Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Prezentacja piłkarzy na hali sportowej MOSiR

Prezentacja piłkarzy na hali sportowej MOSiR
W czwartek 18 marca o godz. 18.00 na hali sportowej MOSIR odbędzie się uroczysta prezentacja drużyny piłkarskiej STALI.
Ponadto pokazy Cheerleaderek, konkursy oraz wiele innych atrakcji. Zapraszamy wszystkich - zarówno kibiców jak i osoby chcące wesprzeć fianansowo nasze STOWARZYSZENIE Sympatyków STALÓWKI.
Wstęp wolny.

Komentarze (9)

~stal | 2004-03-10 10:10

jakiego 18 czerwca ?????????

~do poprzedniego wpisu | 2004-03-10 11:19

heheheheheheehehehehehe dobre:D:D:D:D

~Stalowka38 | 2004-03-11 13:04

Wciagu nadchodzacych dni prawdopodobnie bedzie potrzebna nasza czyli kibicow pomoc w odsniezaniu boiska jak chchemy zeby nasz ukochana druzyna zagrala wkoncu mecz u siebie z stala rzeszow bo boisko odsniezal niedawno ciezki sprzet i pozostawil po sobie tylko sam lod i jak sie tego nie sciagnie to do meczu nie dojdzie tak powiedzial Czeslaw Palik wiec mam nadzieje ze kilkunastu nas sie znajdzie ktorzy bede sklonni pomoc zainteresowanych jesczze poinformujemy o dokladnym dniu i o ktorej godzinie

~precz ze śniegiem | 2004-03-11 13:52

A wiec chłopaki kombinować łopaty i na stadion. Liczy sie każda osoba.

~www.sztafeta.pl | 2004-03-11 17:43

Sport: Oni ufają mi, a ja im


Rozmowa z CZESŁAWEM PALIKIEM, trenerem III-ligowej Stali Stalowa Wola

– To dobrze, że start ligi został opóźniony o tydzień?
– A czy tydzień później boiska będą lepsze? Jeżeli jedynym argumentem w podejmowaniu decyzji przez wydział gier ma być zdrowie zawodnika, to należy dotąd przesuwać termin inauguracji, aż wszystkie boiska będą zielone.
– A może powinniśmy żałować, że nie gramy już w tę sobotę? Stal na śniegu radziła sobie do tej pory całkiem dobrze...
– Śniegowe granie to zupełnie inna dyscyplina sportu. Ale rzeczywiście, w sparingach graliśmy dobrze, chłopcy wykazują ogromny zapał do pracy, do grania i to mnie cieszy najbardziej. Inna sprawa to, czy dadzą sobie radę na prawdziwej, zielonej murawie? Mamy nowy zespół, składający się w głównej mierze z młodych piłkarzy. Wiem, że z tymi najmocniejszymi drużynami będziemy mieć kłopoty, ale za to jestem pewien, że chłopcy walczyć będą w tych spotkaniach jak lwy. Ta młodzież ma wielkie serce do gry! Oni sami sobie zdają sprawę, że kilku z nich otrzymało szansę występowania na kredyt i dlatego zechcą udowodnić, że zasługują na grę.
– Mamy aż siedmiu nowych piłkarzy. Na podstawie sparingów można sądzić, że każdy z nich będzie miał miejsce w podstawowym składzie.
– Będą grać najlepsi. Ci zawodnicy, którzy przyszli ze mną, nie musieli wcale znaleźć się w Stali. Kanarski i Cieślikowski mogli iść do Radomiaka, Wróbla ciągnął do Unii Skierniewice trener Rot. Rogala mógł nadal grać na zapleczu wicelidera ekstrakalasy, Amiki Wronki. Są jednak w Stalowej Woli, bo zaufali mi, a ja ufam im. A to najważniejsze. Wiem, że żaden z nich nie oszuka ani mnie, ani kibiców.
– Podobno rozgląda się Pan za jeszcze jednym jakimś piłkarzem?
– To nie jest prosta sprawa, gdy w klubowej kasie pusto. Chciałbym sprowadzić do drużyny 1-2 piłkarzy, których mam na oku, którzy przydaliby się naszej drużynie, ale nie mogę nic im zaoferować. Poza tym w ostatnich latach notowania Stali na piłkarskiej giełdzie znacznie spadły. Piłkarze wiedzą, który klub w Polsce płaci pensje i ile płaci, a także to, czy na czas płaci, czy wypłaca premie. I pod tym względem nie jest w Stalowej Woli najlepiej. Dlatego też wielu piłkarzy, słysząc nazwę klubu, odmawia. Nie są zainteresowani ofertą gry w Stali.
– Docierają do nas wieści, że kilku naszych piłkarzy ma jakieś kłopoty ze zdrowiem. Nie jest to dobra wiadomość przed rozpoczęciem ligi...
– Nie wiem skąd takie informacje?! Jedynie Antek Ślusarczyk ma w tej chwili problemy zdrowotne, pozostali są zdrowi. No, jeszcze Marek Drozd ma krwiaka, ale nie jest to uraz, który wykluczałby go z gry. A tak w ogóle to zawsze musimy liczyć się z kontuzjami, choć wiem, że wiele zależy od jakości pracy na treningach. Z doświadczenia wiem, że jeżeli odpowiednio przepracuje się okres przygotowawczy to potem w trakcie rozgrywek nie przytrafiają się już tak często kontuzje. No, jakieś tam mechaniczne urazy to co innego. Pojawiają się zawsze po walce, ale nie są to groźne urazy.
– Dopytuję się o zdrowie piłkarzy, bo dziwnym zbiegiem okoliczności, w kilku ostatnich latach, co przyszedł nowy piłkarz to po niedługim czasie okazywało się, że chłop ma jakieś problemy. Gadziała, Powroźnik, Samuel, Fudali, Szymanowski...
– Powiedziałem, że żadnego wpływu na to nie mamy. Owszem, gdyby klub był bogaty, to każdego z przychodzących piłkarzy wysłałby na kompleksowe, szczegółowe badania lekarskie. Ale nie jest bogaty i nie stać go na taki luksus. Nie mogę przewidzieć, co będzie za tydzień czy za dwa. Czy wszyscy będą zdrowi, czy nie. Powtórzę raz jeszcze, że dzisiaj nikt – poza Antkiem – na poważne dolegliwości nie uskarża się i dlatego nie wiem skąd ta panika.
– Czy wierzy Pan w Grupę Stu? Czy uda się w Stalowej Woli zorganizować takie sponsorskie stowarzyszenie, które będzie w stanie pomagać drużynie finansowo?
– Oczywiście, że wierzę! Już pierwsza pomoc płynie i jestem przekonany, że będzie przybywać nam ludzi, którzy chcą mieć dobrą drużynę w Stalowej Woli. Niebawem stowarzyszenie będzie mieć własne konto bankowe. Być może uda nam się w przyszły czwartek urządzić galę, podczas której zaprezentujemy całą drużynę i poszczególnych piłkarzy. Jeżeli będziemy umieli zintegrować w krótkim czasie całe piłkarskie środowisko, to jest szansa, żeby wziąć się za odbudowę silnej pozycji „Stalówki”.
– Dziękuję za rozmowę.


Rozm. Mariusz Biel

~Stalowka38 | 2004-03-12 14:20

juz chyba nie bedzie potrzebna nasza pomoc wczoraj bylem obczaic stan boiska i juz malo co bylo sniegu na murawie mozna powiedziec ze wogole z dzisiejsza pogoda juz tylko bedzie schlo bo sniegu juz na nim nie ma a wiec za tydzien rozegramy jednak mecz z zydkami bedzie ciekawie

~fan | 2004-03-12 17:25

to dobrze bo jak sie wybiegnie na inałguracje to żeby ślisko nie było
:0 WSZyscy wypadamy i klepiemy ochrone

~hools | 2004-03-12 19:28

Fan - ty osle wybiegnac to sobie mozesz do sklepu bo CHIPSY, a nie an murawe.
Po za tym nawet nie wiesz kto bedzie ochranial murawe. :):):):

~BarTess | 2004-03-13 10:56

a po co ochraniac murawe , czyzby miał ktos zamiar ją zwinąc :)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1881) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1186) » Vielitz44 (1114)
» Filip kacper k. (995) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (628)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - KSZO Ostrowiec Św (4:2)
1997-04-19
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 1 161 razy
STAL - Motor Lublin (2:1)
2008-08-06
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 169 789 razy
Łada Biłgoraj - STAL (0:2)
2001-08-04
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 7 293 razy
STAL - Znicz Pruszków (1:1)
2014-04-04
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 28 320 razy
Osób Online: 12 / Czas gen. strony: 0.017