Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» #18 kolejka TYPPERA!!

#18 kolejka TYPPERA!!

Od dziś do piątku(tj. 07.11) do godziny 17:30 można typować 18 kolejkę TYPPERA.

Komentarze (14)

~tyk | 2008-11-5 19:13

» http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll..... WSTYD!!!!!!!!!!!!!! pełniący obowiązki kierownika Naszej Drużyny piłkarskiej... Edward Chmura ....

~sssss | 2008-11-5 19:17

Zapowiedź meczu

Odra Opole - Stal Stalowa Wola

################## #################


» » http://pl.youtube.com/watch?v=FVw8qfb03Fw


################## #################

WSZYSCY DO OPOLA

~tyk | 2008-11-5 19:24

zdaję sobie sprawę z tego ze owy link moze za chwile zniknać z tej stronki jak i moj komentarz rownież.. Ale uważam ze powinnismy zacząć dyskusje o ludziach w klubie.. mialbym wiele do powiedzenia na ten temat..chodzi o to aby ludzie dla ktorych Nasz klub jest NAJ ( my kibice ) wszczeli dyskusje na temat osob sprawujacych wladze w Stali.. na temat funkcjonowania, PSEUDOPROFESJONALIZM U!, na temat pozyskiwania srodków, sponsorów-tu mam wiele do powiedzenia jak to sie odbywa(dlatego klub ma kase jaka ma!) czas pojać pewną zależność: jakie wladze - taki klub - jaki klub - takie wyniki itd... boje sie poprostu ze juz jest pozno by ja zaczac,, ale w myśl zasady "lepiej pozno niż wcale" proponuje Panowie administratorzy o takowy temat na łamach tej strony.. mam nadzieje ze zostane poprarty przez wieksze grono kibicow przez co temat nie umrze.. czego sobie i wam życze a zarazem prosze o udziel w dyskusji ... pozdrawiam

~dyskutujmy | 2008-11-5 19:37

popieram tyka,podpisuję się pod tym obiema rękami i nogami.Mam nadzieję,że Admin będzie obiektywny i założy taki temat.Przecież to widać i wszyscy wiedzą,że te stare dziadki ,typu Lompe,Chmura itp. niszczą Nasz kochany klub i narażają Nas ciągle na Kompromitację na całą Polskę.Czas by nazywać rzeczy po imieniu,musimy podyskutować jak pomóc klubowi,jak zmienić zarząd,bo to jest sprawa priorytetowa!

~Adm | 2008-11-5 20:14

Pewnie podyskutujcie sobie - proponuje temat o pilce noznej na stronie » http://www.onet.pl - moze do waszych dyskusji jeszcze ktos sie przylaczy?

Co po tym gadaniu na necie panowie? Chcecie nastraszyc ich w ten sposob czy jak bo nie bardzo rozumiem ?

~w....ony | 2008-11-5 20:16

Oj dużo można by dyskutować na pewne sprawy odnośnie naszego zarządu,braku sponsora itd.Ostatnio jeszcze jak był p.Jarecki,żalił się ,że nie ma wpływów z placu targowego,a tych pieniążków trochę jest.Nie dziwię się,że nie ma dużej kasy dla klubu,tylko ochłapy,skoro osoba która zarządza placem targowym nie myśli o dobrach klubu tylko jak napchać swoją kieszeń.A nie ma jak to dorobić się na czarnych,kosztem Polaków handlujących.Czy czarni płacą tyle co jest na bloczkach z opłaty targowej i czy wogóle te bloczki otrzymują,a płacić płacą ,tylko gdzie ta kasa wędruje,czy do klubu czy do czyjejś kieszonki.Najboleśni ejsze w tym wszystkim jest to ,że ta osoba zasiada w zarządzie klubu w komisji rewizyjnej.Przecież wiadomo,że sam siebie nie sprawdzi.Dlatego teraz się nie dziwcie ,że inni z zarządu nie robią tak samo,więc maci odpowiedż ,dlaczego w klubie nie ma pieniędzy.To jest po prostu żałosneGdyby kasa z rezerwacji i codziennych opłat rzetelnie wpływała do klubu,to z samych tych pieniędzy,działalnoś ć klubu była by na przyzwoitym poziomie,nie mówiąc już o 2 bańkach rocznie od Wodexu.Nie pozostaje Nam nic innego,jak walczyć o to by rozwalić tę całą klikę bandę starych pierników,którzy skubią kasę z klubu na swoje konto.

~Adm | 2008-11-5 20:24

Temat o pierdzistolkach z klubu byl walkowany na tej stronie wiele razy i nic to nie dalo, powstalo takze SKSSW ( nie wiem czy sledzicie cos na bierzaco czy obudziscie sie dzisiaj ) ktore w przyszlosci ma dzwignac ciezar gdy klub zjadzie sie w tarapatach ( czyli pewnie juz niedlugo ) ale co z tego skoro na spotkania przychodzi te same grono osob co zwykle czyli okolo 30 a tych co maja najwiecej do powiedzenia na necie oczywiscie tam nie ma!!!

~do wyżej | 2008-11-5 21:07

Ostatnio widziałem pana B.w nowej limuzynie chyba Peuegocie807,nic dodać nic ująć.Skoro tak bawi się szlachta z zarządu,a klub spada na dno,to już normalnie nie ma słów i ręce opadają.Czy znajdzie się ktoś odważny żeby przegonić to towarzystwo kółka różańcowego?

~Kibic | 2008-11-5 21:55

Naj bardziej wkurzające jest tworzenie np. takiej posadki: trener bramkarzy Pan K. trenuje Balona i Stacha.
I chyba wszyscy wiemy dlaczego słabiej bronią w tej rundzie.

~Chris | 2008-11-5 22:05

Tyku z Chmure :)

~Bono | 2008-11-5 22:17

Trzeba pisać o ludziach którzy zarządzają naszym klubem. Prawda jest taka, że Chmura to złodziej i oszust jakich mało, wywalany z Huty dyscyplinarnie za podrabianie faktur i wyłudzenia, jeśli taki człowiek będzie w zarządzie to nigdy nic dobrego nie będzie.

~Stal | 2008-11-5 22:54

» http://skssw.pl/
Możecie pomóc klubowi, ale wstępując do skssw i dzieląc się własnymi spostrzeżeniami, pisanie na necie nic wam nie da, naprawde.

~3gr | 2008-11-6 00:15

popieram poprzednika, i jestem pewny ze oni tych komentarzy na pewno nie czytają, a jeśli tak to pewnie mówią sobie przed komputerem ze im co najwyzej to loda możecie zrobic, dlatego proponuje skończyć użalanie sie nad tym wszystkim i zacząć coś działać, a nie jak to teraz, ze na necie to każdy kozak, a jak przyjdzie co do czego to każdy udaje że nie słyszy. cdn...

~tyk | 2008-11-6 06:23

jestem juz czlonkiem stowarzyszenia..byle m na dwuch spotkaniach..probowa lem zaczac temat zarzadzania w naszym klubie-w sensie: z moich ust padla propozycja by zorganizowac spotkania miedzy nami , zarzadem klubu , dziennikarzami oraz wladzami miasta ... powiem szczerze nie spotkalo sie to z entuzjazmemm..NIE MAM POJECIA DLACZEGO!!!???? a chcialbym przy takim gronie zadac panom z zarzadu zadac kilka niewygodnych pytan, gdyz taka publika gwarantuje mi to ze odpowiedz padnie - nie zostane olany! czy panie administratorze dociera to do Pana? ze ten temat jest spychany !? a sadze ze powinien pan z nim ruszyc! i to szybko i na wieksza skale! osobny temat? jest Pan czlonkiem stowarzyszenia wogole? chetnie zamienie kilka slow z Toba w 4 oczy ... chodzi mi o zmobilizowanie ludzi do takiego spotkania! by mialo ono miejsce .. uwazam ze jesli ludzie w zarzadzie pelnia swoje funkcje spolecznie to NAM spoleczenstwu Stalowej Woli naleza sie pewne wyjasnienia w 4 oczy a nie na lamach np prasy czy stron » http://www....

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2404) » 1938fc (1497)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1230)
» Filip kacper k. (1122) » Kamil (785)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (762)
» Kamilosss (557) » Acer (486)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Heko Czermno - STAL (2:1)
2006-06-18
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 19 278 razy
STAL - Garbarnia Kraków (2:0)
2013-05-25
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 47 438 razy
STAL - Warta Poznań (0:0)
2008-11-15
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 24 366 razy
GKP Gorzów Wlkp. - STAL (3:0)
2008-09-03
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 19 900 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.0149