Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Prezes to przewidział !

Prezes to przewidział !

W Stalowej Woli mecz z liderem z Rzeszowa był wielkim wydarzeniem, które przyszło obejrzeć niemal dwa tysiace kibiców, w tym spora grupka "szalikowców" z Rzeszowa. Fani obu zespołow nie zawiedli się, bo w spotkaniu nie brakowało dramatycznych momentów i niecodziennych wydarzeń. Szkoda tylko, że zabrakło tego, co w futbolu najważniejsze czyli goli...
Ja własnie przed meczem typowałem remis i sprwdziło się - cieszył się prezes Stali Staliwa Wola, Marek Jarecki. Uważam to za cenny rezultat, graliśmy wkońcu z liderem. A nasz zespół jest jeszcze bardzo młody i "nieopierzony", i można było mieć obawy, jak sobie poradzi z rutynowanym rywalem. Poradził sobie i oby równie dobrze było w następnych meczach.

Remis ze Stalą Rzeszów na początek rundy wiosennej to całkiem dobry wynik- wtórował przezesowi sponsorujący " Stalówkę " Tadeusz Kwieciński. Widać było, jak bardzo ci nasi młodzi chłopcy starali się na boisku, ile włożyli w spotkanie serca. Oni potrzebują jeszcze czasu i ogrania,a le pod okiem trenera Czesława Palika powinni robić postępy. Atmosfera w zespole jest super, w następnych spotkanich dojdzie już Paweł Jakóbiak, który nie mogł teraz zagrać z powodu żółtych kartek.

To był mecz walki, a ja cieszyłem się ze nasi są równorzędnym rywalem dla lidera - mówił Piotr Piechniak, piłkarz pierwszoligowego Groclinu Grodzisk Wielkopolski, wychowanek Stali. Młody zespół trenera Czesława Palika ma duże perspektywy. Szkoda tylko, że dopiero w końcówce na boisku pojawił się Paweł Dziuba, bo uważam że ten chłopak mógł sporo namieszać.

Podaczas spotkania było, wbrew obawom wyjątkowo spokojnie. " Kibole " obu drużyn nie zamierzali wszczynać awantur. Podkreślał to trener gospodarzy Czesław Palik.

Nie wiem dlaczego przed meczem mówiono o spotkaniu podwyższonego ryzyka- mówił szkoleniowiec. Kibice zachowywali się bez zarzutu. może poza niewybrednymi przyśpiewkami na policję.:)

żródłó: Echo Dnia, 23 marca.

 

Komentarze (10)

~kibic | 2004-03-24 13:33

brawo !!!!!brawo!!!!! Ladny mecz w wykonaniu naszej kochanej stali ,ale tak pozatym stal rzeszow nic konkretnego nie pokazala .teraz trzeaba pokazac siarce jak sie gra w PILKE NOZNA,i mysle ze to wlasnie nasza druzyna zrobi.POZDROWIENIA DLA FANOW STALOWKI.

~Kibic 2 | 2004-03-24 15:39

Zawsze i wszędzie policja jebana będzie !!!! STALÓWKA

~Stalowka38 | 2004-03-25 02:31

Zawsze i wszedzie policja jebana bedzie Chuligani zawsze razem CHWDP

~Stalowka38 | 2004-03-25 12:33

czesc wszytskim chyba bedziemy musieli wszyscy odwiedzic naszego prezydenta poniewaz pred wyborami to potrafil przyniesc skrzynke piwa do szatni pilkarzy i prosil ich o to by glosowali na niego mowil ze tyle ile bedzie mogl to pomorze Stalowce a teraz jak kolesie poszli do niego proszac o pomoc od miasta sleak powiedzial im ze pilka go nie interesuje wiec ty lysy jak bedziesz chcial to cie odwiedzimy wszyscy czy na ozecie czy w czasie pracy i bedziemy stali tam i dniami i miesiacami az zmienisz swa decyzje a jak nie to zbierzemy potrzebna ilosc podbisow na odsuniecie cie z krzeselka prezydenta i a jak to nie poskutkuje to bedziemy cie nawiedzac po kazdym meczu nie bedzie nas 100 czy tam 200 tylko 1000 albo 2000 i co wtedy zrobisz tez nam postawisz piwo zebysmy nic nie robili?? zobaczymy bo obiecywac kazdy potrafi nie dosc ze w miescie nic nie robisz to jesczze na klub nie chcesz dawac

~Kapitan kolka | 2004-03-25 13:25

no slezak twoj koszmar powraca

~Zdzichu | 2004-03-25 13:55

Moze ktos sie dowie i napisze tutaj co potzreba aby usunac przezydenta miasta tzn. jak to prawo przewiduje ?????????????

~mondry | 2004-03-25 18:17

sami na niego glosowaliscie lolki daliscie sie oklamac. ja dlatego nigdy na nikogo nie glosuje bo wiadomo ze wszyscy politycy to oszusci ;)

~stal forever | 2004-03-26 07:41

Mandry ma racje. Wszyscy biorą kase dla siebie... ale Rzegocki z nich wszystkich był i tak najlepszy, i to on powinien być prezydentem. Pozdro

~Piknik | 2004-03-26 09:49

Ja doskonale pamiętam jak w czasie kampani wyborczej łysy zjawiał sie na stadionie i nawet fundował nagrode z własnej kieszeni dla zawodnika, który zdobedzie zwycięską bramkę .
No coż teraz łysa pala co miał pomysły zapomniała o klubie . Nic nowego tu pomysłu nie miał .
Mo moze by tak wypełnił deklaracje i z tej swojej pensji finansowanej z naszej kieszeni teraz troche pofundował skoro nie potrafi znaleźć srodków mimo swoich wspaniałych pomysłów z kampani

~Kapitan kolka | 2004-03-26 19:27

chuj w dope lysemu skorwysynowi jesczzeo nas uslyszy a poradzimy sobie i bez niego a poczekamy do nastepnej kadencji nic nie potrafi zrobic dla tego miasta klacie na wszytsko chuja bo jest ciemny wiec co wiecej od niego wymagac szkoda tylko rzegockiego ale juz wiecej takiego bledu nie popelnimy lysy nawet nie ebdzie zamiatal chodnikow w naszym miescie jak bedzie chcial to bedziemy go rrznac w dupe

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Avia Świdnik - Stal Stalowa Wola

Avia Świdnik             Stal Stalowa Wola
2021-08-08, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 40 30-6-4 96
2 Stal Stalowa Wola 40 22-7-11 73
3 Sokół Sieniawa 40 21-10-9 73
4 Chełmianka Chełm 40 22-7-11 73
5 Avia Świdnik 40 20-10-10 70
6 Wisłoka Dębica 40 19-11-10 68
7 Podhale Nowy Targ 40 18-11-11 65
8 Wólczanka W. Pełkińska 40 18-8-14 62
9 KSZO Ostrowiec Św 40 19-5-16 62
10 Siarka Tarnobrzeg 40 17-8-15 59
11 Cracovia II 40 15-9-16 54
12 Wisła Sandomierz 40 15-9-16 54
13 ŁKS Łagów 40 14-10-16 52
14 Podlasie Biała Podlaska 40 14-6-20 48
15 Orlęta Radzyń Podlaski 40 14-5-21 47
16 Lewart Lubartów 40 11-13-16 46
17 KS Wiązownica 40 12-8-20 44
18 Stal Kraśnik 40 10-12-18 42
19 Korona II Kielce 40 12-6-22 42
20 Jutrzenka Giebułtów 40 7-7-26 28
21 Hetman Zamość 40 3-6-31 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-08-08 Avia Świdnik - STAL
2021-08-14 Wisłoka Dębica - STAL
2021-08-18 STAL - Wisła Sandomierz
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2799) » 1938fc (1548)
» Vielitz44 (1266) » Edek38 (1262)
» Filip kacper k. (1199) » Fanatyk38 (859)
» Kamil (835) » Rafix (768)
» Kamilosss (587) » Misio (534)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - ŁKS Łódź (2:0)
2002-08-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 7 553 razy
STAL - Garbarnia Kraków (2:0)
2013-09-28
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 47 120 razy
STAL - Ruch Chorzów (0:0)
2007-05-23
Ilość zdjęć: 28
Wyświetleń: 60 042 razy
GKP Gorzów Wlkp. - STAL (3:0)
2008-09-03
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 21 325 razy
Osób Online: 39 / Czas gen. strony: 0.01669