meczu i więcej tam się nie pojawię.Przecież w hali też może być piękna atmosferka,może być doping,chóralny śpiew ,tak jak z Jarosławiem,ale teraz widzę ,że to był tylko wyjątek,to co zobaczyłem dzisiaj ,to się załamałem,z taką piknikową atmosferą ,to niech nawet nie wchodzą do żadnej ekstraklasy,tylko niech spadną w pizdu,najlepiej zrobią,bo tu dla takich zasrańców ,koszykarze nawet nie mają dla kogo grać.Kibice kosz mają się nijak do kibiców piłkarskich,niech nawet nie próbują te pikniki się porównywać.Jest to opinia moja,kibica,który interesuje się obiema sekcjami,który kiedyś jeżdził na wyjazdy w kosza na baraże do Kielc,Leszna,czy mecze ligowe do Baildonu,Pogoni Ruda Śl.,Prudnika ,Wrocławia.Ale to były stare czasy i kibice też inni ,którzy kibicowali również koszykarzom.Teraz ci popcornowcy nie mają o kibicowaniu nawet zielonego pojęcia.To tyle co mam do powiedzenia.

~jkwdhw | 2008-09-21 21:49

mozesz nie wiem jakos podac linki czy cos bo ne moge sie zalogowac chyba przeciazenie;////

~do żenada | 2008-09-21 21:51

Masz racje jak się podpisałeś bo to jest jedna wielka żenada to co napisałeś.

Prawda taka że jak się ogląda STALÓWKE w kosza to przynajmniej są emocje, co chwile pkt i dlatego jak dla mnie kosz jest bardziej emocjonujący przynajmniej w wykonaniu naszej drużyny.
A jak idzie się na mecz piłki nożej a dokładnie na Stalówke to rzadko się zdarza aby mecz był ciekawy, no nie raz momentami. Oczywiście im kibicuje i pragne żeby wygrywali ale jednak moim zdaniem jeśli chodzi o sport Stalowowolski to kosz prowadzi bo dostarcza więcej emocji.

Ciekawe kto mnie zjedzie hahaha. Co nie moge wyrazić swojego zdania.

~zks | 2008-09-21 22:01

To nie chodzi o to ,co jest dla kogo bardziej emocjonujące.Tu chodzi o to,że ci kibice ,którzy chodzą na kosza,psują cała atmosferę tej dyscypliny.Siedzą na dupie ,piją,jedzą pierdzą w krzesełka ,ale klasnąc ,podopingować,czy pośpiewać ,to już wielka spraw dla nich.Na mecz idzie się po to by dopingować ,a nie wpierdalać popcorn,tak jak tam pisał ktoś wyżej.Jeżeli się tego wstydzisz ,to zacznij chodzić na tenis,albo na pływanie synchroniczne lub łucznictwo,bo niebawem ten wasz szrek parówa wam to podrzuci.Tak naprawdę tylko PIŁECZKA się w Stalówce liczy,a kosz być może też kiedyś będzie,ale jak kibice kosza do tego dorosną,by mogli nazwać się kibicami.

~do zenada | 2008-09-21 22:04

zaorac to ty sobie mozesz mozg ;)

~zks | 2008-09-21 22:08

Jak dla was Kibice to ludzie którzy przychodzą na mecze i mają dopingować to jesteście śmieszni.
Dla mnie kibic to ktoś kto po prostu jest na meczu, a czy dopinguje czy nie to już jego sprawa. Ważne że jest, bo może po prostu przyszedł sobie ogladnąć meczyk.

pozdro

~ehh | 2008-09-21 22:12

Bez kłótni...nie pamiętacie jak jeszcze niedawno było na piłce ??

Młyn do max 150 osób (zazwyczaj około 100) Pisze o III lidze.

Jak nieraz próbowaliśmy włączyć stadion to co ?? Kto Wygra mecz ???......cisza...

Tego trzeba się nauczyć....nawet na początku grupka nawet 10 osobowa....potem ktoś się dołączy itd itd

Sam na kosza nie chodze ale kibiców kosza szanuje tak samo jak piłki bo plłacą za bilety i wspomoagają budzet bo taka jest prawda....te "dziadki o ktorych piszecie" dają co mecz 12 zł co daje 100/200 zł na sezon x 300 osób ?? już jest 6 tys itd itd

Jedno serce jeden klub !

~..... | 2008-09-21 22:22

Wszystkie dziadki emeryci wchodzą za darmo,bo to są kuple tych leszczy co wpuszczają na bramie.Widziałem na własne oczy jak mu dawał grabę,lub 2 zeta w rękę.Żeby póżniej jeszcze pośpiewali ze stadionem ,a tu ni ciula.Wpierdalają tylko czekoladki,tak samo jak pikinikowcy popcorn na koszu.

~esfsf | 2008-09-21 23:42

Do goscia co porownywal pilke z koszem...
Zastanow sie. To dwie zupelnie rozne dyscypliny. To tak jakby porownac karabin skalkowy do ckmu...
Czy ktos watpi w emocje kosza porownujac ja do gry w tysiaca? Tam wyniki ida w setki (do tytulowego tysiaca) a w koszu od biedy raz na jakis czas wynik 100 to dobrze. Dlatego nie gas sie gosciu z tymi porownaniami. Jeden woli kopana drugi rzucana.

~zielonooki | 2008-09-22 02:06

DO FANÓW KOSZA (CAŁA PRAWDA) :

Na wstępie chcialem pochwalić admina. Zauwazylem ze zaczął sie juz wkurzać wpisami fanow kosza na naszej stronce, a juz namawianie na przyjscie na mecz koszykówki w temacie dotyczącym wyjazdu na derby Rzeszowa to szczyt.. ludzie to jest stronka fanów piłki nożnej!. Juz nawet nie chodzi o to ze kibice pilkarscy są do Was wrogo nastawieni, bo tak nie jest. Chodzi o to, ze ta stronka jest bardzo profesjonalna, jednotematyczna , a info o koszu sprawia ze robi sie tylko burdel i bałagan.. Skoro jestescie takimi fanatykami koszykówki to załóżcie sobie swoją stronkę!

CZĘŚĆ 2 mojej wypowiedzi chcialem przeznaczyc na podwazenie nieprzemyslanych słów niektórych poprzedników mowiących o koszu, ze niby jest to lepszy i ciekawszy sport, a klub ZKS STAL STALOWA WOLA ma niby wieksze osiągniecia w tej dyscyplinie...

~zielonooki | 2008-09-22 02:08

W przeciwienstwie do Was drodzy Basket Fan's ja nie bede szczekal, tylko przedstawie fakty którymi podważe wasze slowa...
Zaczynamy!

I HISTORIA i OSIĄGNIĘCIA

Na wstępie zaczne od historii: Klub ZKS Stal Stalowa Wola został załozony z myślą o piłce nożnej, a piłka nożna była 1 dyscypliną w naszym klubie! Nastepnie pojawiają sie kolejne sekcje: tenisa ziemnego, tenisa stolowego, lekkiej atletyki, hokeja, kolarska, szachów, łucznicza a dopiero w 1963 roku sekcja koszykówki.. Jak widac piłka nożna ma o 25 lat bogatszą historię!. Oczywiscie w sklad historii i tradycji wchodzą dawne i bierzące osiagniecia.. mówicie ze Stal koszykarska od dawna gra na zapleczu ekstraklasy i plasuje sie w górnej polowce tabeli, a ostatnio nawet walczy o awans do ekstraklasy koszykowki... Teraz kilka słów o piłkarzach: 4 sezony w ekstraklasie, okolo 30 sezonow na zapleczu ekstraklasy, 3 liga (obecna 2) to tylko niewielki epizdod w historii... Jak dla mnie osiągniecia pilkarskie mają dużo wiekszą wartość. Dlaczego?? Wystarczy spojrzec na ilosc druzyn pilkarskich zarejestrowanych w naszym kraju! Druzyn pilkarskich jest whuuuuuuj wiecej niz koszykarskich.. pozatym popatrzcie na sklad ekstraklasy pilkarskiej: praktycznie oprócz Wodzisławia nie ma tam klubu z miasta poniżej 100 tys mieszkanców! A o wielkiej konkurencji w footballu niech swiadczy fakt ze kluby z takich miast jak Rzeszów, Legnica, Walbrzych, Toruń, Bydgoszcz, Zielona Góra nie mają miejsca nawet w pierwszych dwóch klasach rozgrywkowych!. A jak sytuacja przedstawia sie w koszu?? A tak, że wiekszosc klubow wielkomiejskich olewa kosza..przyklad: Legia, LKS i inne, przez to konkurencja spada i nawet klub typu Siarka Tarnobrzeg gra w 1 lidze... a popatrzcie gdzie są w pilce noznej: powiem delikatnie- daleeeeko ! :D. Pozatym w koszykarskiej 1 lidze grają takie "wielkie kluby" jak: Dąbrowa Górnicza, Mosir Krosno czy Jelenia Góra. Tak wiec skonczcie pieprzyc o wielkich osiągach i nawet po awansie do DBE wyniki naszych kopaczy bedą mialy dla mnie wiekszą wartosc!.

~zielonooki | 2008-09-22 02:09

II ATRAKCYJNOŚĆ, CIEKAWOŚĆ DYSCYPLIN

Jeden z przedmówcow napisal cos takiego: "Kosz jest ciekawszy bo wpada wiecej punktów"
Oczywiscie kazdy ma swoj gust i byc moze dla Ciebie kosz jest ciekawszy.. Ja jestem kibicem pilki i napisze jak ja to widze.. Po pierwsze uwazam ze co za duzo to nie zrowo.. Dla mnie koszykarskie wyniki typu 85- 70 to straszne nudziarstwo. Bylem na kilku meczach na Hali Mosir i wiecej sie nie zjawie. Po 3 kwartach Stal przegrywala 15 czy nawet wiekszą ilością punktów i 4 kwarta to byla tylko formalnosc, wynik nie mogl juz ulec zmianie, bylo to niemozliwe!, a ludzie ziewali z nudy. Juz pomijam mozliwosc ze po polowie meczu jedna z druzyn prowadzi 20 punktami lub wiecej i wogole rozgrywanie 2 polowy nie ma sensu, wynik jest z gory przesądzony.. - takie mecze tez sie zdarzają.
Pilka natomiast jest duzo ciekawszym sportem.. Owszem nie wpada tyle bramek co w koszu punktów, ale to akurat uwazam za wielki plus... Siedzisz na meczu, obserwujesz akcje, walkę o kazdy metr boiska, wielkie emocje, niewykorzystane sytuacje, szalencza radosc po zdobyciu gola...i wiesz co?? to w tym sporcie jest najpiekniejsze... z racji tego ze pada malo goli w wiekszosci meczów to radosc z gola jest tak wielka ze nawet nieznajomi ludzie przybijają sobie piątki w gescie triumfu.To jest poprostu piękne.. Pozatym wynik jest zawsze sprawą otwartą, niezaleznie która minuta meczu.. Niech przykladem bedą finaly Ligi Mistrzów. Mecz Bayern - Manchester United.. do 90 minuty Bayern prowadzi po golu Baslera, ma whuj sytuacji, trafiają w slupka, ostrzeliwują bramke Manchesteru.. nagle 90 min meczu i calkowity przewrót: Manchester strzela 2 gole w doliczonym czasie gry i siega po Puchar LM. Wyobrazasz sobie co czuli wtedy kibice Manchesteru ?? plakali z radosci , a kibice Bayernu?? niektórzy jeszcze tydzien po meczu nie mogli dojsc do siebie... A jesli chcesz przyklad dotyczący Stali to zobacz co dzialo sie na niedawnym meczu w Kielcach: Korona prowadzila 2-0 jeszcze 15 min przed koncem meczu, a potem 3 bramki Stalówki ustaliły wynik spotkania na 2-3 :D Popytaj kolegów co byli na tym meczu, co czuli i spytaj czy takie emocje zagwarantuje Ci koszykówka!.
A atrakcyjnosc kosza dodatkowo zaniza system rozgrywek. Play-offy to glupota.. Druzyny w sezonie zasadniczym mogą pomyslec: po co mamy walczyc w kazdym meczu jak wystarczy zakwalifikowac sie do pierwszej 8-mki. I jeden hu* czy jestes 1 czy 8. Nawet zle jest byc pierwszym bo w play-offach grasz pod presją, a ostatnia druzyna w tabeli mobilizuje sie podwojnie by pokonac mistrza sezonu zasadniczego Ile bylo takich meczy ze Stalowka byla pewna playoffow, a zawodnicy wychodzili na parkiet aby tylko mecz sie odbyl?? Pozatym nawet jesli klub wywalczy awans do DBE to z tego co wiem musi miec duzą kasę na wejscie, musi przedstawic gwarancje finansowe, a są to takie kwoty ze Stali na to nie stac, wiec w ostatnich latach grala caly sezon bezcelowo, bo gdyby nawet awansowala nie zostala by dopuszczona do rozgrywek DBE.. Na koniec wspomne o dzikich kartach.. to juz jest poprostu smieszne ze jak masz kase to mozesz sobie kupic awans z 4 ligi do DBE :D.. W pilce wszystko jest przejrzyste.. oczywiscie byly teraz afery korupcyjne i jest to wielki minus, no ale wszystko pomalu zostaje uporzadkowane i zmiany są zauwazalne...

~zielonooki | 2008-09-22 02:10

III POPULARNOSC W STALOWEJ WOLI, POLSCE, W SWIECIE.

Zarówno w naszym miescie, w Polsce, jak i na calym swiecie RZĄDZI PIŁKA NOŻNA.. My kibice pilkarscy szanujemy Was- kibiców koszykarskich ale proby wmawiania Nam ze kosz jest równie popularny jest smieszne.. W naszym miescie frekwencja na pilce zawsze byla proporcjonalnie wieksza i co do tego nawet nie ma dyskusji.. Pozatym kibice pilkarscy są prawdziwie zżyci z klubem.. dopingują, wiele czasu przeznaczają na zrobienie opraw, wydają z wlasnego portfela kase na race, nowe flagi, godzinami wycinają gazety na konfetti. A Wy?? nie robicie nic! kompletnie nic! Na hali brak atmosfery, brak dopingu, nawet barw klubowych nie chce Wam sie zakladac..nie mowie juz o Tym ze jestescie smieszni wpisując sie na tej stronce przed wazniejszymi meczami z prosba o to by pilkarscy kibice przyszli rozruszac doping :D. Na zakonczenie najwazniejszy test! Nie jest sztuką chodzic na mecze u siebie ( spacerkiem 10 min drogi od domu) lecz sztuką jest wspieranie klubu na wyjazdach.. koszykarscy kibice nie jezdzą, nie potraficie sie zorganizowac, wogole na wyjazdy chetnych nie ma.. a My?? My jezdzimy niemal wszedzie.. czy to Gdansk, czy Zabierzów, nawet w Swinoujsciu pojawila sie 20 osobowa grupka wariatów (szacunek dla Was ;) ). I to pokazuje który sport jest popularniejszy wsrod spolecznosci Stalowej Woli.. To są fakty.. Wy (kibice kosza) potraficie tylko rzucac pustymi haslami nie mającymi pokrycia w rzeczywistosci..
Stalowa Wola nie jest rzadnym ewenementem.. wszedzie tak jest, na calym swiecie!. Oczywiscie są wyjątki..wiadomo ze np sportem narodowym Rosji czy jakiejs tam Finlandii gdzie ciągle zimno , brak slonca moze byc hokej ale generalnie to pilka jest numerem 1.. To piłkarze najczesciej widywani są w reklamach telewizyjnych, to na meczach pilkarskich są najwieksze frekwencje, to pilka nozna jest najwiekszym biznesem i ma najwieksze zainteresowanie na swiecie!..

~zielonooki | 2008-09-22 02:11

IV SPRAWA POLSKOSCI!

Zaczne od slowa SKANDAL!. Wszedlem wlasnie na stronke polskiego kosza i zajrzalem do skladów druzyn z DBE.. oto link: » http://www.polskikosz.pl/poddzial/1

Turów Zgorzelec: kadra 14 osob. Polaków: 6, Obcokrajowców: 8 , I trener obcokrajowiec, II trener obcokrajowiec, wyjsciowe ustawienie w sparingu
Prokom Sopot: kadra 12 osob. Polaków: 7, Obcokrajowców: 5 , I trener obcokrajowiec, II trener obcokrajowiec
Anwil Wloclawek: kadra 13 osob. Polaków 7, Obcokrajowców 6, I trener obcokrajowiec, II trener brak
biedniejsze kluby podobnie :
Sportino Inowroclaw:
kadra 10 osob. Polaków 6, Obcokrajowców 4, I trener obcokrajowiec, II trener brak
Atlas Stal Ostrów Wlkp: kadra 11 osob. Polaków 6, Obcokrajowców 5 , I trener Polak :O , II trener obcokrajowiec..
itd itd...
Podobno sport ma wychowywac, ma dawac szanse mlodzieży.. Nie wyobrazam sobie sytuacji ze Szlęzak daje kase z miejskiej kasy (wszystkich podatników) by oplacic zawodników i trenerów zagraniczynych a na parkiecie pojawiają sie tylko gracze czarni, a nasi mlodzi zdolni chlopcy tylko podają im ręczniki.. I nie chodzi tu o zaden rasizm!!! To jest poprostu skandal ze w \\\\\\\\\\ \\\\\"polskiej lidze\\\\\\\ \\\\\\\\" kosza na parkiecie pojawia sie wieksza ilosc czarnych niz naszych rodzimych graczy. W pilce nigdy czegos takiego nie bylo (poza jednym przypadkiem: (Pogon Szczecin) i nie bedzie...

~zielonooki | 2008-09-22 02:13

KORZYŚCI DLA MIASTA STALOWA WOLA:
Porównując obydwie dyscypliny, obserwując zachowanie prezydenta, który na siłe próbuje wypromowac kosza, a odrzucic pilkę nozną spróbowalem dokonac takiej analizy. Co obydwa sporty mogą zrobić dobrego dla miasta.. I w tej dziedzinie po raz kolejny wygrywa piłka nożna! Jest ona rozrywką dla wiekszej ilosci osób niz koszykówka, z racji tego ze jest to najpopularniejszy sport w kraju to pilkarze w wiekszym stopniu promują nasze miasto.. promują w duzych miastach, a nie w Tarnobrzegu jak to jest w koszykowce ;). Pozatym zbliza się Euro 2012... pilka z roku na rok staje sie ogromnym biznesem i szansą rozwoju dla miasta.. jednak wszyscy to widzą tylko nie prezydent.. no ale cóz sie dziwic czlowiekowi który uwaza ze haslem Jagodowa Stalowa Wola przyciągnie inwestorów :D Chyba myslal ze zaraz Hortex, Danone, czy Zott wybuduje zaklad kolo ATS- u :D...

ZAKOŃCZENIE: Na zakończenie chcialem podziekować tym, którzy uszanowali to ze stracilem troche czasu na to by to napisać i przeczytali do konca moje przemyslenia.. Od dluzszego czasu na naszej stronie pojawily sie dyskusje na temat tych dwoch dyscyplin, wiec postanowilem zsumowac moje przemyslenia i wlączyc się do dyskusji.. Chcialem podkreslić, że jestem za tym by dzialaly obie sekcje, gdyz obydwie dostarczają wiele pozytywnych emocji i radosci mieszkańcom miasta. Swoje zdanie wyrazilem w miare kulturalny sposob i zachecam Was do dyskusji, bez rzadnych obrazliwych tresci.. Moje przemyslenia byc moze troche zedytuje i wkleje na forum.. Mysle ze jesli na stronie pojawią sie za jakis czas dyskusje na ten temat to admin moze odsylac ludzi na forum do tego tematu. Pozdrawiam!...

~do zielon... | 2008-09-22 08:02

Super teksty - wszystko w fajny sposob przedstawione.

Wszystko co napisales to prawdziwe fakty !

~:) | 2008-09-22 09:29

a widziałeś kiedyś fałszywe fakty?:D

~skarpa | 2008-09-22 10:46

opisałeś się chłopie sporo, i trochę w sumie nie wiem po co to całe zamieszanie. Ja jestem kibicem stali już kupę lat, powtarzam STALI - nie ważne czy to kosz czy piłka! Kibicowałem i będę dalej kibicował Stalówce. Fakt jest taki że zawsze na piłkę chodziło więcej ludzi, chociaż na kosza za dobrych czasów to się ludki w hali nie mieścili:) atmosfera też była wypasiona, może nawet lepsza niż na piłce, bo lepiej się głos niesie. Fakt jest taki, że na piłkę by była ekstraklasa trzeba dużo większej kasy niż na kosza. Po drugie, nasi wychowankowie dużo więcej osiągają właśnie w kosza niż w piłkę, niestety. Fakt też jednak jest taki że kosz się przejadł, bo znudziło wszystkich granie o nic, bo zawsze byli w czołówce ale kasy było brak na ekstraklase w kosza, może teraz się to zmieni. Ale to jak może być na koszu było widać w półfinale z Jarosławiem, cała hala ludzi, super atmosfera i nawet na wyjazd ludzie pojechali:) ale to tylko dlatego że była szansa na coś więcej:) w piłkę niestety możemy pokopoać tylko 1 lidzie i niestety długo się to nie zmieni :( ale wierzyć można i ja w to wierzę. Sorki za takie nie spójne pisanie, ale z roboty sobie piszę :) pozdro dla kibiców obu dyscyplin!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1883) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1186) » Vielitz44 (1114)
» Filip kacper k. (998) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (629)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Garbarnia Kraków - STAL (1:1)
2014-04-27
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 21 663 razy
STAL - Hetman Zamość (3:1)
2002-09-14
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 7 913 razy
STAL - Lechia Gdańsk (2:2)
2007-10-27
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 10 460 razy
STAL - Górnik Wieliczka (0:3)
2006-04-01
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 12 336 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.0224