Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Znicz dla zmarłych sportowców Stalowej Woli

Znicz dla zmarłych sportowców Stalowej Woli

Dzień 1 listopada jest dla każdego z nas chwilą zadumy i skłania do refleksji nad zmarłymi. Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola tego dnia przeprowadziło symboliczną akcję „Znicz dla zmarłych sportowców Stalowej Woli” .
 

W dniu Wszystkich Świętych kibice zapalili znicze na grobach działaczy i sportowców ze Stalowej Woli m. in. Rudolfa Patkolo, Romana Nieznalskiego, Zdzisława Fabianowskiego, Henryka Wietechy, Juliana  Dymowskiego, Józefa Lenarta, Ryszarda Kozerskiego, Ryszarda Nowaka, Macieja Ślimaka , Jerzego Famulskiego, Romana Fijałkowskiego.

 

 

Niech ten symboliczny gest świadczy że kibice pamiętają o nich jako dobrych sportowcach którzy kiedyś dobrze reprezentowali klub „Stal” Stalowa Wola na arenach krajowych i z dumą nosili w swoich sercach herb i przywiązanie do barw klubowych. Chwała im za to!

 

 

W tym miejscu chcieliśmy podziękować kierownikowi drużyny Jerzemu Hnatkiewiczowi za pomoc okazaną w przygotowaniu tej akcji oraz osobom które pomogły nam materialnie.

 

 

Stowarzyszenie Kibiców „Stali” Stalowa Wola .

Komentarze (15)

~lolq | 2008-11-4 13:17

bardzo dobra akcja, popieram...

~3gr | 2008-11-4 13:39

stalowka gol!

~abc | 2008-11-4 14:16

~D. | 2008-11-4 14:38

Dajcie juz spokoj z tym Sanokiem chyba nikt sie niechce na nowo wkur...iac

~zks | 2008-11-4 14:42

To w końcu o którejgodzinie jest ten mecz w Opolu.Tu pisze,że o 15.30,na stronie Odry,że o 16.00,a jakiś tam gościu pisał niżej ,że o 17.00.Gdyby ten mecz był jednak póżniej,to i tak nie ma sensu zmieniać godziny zbiórki,bo się nie wyrobimy.A odnośnie tego meczu,to nie ma żadnej listy wyjazdowej do zapisywania się?Będziemy zapisywaćsię pod stadionem,przecież z tym sporom czasu zejdzie,niech ktoś kumaty napisze.Z tego co wiem to w ciul ludzi pojedzie,wszyscy ze starej gwardii co byli w Katowicach też jadą,szykuje się niezła zabawa na sektorze,mama nadzieję,że autokarów nie braknie,bo nikt nie ma zamiaru do Opola stać całą drogę,tak jak to było do Katowic.Wszyscy do Opola!!

~Adm | 2008-11-4 14:48

Listy wyjazdowe mamy juz gotowe wiec nie ma sensu ich zmieniac, zapomijmy o tym Widzewie wkoncu i nie martwmy sie o to czy wejdziemy, faktycznie mecz chyba jest o 17 dopiero przy sztucznym oswietleniu i godzina zbiorki nie bedzie zmieniona wiec wyrobimy sie napewno, tez licze na duza liczbe na tym meczu. Jest jeszcze troche czasu wiec nakrecac znajomych. Stal to MY !!!!

P.S. Jutro lub w czw pojawi sie jeszcze jeden news odnosnie wyjazdu i postaramy sie wpisac tam juz poprawna godzine meczu( najprawdopodobniej 17:00).

~stal | 2008-11-4 18:30

Czy ktoś ma jakieś info odnośnie naszych rekonwalescentów,mia nowicie czy Jeżewski,Macior,Karc zu,Kuba i Krystek wyliżą się w końcu z tych kontuzji i zagrają w Opolu,było by to duże wzmocnienie,bo tak naprawdę to nie ma kto grać.Napewno za kartki nie zagra Jaro,ale tu bym się nie martwił,bo On ostatnio jest w słabszej formie,napastnicy rywali kręcą Go na prawej stronie jak chcą.Myślę,że jakby zagrał Karczu z Jeżem ,to trochę by pokręcili pod bramką rywali,trzeba w końcu zagrac odważniej ,żeby wreszcie wygrać,a nie murować brtamkę na 0-0.Jadę i myślę,że będzie dobrze,wygramy ten mecz,Odra jest cienka jak dupa węża i też grają bez pieniędzy.

~damian | 2008-11-4 21:04

Mozna kupic czapki stalówki ?
prosze o info 6127078

~fan Antosia | 2008-11-4 22:08

Dzisiaj 48 urodziny obchodzi Nasz Antoś Fijarczyk,były piłkarz Stali i niedoceniany sędzia.Życzymy sukcesów Antoś czarna owco i udanych dalszych połowówAha wymieniłeś już opony na zimowe,bo bym sobie od Ciebie odkupił jedno koło,może być nawet to zapasowe.I jak na CB radio do Ciebie mówię i pytam o wyniki w przyszłej kolejce,to dlaczego nie odpowiadasz,też bym chciał zagrać vabank u buków.

~3gr | 2008-11-4 23:56

ja tez chciałbym sie dołożyć do życzeń: samych sukcesów zawodowych i oby tak dalej panie "sędzio", a także wielkich wygranych w Sts-a

~do wyzej | 2008-11-5 08:08

dajcie se siana

~yo | 2008-11-5 08:36

Karcz i Krystian już trenowali nie wiem z jakim obciążeniem ale trenowali

~mcr | 2008-11-5 18:46

Mam pytanie do fujarczyka - jadac twoją taksówką mogę zapłacić ci tymi pieniędzmi z koła zapasowego ?

~Antoś | 2008-11-5 18:54

możesz nawet tymi z koła,byle była gotówka w kopercie.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2038) » 1938fc (1348)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1138)
» Filip kacper k. (1056) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (654)
» Kamilosss (540) » Acer (481)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Raków Częstochowa (3:1)
2014-11-29
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 35 102 razy
Unia Tarnów - STAL (0:1)
2013-06-01
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 7 780 razy
Radomiak Radom - STAL (2:0)
2015-08-08
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 10 670 razy
STAL - GKS Bełchatów (1:0)
2008-09-23
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 40 104 razy
Osób Online: 37 / Czas gen. strony: 0.01533