Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Trenerzy zostają w Stalówce

Trenerzy zostają w Stalówce

Wiadomo już, że zespół wiosną nadal będą prowadzić trenerzy Władysław Łach i Daniel Kijak.
 

Szkoleniowcy są już po spotkaniu z dyrektorem klubu Dariuszem Schlage i prezesem sekcji piłkarskiej Jerzym Lompe i usłyszeli, że władze Stali są zainteresowane ich dalszą pracą z zespołem w rundzie wiosennej.
 

TESTY ZAWODNIKÓW
 

W poniedziałek czeka szkoleniowców "Stalówki” spotkanie z zarządem, na którym przedstawią analizę występów zespołu jesienią.
 

- Na razie mamy okres roztrenowania - mówi Daniel Kijak, drugi trener Stali. - W piątek mieliśmy testy sprawdzające szybkość i wydolność zawodników, by przekonać się, co jeszcze należy poprawić w tym zakresie pod kątem rundy wiosennej.
 

Trenerzy naszego zespołu nie planują żadnych sparingów w tym roku. Zawodników od grudnia czekają urlopy, a zajęcia wznowią 5 stycznia.
 

- Plan sparingów w nowym roku ustalać będziemy, gdy wyjaśni się sprawa wyjazdu na obóz - tłumaczy Daniel Kijak. - Pod koniec stycznia chcielibyśmy wyjechać do Gutowa Małego, ale to zależy, czy będą na to w klubie pieniądze. Na pewno zależałoby nam, by zespół mógł przygotowywać się w jak najlepszych warunkach, mógł trenować na sztucznej murawie.

 

 


NIE STAĆ NA TRANSFERY
 

Kibice w Stalowej Woli zastanawiają się, jakie zmiany kadrowe czeka zespół. Na razie mówi się, że mogą odejść Krystian Lebioda oraz Nigeryjczycy Longinus Uwakwe i Abel Salami, pod znakiem zapytania stoją też dalsze występy wypożyczonych z Cracovii Kraków Kamila Karcza i Artura Szlęzaka, których krakowski zespół może w przerwie zimowej ściągnąć do siebie z powrotem. Nie wiadomo też, co będzie z Jonaszem Jeżewskim.
 

Jeżeli chodzi o wzmocnienia, to mówi się o powrocie z Kmity Zabierzów Wojciecha Fabianowskiego, ale sprawa może rozbić się o wysokość zarobków dla tego napastnika.
 

- Naszego klubu nie stać na jakieś wielkie transfery - przyznaje Daniel Kijak. - Zapewne będziemy szukać nowych zawodników do zespołu między innymi w naszym regionie.

Źródło: echodnia.eu
 

Komentarze (16)

~fan | 2008-11-22 00:25

jeśli odejdzie krystek , salami i uwakwe to kto bedzie grał ? NIE ODCHODZCIE jeżeli odejdziecie to 2 liga pewna :/

~baniek | 2008-11-22 00:42

2 liga i tyle.....

~... | 2008-11-22 09:03

muszę przyznac ze Fabianowski zrobił wiele rzeczy złych ale uwazam ze gdyby przyszedł do Stalówki pomógłby naszej druzynie naprawde!!! duet Salami Fabianowski byłby wg mnie swietny!!! wiem ze zaraz niektórzy będą najezdzali na Wojtka sam mysle ze pare razy zachował sie nie fer w stosunku do naszego klubu!!ale mysle ze wszystko mozna wybaczyc i mam nadzieje ze zobaczymy go wiosną w Stali!!(lepsze to niz adamczyk i walat)

~gelu | 2008-11-22 09:47

zgadzam sie Fabian by sie przydał :)

~johnny_uk | 2008-11-22 10:31

zobaczcie,Gks Jastrzebie - wszyscy zawodnicy na liscie transferowej,wielu nie przedluzone kontrakty ,klub sie sypie,jesli mialbym cos do powiedzenia w naszej Stalowce,byl tzw ,,DZIALACZEM'' to juz szukalbym tam wartosciowych zawodnikow i oferowalbym im prace w Stalowej Woli,ale te kur...y nic nie robia,tylko spogladaja na stan konta co miesiac,czy kasa za ich zaslugi dla Stali wplynela na czas.Nie wiem jak jest z pensjami w Stalowce,ale chyba jest wszystko na czas? a to jest wazne dla zawodnikow,chlopaki z Jastrzebia nie widzieli kasy za prace od 3 miechow.Nic sie nie dzieje ,pewnie sie modla w klubie zeby jak najwiecej sniegu zasypalo nasz stadion ,i zeby wszyscy zapomnieli o Stalowce przez najblizsze 4 miesiace,i zeby nie zawracali dupy sytuacja w klubie,szukaniem zawodnikow,czy sponsorow.

~xxx | 2008-11-22 11:16

Na BALL iść na BAL a pieniędzy w klubie nie ma !!! Wypijcie za 2 lige i załatwcie sobie ( zarząd ) z Lato ciepłe posadki w struktórach PZPN ...

~Christopher | 2008-11-22 12:04

Panie Kijak, nie chcemy Pana tutaj...

~ccc | 2008-11-22 12:43

jak nie ma kasy i jak spadna to kto bedzie ral wtedy??? juniorzy ktorzy przegrywaja co jakis czas z marianami!!trzeba poszukac jak kiedys bylo za slawka adamusa skromnie bo skromnie ale z niczego zrobil awans z ze starymi i mlodymi i pozniej co przyszedl przydupas mikulski ktory tak przekrecil zarzad ze sprowadzili mu kogo chcial janickiego i tych innych pseudo zawodnikow bo mial od nich 10 20%z pensji lub kontrktu bo mikus sie zajmowal menadzerka i wlasnie sprowadzal takich co chcial i im oddawali mu kase!!tak tak takja prawda gdzie kto by pomyslal ze taki janicki i ten 2 zarabiali po 5 7 tys szok w tamtych czasach!! i dlatego teraz tak klub biednieje!!zamiast postawic na swoich co grali telka drabik juda radawiec i wziasc ze 2 z sanoka i skas gdzies indziej to by spokonjie grali w 2 lidze a nie jakies przypaly walaty adamczykii wogoleszokkk!! taki zarzad tacy grajkowie!!! sorry ale musialem tak napisac co i jak sie dzieje w klubie!!bo zamaist postawic na swoich wychowankow co ich wywalili to graja grojki i nic nie pokazuja!!jak nie ma kasy teraz to niby kontuzje i wogole bo kasy nie dostaja!!a jakby grali swoi to by sie cieszyli ze repezentuja klub swoj

~ziobro | 2008-11-22 13:21

ze stronki Legii

Na zapleczu ekstraklasy świetny wynik (800 osób) w Łodzi zanotowała "Stalówka". Niestety, przyjezdnych nie wpuszczono na stadion, co sprawiło, że widzewiacy zaprzestali dopingu i opuścili młyn.

~zielony | 2008-11-22 14:01

johnny_uk - Zgadzam się z Tobą tylko w 1 kwestii- Nasi dzialacze to obijacze, a nasz klub to żywy trup... Jednakze nie zgadzam się z Tobą jesli chodzi o pilkarzy GKSu Katowice wystawionych na liste transferową.. Jestes na emigracji wiec przyblize Ci sytuację... Obecnie nasz klub to trup..ba nawet mozna powiedziec ze jest jeszcze gorzej..Zaden pilkarz GKSu nie przyjąłby oferte naszej Stalówki.. Dlaczego??? Dlatego ze nikt nie jest głupcem.. W Stalowce zarabialby minimum 2x mniej niz w GKsie, musialby sie przeprowadzic,wraz z rodziną noi grac w klubie o nieciekawych perspektywach.. w klubie w ktorym ledwo starcza na wode i prąd... Pilkarz taki jesli nie znajdzie zatrudnienia w 1 lidze za podobne pieniądze co w Gieksie zamiast do Stalowki woli pojsc do np Rozwoju Katowice.. Zarobki takie jak w Stalowce, lub wyzsze, noi nie musi sie przeprowadzac... Takie są realia... Dno i tyle...bo jak inaczej mozna skomentowac fakt iz w 3-cio ligowych klubach: Resovia, Stal Rzeszów pilkarze zarabiają duzo wiecej niz u Nas. Stac ich na obozy przygotowawcze, odzywki itp itd... Z naszego klubu pozostali tylko kibice i tradycja.. Jako ze moja wypowiedz byla bardzo pesymistyczna i smutna postaram sie zakonczyc ją optymistycznie :P. Niedluga ruszy przebudowa stadionu i jesli bedzie on tak ładny jak na planach to klub stanie się bardzo atrakcyjny dlaa inwestrów nie tylko ze Stalowej Woli ale i z calego Podkarpacia :) . HEJ STAL!

~Zks | 2008-11-22 14:14

Co do tej optymistycznej czesci, to jestem ciekawe, czy faktycznie ruszy...

~Piotr | 2008-11-23 09:56

Jak juz mowilem , 2 Ukraincy z Kotwicy Kolobrzeg Starecki i Zdanow sa jedna noga w Stali

~johnny_uk | 2008-11-23 11:03

no ciekawi ci zawodnicy,i Kolobrzeg jest na 2 miejscu w lidze,moze wniesliby cos do naszej Stalowki,a i chlopaki mieliby blizej do domu.Oby wypalilo,bo jakos w naszym regionie nikogo ciekawego nie widac.

~pom | 2008-11-23 13:44

daniel kijak 1 trenerem PROSZE! dajcie mu sie w koncu wykazac! on jest wielki!!!!!!!!!!!!

~BartekSTW | 2008-11-23 18:12

no wielki to on jest ze 2 metry bedzie mial hehehe :)

AVE STALOWKA !

~iks | 2008-11-24 16:14

najpierw niech sie rozgrzewke nauczy prowadzic

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1883) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1187) » Vielitz44 (1114)
» Filip kacper k. (999) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (629)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Heko Czermno - STAL (2:1)
2006-06-18
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 16 813 razy
STAL - Cracovia Kraków (:)
1997-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 110 razy
Wisłoka Dębica - STAL (1:1)
2001-09-22
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 615 razy
STAL - GKS Bełchatów (0:0)
2017-04-15
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 16 587 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.02343