Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Ważny pojedynek w Stalowej Woli

Ważny pojedynek w Stalowej Woli

W sobotę o godzinie 13.30 na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli dojdzie do potyczki pomiędzy miejscową Stalą a Wartą Poznań. Obie drużyny chcą udanie zakończyć rundę jesienną.W pierwszym meczu w tym sezonie tych zespołów w Poznaniu wygrała Warta 2:1. - Przegraliśmy to spotkanie na własne życzenie. Szkoda tej porażki, bo zagraliśmy bardzo dobre zawody - mówił po tamtym pojedynku defensor Stalówki, Bartłomiej Piszczek. Stalowcy od 6 września nie potrafią odnieść ligowego zwycięstwa. Ta sytuacja irytuje nie tylko kibiców, ale i piłkarzy Stali. - Nie wiemy, co się dzieje. Trenujemy mocno, a w meczach ligowych nie idzie - twierdzą zgodnie zawodnicy jedynego przedstawiciela Podkarpacia w pierwszej lidze. Obie drużyny znajdują się w strefie barażowej i dzieli je zaledwie jeden punkt. Warta ma 19 oczek na koncie i plasuje się na 13. miejscu, natomiast Stal zajmuje 14. pozycję.
 

Warta Poznań w ostatniej kolejce pokonała na własnym boisku faworyzowany zespół Widzewa Łódź 3:1. Ta wygrana pozwoliła oderwać się Zielonym oderwać od dna tabeli. Warta jednak niezbyt miło wspomina potyczki w hutniczym grodzie. W poprzednim sezonie podopieczni Bogusława Baniaka przegrali w Stalowej Woli 2:0. W ostatnich latach gracze z Poznania nie potrafili rozstrzygać spotkań ze Stalą na jej terenie na swoją korzyść. Szansa na rewanż nadarzy się już w sobotę. Na Podkarpacie jednak Warta przyjedzie osłabiona. Szkoleniowiec Zielonych nie będzie mógł skorzystać z kontuzjowanego Sergio Bataty oraz strzelca dwóch goli w pierwszym mecz, Filipa Burkhardta, który musi pauzować za żółte kartki.
 

Stal Stalowa Wola jest w głębokim kryzysie. Podopieczni Władysława Łacha od ponad dwóch miesięcy nie zwyciężyli w lidze. W dodatku gra Stalówki nie przypomina tej z początku sezonu, kiedy to zielono-czarni pokonali Zagłębie Lubin i Koronę Kielce. Ta sytuacja deprymuje bardzo kibiców Stali, którzy podczas meczu w Opolu z Odrą skandowali: Zejdźcie z boiska, nie róbcie z nas pośmiewiska. Stalowcom na pewno przyda się zwycięstwo, by poprawić moralne zespołu, a także spokojnie pracować w okresie zimowym. Władze klubu zapowiadają już radykalne zmiany. Raczej na pewno trener pozostanie Łach. Tym spotkaniem o swojej przydatności mogą zdecydować niektórzy zawodnicy. Po pauzie za kartki do zespołu wrócą Jaromir Wieprzęć i Tomasz Walat. Na urazy narzekają Abel Salami, Longinus Uwakwe i Jonasz Jeżewski i ich występ stoi pod znakiem zapytania.
 

Stal Stalowa Wola - Warta Poznań / sob 15.11.2008 godz. 13.30
 

Przewidywane składy:

Stal: Wietecha - Wieprzęć, Piszczek, Maciorowski, Lebioda, Ławecki, Krawiec, Bartkowiak, Trela, Walat, Adamczyk.

Warta: Radliński - Ignasiński, Jankowski, Strugarek, Otuszewski, Bekas, Magdziarz Iwanicki, Sikora, Wojciechowski, Klatt.

Sędzia: Piotr Maurek (Kraków).

Źródło: sportowefakty.pl

Komentarze (23)

~SRODMIESCIE | 2008-11-15 09:36

Dzisiaj kazdy o 13.30 na stadion przy ulicy Hutniczej 15 dopingowac zespol w ostatnim boju najwazniejszym w tym sezonie i niech kazdy wezmie ta zlotowke wiecej dla Dzieci na ktore nie stac na ubranie na zime kazdy po zlotowce mozemy ubrac i dac troche szczescia biednym i chorrym dzieciom!!!

Pozdrawiam Srodmiescie BZC BANDA

~kibic | 2008-11-15 09:51

widze ze juzsie wszyscypogdzili z losem stalowki :/ tak placcie i patrzcie na ta tragedie ja sie dzisiaj nie pisze na to dziadostwo :/ 1 raz w tym sezonie :/ ale w ch*ja jak wszyscy sie robic nie dam nawet przez swoja milosc

~Adm | 2008-11-15 10:02

Sluchaj naprawde nikogo to nie interesuje czy ty bedziesz siedzial w domu czy pojdziesz na hale z mama. Ja ide na mecz by wyrazic co mysle o tych sprzedawczykach i olewce naszego klubu, a ty i tobie podobni jak zwykle wyrazicie to na internecie czyli wszystko w normie nie musisz o tym pisac.

~PRB | 2008-11-15 10:09

Zbiórka PRB o 12 tam gdzie zawsze

~Kibic | 2008-11-15 10:50

Admin a co ja moge zrobic jak nie tutaj wyrazic swoje zdanie?? gdzie mam wyrazic?? z trybuny bede sie darl jak burak ?? Dzisiaj bede na mlynie ze 30 osob na stadionie moze z 1000 i nic sie nie bedzie dzialo . Chyba wszystkim wszystko pasuje mi sie wydaje skoro nic sie nie organizuje:/

~Stl | 2008-11-15 10:56

Co do frekwencji to masz racje, nie bedzie wiecej niz 1000, pokrzyczec na zarzad mozna, przy tym wywieszajac odpowiedniej tresci transparent, jest jakis przygotowany? Zobaczymy, ale watpie, aby to cos zmienilo.

~AB | 2008-11-15 11:05

czyli jak ci którzu chcą isc na młyn maja wchodzic na sektor czy nie ?

~kibicu | 2008-11-15 11:09

Bardzo madrze pytac kogos mam na mysli(Piszczka) ktory jest winny w 90% tych przegranych w Stal . Brawo !

~Adaś | 2008-11-15 11:11

Wszyscy na mecz !!

~Prolok | 2008-11-15 11:59

ja pierdziele - ABel nie gra! To k...wa nawet strzalu nie oddadza!! ja wam to mowie prorok!

~Afrik Simon | 2008-11-15 12:28

Tym murzynom to powinno się już podziękować dawno - Salami jak co sezon boleć wszystko tylko nie kasa - jestem tylko ciekawy kto z zarządu wziął kase od ich menedzera za to by oni mogli u nas grać ? Dlaczego niema u nas II drużyny - przecież koszty utrzymania jej byłyby takie same jak sprowadzanie zawodników z zewnątrz a na sprzedarzy wychowankow można by było jeszcze zarobić.Pytam dlaczego ? Dlatego że wtedy ludzie z zarządu niemieliby z tego żadnych lewych pieniedzy dla siebie - więc poco im wychowankowie lepiej kręcić lody na transferach . ZARZĄD RAUS !!!

~Biały | 2008-11-15 13:09

wszyscy na mecz!!!

~... | 2008-11-15 13:25

Stal zagra na zielono-czarno, Warta na biało. Na dziesięć minut przed początkiem meczu stadion w Stalowej Woli świeci pustkami.

~wwww | 2008-11-15 13:34

jest jakas relacje live?

~dfsd | 2008-11-15 13:41

bójcie sie chamy, do 2 ligi spadamy !

~relacja | 2008-11-15 13:42

dajcie jaks relacje bo sportowefajty sie zebały

~gg | 2008-11-15 13:43

relacja na hutniczej 15! kibice.net....

~df3 | 2008-11-15 13:54

GKP Gorzów Wlkp. 2 2 KGHM Zagłębie Lubin

w 94min na 2:2

~?!!!!` | 2008-11-15 13:56

STAL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!

~sss | 2008-11-15 14:09

relacja dla tych co nie moga byc na meczu, tak jak ja jest tutaj, » http://www.lajfy.pl

~Kogut | 2008-11-17 09:56

trenerze wszczymac im pensje po co wy gracie jak ambicji nie macie

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2020) » 1938fc (1328)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1138)
» Filip kacper k. (1052) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (649)
» Kamilosss (540) » Acer (481)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Pelikan Łowicz - STAL (2:0)
2014-04-23
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 20 754 razy
STAL - Stal Mielec (2:1)
2013-08-21
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 26 410 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (3:1)
2001-09-12
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 24 920 razy
ROW 1964 Rybnik - STAL (3:0)
2016-04-30
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 3 600 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.01695