Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zapisy na wyjazd do Jastrzebia tylko do jutra (pt) do godziny 13:00 !!!

Zapisy na wyjazd do Jastrzebia tylko do jutra (pt) do godziny 13:00 !!!

Pod adresem - http://www.stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/ znajduję się nowa wersja programu zapisów wyjazdowych na mecze naszej Stalówki.

Jak widać osobno można wpisywać imię i osobno nazwisko, a więc gotowe listy będą drukowane alfabetycznie, dzięki czemu znacznie przyspieszymy wejście na stadion.

Zapisy na mecz Jastrzębie - Stalówka trwają do piątku (3.10) do godziny 13:00 w sklepie sportowym Maraton oraz na naszej stronie internetowej pod adresem - http://www.stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/ .
Osoby które zapiszą sie w Maratonie będą na bierząco dodawane do listy osób na naszej stronie.


Koszt wyjazdu na mecz GKS Jastrzębie - Stal Stalowa Wola to 35 złotych plus 12 złotych bilet na mecz.
Zbiórka w najbliższą sobotę o godzinie 12:00 pod dworcem PKS w Stalowej Woli.
Wyjazd najpóźniej o godzinie 12:30.
Początek meczu w Jastrzębiu-Zdroju godzina 20:00

POKAŻMY SIĘ TAM W DOBREJ LICZBIE !!!

Uwaga:
Wszyscy którzy oddali bilety z meczu Widzew - Stal i zapisują się na wyjazd do Jastrzębia-Zdroju płacą za autokar do Jastrzębia 10 złotych mniej.
Za następne 10 złotych bedzie tańszy dla takich osób wyjazd do Katowic.

Komentarze (28)

~gosc | 2008-10-2 08:37

TYLKO NIE ZAPOMNIEC!!!UBIERAMY SIE W GARNITURY!!!NOWY KOMUNIKAT PZPN i PLATFORMY!BO INACZEJ NIE WEJDZIEMY!!!!

~asd | 2008-10-2 10:51

a może by tak u nas wytłumaczyc niektórym że grają dla nas » http://sport.wp.pl/kat,1754,title,P-.....

~rsth342 | 2008-10-2 13:37

w meczu z Jastrzebiem nie zagra Kamil Karcz na treningu uszkodzil sobie kolano i chodzi o kulach i niewiadomo jak dlugo bedzie leczyl kontuzje.Pewne info.Kamil 3maj sie . jestesmy z toba. pozdrawiam

~kibic | 2008-10-2 13:45

to nie dobrze;/ Kamil zdrowiej jak najszybciej !

~BZC B. | 2008-10-2 13:53

Dzis o 16;00 pod lotosem do sprzedania nowe bluzy STALÓWKI z napisem The Firm oraz czapki zimowe koloru zielonego i czarnego z herbami i napisem STALÓWKA . Bluzy 50 zł , Czapki 25 .


16:00 - LOTOS

~>> | 2008-10-2 14:29

zamieść zdjęcia bluz i czapek.

~... | 2008-10-2 17:44

nie było nikogo pod lotosem ...

~Ona26 | 2008-10-2 17:47

Mam karnet na kosza. Sprzedam po promocyjnej cenie. GG - 7548829

~jest | 2008-10-2 18:03

Mecz jastrzebie-stalowka w tvp sport o 19,50.Sobota.

~fan | 2008-10-2 18:07

nie przed telewizorem tylko na mecz !

~Korek | 2008-10-2 18:17

Co tu taka cisza???Zapisujemy sie i jedziemy w sobote WSZYSCY!!!

~Wyjazdowicz | 2008-10-2 19:09

bd można zapisać się przed odjazdem ???

~pytanie | 2008-10-2 19:13

Jeśli nie jadę na wyjazd z Jastrzębiem lub Katowicami, to otrzymam swoje pieniądze ?

~:/ | 2008-10-2 19:28

nie otrzymasz swoich pieniedzy jedyna opcja w ktorej mozna odzyskac swoje pieneidze za bilety to gdy wybierzesz sie na wyjazd do jastrzebia lub katowic a najlepiej tu i tu a jezlei chodiz o wpis kilka pieter wyzej.pytasz sie czy mozna zpaisac sie jesczze przed autokarem a jaki masz problem teraz wejsc w link zapisy na wyjazd i sie zapisac?? po chuj zadawac takie glupie pytania

~:). | 2008-10-2 19:34

Po to są zapisy, żeby się zapisywać odrazu a nie przed wejściem do aytokaru! Później będą znowu cyrki, jak na widzewie gdzie mieliśmy inne listy niż miał organizator..

~jastrzebie | 2008-10-2 20:11

Ja kupie czrną czapke Stalowki , jak cos pisz na GG : 6127078

~mike | 2008-10-2 20:11

czy mozna było by zamówić bluze za 50 zł XL jakis numer gg serdecznie pozdrawiam

~Wojtek | 2008-10-2 20:54

A czego nie otrzyma zwrotu pieniędzy? Przecież bilet oddał, więc o co chodzi. A jechać może nie może albo mu nie pasuje. Nie róbcie jaj!

~zks | 2008-10-2 20:58

Lech !!

~marol | 2008-10-2 21:03

nie ma ograniczen ilości biletów dla nas na Jastrzębiu?

~juzio | 2008-10-2 22:00

panowie troche z innej beczki zapewne niektorzy z was ogladali mecze wisly i lecha co sadzicie o dopingu ktora ekipa byla wedlug was lepsza ????

~Wojtek | 2008-10-2 22:05

Jedziesz to fajnie. Jestes super. Zrobiles sobie juz opis na naszej-klasie? Pieniadze i tak powinny byc oddane, bo tak to lekkie zlodziejstwo. Przeciez wiadomo ze nie pojedzie 800 osob na Jastrzebie.

~Hej Stal | 2008-10-2 22:10

Hehe no i sie dziwicie ze biletow z Widzewa nie oddaja, jak ktos nie jedzie na Jastrzebie i Katowic to i tak z tego nie bedzie nic mial (albo bedzie mial, bilet jako pamiatke :)

~BZC | 2008-10-2 22:12

Panowie skonczcie te kłótnie kto ile ma wyjazdów bo to nie ma sensu koelgo jak masz 26 lat to powinnes se odpuscic a nie zachowywacie sie na poziomie tego 15 dajmy juz spokój tej paranoi,Ci którzy naprawde jezdzą na wyjazdy czesto mozna by powiedziec na kazdy wyjazd w sezonie sie tym nie chwalą bo kazdy z nich wie ile kto jezdzi i jak dany typ jezdzi takze Ci co sie najwiecej przechwalają przez takie wypowiedzi sami sie osmieszaja.Także skończcie te dyskusje bo do niczego one nie prowadzą WSZYSCY NA JASTRZĘBIE!!!

~mike | 2008-10-2 22:23

brawo BZC MASZ RACJE JESTEM ZA

~hejzks | 2008-10-2 22:25

Można jeszcze kupić te czapki Stalówki ??
prosze o odp ;)

~pająk | 2008-10-2 23:09

przed wyjazdem do jastrzebi msza we florianie co by sie zdyma udała. pozdro dla kumatych dresów

~Do BZC B. | 2008-10-3 11:01

pokaz jakies zdjecia tej bluzy i czapek z gory dzieki

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-10-24, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 15 12-2-1 38
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 14 9-2-3 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
7 Avia Świdnik 14 7-3-4 24
8 Siarka Tarnobrzeg 14 6-3-5 21
9 Podhale Nowy Targ 13 6-3-4 21
10 KSZO Ostrowiec Św 14 6-1-7 19
11 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
12 Wisłoka Dębica 14 4-4-6 16
13 Lewart Lubartów 14 3-6-5 15
14 Cracovia II 14 4-3-7 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 13 3-3-7 12
20 KS Wiązownica 13 2-2-9 8
21 Hetman Zamość 14 0-4-10 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1876) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1178) » Vielitz44 (1111)
» Filip kacper k. (984) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (626)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Odra Opole - STAL (:)
1998-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 155 razy
STAL - GKS Katowice (0:0)
2009-05-23
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 42 905 razy
Motor Lublin - STAL (3:1)
2004-08-27
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 23 384 razy
STAL - GKS Katowice (1:2)
2009-08-29
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 53 711 razy
Osób Online: 4 / Czas gen. strony: 0.01746