Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Stal Rzeszów 0 : 0

STAL - Stal Rzeszów  0 : 0

Zdjęcia z tego meczu ok. godz. 18.15
W inauguracyjnym meczu rundy wiosennej Stalówka po niezłej grze i kilku dogodnych sytuajach tylko zremisowała z drużyną z Rzeszowa.
Nas w młynie ok. 300 osób. Kibiców z Rzeszowa ok. 140 (liczyłem wykorzystujac 5 zdjęć robionych pod rząd koło siebie) - i pamiętajcie, że jest napisane "ok. 140" !!!. Nie doszło do żadnych ekscesów. Prezentacje 'ULTRAS" zarówno z naszej strony jak i kibiców z Rzeszowa - bez pirotechniki.

Komentarze (19)

~tomeks | 2004-03-20 16:42

ZKS Stal Stalowa Wola 0-0 Stal Rzeszów
Tylko 0-0 ponieważ gdzieś od ok. 35 min Stalowka grała w przewadze !! Mieli kilka sytuacji ale cóż jak się ich niewykorzystuje... dobry doping cały mecz !!

~Cyc_u | 2004-03-20 17:09

Brawo dla naszych za walke, a co do dopingu to mogło byc lepiej niektórzy nie za bardzo wiedzieli po co się na młyn przychodzi ale ogólnie doping Ok szczególnie w drugiej połowie ... ja mam gardło zdarte na maxa w każdym razie :)
pozdro.

~Snop | 2004-03-20 17:45

Było poprostu zajebiscie tylko szkoda ze bez piorotechniki ale no coz moze na siarce a jak nie to na innych meczach bylo spoksik pogratulowac nam i pilkaza nizly doping do tej pory mnie gardlo boli :PPPPPPPPP

~tigersky | 2004-03-20 18:10

Meczyk był spoko. Szkoda tych niewykorzystanych sytuacji. Rzeszów - cienizna.
Zajebisty motyw z flagami przy wyjściu. Zobaczymy jak to dalej pójdzie.

~STAL RZESZÓW | 2004-03-20 19:11

KURWA BAŁWANIE STALIE RZESZÓW BYLO W MLYNIE DOKLADNIE 186 (LICZONE PARE RAZY)WIEC NIE PISZ ZADNYCH POJEBANYCH LICZ ZANIM DOBRZE NIE WIESZPOZDRO FAJNIE SIE ZAPREZENTOWALISCIE
ACAB CHWDP

~OJjjj | 2004-03-20 19:33

Inni od Was mowili ze 154 osoby.
Wg zdjec niecale 150.

~kamillo | 2004-03-20 19:48

stali reszow bylo cos kolo 150 a na pewno nie 180.to jest juz gruba przesada

~TG'02 | 2004-03-20 19:53

Nas ok. 160 - 2 autokary, bus 26-osobowy i kilka aut,
zignorujcie wpisy tych pajaców od nas...

STAL RZESZÓW

~BarTess | 2004-03-20 19:57

Ja pierdole co za lider :))))))))) kurwa przy odrobinie szczescia mogło byc ze 4-0 ale cóz to jest piłka nozna.........

~kibic | 2004-03-21 08:55

Mecz mogl sie podobac ,ale ten mecz mozna bylo wygrac i zarobic 3 punkty ,a nie 1 . A jezeli chodzi o stal rzeszow to jak na lidera nic nie pokazala.Szkoda tych niewykorzystanych sytuacji !!!

~stal forever | 2004-03-21 13:22

Ty... może was było z 1000, albo i więcej :) nie pierdol tutaj... góra 160 Pozdro dla fanów Resovii i Rakowa

~xp | 2004-03-21 13:36

Z TAKĄ GRĄ STAL RZESZÓW MOŻE TYLKO POMAŻYĆ O II LIDZE . SZKODA NIEWYKOŻYSTANYCH SYTUACJI ALE SZACUNEK PIŁKAŻOM ZA WALKĘ - BĘDZIE LEPIEJ !!!

~gripes | 2004-03-21 14:02

rzeczywiście z tym co u nas pokazali to nie zasługują na 2 ligę... znacznie lepiej gra korona, chociaz oni tez u nas za wiele nie pokazali bo mecz wygrał za nich sędzia

~stal forever | 2004-03-21 15:53

xp ma racje, stal rzeszów huja grała... nasi piłkarze pokazali że na prawde ich stać na dużo i że spokojnie mogli ten mecz wygrać. Jest remis i z tego trzeba się cieszyć. Mam nadzieje że kolejny mecz z siarką już wygramy no i oczywiście z motorem lublin. Pozdro

~stal forever | 2004-03-21 15:55

a co do siarki ... gdzie i o której jest wyjazd na siarke???

~flex | 2004-03-21 16:56

Stalówka zagrała całkiem dobrze ale takie mecze musimy wygrywać! W sparingach strzelalismy duzo bramek a zaczyna sie liga i znowu nie ma goli... brawo dla wszystkich kibiców!

~jerry | 2004-03-21 22:35

panowie ostrożnie , z takimi że ten albo tamten chujowo grał , to dopiero początek rundy drużyny są nie ograne jeszcze na dobre . korona u siebie remis z polonią , i co też chuja grała . tylko jak jedna dryżyna chuja gra to ja sie pytam czego ta druga nie wygrała tego meczu ?? chyba też chuja grała !! czy nie mam racji ?

~Stalowka38 | 2004-03-22 01:41

Pozdro dla kumatych anie dlatych co pisz takieglopoty jak min. Stal rzeszow ze bylo ich ponad 180 i ze jechali busem 29 osobowy i dwoma autokarami tylko ciekawe jak juz w rzeszowie zrobil sie z tego busa 10 osobowy i nadodatek dostali po raz kolejny od Resovi

~TGH | 2004-03-22 09:59

to jest piekne " pozdro dla kumatych ":) tak tak bylo nas 90-100 tak jak jeden z was napisal rece opadaja jak sie to czyta...

ZYJCIE DALEJ INTERNETEM!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

KSZO Ostrowiec Św - Stal Stalowa Wola

KSZO Ostrowiec Św             Stal Stalowa Wola
2021-10-23, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Czarni Połaniec

Stal Stalowa Wola             Czarni Połaniec

3 : 0

Jopek 20
Świderski 61
Khorolskyi 63
    
Sędzia: Paweł Sitkowski
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 13 8-3-2 27
2 Cracovia II 12 8-2-2 26
3 Podhale Nowy Targ 13 7-4-2 25
4 Stal Stalowa Wola 13 7-2-4 23
5 ŁKS Łagów 12 7-1-4 22
6 Chełmianka Chełm 13 6-3-4 21
7 Orlęta Radzyń Podlaski 13 5-5-3 20
8 Korona Rzeszów 13 5-5-3 20
9 Unia Tarnów 13 4-6-3 18
10 KSZO Ostrowiec Św 13 4-5-4 17
11 Avia Świdnik 13 5-2-6 17
12 Wisłoka Dębica 13 4-4-5 16
13 Czarni Połaniec 13 4-4-5 16
14 Sokół Sieniawa 13 3-3-7 12
15 Podlasie Biała Podlaska 13 1-8-4 11
16 Wisła Sandomierz 12 3-1-8 10
17 Tomasovia 12 1-3-8 6
18 Wólczanka W. Pełkińska 13 1-3-9 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-23 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3089) » 1938fc (1565)
» Vielitz44 (1307) » Filip kacper k. (1268)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (918)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Kamilosss (621) » Misio (606)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - GKS Bełchatów (:)
1998-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 421 razy
STAL - Motor Lublin (2:1)
2010-11-13
Ilość zdjęć: 43
Wyświetleń: 187 166 razy
STAL - Dolcan Ząbki (1:2)
2008-08-30
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 15 723 razy
Stal Rzeszów - STAL (1:1)
2013-11-02
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 16 175 razy
Osób Online: 29 / Czas gen. strony: 0.0136