Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Piotr Adamczyk nie boi się krytyki

Piotr Adamczyk nie boi się krytyki

Staram się nie przejmować krytyką ze strony niektórych kibiców. Jakbym brał do siebie wszystko, co pojedyncze osoby krzyczą pod moim adresem, to nie byłoby sensu wychodzić na boisko - mówi Piotr Adamczyk, piłkarz, który przyszedł przed obecnym sezonem do pierwszoligowej Stali Stalowa Wola.
 

24-letni napastnik trafił do "Stalówki” z trzecioligowego Skalnika Gracze. I na razie nie trafił ani razu piłką do siatki. A w ostatnim spotkaniu z Podbeskidziem Bielsko-Biała w ogóle nie pojawił się na boisku.
 

CHCIAŁ SIĘ PRZEŁAMAĆ


- Adamczyk? On musi jeszcze udowodnić, że jego transfer był dla Stali udany - mówi o swoim piłkarzu trener Stali, Władysław Łach.
 

Na razie napastnik w podstawowym składzie naszego zespołu wyszedł do tej pory tylko cztery razy - w pierwszej lidze w meczach z Motorem Lublin, Górnikiem Łęczna i Widzewem Łódź oraz w Pucharze Polski z GKS Bełchatów.
 

Czy jestem zadowolony z tego, co do tej pory osiągnąłem w Stali? Ja jestem napastnikiem, a nie udało mi się jeszcze strzelić gola, więc trudno, żebym mówił o sukcesie - przyznaje Piotr Adamczyk. - Bardzo liczyłem na to, że przełamię się w wygranym przez nas spotkaniu pucharowym z GKS Bełchatów, ale nie udało się. Dlatego rozumiem, że niektórzy kibice mogą mnie krytykować. Mam nadzieję, że gdy trafię w końcu do siatki, zyskam więcej zaufania fanów Stali i przekonam ich do siebie.
 

BEZ WIELKIEJ RÓŻNICY


Na razie Adamczyk jest częściej rezerwowym, a o miejsce w składzie rywalizuje z innym pozyskanym przed sezonem przez Stal zawodnikiem, Tomaszem Walatem.
 

- Na pozycji wysuniętego napastnika gra Abel Salami i on dobrze się prezentuje, strzela gole - mówi Adamczyk. - Natomiast ja z Tomkiem Walatem rywalizujemy o miejsce na pozycji cofniętego napastnika. I gramy "w kratkę”, raz on, raz ja wychodzimy w podstawowym składzie. Pewnie, że chciałbym wywalczyć sobie miejsce w pierwszej "jedenastce”, ale o tym decyduje trener.

Piłkarz uważa, że nie ma aż tak wielkiej różnicy pomiędzy poziomem pierwszej i trzeciej ligi.
 

- Ważne jest jednak przygotowanie fizyczne - zastrzega. - A ja nie trenowałem podczas wakacji ze Stalą, doszedłem do zespołu tuż przed rozpoczęciem sezonu. I to niestety widać.
 

Przed "Stalówką” kolejny mecz w pierwszej lidze w sobotę z GKS w Jastrzębiu i zobaczymy, czy Adamczyk dostanie kolejną szansę od trenera. Dzisiaj natomiast wylosowane zostaną pary 1/8 Pucharu Polski i poznamy kolejnego rywala naszej drużyny, z którym stalowowolanie zmierzą się 29 października.

Źródło: echodnia.eu

Komentarze (25)

~kolo | 2008-10-1 08:15

no a niema tez duzej roznicy miedzy 3 liga a klasa A wiec na okolicznych wioskach jest wielu bardzo dobrych pilkarzy praktycznie kazdy sie nadaje wg Adamczyka :) ale ja i tak wole jego niz walata ;p

~kibic | 2008-10-1 09:08

Ja tam nic do niego nie mam. Dla mnie każdy zawodnik jest taki sam. Lecz by być dobrym piłkarzem jak każdy sportowiec trzeba sumiennie trenować i starać się. Ja życzę Ci Piotrku gola w meczu w Jastrzębiu oraz dalszych sukcesów w Stalówce. Powodzenia.

~iks | 2008-10-1 10:43

a ja panie Adamczyk proponuje strzelic 3-4 bramki a pożniej udzielać wywiadów.

~Damian22STW | 2008-10-1 10:57

Panie Piotrze czekamy na gola. Oby był to gol zwycięski w Jastrzębiu!!!!

~misio | 2008-10-1 14:08

Po pięć miesięcy więzienia dla chuliganów z Płocka
autor: Polska Agencja Prasowa, 2008-10-01, 12:54, źródło: PAP
skomentuj • komentarze (1) • drukuj artykuł
Sąd w Świnoujściu osądził we wtorek najgroźniejszych chuliganów zatrzymanych podczas burd w trakcie i po meczu I ligi piłkarskiej Flota Świnoujście - Wisła Płock. Pięciu mężczyzn usłyszało wyroki skazujące. Wobec wszystkich sędzia orzekł kary bezwzględnego pozbawienia wolności na okres pięciu miesięcy.
Skazani zostali za zniszczenie mienia i udział w zgromadzeniu i bójce. Czterech już trafiło do aresztu. Piąty czeka na uprawomocnienie się wyroku, do tego czasu został objęty dozorem policyjnym.

W sobotę w Świnoujściu podczas pierwszoligowego spotkania Flota - Wisła Płock doszło do awantur na stadionie. Policjanci zatrzymali 27 chuliganów z Płocka. Sąd w Świnoujściu już wydał wyroki wobec wszystkich zatrzymanych mężczyzn.

Wszyscy pseudokibice w poniedziałek stanęli przed Sądem Rejonowym w Świnoujściu odpowiadając za naruszenie przepisów ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. Wobec zatrzymanych orzeczono kary: grzywny, których wysokości wahały się od 600 zł do 3000 zł, zakazy wstępu mecze piłki nożnej Wisły Płock na terenie całego kraju, w dwóch przypadkach dodatkowo meczów Stomilu Olsztyn oraz w jednym przypadku rozgrywek drużyny Polonii Bydgoszcz. Czas obejmujący zakazy waha się w przedziale od 2 do 4 lat.

- To były wyroki za wykroczenia, ale ponadto siedmiu z zatrzymanych po raz kolejny stanęło przed sadem za przestępstwa. Pierwsza rozprawa odbyła się jeszcze w poniedziałek, druga dzień później - powiedziała Małgorzata Śliwińska, rzecznik świnoujskiej policji.

W poniedziałek osądzono dwóch zatrzymanych, Sąd wymierzył im kary za udział w zbiegowisku oraz udziału w bójce. Orzeczono wobec nich karę 3 lat zakazu wstępu na mecze piłki nożnej Wisły Płock na terenie całego kraju, dozory policyjne oraz kary ograniczenia wolności polegającej na wykonywaniu prac społecznych.

źródło: Sportowefakty

~hej stal! | 2008-10-1 14:20

Ani Adamczyk, ani Walat nie nadają się na cofniętego napastnika! Salami gra na swojej pozycji - strzela bramki, a nie ma mu kto dograć... Krawiec byłby do tej roli lepszy niż wymienieni panowie, podejrzewam, że więcej byłoby pożytku z niego, aniżeli jakby grał w 2 linii...

~eeeeeeeeeee | 2008-10-1 15:19

a adamczyk ma na naszej klasie opisik taki!!!---- KRECI SIE MARIANOW W LIDZE!!! HEHE NARAZIE TO JEGO KRECA!!

~zatorzak | 2008-10-1 15:23

bedzie wyjazd na siare w koszA?

~odp | 2008-10-1 16:11

Raczej nie bo jak zwykle nie będą wpuszczane grupy zorganizowane a pojedziesz sam to ci wieśniaki przekopią auto

~hhe | 2008-10-1 16:48

A ja mam samochod na tarnobrzeskich blachach i mi naskocza hehhe,

~pytanie | 2008-10-1 17:05

a wiadomo ile jest przeznaczonych biletow dla nas zeby niebylo tym razem tak samo jak z widzewem ze bedzie np przeznaczonych 500 a nas bedzie 700 czekam na odpowiec

~STALÓWKA | 2008-10-1 17:09

U-16: Kadra na dwumecz z Danią

Trener reprezentacji Polski do lat 16 (rocznik 1993) Dariusz Wójtowicz powołał kadrę na towarzyski dwumecz z rówieśnikami z Danii. Zgrupowanie odbędzie się w dniach 11-17 października 2008 roku.

Kadra U-16 na mecze z Danią:

Patryk Sobczak (Lechia Gdańsk), Gerard Bieszczad (Igloopol Dębica), Przemysław Łukasik (Aberdeen FC, Szkocja), Patryk Piotrowski (Chemik Police), Patryk Broda (Orzeł Przeworsk), Kornel Osyra (Zagłębie Lubin), Kamil Wiktorski (Zawisza Bydgoszcz), Krystian Żołnierowicz i Robert Ziętarski (obaj Arka Gdynia), Jakub Przybyłko i Kacper Przybyłko (obaj DSC Arminia Bielefeld, Niemcy), Mateusz Lewandowski (Wisła Płock), Piotr Wojeński (Górnik Polkowice), Daniel Juszczyk (Stal Rzeszów), Patryk Milewski i Łukasz Bogusławski (obaj MOSP Jagiellonia Białystok), Adrian Chamera (Stal Stalowa Wola), Dominik Trzetrzelewski (MOSiR Jastrzębie Zdrój), Mateusz Krawiec (Lech Poznań), Dawid Nawrocki (Cracovia), Arkadiusz Serafin (Glinik/Karpatia Gorlice), Mateusz Romachów i Bartłomiej Czarnecki (obaj Legia Warszawa).

źródło: własne / Zagłębie Lubin

~pyt | 2008-10-1 17:12

a wiadomo ile jest przeznaczonych biletow dla nas zeby niebylo tym razem tak samo jak z widzewem ze bedzie np przeznaczonych 500 a nas bedzie 700 czekam na odpowiec

~kibic1 | 2008-10-1 19:39

DO WSZYSTKICH KIBICOW! : owszem, krytyka wsrod kibicow jest popularniejsza od normalnego zachowania ludzi, ktorzy siedzac na trybunach, powinni wspierac swych zawodnikow!!! KOLEDZY!!! naszym zadaniem jest zagrzewac do walki zawodnikow, a nie ich obrazac, obrzucac wyzwiskami! postawmy sie na miejscu takiego pilkarza z ekstraklasy, I, II, III ligi czy nawet A klasy.. kazdy od czegos zaczynal swa kariere, a najczesciej od \"kołyski\"; zwyklego zjadacza chleba, czlowieka z ulicy nie daloby sie tak po prostu zrobic wielka gwiazda na murawie, bo to cholernie ciezka praca przez cale zycie... i zeby osiagnac jakiekolwiek wyniki trzeba ostro nad soba pracowac! nie badzmy wyrocznia dla pilkarzy! wyobrazmy sobie jakbysmy to my mieli tak biegac za pilka przez co najmniej 45min, a zobaczymy jak to cholernie ciezko!!!! WSPIERAJMY SWYM DOPINGIEM KAZDEGO, DAJMY SZANSE SIE WYKAZAC NASZYM ZAWODOWCOM!!!!

~fan | 2008-10-1 19:44

panowie chyba raczej nici z transmisji telewizyjnej z Jastrzębia. PLP wypowiedziało umowę TVP i prawdopodobnie nic już nie pokażą

~suawek | 2008-10-1 19:51

Mam nadzieję, że Piotrek się w końcu przełamie i strzeli swoją pierwszą bramkę dla Stalówki. Tylko niech się, do jasnej cholery, skupi na boisku i gdy ma okazję do oddania strzału niech uderza bez zbytecznego kombinowania. Tyczy się to również Kamila Karcza i Tomka Walata :D
Tyle z mojej strony :) Powodzenia!

~al | 2008-10-1 20:01

no właśnie. Wie ktoś czy będzie transmisja w TV z Jastrzębia ?

~100%napinki | 2008-10-1 20:06

Bedzie transmisja na zywo w Jastrzebiu!

~kibic | 2008-10-1 20:10

stal sanok-stalowka na wyjezdzie
:/;/;/;/ info pewnie

~PP | 2008-10-1 20:10

SANOK - STALÓWKA

~;/;/ | 2008-10-1 20:14

liczyłem na lecha , legie albo wisłe a tu sanok i pewnie przegramy z nimi na wyjezdzie;/;/;/

~kibic | 2008-10-1 20:15

znajac zycie sobie grajki odpuszczaa;/// a mogl by byc taki mecz ehhh:PP

~do wyzej | 2008-10-2 13:20

kibic zamknij morde qrwa co za strona sami zajebani pesymisci!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Podhale Nowy Targ - Stal Stalowa Wola

Podhale Nowy Targ             Stal Stalowa Wola
2021-06-20, godz. 17:30
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II

2 : 2

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 38 28-6-4 90
2 Stal Stalowa Wola 39 22-6-11 72
3 Sokół Sieniawa 38 21-9-8 72
4 Avia Świdnik 38 20-9-9 69
5 Chełmianka Chełm 38 20-7-11 67
6 Podhale Nowy Targ 38 18-10-10 64
7 Wisłoka Dębica 38 17-11-10 62
8 KSZO Ostrowiec Św 38 19-4-15 61
9 Wólczanka W. Pełkińska 38 16-8-14 56
10 Siarka Tarnobrzeg 38 16-8-14 56
11 Cracovia II 40 15-9-16 54
12 ŁKS Łagów 38 14-9-15 51
13 Wisła Sandomierz 38 14-9-15 51
14 Lewart Lubartów 38 11-13-14 46
15 Podlasie Biała Podlaska 38 13-6-19 45
16 Orlęta Radzyń Podlaski 39 13-5-21 44
17 Stal Kraśnik 38 9-12-17 39
18 Korona II Kielce 38 11-6-21 39
19 KS Wiązownica 38 10-8-20 38
20 Jutrzenka Giebułtów 38 7-7-24 28
21 Hetman Zamość 38 3-6-29 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Chełmianka Chełm 0 km 0
Lewart Lubartów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Stal Kraśnik 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-06-20 Podhale Nowy Targ - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2552) » 1938fc (1516)
» Edek38 (1262) » Vielitz44 (1252)
» Filip kacper k. (1166) » Kamil (832)
» Fanatyk38 (803) » Rafix (768)
» Kamilosss (559) » Misio (508)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Ruch Wysokie Mazowieckie (0:2)
2011-04-02
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 45 224 razy
Kmita Zabierzów - STAL (2:0)
2007-05-20
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 7 608 razy
STAL - Górnik Łęczna (4:0)
2008-09-06
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 32 540 razy
STAL - Limanovia Limanova (1:1)
2014-11-22
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 21 948 razy
Osób Online: 38 / Czas gen. strony: 0.01797