Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stalówka zagra z GKS Bełchatów

Stalówka zagra z GKS Bełchatów

Piłkarze Stali Stalowa Wola nie narzekają na nudę. O 15.30 rozpoczną atrakcyjnie zapowiadające się spotkanie w 1/16 Pucharu Polski z GKS Bełchatów.
 

„Stalówka” w sobotę zremisowała w pierwszej lidze z Kmitą Zabierzów na własnym stadionie 0:0 i będzie miała okazję, by ponownie u siebie poprawić humory swoim kibicom.
 

SZANSA DLA REZERWOWYCH
 

GKS Bełchatów to zespół ekstraklasy, w którym grają piłkarze o znanych nazwiskach. Najbardziej znany jest reprezentant Polski Łukasz Garguła, ale swoją markę mają także Tomasz Jarzębowski, Patryk Rachwał czy Carlo Costly, napastnik z Hondurasu.
 

- My na pewno poważnie traktujemy swój występ w Pucharze Polski - deklaruje Tadeusz Krawiec, pomocnik Stali. - Chociaż z tego, co wiem, to trener Władysław Łach ma dać szansę zawodnikom, którzy do tej pory grali w pierwszej lidze nieco mniej. Czy pamiętamy o tym, że w klubie mamy nieuregulowane należności za pucharowe występy jeszcze w ubiegłym sezonie? Mam nadzieję, że uda się w końcu tę sprawę doprowadzić do szczęśliwego końca…
 

W zespole z Bełchatowa występuje również piłkarz z naszego regionu Mateusz Cetnarski, który do GKS trafił z Kolbuszowianki Kolbuszowa.

Źródło: echodnia.eu

Komentarze (21)

~Kibic:( | 2008-09-23 09:12

Ja chce isc na mecz a kasy niemam;(!!!

~st | 2008-09-23 09:37

oj chyba dzisiaj polegniemy jak Łach pusci zmienników, nie wydaje mi sie zeby bełchatów miał gorszych zmienników od naszych.
Ja rozumie Łacha po co ma przemęczać swoich najleszych graczy jak najważniejsza jest dla nas liga. Przy tak krótkiej ławce jaka mamy wątpie zeby narażał na grę podstawowych zawodników, co by sie stało jak by w tym spotkaniu np. wygranym odpało by nam przy kontuzji 2-3 graczy?? To wtedy mamy tragedię i w lidze było by ciężko do końca rundy.
Tak, że chciałbym aby łach dał odpocząć podstawowym zawodnikom Treli, Krawcowi, Lebiodzie, Uwakwe, Salami, Witecha, Maciorowaki, Piszczek, a dał zagrać młodzieży aby sie ogrywała nawet jak przegraja to dużo dla tych chłopaków.
Jak tak zrobi bo to supper trener i takiego z świecą szukać. Przy takim budżecie i skłądzie robi wielką robotę.
Nam nie zależy na pucharze, moze niektóym maży sie mecz z którymś z wielkich klubów ale powtarzam liga i utrzymanie pewne są piorytetem, i uświadomcie sobie że i tak wiecej nie ugrają z tym składem wiec lepiej ogrywać młodych moze oni coś ugraja w pucharze.

I jeszcze jedno: jak nawet przegrają proszę nie bluzgać na piłkarzy!!!!! to bardziej mecz sparingowy aby ogrywać ławkę.

~daaaa | 2008-09-23 09:51

Ja mysle ze wlasnie w pucharach powinnismy walczyc, da to nie tylko dodatkowe wplywy finansowe dla klubu ale rowniez beda mialy wplyw na psychike pilkarzy bo jesli wygrywaja z Belchatowem to uwierza w siebie i beda walczyc z kazdym do konca, a wiemy jak z ta walka czasami jest.
Moim zdaniem Łach robi blad

~suawek | 2008-09-23 10:08

Kadra GKS na mecz ze Stalówką:

Bramkarze: Misztal, Sapela
Obrońcy: Cecot, Fonfara, Herrera, Magdoń, Pietrasiak, Tosik
Pomocnicy: Cetnarski, Chwalibogowski, Klepczarek, Michalak, Wróbel
Napastnicy: Adamiec, Dziedzic, Nowak

~ipawel | 2008-09-23 10:08

A moim zdaniem Lach dobrze robi wpuszczając młodzierz, kolego wyżej co za pieniądze i prestirz walczą?Czy ty nie rozumiesz z tym składem to dobrze ze graja tak jak graja wyżej niż bełchatów nie przejdą. Według mnie nawet na ten mecz szkoda exsploatować starszych piłkarzy bo i tak bełchatowowi nie dadzą rady.
Szkoda ich przemeczać i narażać na kontuzje. A młodzi kiedy maja grać???? JAk nie teraz????

I jeszcze jedno przy tym budżecie chcesz aby stal walczyła w pucharze a nie miała sił na walkę w lidze??
Co puchar nam da jak w lidze nie bedziemy zdobywali punktów????
Z tą ławką nie da sie tego zrobić i zrozum to!
Dla mnie najważniejsza jest liga! i pewne utrzymanie!!

~ipawel | 2008-09-23 10:08

A moim zdaniem Lach dobrze robi wpuszczając młodzierz, kolego wyżej co za pieniądze i prestirz walczą?Czy ty nie rozumiesz z tym składem to dobrze ze graja tak jak graja wyżej niż bełchatów nie przejdą. Według mnie nawet na ten mecz szkoda exsploatować starszych piłkarzy bo i tak bełchatowowi nie dadzą rady.
Szkoda ich przemeczać i narażać na kontuzje. A młodzi kiedy maja grać???? JAk nie teraz????

I jeszcze jedno przy tym budżecie chcesz aby stal walczyła w pucharze a nie miała sił na walkę w lidze??
Co puchar nam da jak w lidze nie bedziemy zdobywali punktów????
Z tą ławką nie da sie tego zrobić i zrozum to!
Dla mnie najważniejsza jest liga! i pewne utrzymanie!!

~daaaa | 2008-09-23 10:11

Ty uwazasz tak ja inaczej. Szanuje Twoje zdanie i trenera Łacha, co do mlodziezy to gdzie ma sie ogrywac? Powiem CI trenowalem i wiem jak w tym klubie traktowana jest mlozdziez, warunki katastroficzne, nikt sie z nimi nie liczy. Powinni sie ogrywac w 2 druzynie ktora jakis matol zlikwidowal.

~suawek | 2008-09-23 10:12

Jestem poza Stalową. Czy ktoś wie o jakiejś planowanej relacji "na żywo" z meczu z GKS?

~do daaaa | 2008-09-23 10:25

Dzięki za opis na poziomi, ja też szanuje twoje zdanie i to o drugiej drużynie.
Jeśłi nie mamy II drużyny to nasza piłka długo nie pociągnie, bo gdzie młodzi maja grać??i sie ogrywać z starszymi??Tylko tak mogą być lepsi. Granie tylko w ligach juniorów to nie to.

A to duży problem dla pierwszego zespołu i młodych piłkarzy z stalowej woli i okolic. Granie tych młodych ludzi po zespołąch z okolicznych zespołow w klasach dużo niższych to nie ma nic wspołnego z profesjonalnym funkcjonowaniem klubu na który tak zasługujemy w Stalówkce.
Niedługo nie będziemy mieli żadnego wychowanka a to bardzo przykre...

~daaaa | 2008-09-23 10:43

Wlasnie o to mi chodzi z mojej calej grupy ktora konczyla wiek juniora NIKT nie pozostal! I to nie fakt ze nasz rocznik byl salby otoz z wczesniejszej grupy ktora trenowala tez nikt niepozostal w Stalowej. I co dalej? A to ze chlopkaki graja po wioskach za marne pieniadze, bez mozliwosci rozwijania sie. Malo tego niektorzy nawet zawiesili buty na kolku! Czy to normalne chyba nie.
Klub robi powazny blad kadra slaba, nie maja kim grac,a mieliby gdyby pozostawili kilku juniorow badz utworzyli 2 druzyne. I jeszcze na wyhcowankach z 2 druzyny moglby klub zarobic,a tak to oddal juniorow do wiosek za darmo. Ktos kto tym kieruje (bodajze duzy wplyw ma na to Hnatkiewicz oraz Chmura) minal sie z powolaniem.

Pozdrawiam ipawel

~heh | 2008-09-23 10:47

Jak to niema drużyny rezerwowej. A kto ogłosił triumfalnie na łamach Sztafety i Echa Dnia przed sezonem że planowana jest drużyna rezerw w Ulanowie - Stal II/Retman Ulanów?

~daaaa | 2008-09-23 10:49

Ta oglosic sobie mozna tak ja z SSA. Dziwne ze juniorzy dalej nie maja gdzie grac lub graja po Niskach, Turbiach, Pysznicach, Rudnikach

~stalowiec | 2008-09-23 10:56

Wychowankowie robia oszalamiające kariery w Turbii i Pysznicy.70 % Sokola Nisko to wychowankowie Stali i popatrzcie na ktorym miejscu sa.Choc gdy patrze na poczynania takiego Adamczyka ktory sie potyka o wlasne nogi to juz tesknie za Streciwilkiem ktory mimo tez braku umiejetnosci cos tam walczyl.Dzialacze powinni ich zatrzymac w Stali a nie rozsylac po wioskach.I kupowac graczy o 4-ligowych umiejetnosciach bo juz ci wychowankowie maja ciut lepsze.Teraz lawka jest krotka i ci co na niej siedza zlapia jakas kontuzje to bedzie problem.Wychodzi tez brak druzyny rezerw.Ciagle planuja i jak nie bytlo tak nie ma.Popatrzmy na zakupy,myslalem ze cos z tego Walata bedzie, na sparingahc i w 1-szych meczach gral dobrze a popadl w przecietnosc.Jedynie z tych transferow na plus to Karcz,i moze Slezak od czasu do czasu pokazuje a reszta jak narazie dno.

~daaaa | 2008-09-23 10:58

No wlasnie... Szkoda gadac czasami nawet trenerzy lapali sie za glowe bo to co sie dzialo w klubi wolalo o pomste do nieba. Coz ja chyba nigdy nie zrozumiem polityki tego klubu....



Pozdrawiam!

~Stalowcy | 2008-09-23 11:07

A miało być tak pięknie... » http://pl.youtube.com/watch?v=7tJbZ4.....

~Stalowcy | 2008-09-23 11:07

A miało być tak pięknie... » http://pl.youtube.com/watch?v=7tJbZ4.....

~Marko | 2008-09-23 11:35

Odnosnie naszych wychowankow: nie dziw sie ze graja po wioskach - bo na to sobie sami zapracowali (a dokladnie - nie pracowali na boisku).
Ci wychowankowie wiecej serca zostawiali w dyskotekach stalowowolskich i okolicznych niz na boisku !

Trzeba pamietac ze kazdy sport to wyrzeczenia i poswiecenia !

Tylko tak postepujacy sportowcy cos w zyciu osiagaja !

~suawek | 2008-09-23 12:38

Ponawiam pytanie: czy ktoś wie czy będzie jakaś relacja "na żywo" z meczu z GKS? Niestety nie mam możliwościa bycia na meczach, które odbywają się w środku tygodnia.

~do wyzej | 2008-09-23 12:41

500% racji.
jak mozna byc sportowcem i pic??, aplic, czy lazic po dyskach. brak mozgu, albo jestes albo nie

~do stalowiec | 2008-09-23 15:41

na dnie to jest siarka tarnobrzeg ! Skończcie pieprzyć na naszych piłkarzy. Wy to chcielibyście ekstraklasy, a do tego nie dorósł klub organizacyjnie, piłkarze sportowo i my kibice kibicowsko

~alek | 2008-09-23 15:56

jak można kogoś wyzywac od dna. Człowieku gramy na zapleczu ekstraklasy takimi piłkarzami jakich mamy. Dnem to ty jesteś jeśli ośmielasz się kogoś tak nazywać !

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Czarni Połaniec

Stal Stalowa Wola             Czarni Połaniec
2021-10-16, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Tomasovia - Stal Stalowa Wola

Tomasovia             Stal Stalowa Wola

0 : 3

    
Jopek 72 (k)
Duda 87
Świderski 90


Sędzia: Sebastian Godek (Rzeszów)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 12 8-3-1 27
2 Cracovia II 12 8-2-2 26
3 Podhale Nowy Targ 12 6-4-2 22
4 ŁKS Łagów 12 7-1-4 22
5 Chełmianka Chełm 12 6-3-3 21
6 Stal Stalowa Wola 12 6-2-4 20
7 Unia Tarnów 12 4-5-3 17
8 Orlęta Radzyń Podlaski 12 4-5-3 17
9 Korona Rzeszów 12 4-5-3 17
10 Avia Świdnik 12 5-2-5 17
11 Czarni Połaniec 12 4-4-4 16
12 Wisłoka Dębica 12 4-3-5 15
13 KSZO Ostrowiec Św 12 3-5-4 14
14 Sokół Sieniawa 12 3-2-7 11
15 Podlasie Biała Podlaska 12 1-7-4 10
16 Wisła Sandomierz 12 3-1-8 10
17 Tomasovia 12 1-3-8 6
18 Wólczanka W. Pełkińska 12 1-3-8 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-16 STAL - Czarni Połaniec
2021-10-23 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3088) » 1938fc (1565)
» Vielitz44 (1307) » Filip kacper k. (1268)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (918)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Kamilosss (621) » Misio (604)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Motor Lublin (2:1)
2008-08-06
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 193 561 razy
STAL - Raków Częstochowa (1:1)
2015-10-10
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 34 051 razy
Stomil Olsztyn - STAL (2:2)
2002-11-04
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 9 903 razy
STAL - Piast Gliwice (0:2)
2007-09-19
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 26 402 razy
Osób Online: 26 / Czas gen. strony: 0.01217