Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Trenerzy po meczu Stal - GKS Bełchatów

Trenerzy po meczu Stal - GKS Bełchatów

Paweł Janas (GKS)
– Gratuluję Władziowi zwycięstwa. Tak się gra jak przeciwnik pozwala, a my dzisiaj pozwaliliśmy Stali na bardzo dużo. Ogromne znacznie dla losów meczu, miała czerwona kartka w 45. minucie dla Herrery. Na tym ciężkim terenie, grając w osłabieniu, trudno było doprowadzić do wyrównania. Nie przyjechaliśmy tu na wycieczkę, naszym zamierzeniem był awans do kolejnej rundy Pucharu Polski, ale ci ludzie, którzy wyszli dzisiaj na bosiko nie sprawdzili się. To nie są rezerwowi piłakrze, oni na początku sezonu wychodzi w wyjściowej jedenastce.

Władysław Łach (Stal)
– Zagraliśym poprawnie, udało nam się zneutralizować poczynania GKS w obronie, również założenia taktyczne moi piłkarze realizowali bez zarzutu, no i możemy cieszyć się z wygranej. Pod koniec spotkania martwiłem się tylko o jedno, żeby nie doszło do dogrywki, bo byłaby ona dla mojego zespołu zabójcza. Mam nadzieję, że na Podbeskidzie dojdzie Jarek Wieprzęć i Adrian Bartkowiak.

Źródło: stalstw.pl 

Komentarze (16)

~zks | 2008-09-23 22:06

Brawo Władek,tak trzymaj!

~CZESLAW 52 | 2008-09-23 22:11

9ZAWODNICY Z NR 9 i 10!!!!PANOWIE WALAT I ADAMCZYK JESTESCIE OBAJ TAK SLABI ZE TAKICH NAPASTNIKOW STALOWKA NIE MIALA JESZCZE W SWOJEJ HISTORII!!!!!JESLI MACIE TROSZKE HONORU W ZIMIE SPAKUJCIE TOBOLKI I ODEJDZCIE ZE 2 KLASY NIZEJ BO DO 1 LIGI SIE NIE NADAJECIE!!!!NA WASZE MIEJSCE TRENER LACH SPROWADZI 1 PRZECIETNEGO NAPASTNIKA....DZIEKU JEMY WAM PANOWIE!!!!!

~PAWEL | 2008-09-23 22:17

PIOTR ADAMCZYK TO JEST NIE PORUZUMIENIE PILKARZ NAWET NIE WIEM CZY NADAJE SIE NA PILKARZA 4 LIGI A NA NASZEJ KLASIE CO DRUGIE ZDJECIE PIJANY I PISZE O SOBIE ZE JEST GWIAZDA I ZE NIKT MU NIE PODSKOCZY Z 1 LIGI !!!!!!!!

~Wymyślony | 2008-09-23 22:20

Chciałem wprowadzić jakąś nowość i stworzyłem piosenkę no może nie w 100 % wymyśloną przeze mnie tylko przerobioną. Tekst jest następujący :

GŁOŚNO \/
-Dajcie mi "Z" (Śpiewa Młyn)
-Dajcie mi "K" (Śpiewają krzesełka)
-Dajcie mi "S" (Śpiewa kryta)

-Jak ZKS (klask klask klask klask klask | ŚPIEWAJĄ WSZYSCY)

CICHO \/
-Dajcie mi "Z" (Śpiewa Młyn)
-Dajcie mi "K" (Śpiewają krzesełka)
-Dajcie mi "S" (Śpiewa kryta)

-Jak ZKS (klask klask klask klask klask | ŚPIEWAJĄ WSZYSCY)

I NAJGŁOŚNIEJ \/

-Dajcie mi "Z" (Śpiewa Młyn)
-Dajcie mi "K" (Śpiewają krzesełka)
-Dajcie mi "S" (Śpiewa kryta)

-Jak ZKS (klask klask klask klask klask | ŚPIEWAJĄ WSZYSCY)



Oczywiście melodia może być do ustalenia ja swoją mam lecz nie ma jak jej przekazać. No nic myślę ,że się spodoba bo fajny by był Efekt.Pozdrawiam i bez napinki :)

~STAL | 2008-09-23 22:25

Dobrze by było ale znając życie Kryta nie zaśpiewa....

Myslę ze tzreba uczyc sie nowych piosenek z melodią Bębna
lepiej sie spiewa i lepszy Efekt

zeby sie nie znudził otosamo caly czas stalowka goll

tylko cos innego oczywiscie z Bębnem i JAZDA NA PODBESKIDZIE


WSZYSCyyyyyyyyyyyy yyyyyyyy !!

~......... | 2008-09-23 22:27

Szkoda ze nie ma Zadaszenia nad Młynem bylo by zajebiscie a tak to spiew sie roznosi i nie zabardzo słychac a pod krytą jest Wyśmienice:)

Pozdrawiam I Oby Tak Dalej !


Wszyscy Na Podbeskidzie !!

Do SObotki !

~Stal | 2008-09-23 22:56

nie sposób sie z Wami nie zgodzic.ale byl gorszy,Czyzyk.dobrze ze jest Salami.ale patrzac na bujane teksty pana Adamczyka z pewnej strony www to gosc zyje w innym swiecie.to nie jest zlosliwosc,to prawda.

~Stalowka gol | 2008-09-23 23:05

Doping wyszedl super, a pytanko
na PODBESKIDZIE mlyn juz wraca tam gdzie byl zawsze czy dalej kryta??? (jak pogoda bedzie porownywalna do dzisiejszej)

~STAL | 2008-09-24 00:10

Ma ktos jakies filmiki z dzisiejszego dopingu ?

~z pkp | 2008-09-24 01:57

a adamczyk dzisaj swietowal w burgerbarze zwyciestwo z kolegami z belchatowa....

~skarpa | 2008-09-24 07:18

jedziecie po tym Adamczyku i Walacie, a nikt nie powie tego że kolesi mamy praktycznie za darmo! To czego tu się spodziewać?! Są słabi to fakt, ale cóż począć, się ma takich zawodników na jakich nas stać i tyle. Z drugiej strony Walat coś tam drużynie pomógł strzelając i wymuszając karne itp (może nie w tym meczu akurat) zaś to właśnie na Adamczyku po jego, jak by nie było, naprawdę super akcji, GKS dostał czerwień, co było znaczące dla końcowego wyniku! Poza tym, to graczem meczu Krystek jak zwykle, no gość w życiowej formie, Karcz też pokazał dużo, troszkę siły fizycznej nabierze i będzie bardzo dobry grajek. Hej Stal!!

~Młyn | 2008-09-24 09:07

Nie będzie żadnych śpiewanych piosenek Literka Z, literka K i podobnych przerobionych bo to są piosenki dla festyniarzy a nie dla szanowanych ekip.

~Regnifo | 2008-09-24 10:56

Wierzgacz 5 - Sałek 4, Maciorowski 7, Piszczek 7, Lebioda 9 - Jeżewski 5, Krawiec 6, Uwakwe 7, Karcz 8 - Walat 5, Adamczyk 5

~rst h342 | 2008-09-24 11:43

Jezdzicie po tych pilkarzach jak po szmatach nie macie dla niech szacunku a wymagacie tego od nich i moge sie zalozyc ze jak Karczowi nie wyjdzie nastepny mecz to tak samo zrównacie go z błotem jak Tadka. Ktorys z pilkarzy moze byc bez formy ale trener jest z nimi codziennie i to on powinien rozwiazac ten problem.Ze strony powinny byc usuwane napierdalanki na piłkarzy bo tego napewno nie pisza prawdziwi kibice tego klubu tylko ludzie co nie maja pojecia o tym sporcie i w pilke nożna grali tylko na kompie ( FIFA 200...).Troszke wiecej szacunku dla Treli, Krawca, Walata i innych bo jak bramki strzelali dla zielono-czarnych barw to to byli narekach noszeni a jak maja słabsze dni to sa jebani jak szmaty.Macie juz nauczke z Markiem Kusiakiem na ktorego śpiewaliscie głosno "TY KURWO" a teraz jak strzela bramki dla RESOVI to tak samo głośno sie cieszycie, a uwierzcie mi ze jak by nie te bluzgi na niego to by Marek strzelał dla Stalowki.normalni kibice przyznaja mi racje a napinka napisze o mnie "pierdolony piknik" . POZDRAWIAM

~stalowic38 | 2008-09-24 12:18

Był jeszcze jeden snajper z prawdziwego zdarzenia.Nazywal sie Tomasz Pietrasiewicz, to bylo dopiero wzmocnienie.Hehe, az dziw bierze ze strzela w tej 4 czy 5 lidze tam bo takiej lamagi to jeszcze chyba nie bylo.Walat przy nim to gwiazda swiatowego formatu.A drugi tutaj opisywany Adamczyk gwiazda futbolu narazie to tylko jest glosny w gebie, mam nadzieje ze wroci na wiosne Streciwilk i zastapi gwiazde Adamczyka.Gorzej od niego napewno nie gra.

~wisła | 2008-09-24 20:04

Gratulacje Panie Władku ,szkoda że pan nie podpowiada nic naszej Grebałowiance . Gratulacje!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2053) » 1938fc (1352)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1138)
» Filip kacper k. (1056) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (657)
» Kamilosss (540) » Acer (481)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Olimpia Zambrów - STAL (1:0)
2013-09-14
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 8 363 razy
STAL - Ruch Wysokie Mazowieckie (0:2)
2011-04-02
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 41 655 razy
STAL - Wierna Małogoszcz (2:0)
2006-04-29
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 9 183 razy
STAL - Zagłębie Lubin (1:0)
2008-08-16
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 18 225 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.01803