Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Piłkarze Stali kontra Podbeskidzie.

Piłkarze Stali kontra Podbeskidzie.

Piłkarze Stali Stalowa Wola podejmują na własnym stadionie czołowy zespół pierwszej ligi Podbeskidzie Bielsko Biała.

Idzie, idzie, Podbeskidzie! - tak śpiewają o swoich pierwszoligowych piłkarzach kibice z Bielska-Białej, a ich drużyna zawita już w sobotę do Stalowej Woli. Czekają nas od godziny 16 wielkie emocje, bo goście to kandydat do awansu, a "Stalówka” to pogromca faworytów…

Podbeskidzie jest w pierwszoligowej tabeli na trzecim miejscu, a Stal na siódmym. Faworytem będą więc goście, ale stalowowolanie pokonali już w tym sezonie takie tuzy jak Korona Kielce i Zagłębie Lubin, a we wtorek niespodziewanie odprawili z kwitkiem w meczu 1/16 Pucharu Polski występujący w ekstraklasie GKS Bełchatów, wygrywając 1:0. Żaden rywal nie jest więc im straszny…

ROK TRENERA ŁACHA

Powody do optymizmu w Stali są, bo pokonanie Bełchatowa mocno podbudowało naszych zawodników, a do składu po wyleczeniu urazów mają wrócić już także defensorzy - Jaromir Wieprzęć i Adrian Bartkowiak. Do pełni sił wracają też pomocnicy Jakub Ławecki i Artur Szlęzak, których ostatnio dopadł wirus i nie zagrali w Pucharze Polski.

- Wygrana z bełchatowianami nas podbudowała - przyznaje Bartłomiej Piszczek, obrońca Stali. - Na dodatek znowu zagraliśmy na "zero” w tyłach i mam nadzieję, że tak też będzie z Podbeskidziem i również nie stracimy z tym rywalem gola. My w każdym razie nikogo się nie boimy i liczymy na trzy punkty. Ostatnio zagraliśmy słabiej na własnym stadionie z Kmitą Zabierzów, zremisowaliśmy 0:0, ale warunki do gry były ciężkie. Teraz postaramy się nie zawieść.

Dobrze by było, żeby "stalowcy” nie rozpamiętywali swojego ostatniego meczu z Podbeskidziem w Stalowej Woli w ubiegłym sezonie, gdy przegrali 0:3. A przypomnieli sobie w zamian ubiegłoroczny wyjazd, gdy już pod wodzą trenera Władysława Łacha sprawili niespodziankę i wygrali w Bielsku-Białej 1:0. Szkoleniowiec właśnie obchodzi rok swojej pracy ze Stalą i powtórka z historii byłaby mile widziana…

ZATRZYMANY ZA KORUPCJĘ

A Podbeskidzie w ostatniej kolejce przegrało u siebie w meczu na szczycie z Widzewem Łódź 0:1 i będzie chciało bardzo "odkuć się” w Stalowej Woli za tę porażkę.

- Punkty nam uciekają i tych straconych z Widzewem nikt nam już nie zwróci - narzekał trener Podbeskidzia Marcin Brosz, który też jest w wyjątkowej sytuacji. Jest bowiem szkoleniowcem, który na zapleczu ekstraklasy prowadzi bielszczan najdłużej w historii, na "liczniku” ma już 45 spotkań.

Wśród rywali Stali nie brakuje także piłkarzy o głośnych nazwiskach. Najbardziej znany jest Grzegorz Pater, były zawodnik Wisły Kraków, który ma na koncie jeden występ w reprezentacji Polski, ale i był zatrzymany w ubiegłym roku w związku z aferą korupcyjną. W Podbeskidziu występują również znany z występów w Górniku Zabrze Łukasz Gorszkow oraz reprezentant Polski do lat 19 Paweł Baranowski.

Przypuszczalne składy

Stal: Wietecha - Wieprzęć, Maciorowski, Piszczek, Lebioda - Karcz, Bartkowiak, Krawiec, Uwakwe, Trela - Salami.

Podbeskidzie: Merda - Cienciała, Szmatiuk, Dancik, Osiński - Sacha, Matusiak, Gorszkow, Świerblewski - Chrapek, Pater.

www.echodnia.eu

Komentarze (16)

~zks | 2008-09-26 20:21

Jaki kandydat do awansu,Stalówka pojedzie z nimi 2-0.Jeżeli tylko zagrają to co z Bełchatowem,walka,am bicja + zajebisty doping,to o wynik jestem spokojny.Zróbmy jutro porządny młyn,głośny śpiew,no i trzeba pamiętać o pozdrowieniach dla naszego wspaniałego trenera.Władziu!Co?D ziękujemy!

~lol | 2008-09-26 20:42

Trela i Krawiec oby nie.....

~lol | 2008-09-26 20:45

Te gwiazdy musimy oszczedzac na prawdziwe mecze o stawke a nie na podbeskidzie... uszanujmy ze gwiazdy moga miec chec odpuscic sobie taki ale za to beda nam błyszczec z kmita dolcanem czy turkiem;];]

~do lol | 2008-09-26 20:54

we się gościu otrząśnij i spójrz ile asyst i ile goli już Krzysiek strzelił co 90% goli jakie wpadają ostatnio są z podań Treli więc się zastanów co piszesz, jak masz pisać nieprawdę to się nie odzywaj.... Tadek gra jak gra czasami słabo czasami lepiej, a i nierzadko strzelał już dla Stali ważne gole... wiec zamilknij jak nie masz pojęcia !!

~kibic | 2008-09-26 21:18

szczeze? jebie mnie kto zagra byle by byl dobry wynik nawet Gilar dramnie moze w podstawowym skladzie grac zeby tylko wygrali


co jest z tym losowaniem w kacu z kim bedziemy grac w PP?? kiedy losowanie?

~lol | 2008-09-26 21:48

gosciu co bronisz treli chyba w głowce masz nie tak qrwa to jest drewno a nie zawodnik lepiej niech sie oplozy na plycie boiska i niech go zaorają jak beda nowy stadion budowac

A jak dla takiego znawcy jak ty Trela to gwiazda hahah to qrwa pozdro nara i wypierdalaj amaturze wiejskiej kaszanki!!

~fanatyk | 2008-09-26 21:56

lol jesteś palantem. Weź sobie młot 5 kilowy i jebnij się 2 razy w jaja i raz w banie to może Ci pomoże. Jesteś mniej niż 0.

~do lol | 2008-09-26 21:57

lol sprzedam cię do burdelu, będziesz tam panią

~z h | 2008-09-26 21:59

panowie którzy będą ci robić dobrze, będą ci szeptać lola

~do lol | 2008-09-26 22:05

warta-Stal 2-1 53 min Trela
Stal-motor 2-1 86 min Walat (podanie TRELA)
korona-Stal 2-3 75 min Jaro (podanie TRELA), 78 Jaro (podanie TRELA) 85 min Szlezak (dosrodowanie TRELI blad bramkarza dobitka i gol)
Stal-leczna 4-0 25min TRELA 48min Salami (po indywidualnej akcji ale do niego podanie TRELA) 60 min TRELA 70min Kuba (podanie TRELA)

nie wspomne o rundzie wiosennej gdzie bylo podobnie tylko mnie bramek

wiec gosci jak to jest przypadek to jest niedorozwiniety i lepiej sie nie udzielaj

~jacek | 2008-09-26 22:23

Dobrze by było zrobić jutro w świątyni fajną atmosferkę.Mam nadzieje,że mlyn będzie konkretny i glośny,a po za tym dobrze by było jakby parę osób z młynu ooszło na krzesełka i rozruszało trochę to martwe towarzystwo.Jest tam wiele osób które by dopingowały,lecz palą się szybko ,bo reszta dziadków nie chce z nimi śpiewać.Niech wróci atmosferka z meczy z Motorem czy Lubinem.

~123 | 2008-09-26 22:29

na krzeselkach wola obrazac pilkarzy w wiekszosci niz pomagac im slychac to chodz by nawet w filmiku ktory pokazuje karnego z meczu z belchatowem goscie juz odrazu wiedzieli ze Tadziu nie trafi, taki sport i tacy zawodnicy na jakich stac klub, a jak nie to sie przebierac i na boisko pare pieknych uwag w wasza strone poleci i zobaczymy co pokazecie

~tomek | 2008-09-26 22:59

A ja mam jedno powazne pytanie do osób czy to z krzesełek czy z krytej. Powiedzcie mi dlaczego chcecie śpiewać na krzesełkach a nie chcecie tego robić na młynie. Proszę o poważne odpowiedzi. Pozdrowienia

~vadim | 2008-09-26 23:11

będzie o 12: 00 msza za kopaczy, jp2(kibola) i innych dresów

~Raków Stal | 2008-09-26 23:19

Raków - Elana » http://pl.youtube.com/watch?v=V7r3hmrHxpU
Braci Się Nie Traci!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1879) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1184) » Vielitz44 (1114)
» Filip kacper k. (994) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (627)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Garbarnia Kraków - STAL (2:1)
2012-10-27
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 15 113 razy
STAL - Warta Poznań (0:0)
2008-11-15
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 22 378 razy
Olimpia Elbląg - STAL (1:0)
2014-03-29
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 17 946 razy
Wisła Puławy - STAL (0:2)
2014-09-20
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 17 703 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.01756