Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Marne widowisko w Stalowej Woli i bezbramkowy remis

Marne widowisko w Stalowej Woli i bezbramkowy remis

Stal Stalowa Wola kontynuuję serię meczów bez zwycięstwa. Na pewno nie takiego wyniku na koniec tegorocznych zmagań spodziewali się kibice w Stalowej Woli. Mecz pomiędzy Stalą, a Wartą nikogo nie mógł zachwycić. Lepsze sytuacje do zdobycia bramki mieli goście.

Początek sobotniego widowiska należał do gości z Poznania. Już w trzeciej minucie na 20. metrze od bramki Stali ustawił Marcin Wojciechowski, lecz piłka uderzona z rzutu wolnego odbiła się od obrońcy gospodarzy i wyleciała za linię końcową. Chwilę potem z dystansu strzelał Przemysław Otuszewski, ale tym razem na posterunku był golkiper ze Stalowej Woli. Stalówka odpowiedziała dopiero w 8. minucie, ale uderzenie głową Jakuba Ławeckiego minęło znacznie bramkę gości. Cztery minuty potem po centrze Ławeckiego zrobiło się niebezpiecznie pod bramką Warty, lecz gracze z Podkarpacia nie potrafili wykorzystać tej sytuacji. W 16. minucie ponownie prawy pomocnik Stali dał o sobie znać, ale zbyt mocno i niecelnie uderzył z rzutu wolnego.

W tym meczu nie było wielu klarownych sytuacji. Spotkanie nie toczyło się w szybkim tempie, ale widać było dużo walki. - Nie można odmówić chłopcom zaangażowania i walk - mówił po pojedynku szkoleniowiec Warty, Bogusław Baniak. W 25. minucie mogło być 1:0 dla gości. Znakomita okazja dla Warty, lecz Jacek Maciorowski ratuje zespół ze Stalowej Woli po strzale Klatta. Po tej akcji trzykrotnie z dystansu strzelali gospodarze, ale za każdym razem nieudolnie. W 34. minucie z wolnego niecelnie uderzał aktywny w ataku Klatt. Na cztery minuty przed przerwą świetną kontrę przeprowadzili gości, ale podanie Klatta do Grzegorza Wana w ostatniej chwili przeciął Bartłomiej Piszczek.

Druga odsłona sobotniego widowiska również zaczęła się dość ospale. Pierwsze dziesięć minut można zupełnie wymazać z tych zawodów. Dopiero 55. minuta przyniosła emocje. W sytuacji sam na sam z Tomaszem Wietechą ponownie znalazł się Klatt i ponownie przegrał ten pojedynek. - Nie będę mówił gdzie dostałem - stwierdził z uśmiechem po meczu bramkarz zespołu z Podkarpacia. Na ponowne emocja na trybunach kibice musieli czekać kilkanaście minut. W tym czasie trwała nieporadność w ataku drużyny Stali. Bardzo często dobrze zapowiadające się akcje psuł Tomasz Walat, któremu tego dnia wyjątkowo nie sprzyjało szczęście. Gospodarze mimo usilnych prób nie potrafili wyregulować celowników i strzelali bardzo często niecelnie.

Ostatnie piętnaście minut kibice oglądali z dużym zainteresowaniem. W 75. minucie nie wiedzieć czemu piłka nie znalazła się w siatce. Kolejny pojedynek sam na sam z Wietechą i tym razem przegrany przez Wojciechowskiego. - Mieliśmy trzy sytuacje sam na sam z Wietechą, ale ta Wojciechowskiego powinna być wykorzystana - mówił trener Warty. Ostatnie minuty meczu to ataki Stalówki, lecz graczom ze Stalowej Woli brakowało precyzji. W doliczonym czasie gry przed szansą stanął wprowadzony Kamil Karcz, ale pomocnik Stali nie potrafił uderzyć futbolówki będąc na piątym metrze od bramki Zielonych.

Stal Stalowa Wola - Warta Poznań 0:0

Składy:

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Wieprzęć, Piszczek, Maciorowski, Lebioda, Ławecki (70' Karcz), Krawiec (64' Uwakwe), Bartkowiak, Trela, Walat (85' Adamczyk), Salami.

Warta Poznań: Radliński - Ignasiński, Jankowski, Strugarek (10' Marcinkiewicz), Otuszewski, Bekas, Iwanicki (78' Piskuła), Sikora (25' Wan), Magdziarz, Wojciechowski, Klatt.

Żółte kartki: Wieprzeć, Krawiec, Piszczek (Stal) oraz Wan (Warta).

Sędzia: Piotr Maurek (Kraków).

Widzów: 1000.

Najlepszy piłkarz Stali: Adrian Bartkowiak.
Najlepszy piłkarz Warty: Marcin Klatt.

Piłkarz meczu: Tomasz Wietecha.
 
źródło ; sportowefakty.pl

Komentarze (29)

~Zielak1969 | 2008-11-16 21:42

W pełni zgadzam się z poglądami trenera Pana Władysława Łacha. Osoby odpowiedzialne za piłkę w Stalowej Woli muszą w końcu złożyć jasną deklarację na jakim ona ma być poziomie. Skoro chcemy mieć nadal I ligę muszą znaleźć się pieniądze na niezbędne i faktyczne wzmocnienia, jeżeli tych pieniędzy nie będzie (a na dzień dzisiejszy niestety ich nie ma) to nie ma co się łudzić. Na tą ligę nas poprostu nie stać. Przykre ale niestety prawdziwe. Trzeba w końcu wziąć się za pracę od podstaw czyli inwestować w szkolenie młodzieży. Trzeba sprawić aby po przekroczeniu wieku juniora miała szansę zostać w klubie i ogrywać się w II drużynie czekając na swoją szansę. Niby to wszystko takie proste i oczywiste ale nie u nas, niestety.

~wierny | 2008-11-16 22:19

ANALIZA! wcześniej po tylu kolejkach zwolnili TRENERA Adamusa! TYLKO TRENER ADAMUS MIAł 21 PKT, A TERAZ trener podobno cudotwórca ma 19 pkt i co? Pytanie do pana Lumpego ZWALNIAMY!!!??????

~do wyzej | 2008-11-16 22:23

jakbys ziomek nie zauważyl pan lumpe nie jest już prezesem. ;) a co do zwalniania trenera Łacha jestem przeciw bo i tak osiągnał wynik lepszy niż wskazywałby na to sklad ....

pozdro!!

~wierny | 2008-11-16 22:33

OK,KOLEGO PAMIęTAJ żE WTEDY LUDZIE (PIłKARZE) GRALI ZA 3 RAZY MNIEJSZE PIENIąDZE I NIE PRZESZKADZAłO IM TO Iż JECHAli w dniu meczu i na dodatek busem klubowym!

~kebobi | 2008-11-16 22:37

takie podsumowanie:
adamus - szło dobrze był cudotwórcą, później długo każdy z niego śmiał, narzekał
mikulski - po wygranej z kolejarzem był niezastąpiony, potem tępiony
łach - na początku super trener, potem coraz słabiej. teraz? coraz więcej osób mówi o jego odwołaniu

~do wierny | 2008-11-16 22:40

A tera czy jeżdżą jak nie tym samym busem,autokarem byli tylko w Świnoujściu i Gorzowie,widać jaki jesteś zorientowany,a zabierasz głos,Nie porównuj Adamusa sprzedawczyka z Władkiem,bynajmniej Łachowi wierzę,że nie sprzedaje meczy.a tamta elita co grała w jednym sez w Staszowie,czyli Adamus,Gaza Mieciu,opierdzielili 3/4 meczy w sezonie.A w Stalówce myślisz ,że było inaczej,tylko sts imbył w głowie.

~DVD | 2008-11-16 22:44

MECZE STALI NA DVD
Informujemy, że od meczu Stali z MKS-em Dąbrowa Górnicza klub prowadzi sprzedaż płyt DVD z nagranymi meczami koszykarskiej drużyny Stali Stalowa Wola. Jednocześnie informujemy, że można nabyć w siedzibie klubu przy ul. Hutniczej 15 płyty DVD z wszystkich meczów piłkarzy Stali - zarówno tych rozgrywanych na swoim stadionie, jak również na wyjeździe.
Cena 1 płyty 20 zł.

~wierny | 2008-11-16 22:48

burasie! jak oni grali w staszowie to jeszcze nie bylo sts i wszystko na ten temat masz15 lat zajmij sie nauka a nie ocenianiem ludzi ktorym umrzesz i nie dorownarz

~wierny | 2008-11-16 22:51

dziwne! sprzedawali mecze i zrobili awans ! dla buraków takich ja ty!

~ave | 2008-11-16 23:02

a w kielcach to jakim autokarem byli? widze ze tez nie za bardzo jestes kumaty

~miki | 2008-11-16 23:03

ale zapomnieliscie ze dzisiaj stalówki Pan Władysław Łach ma dzisiaj urodziny wszystkiego dobrego dużo dużo zdrowia szczescia pomyślnosci w życiu prywatnym i osobistym Sto Lat Trenerze

~BZC | 2008-11-16 23:04

Dobra szykujemy się na następną inwazję » http://www.youtube.com/watch?v=oz_Yu.....

~.... | 2008-11-16 23:04

W Kielcah owszem też byli autokarem,bo Lompe im to obiecał za zwycięstwo w prestiżowym meczu z Motórem

~sezonowy | 2008-11-16 23:14

BZC a sezonowcy mogą też jechac czy juz ich nie potrzebujecie? szykuj sie lepiej do spania bo rano szkola

~hehe | 2008-11-16 23:19

Ty nie musisz jechać, wystarczy ci relacja na żywo na stronie.

~Rafał | 2008-11-16 23:31

Wierny ty dzieciaku,jak ja jężdziłem z chlopakami na baraże w kosza do Kielc czy Leszna w 86 r, to ty na gówno papa wołałeś,wtedy mialem 15 lat chłopaku!Razem z chlopakami tworzylismy tę ekipę,ktyóra do teraz jeżdzi na wyjazdy lamusie.

~chmura | 2008-11-16 23:38

co kogos obchodza wasze wyjazdy na kosza? i juz nie piszcie jak to kiedys nie jezdziliscie, bo smiac sie chce jak sie wszyscy pod to podkladacie, przeciez sami dobrze wiemy kto, jezdzil, jezdzi i moze kto bedzie jezdzil, wielki wyjazdowiec to moze wymien gdzie to nie byles, szacunek dla tych co naprawde jezdzili jak pociagiem jechalo 15-20 osob i nie bylo psow ani zadnej ochrony a na meczu duzo bardziej mozna bylo dostać po ryju niz teraz

~do chmury | 2008-11-16 23:53

Właśnie o tym chmurko piszę ,chyba nie byłeś z Nami od początku,bo byś wiedział ,że wszystko zaczęło się od kosza od zgody w Kielcach z Koroną,a póżniej dopiero wyjazdy na piłkę w wsez 86/87 i pamiętne baraże w Knurowie,gdzie było Nas tam 250 osób,a tamte czasy to była liczba kosmos.I9 potwierdzam to co piszesz do takiego Lubina w 12 osob jechało się 15 godzin z 5 przesiadkami bez psów z licznymi niespodziankami po drodze.I to wlasnie była przygoda.

~ziom | 2008-11-17 08:25

pieprzycie smutki"wielcy kibice " marnej drużyny

~Kogut | 2008-11-17 09:56

trenerze wszczymac im pensje po co wy gracie jak ambicji nie macie

~Iwan | 2008-11-17 10:54

Informuję, iż zgodnie z danym słowem przed meczem Wasz bramkarz Tomasz Wietecha otrzymał szalik Stalówki co mam nadzieje zamkneło tę haniebną sprawę.

Iwan Warta Poznań

~.......... | 2008-11-17 11:00

Skoro Balon otrzymał szalik,to w takim razie gdzie go miał ,bo w siatce go nie widziałem.Stalowcem to on kiedyś był,ale widzę ,że wszedł już między wrony i kraka jak one.

~elo | 2008-11-17 11:02

Iwan,bardzo honorowe załatwienie sprawy,mam nadzieje ze powrot mieliście spokojny pozdrawiam

~sezonowy | 2008-11-17 13:01

Wilka inwazja!!!! I pewnie wszyscy w barwach i takie tam!!! Jak zwykle wieksza połowa pojedzie ubrana jak Versace z Orzechem na czele buahahaaa! czyli na biało lub inaczej :-) Kmwtw pozdro dla nie kumatych!!!!

~ooo | 2008-11-17 14:00

a może bez ksyw palancie buraczany ?

~dior | 2008-11-17 14:21

no właśnie odbij od Versaczego

~do sezonowy | 2008-11-17 14:42

na pudelek.pl wypier*****

~... | 2008-11-17 16:51

Łach ma do dyspozycji 17 graczy w poli
Adamus miał 20-21.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1953) » 1938fc (1277)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1044) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:2)
2012-10-20
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 124 029 razy
STAL - Olimpia Zambrów (0:1)
2016-03-24
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 12 418 razy
Górnik Łęczna - STAL (0:0)
2009-04-22
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 26 362 razy
Heko Czermno - STAL (2:1)
2006-06-18
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 17 287 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.01528