Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Przed meczem z Odrą Opole

Przed meczem z Odrą Opole

Bez Jaromira Wieprzęcia wystąpi nasza Stal w pierwszym „wiosennym” meczu w Opolu. Obrońca Stali musi pauzować za żółte kartki. Pod znakiem zapytania stoi też występ innego defensora Jacka Maciorowskiego. W Sanoku z powodu kontuzji musiał opuścić plac gry Uwakwe...


W pierwszym meczu, na inaugurację sezonu 2008/09 Stal wygrała 2-1. Goście objęli prowadzenie po strzale Pontusa, wyrównał w 63. minucie Tadeusz Krawiec, a pięć minut później zwycięską bramkę dla naszej drużyny zdobył Jakub Ławecki.


Odra w rundzie jesiennej zanotowała 4 zwycięstwa, 6 remisów i 7 porażek. U siebie Odra wygrywała trzykrotnie, ze Zniczem 1-0, Koroną 2-0 i GKP 1-0. W poprzednim sezonie Stal zremisowała w Opolu 0-0, a dwa lata temu wygrała 1-0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Kamil Gęśla.
Kilka dni temu dwóch czarnoskórych piłkarzy Odry: Samba Pa i Charles Uchenna wystąpili w meczu charytatywnym Znicz Pruszków - Przyjaciela Emmanuela Ekwueme.

Dochód ze spotkania został przeznaczony na leczenie wzroku czteromiesięcznego Szymka Jakubowskiego. Obrońca Odry Samba Ba zagrał cały mecz i zdobył w 26. minucie bramkę. Z kolei napastnik Uchenna wszedł w 41. min za legionistę Takesure Chinyama i także wpisał się na listę strzelców. Zdobył gola w 52. min doprowadzając do remisu 2-2. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 3-3.

 

źródło: www.stalstw.pl/pilka

Komentarze (9)

~jok | 2008-11-5 15:15

ale"SZKODA"że ne będzie Jara bez niego ani rusz!może lapiej jak już zacznie świętować z kilkoma kolegami z drużyny może to lepiej wpłynie na wynik

~lol | 2008-11-5 16:29

po co wy gracie jak wy ambicji nie macie!!!!

bez ambicji bez honoru gracie tylko dla pozoru!!!

~do wyzej | 2008-11-5 17:15

lol sklej jape szmaciarzu!!!!!!!!!! !!!!!!!

~heh | 2008-11-5 17:19

lol tylko tle potrafisz ?na necie popisujesz sie pajacu??? uslyszales to gdzies i sie napinasz geju!!! wymysl cos swojego bucu!!!

~kusik | 2008-11-5 18:21

Kocham STALÓWKE chociaż nie mieszkam w niej,ale pochodze z Rzeczycy Długiej i jeżdże na mecze STALÓWKI.Prawdziwy kibic,który kocha STALÓWKE,powinien być jej zawsze wierny i ją szanować,nawet jak zle im idzie w lidze,czy też pucharze.STALÓWKA JEST MOJĄ MIŁOŚCIĄ!!!Pozdrawia m Stalowiaków!! ;)

~tomek | 2008-11-5 19:11

ja też kocham Stalówkę ale nie dam więcej ani grosza na klub który moje ciężko zarobione pieniądze przepuszcza w Planecie lub wymienia na tanie wina popijane w krzakach. Dopóki piłkarzyki nie zaczną grać a zarząd organizować profesjonalny klub będę sobie śledził relacje z meczów na stronce. Uprzedzając komentarze: mam prawo wyrazić swoją opinię, nikogo nie obraziłem, powiedziałem prawdę i w przeciwieństwie do niektórych mnie interesuje jak gra nasza druzyna a nie tylko ilu kibiców gości przyjechało i czy będzie zadyma. Pozdrawiam. Bez napinki.

~sssss | 2008-11-5 19:17

Zapowiedź meczu

Odra Opole - Stal Stalowa Wola

################## #################


» » http://pl.youtube.com/watch?v=FVw8qfb03Fw


################## #################

WSZYSCY DO OPOLA

~pff | 2008-11-5 20:12

tomek widze ze ty dalej nie rozumiesz ze pieniadze ktore zarobia pilkarze sa ich i moga za nie kupowac hektolitry wodki pajacu to jest ich interes

nieiwem czy ty mial bys taki zapal do gry i motywacje jak by ci od 2 miechow wisieli pieniadze

zastanow sie zanim cos napiszesz niechesz nie chodz na mecze nie jezdzij naprawde hu.j interesuje nas wiernych kibicow problemy takich sezonowcow jak ty adios

~mozart | 2008-11-6 21:16

tjaaaa, ich sprawa dopóki nie koliduje to z poziomem sportowym, a argument zaległości... nie oni pierwsi i nie ostatni, taka rzeczywistość

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1883) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1186) » Vielitz44 (1114)
» Filip kacper k. (998) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (629)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - GKS Jastrzębie (3:0)
2007-09-30
Ilość zdjęć: 28
Wyświetleń: 40 807 razy
Tłoki Gorzyce - STAL (0:0)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 32 539 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (92:86)
2008-02-23
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 20 128 razy
STAL - Olimpia Zambrów (0:1)
2016-03-24
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 11 848 razy
Osób Online: 24 / Czas gen. strony: 0.01397