Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Ostatni wyjazd na 70 lecie klubu ZKS Stal Stalowa Wola !!!

Ostatni wyjazd na 70 lecie klubu ZKS Stal Stalowa Wola !!!

Już w sobotę 8 listopada nasza Stalówka zagra ostatnie wyjazdowe spotkanie w tym roku z Odrą w Opolu. Postarajmy sie o dobry wynik wyjazdowy bo o wynik piłkarski możemy być spokojni:).

Zbiórka na mecz tam gdzie zwykle o godzinie 8:00, wyjazd o 8:30. Koszt wyjazdu to tylko 35 złotych plus 10 złotych bilet na stadion.


Pokażmy się w Opolu w dobrej liczbie.

Tak wygląda trybuna gości w Opolu - http://www.niebiescy.pl/album/opole_widzew_01/duze/15.jpg (około 700 miejsc), więc wejdą napewno wszyscy chętni.
Na naszym meczu musi byc tam zielono - czarno!


Pokażmy, że zakończymy ten sezon wyjazdowy dobrą liczbą !!!


Sezonowcy którzy będą pisać komentarze w stylu " Nie jadę bo nie ma wyników " - ban.
 

Nie prowadzimy w przypadku wyjazdu do Opola listy imiennej, wystarczy zabrać ze sobą tylko dokument tożsamości.

Zapowiedź meczu - http://pl.youtube.com/watch?v=FVw8qfb03Fw
 

Komentarze (13)

~.... | 2008-10-31 22:11

admin mam prośbe - kasuj te durne komentarze!!!

~kibic | 2008-10-31 23:10

Widze ze banda 94 sie rozkreca :D najpierw siarka, potem mielec :P slyszalem ze jeszcze jakas napinka z debica i stala rzeszow :D niezle niezle ;]

~yegg | 2008-11-1 00:20

chyba was porąbało

~ssssss | 2008-11-1 09:35

Zapowiedź meczu

Odra Opole - Stal Stalowa Wola

################## #################


» http://pl.youtube.com/watch?v=FVw8qfb03Fw


################## #################

WSZYSCY DO OPOLA

~stal | 2008-11-1 10:05

ja tam bede chciał jechac do opola dlatego ze jesli piłkarze niegraja to my jako kibice bedewierny klubowi bo piłkarze pograja półsezonu sezon i odchodza a my tu zostajemy. zreszta trzeba slezakowi pokazac by jakas jagodowa stolicesobie w du... wsadziłlepij na klub niech da kasy bo to jedynie rosławia nasze miasto

~do wyzej | 2008-11-1 10:52

Zgadzam sie z toba ze poprzez pilke nozna mozna zrobic reklame miastu , ale na mecz nie jade nie mam nerwow , ja jestem kibocem ale tez uwielbiam pilke nozna , a na to patrzec nie moge:/

~BZC | 2008-11-1 11:21

Moim zdaniem trzeba jak najlepiej zaliczyć ten wyjazd i pokazać, że chociaż kibice trzymają dobry poziom. Jest to ostatni wyjazd w rundzie, później całą zime będziemy się nudzić, więc namawiać wszystkich znajomych i jedziemy!

STAL TO MY

~stary | 2008-11-1 11:45

Kibice Stalówki,właśnie o to chodzi,jedżmy w jak największej liczbie i na przekór piłkarzykom-kombinat orom i działaczykom nieudacznikom,pokażm y ,że Stal jako klub jako Nasza historia nie jest Nam obojętny.Oni właśnie by tego chcieli poprzez złe wyniki,żebyśmy sobie odpuścili i nie jeżdzili,a Oni mogli by sobie dalej kombinować wynikami,mieli by wtedy święty spokój,bo by nikt im nie patrzył na ręce ,ani na ich tragiczną grę.Wlaśnie dlatego,że Oni nie spodziewają się Nas w Opolu,po takich wynikach,My na przekór wszystkim pojedżmy i pokażmy klasę,przynajmniej My pokażmy wysoki poziom,skoro Oni nie chcą tego robić.Jeżdzić za drużyną ,gdy są wyniki,to każdy tak może zrobić,ale pojechać za klubem ,gdy wszystko się wali na łeb na szyję i nie ma wyników,to już jest sztuka i szacunek u wielu kibiców drużyny rywala.Pociągnijmy ten ostatni mecz super wyjazdem w super liczbie i udowodnijmy,że ta runda była Nasza.Mam nadzieję,że to wszystko na darmo nie pójdzie,może akurat jakiś potencjalny sponsor zobaczy ,że w Stalówce nadal jest wielka wiara i w okresie zimowym może ze względu na Nas kibiców wszystko będzie szło ku lepszemu.Ja nie jestem kibicem,który jeżdzi na wszystkie wyjazdy,bo niestety czas mi nie pozwala,mam taką pracę,ale byłem na 3 wyjazdach i na ten też ostro się szykuję,kosztem nawet zawalenia soboty.Musimy tam być ,żeby poprowadzić Stalówkę do zwycięstwa,a jeżeli nawet piłkarze Nam go nie dadzą,to chociaż trzeba ich przyśpiewką odnośnie ambicji zmobilizować do następnego meczu,bo inaczej spuszczą Nam zespól do 2 ligi.Dlatego namawiam wszystkich,mlodych,s tarą gwardię,pikników,jed zmy ,pomóżmy Naszemu klubowi przetrwać najgorsze chwile,może to My sprawimy,że nadejdą lepsze.A w zimię mam nadzieję,że SKSSW ruszy wreszcie z pomysłami,jak pomóc klubowi i uratować Go przed upadkiem.Wszyscy jedziemy do Opola!!!

~mateusz | 2008-11-1 12:10

wszyscy do opola! pokazmy ze wbrew wynikom zielono-czarni kibice trzymają wysokoą forme i liczby z kielc i łodzi to nie przypadek!

~Keke | 2008-11-2 11:25

PANOWIE TAK JAK PISZA KOLEDZY WYZEJ,POWINNISMY NA TEN OSTATNI WYJAZD PRZED PRZERWA ZIMOWA POJECHAC LICZNIE I POKAZAC ZE KIBICOWANIE NASZEJ STALOWCE TO COS WIECEJ NIZ MODA.TO JEST TRADYCJA.MY JAKO KIBICE MAMY SWOJA MARKE KTORA TRZEBA CALY CZAS PODTRZYMYWAC.STALOWK A TO MY.NIECH ZAMILKNA CI,KTORZY TERAZ ZNIECHECAJA INNYCH DO JEZDZENIA,GDYZ JESTEM PEWIEN ZE NA PIERWSZY WYJAZD WIOSENNY DO LUBLINA POJEDZIE NAS JAKIS TYSIAC I BEDA TAM CI NIEWIERNI,SEZONOWI KIBICE.NIE ZWRACAJMY UWAGI NA TAKICH ŁACHÓW.JEDZIEMY SLAWIC DOBRE IMIE STALOWOWOLSKICH FANATYKOW!!!

~taz | 2008-11-3 12:22

Zachęcam do udziału w projekcie Kupimy Klub. Jego założeniem jest budowa prawdziwego klubu piłkarskiego, w którym kibice będą mieli wpływ na najważniejsze decyzje związane z jego rozwojem. Zależnie od liczby uczestników deklarujących chęć wzięcia udziału w projekcie rozważane jest kupno klubu grającego w niższych klasach rozgrywkowych lub budowa klubu od podstaw oraz start z B klasy. Projekt jest otwarty dla wszystkich sympatyków piłki nożnej, którzy chcieliby wziąć w nim udział lub zwyczajnie podzielić się swoimi uwagami i pomysłami. Na razie liczba członków wynosi około 2 tysięcy. Mam nadzieje że forumowicze RadioParty poprą naszą inicjatywe :]

Wszystko na stronie: » http://www.kupimyklub.pl

~Kolo | 2008-11-4 20:51

Przepraszam,co tu taki spokoj jest w temacie?Czyzby bylo malo chetnych na wyjazd do Opola?Troche dziwne bo na miescie kazdy mowi ze jedzie,a na stronce cisza...Panowie zrobmy mala korbke zeby nas pojechalo rozsadnie...

~.. | 2008-11-4 21:12

jedziemy,jedziemy,po prostu taka cisza przed burzą.Lepiej ,że mniej piszą ,że pojadą,niż mają napinać się ,że jadą,a póżniej klapa i tylko 1 autokar.Ja myślę,że te 250 osób Nas pojedzie ,a może i więcej?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2053) » 1938fc (1352)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1138)
» Filip kacper k. (1056) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (657)
» Kamilosss (540) » Acer (481)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Motor Lublin (0:0)
2005-04-02
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 40 209 razy
STAL - Wisła Puławy (1:0)
2015-08-26
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 50 223 razy
Legionovia Legionowo - STAL (1:0)
2014-04-12
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 10 360 razy
Raków Częstochowa - STAL (0:3)
2017-05-17
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 2 738 razy
Osób Online: 23 / Czas gen. strony: 0.01813