Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Walat chce zostać w Stalówce

Walat chce zostać w Stalówce

Chcę nadal grać w pierwszoligowej Stali Stalowa Wola - deklaruje Tomasz Walat, napastnik, który przed sezonem przyszedł do naszego zespołu z Izolatora Boguchwała.
 

Jak przyznaje, nie jest na razie pewien swoich dalszych losów w „Stalówce”.
 

- Rozmawiałem tylko wstępnie z władzami klubu, jeżeli chodzi o moją dalszą grę w Stali - mówi Tomasz Walat. - Nikt nie zaproponował mi rozwiązania umowy, ale nie mam też jeszcze pewności, że zostanę. Więcej będę wiedział w piątek, gdy ponownie będę rozmawiał z zarządem. Na pewno chcę zostać w zespole.
26-letni napastnik nie może zaliczyć jesiennych rozgrywek w barwach stalowowolskiej drużyny do udanych. Strzelił tylko jednego gola, a przeskok z czwartej ligi, w której grał w Izolatorze, okazał się na razie dla niego zbyt duży.
 

- W Stali musiałem przejść proces aklimatyzacyjny, pierwsza liga to znacznie wyższe progi - tłumaczy Tomasz Walat. - W skali od jeden do dziesięciu wystawiłbym sobie za grę jesienią w Stalowej Woli notę pięć. Uważam jednak, że po solidnym przepracowaniu przerwy zimowej, na wiosnę mógłbym prezentować się w „Stalówce” zdecydowanie lepiej. Muszę jednak dostać najpierw taką szansę.

Źródło: echodnia.eu
 

Komentarze (25)

~mikeal | 2008-11-27 11:30

Walat to dobry gracz, dlaczego tak nisko siebie cenisz Walacie.Zasługujesz na wyzszą note.Mysle ze Walat wiosna pokze co potrafi, aklimatyzacja i przeskok sprawily ze gral nerwowo i nie wszystko mu wychodzilo.Ale ja wierze w ciebie mocno Walat.Walat pokaz co potrafisz!!!

~as | 2008-11-27 11:56

Ja także dałbym tu szansę. O zawodniku można coś powiedzieć gdy przepracuje ze swoją drużyną okres przygotowawczy.

~... | 2008-11-27 12:16

A ja dałbym mu podwyżkę. Przecież to nadzwyczajny talent. Ehh Barany ! Nie stać nas na to. Na jego miejsce może wskoczyć ktoś inny, kto będzie wiedział jak strzelać gole.

~fanStali | 2008-11-27 12:38

Napewno on sie bardziej staral od Adamczyka tylko ze z tego raczej nic nie wynikalo.Walat moze zostac ale jako zmiennik czy rezerwowy na 20 minut gry.

~Stalowiec | 2008-11-27 12:59

Kolejna kaleka może na obrone go spowrotem tam gdzie kiedy,ś grał??????????

~stw | 2008-11-27 13:22

Na obronie mamy już Sałka, po co ci Walat tam?

~ehh | 2008-11-27 14:16

przeciez on nawet napastnkiem nie jest...wszyscy oceniaja go przez pryzmat strzelonych bramek w 4 lidze...a nie rzez gre jaka prezentuje...

~wer | 2008-11-27 14:59

sprzedac wszystkich
kupic caly nowy sklad
to jedyny ratunek

~CZESLAW 52 | 2008-11-27 16:41

WALAT ODEJDZ GOSCIU WSTYDU OSZCZEDZ!!!!JESTES TAK MARNYM ZAWODNIKIEM TWOJE MIEJSCE JEST CO NAJWYZEJ W 4 LIDZE....!!!!!

~.... | 2008-11-27 16:51

rozwiazac kontrakt to nie taka prosta sprawa. pamietacie drewnianego kowalczyka?? chcieli z niego zrezygnowac po jesieni ale mial kontrakt do czerwca i powiedzial im ze moga mu skoczyc i meczyli sie z nim do czerwca. tylko adamczyk byl taki naiwny ze zgodzil sie na rozwiazanie kontraktu

~fsf | 2008-11-27 19:22

Naiwny? Mial jako taki hymm honor i tyle. stwierdzil, ze nic tu dobrego po nim i odszedl. A ty bys pewnie ciagnal kase ile wlezie za odpier... maniany?

~.... | 2008-11-27 20:26

to nasz szanowny zarzad podejmuje decyzje w sprawie podpisywania kontraktow z drewniakami

~bik | 2008-11-27 20:35

NIE ZARZĄD ,ALE TRENER ICH ZAAKCEPTOWAŁ

~sklad | 2008-11-27 21:41

zgadzam sie z toba wer

~........... | 2008-11-27 22:12

Można kupić cała Kmite ,bo ta jest na sprzedaż,kończa sezon rezerwami,bo sponsor przeniósl się do Sandecji.Dziadki ruszyć dupska i do roboty!!!!!

~stalówka | 2008-11-27 22:46

patrze w statystyki z meczy rundy jesiennej i Walat na swoim koncie ma jedną bramke ale ma 3 asysty i zrobione przez siebie dwa karne dla naszej stalówki. nie był taki słaby moim zdaniem. jak dla mnie trzeba mu dać troche czasu i na wiosne bedzie dużo lepej grał...

~zks | 2008-11-28 07:23

Walat on nie potrafi grac!!Ludzie on w Izolatorze szczelal ale do pustej bramki,a w I lidze trzeba zapierd...

~:). | 2008-11-28 09:46

do bik ; fakt faktem trener wybiera zawodnikow do kadry ale.. co ma zrobic jak zarzad mu ciagle mowi, ze nie ma pieniedzy na transfery i Lach musi szukac wzmocnien z 4lidze?

~Dyer | 2008-11-28 10:45

Wywalczone karne zapisuje sie jako asyste. Zatem Walat ma na koncie 1 gol + 5 asyst. To daje 6 pkt w klasyfokacji kanadyjskiej. Ciekawe, ilu piłkarzy Stalowki moze sie pochwalic lepszym dorobkiem niz ten "cienki" Walat

~bbbb | 2008-11-28 11:02

jakie asysty??? jeden karny + 1 gol w 19 meczach. czy wy powariowaliscie?? to juz delikatnie grajacy kamil gesla stwarzal sobie co mecz 2 - 3 setki tylko ze ich nie wykorzystywal a gra walata polega na zgrywaniu pilek do tylu. zero gry jeden na jeden zero szybosci technika ........... nie ma takowej. jeden mecz pauzowal za kartki to w 18 meczach taki juda, bednarz, radawiec czy streciwilk strzeliliby napewno wiecej a to swoi ludzie a nie drewniaki

~ehh | 2008-11-28 13:03

to nie NHL ze asysty sie liczy...

~fans | 2008-11-28 13:16

ogólnie to słaba nasza cała drużyna a nie sam walat... trener łach też słaby trener...

~asir | 2008-11-28 13:56

Na chęciach się skończyło...Good bye!

~Stalowiec | 2008-11-28 14:27

WAleta przebił as dowidzenia !!!!!!!! Piłki nawet nie umiał podać dobrze to się nienadawał nawet z abramke pajac jeden!!1

~Z Kielc | 2008-12-2 20:19

Czytaj Echo Dnia

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2038) » 1938fc (1348)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1138)
» Filip kacper k. (1056) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (654)
» Kamilosss (540) » Acer (481)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Miedź Legnica - STAL (3:2)
2006-09-23
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 18 621 razy
STAL - Stal Mielec (2:1)
2013-08-21
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 26 517 razy
STAL - GKS Jastrzębie (3:0)
2007-09-30
Ilość zdjęć: 28
Wyświetleń: 43 136 razy
Arka Gdynia - STAL (4:0)
2008-04-19
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 7 409 razy
Osób Online: 35 / Czas gen. strony: 0.01691