Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kibice Dzieciom.

Kibice  Dzieciom.

 

W piątek 5 grudnia 2008 kibice „Stalówki” wcielili się w rolę Świętego Mikołaja, udowadniając tym samym, że potrafią również spowodować uśmiech i radość w oczach dzieci z Domu Dziecka w Stalowej Woli przy ulicy Podleśnej.
Przez ostatnie dwa tygodnie do puszek rozmieszczonych na terenie całego miasta zbierane były pieniądze na ten szczytny cel i jak widać przyniosło to ogromny sukces. Swoją akcją zmotywowali innych którzy nie szczędzili grosza wypełniając tym samym hojnie puszki
 
Każde z 43 dzieci otrzymało osobno prezent od Św. Mikołaja, a oprócz tego zakupiono różne rzeczy codziennego użytku. Radość i zaskoczenie było widać nie tylko w oczach małych dzieci, ale również wśród ich wychowawców.
 
W tym miejscu należy podziękować całej braci kibicowskiej w Stalowej Woli               z  Młodynia, Poręby , Pławo , Niska , Zatorza. Szczególne słowa należą się dla chłopaków z Rozwadowa - zaskoczyliście chyba wszystkich kibiców w Stalowej - zebraliście najwięcej pieniędzy. Kiedyś Rozwadów nie istniał w ogóle na kibicowskiej mapie Stalowej Woli i chyba powoli się to zmienia. Do naszej akcji przyłączyli się też chłopaki z Młodzieży Wszechpolskiej, którzy również zbierali dla nas pieniążki. Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola również brało udział w akcji zbierając pieniążki dla dzieci.
 
Podsumowując - udało się zebrać 1758 zł i 49 groszy.
 
Kibice „Stalówki” pokazali, że posiadają nie tylko wielką siłę w dopingowaniu swojej drużyny ale również wielkie serce.
 
Nie po raz pierwszy udowodnili, że są nie tylko ludźmi o których pisze się żle       „tymi złymi” lecz tymi którzy potrafią też pomóc.
Po tak udanej akcji kibice „Stalówki” zapowiedzieli, że nie zaprzestaną na jednorazowym tak pięknym tego typu przedsięwzięciu.
 
Już wkrótce wcielą w życie kolejny pomysł, który z pewnością przyniesie znowu udaną inicjatywę, a co z pewnością wpłynie na pozytywne postrzeganie przez lokalną społeczność Stalowej Woli …
 
 
 
 
"Mariusz"

Komentarze (28)

~Admin | 2008-12-15 21:39

Wszystkie wpsiy typu "nasza klasa" będą usuwane -ostrzegam !

~Stachu | 2008-12-15 23:08

Ładną sumkę udało się zebrać. Wielkie gratulacje:) Niech dzieciaki mają mają choć odrobinę radości.

~www | 2008-12-16 00:52

moja klasa nie do wy je ba nia .com

~Spoko | 2008-12-16 07:52

Może ktoś w końcu doceni to, że Stal to nie tylko zje.bany zarząd, który nic nie potrafi zrobić, ale Stal to kibice. Wyjazdy, akcje świadczą o tym, że warto tu zainwestować parę groszy. Niech ktoś w końcu to doceni. Wiem, że blablać to sobie mogę, ale jest to strona kibiców i wyrażam tylko swoją opinię.

~Chris | 2008-12-16 09:57

Czapki z głów dla kibicow Stali Stalowa Wola - NIe mogli lepiej trafic,taki cel...Wielkie Brawa!!!! Oby tak dalej........uszczes liwic dzieciaka - bezcenne!!!!

~gosc | 2008-12-16 15:39

kibice pomogli dzieciom teraz niech miasto pomoze klubowi

~Mariusz | 2008-12-16 16:45

z tego co wiem i wyczytałem we wczorajszym "echo dnia" prezydent przelał na konto klubowe 150 000 zł

~.. | 2008-12-16 16:52

dal? chyba po****al z konta klubowego

~Jajos | 2008-12-16 18:16

Ten kto robil te filmiki Stalowka - Motor na youtube respekt. Sa zajefajne

~kibic | 2008-12-16 18:40

Oglądając te filmiki i wspominając jak było aż się łezka w oku kręci,do tego jeszcze filmiki z wyjazdów do Widzewa I korony.Już nie mogę doczekać się marca i wyjazdu na Motorek,mam nadzieję,że też będzie tak kozacko,a może i lepiej.Super jak by było Nas koło 1000 osób,wtedy napewno powalimy motorek na kolana.

~huta | 2008-12-16 19:11

na nastepny rok proponuje akcje:kibice spiwaja koledy.nagrac cdalbo zrobic na stadionie wspolne koledowanie kibicow i pilkarzy.pieniadze ze sprzedazy cd oraz pieniazki ktore zbierzemy podczas koledowania na stadionie przeznaczyc na prezenty.

~kot | 2008-12-16 19:14

mozna taka akcje zrobic 3.01.09 na meczu z zubrami bialystok w kosza albo pozniej na siarce.

~saa | 2008-12-16 19:35

Jeszcze moze oplatki neich roznosza...... ;/

~!!!!! | 2008-12-16 19:41

Platki moze nie ale kielbaski, cole lub hamburgery to nie najgorszy pomysl
Powie mi ktos dlatego tylko u nas nie ma niczego takiego do kupienia dla gosci?
W opolu za kielbase 8 zł w kielcach i katowicach po 5 o ile sie nie myle, taka cola 4 zł.
Stalowka jak na swoj budzet mogla by zarabiac na transfery kielbaskami. Dajmy na to przyjedzie 800 głow z Widzewa z tego 600 kupi kielbaske badz cole. 600 x 5 = 3000zł, przyjedzie Korona przyjedzie GieKSa naprawde mozna by było na tym zarobic.
MOWIE STANOWCZE TAK DLA KIELBASEK!!!!!!!!!!!

~kielbaska | 2008-12-16 19:58

heh ten tylko o kielbaskach - bez urazy

~........ | 2008-12-16 19:59

Niestety nasz zarząd jest zacofany o całą epokę i np.oni nie chcą zarabiac na kiełbaskach czy coli,tylko wolą iść na łatwiznę i chodzić do Maratonu,wołająć na p.Sowę haracz za to,że sprzedaję gadżety Stalówki,ale sami za to się nie wezmą.Normalnie paralityki ,nieudaczniki!

~Derek | 2008-12-16 20:17

Jesli chodzi o catering dla kibicow gosci,to sprawa ta zajeli sie juz kibice Stali i to oni beda to organizowac.Skoro klub nie chcial lub nie umial to od wiosny kasa ze sprzedazy paszy dla przyjezdnych bedzie splywac na konto fanow Stali.Na pewno bardzo sie przyda

~Oleole | 2008-12-16 20:40

Bardzo dobra akcja mysle ze rownierz zachecilo by to przyjezdnych do przybywania w wiekszej liczbie, wiem to sam po sobie, sam nie pojechalem z kumplami na Widzew bo dostalem info z zarzadu Łódzkiego klubu ze tam nie ma dla przyjezdnych żadnej wyżerki wiec uznalem ze lepiej zostac w domu popierdziec troche z fotel, ale ogladnac meczyk w telewizji i dobrze zjesc. Nie wiem co wy o tym myslicie i mam nadzieje ze na motorze beda kielbaski lub chociaz kanapki z kryjowki jak na Koronie bo jesli nie to nasza frekwencja to max 200 luda. Chyba ze pozwola wniezc prowiant na sektor.
Pozdro dla kumatych.
BEZ NAPINKI!!!

WSZYSCY NA MOTOR!!!!!
SAUSAGE (ang.) ON TOUR!!!

~na motor | 2008-12-16 20:44

Popieram poprzednika.Sam wybieram się na mecz w Lublinie z kolegami.Pozdro dla wszystkich

~smalec | 2008-12-16 21:25

Kiełbasa ma być !!!!!!!!!! i jakaś berbelucha do popicia !!!!!!!!!!! ...........Normalnie to musi być !!!!!!!!!!!

Ps. Klub !!!! ZKS STAL STALOWA WOLA NIE MA PRAWA do sciągania jakichkolwiek pieniędzy za sprzedaż pamiątek klubu ............. dlaczego ? Bo ich nie wydaje !!!!!! WIĘC ŁAPY PRECZ !

~mlynarek | 2008-12-16 21:58

Pozdrowienia dla kolegi, ktory wrzucil filmki z meczu z Motorem. Miejmy nadzieje ze takich spotkan przy Hutniczej bedzie wiecej.

~... | 2008-12-16 22:09

Szacunek za filmiki, oby tak było na Koronie czy Widzewie;) no ale coż...

~BartekSTW | 2008-12-17 00:08

» http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll.....


jest wielu przeciwnikow i zwolennikow Krzyska Treli ale jesli sie zdecyduje i odejdzie to niewiem kto w Stalowce wrzuci pilke w pole karne....chyba Wietecha dalekimi wykopami;/ niech ten zarzad w koncu sie ruszy z tego baraku i zacznie szukac zawodnikow !

~suawek | 2008-12-17 00:29

Właśnie przeczytałem ten artykuł. Ja osobiście chciałbym żeby Krzysiek Trela został w Stalówce, bo... Zresztą nie ma co tłumaczyć, wystarczy spojrzeć na liczbę asyst i wagę bramek które zdobył w tej rundzie Trela. Tak czy siak, bez Krzyśka piłka na polu karnym przeciwnika będzie dużo rzadziej obecna :)

~CNT | 2008-12-24 19:52

A ludzie z Centralnego to moze nie dawali kasy ; ]] żal chodzic wogole na mecze skoro i tak tylko 3 osiedla wedlog was istnieja ;]

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1882) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1186) » Vielitz44 (1114)
» Filip kacper k. (997) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (629)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Resovia Rzeszów (1:0)
2004-05-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 31 197 razy
STAL - Wisła Płock (2:0)
2008-05-03
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 29 744 razy
GKS Tychy - STAL (2:0)
2016-04-02
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 6 256 razy
Tłoki Gorzyce - STAL (1:1)
2005-04-09
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 13 591 razy
Osób Online: 3 / Czas gen. strony: 0.01942