Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stalówka przejdzie Wartę ?

Stalówka przejdzie Wartę ?

Odpowiedź na powyższe pytanie jest "niby" prosta a przy tym bardzo uniwersalna, można powiedzieć dobra na każdą okazję, podawana jako przyczyna wszelkich niepowodzeń ludzkich- szczególnie użyteczna dla różnych nieudaczników, demagogów i populistów.


Brzmi ona: brak pieniędzy !



Nikogo nie trzeba przekonywać, że pieniądze pojmowane jako narzędzie  do realizacji stawianych przed sobą celów o ile nie stanowią bariery wprost


uniemożliwiającej ich urzeczywistnienie to jednak znacznie ograniczają możliwości ich realizacji.


Fakt ten jest aktualny nie tylko w wymiarze indywidualnym ale dotyczy również szerszych struktur organizacyjnych - przedsiębiorstw, stowarzyszeń, organizacji itd.. Jest oczywiste że bez odpowiedniego zaplecza finansowego niemożliwe jest funkcjonowanie klubów sportowych, szczególnie tych działających na polu zawodowym a takim jak wiemy jest nasza "Stal".



Obserwując bieżący stan naszego klubu nie można uciec od stwierdzenia, że centralny szczebel rozgrywek w jakich bierze udział drużyna piłkarzy przerasta klub finansowo, a kto wie  czy również nie organizacyjnie ?


Wielokrotnie deklarowane wysiłki zarządu nie przełożyły się na przypływ środków zewnętrznych w postaci tzw. sponsora tytularnego. Podać się złudzeniu że do Stalówki zawita tajemniczy facet z forsą i zbuduje tu silny klub jest w obecnej sytuacji niepoważne !



Kasa na stalowowolski sport zawodowy nie przyjdzie z nikąd i bez przyczyny bo ( bądźmy szczerzy ) nie widać większych przesłanek  ku temu aby jakiś prywatny przedsiębiorca w obecnych "kryzysowych czasach" zainwestował duże pieniądze w bardzo niepewne przedsięwzięcie jakim są kluby sportowe.


Szczególnie w małych ośrodkach miejskich jak Stalowa Wola.


Wiadomo również że w tej branży, często łatwiej jest zbudować klub od fundamentów niż tracić energię na wyczerpujące zarówno nerwowo jak i finansowo "renowacje" i przebudowy. Ratunek z zewnątrz nie przyjdzie dzisiaj ani jutro, jeśli nic się nie zmieni - wątpię czy przyjdzie kiedykolwiek.



Co zatem robić ?


Wydaje się że jedyne sensowne działanie jakie obecnie można i należy podjąć, powinno być zogniskowane na stworzenie nowej marki Stalówki, stanowiącej jakość atrakcyjną dla zamożniejszej części mieszkańców Stalowej Woli, regionu a może i kraju.


W pierwszym ale nie ostatnim etapie liczonym w latach, realne jest zbudowanie klimatu do nawiązania partnerskiej współpracy raczej z drobnymi przedsiębiorcami.


Będzie to warunkiem do przejścia do etapu drugiego, w którym należałoby postawić sobie ambitny cel zbudowania solidnego klubu w najwyższej klasie rozgrywkowej.



Kto ma się tym wszystkim zająć ?


Przede wszystkim Ci wszyscy którzy o sobie śpiewają "my kibice Stali, wierni i oddani...".



Andrzej Dorosz



Komentarze (10)

~fan | 2008-11-14 08:12

niech ten Tomek skończy pier...ć bo rzygać się chce !

~z Krytej ! | 2008-11-14 08:25

Ludzie ocknijcie się ! Takie protesty to moglibyśmy robić gdyby Stalówka miała miliardowe budżety i na stadionie nie mieściły się reklamy firm sponsorujących drużynę !!!!!!!! Tu nie chodzi o mecz z Wartą a o przyszłość którą nam serwują ludzie dla których ten klub stał się PRYWATĄ i nie ważne która liga , jakie wyniki , ważne że zarząd przetrwa !
Potrzebna jest zajebista zadyma (nie chodzi mi czy nam o jakieś bijatyki z ludzmi z zarządu ale o to aby dostadnie powiedzieć im co myslimy o nich i albo MY albo oni ) dlatego za bety frajerów i wywózka na taczkach w sobotę po za stadion .!!! Odwagi !!! Jest juz spory rozglos i wiedzą media co się święci ....Odwagi !!! Klub jest na takim dnie że moze być tylko lepiej ale aby tak było musimy to co tu i to o czym gadamy na osiedlach zamienić w czyny !
Warto poświęcić to obecne dziadostwo do tego aby w przyszłości już nie mieć takich kłopotów jak dziś ....Choćbyśmy mieli zaczynać od nowa , czyli 5-tej. ligi . W Stalowej są ludzie którzy mogą to pociagnąć ale brak jest odwagi na to aby sie przeciwstawić tej "klice" jaka obecnie siedzi w zarządzie !

~dofan | 2008-11-14 08:38

fan a czy moglbys sie juz od niego odpie...lic? co wdlg ciebie prostaku mialby powiedziec? co takiego powiedzial ze nie podoba ci sie znowu q..a cos?

~derkecz | 2008-11-14 08:51

Dlaczego wszedzie sie wypowiada Wietecha? Niech wypowiada sie ten ktory popelnia malutkich bledach jak Lebioda czy Salami czy Sałek.Oni byli najlepsiejsi w tej lidze, tak podumowując Stalówka lata,mistrza świata!!! A ty nie gadaj balonie drogi tyle tylko sie wysilaj sie nie bardzo?? Wygramy ten mecz, musimy przrerwać passe tą niedobrą nasza i zdobyć sie na odwage wirtualną, bo każdy z nas to owoc, a owoce rodzą sie w klubie, taki musi być w końcu porządek bo każdy owoc nas sie stanie,ilości westcnien poetycko za swoim ukochanym klubem, dlatego nie wygramy tego meczu!! balon zagra bo na ławce siediz??? a ty balon wypowiadaj sie najwięcej i gadaj bo może coś do nich dotrze w końcu???

~Dan | 2008-11-14 09:04

no i dalej nie wiedomo czy bedzie protest czy nie ja stoje pod brama i czkema co robimy:) nie kupujcie biletow tylko czekajcie pod brama:D

~Stachu | 2008-11-14 10:40

Wiecie, ja tam się cudów nie spodziwam. Zwłaszcza po tym co ostatnio się stało. Chociaż bardzo bym chciał się mile zaskoczyć. Jeszcze 2 miesiące temu nie napisal bym, że jak my wygramy to będzie zaskoczenie. Właściwie, całe nasze nieszczęście zaczęło się po meczu z Widzewem. Musi się to zmienić.

~ooo | 2008-11-14 11:47

Ja wchodzę na stadion bo protestu nie będzie. Więc kupować bilety i jazda na mecz. A po meczu się okaże co i jak. Pozdro

~do dofan | 2008-11-14 12:53

głupiutki jesteś. Tomuś sam pchnął kilka meczów. Np z Podbeskidziem, Dolcanem czy Stalą Sanok. Gdyby w twojej główce tak nie dudniło to byś o tym wiedział. Poza tym możesz mnie pocałować w D.

~ja | 2008-11-14 12:55

trzeba wejsc na stadion i to bez biiletow, z spod bramy ciezko bedzie dotrzec pod siedzibe zarzadu
a jak bedziemy stac pod brama nikt sie do nas nie pofatyguje!!!!!

~Stachu | 2008-11-14 21:59

Widzew - Motor 1:0

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1882) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1186) » Vielitz44 (1114)
» Filip kacper k. (997) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (628)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - GKS Tychy (1:1)
2015-09-05
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 35 385 razy
Unia Tarnów - STAL (1:1)
2002-05-18
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 17 884 razy
Ceramika Opoczno - STAL (:)
1998-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 104 razy
STAL - Polonia Warszawa (3:0)
2008-05-10
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 23 727 razy
Osób Online: 8 / Czas gen. strony: 0.01795