Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Plan przygotowań pierwszoligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola.

Plan przygotowań pierwszoligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola.

Znany jest już szczegółowy plan przygotowań pierwszoligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola w przerwie zimowej. Jeden ze sparingów nasz pierwszoligowiec rozegra z Siarką Tarnobrzeg.

„Stalowcy” po świąteczno-noworocznej przerwie spotkają się na pierwszym treningu 5 stycznia o godzinie 14. A już dzień później czekają ich badania wydolnościowe. W Stalowej Woli trenować będą do 23 stycznia, a 24 stycznia zagrają pierwszy sparing, z Hutnikiem w Krakowie. W tym samym dniu wyjadą na obóz na Słowację w miejscowości Brezno, gdzie trenować będą do 31 stycznia, do ustalenia jest jeszcze sparing z jednym z miejscowych rywali.

W drodze powrotnej ze Słowacji Stal zagra mecz kontrolny 31 stycznia z Cracovią w Krakowie, a następnie czekają ją kolejne sparingi: 7 stycznia z Koroną w Kielcach, 14 stycznia z Siarką Tarnobrzeg w Stalowej Woli, 18 stycznia z KSZO w Ostrowcu Świętokrzyskim. Następnie podopieczni trenera Władysława Łacha wyjadą na drugie zgrupowanie, do Gutowa Małego koło Łodzi od 18 do 24 lutego, gdzie rozegrają też spotkanie kontrolne z ŁKS Łódź 21 lutego i Pelikanem Łowicz 24 lutego. Na koniec przygotowań nasz zespół zmierzy się w sparingach 28 lutego z Górnikiem w Łęcznej oraz 7 marca ze Stalą w Rzeszowie.

 

źródło ; echodnia.eu

Komentarze (21)

~Stachu | 2008-12-27 13:26

Szkoda, że tylko jeden sparing jest u nas. Więc przydałoby się wybrać na niego i zobaczyć co prezentują nasi grajkowie. Jestem bardzo ciekaw jacy gracze będą przymierzani do Stali tak na serio, a nie według dywagacji pana "redaktora" Kielara. Wie ktoś może czy będzie oraganizowany mecz w Nowy Rok? Czy raczej nic z tego nie będzie?

~ooo | 2008-12-27 13:43

Dobra wszystko ładnie pięknie, ale teraz pytanie ... kim zagrają i z kim pojadą na to grupowanie. Zawodnicy odchodzą, ale przyjść nie ma komu. Pozdro

~kibiicc | 2008-12-27 14:40

tyle placzu ze pieniedzy nie ma ze jest tak zle a tu dawa obozy sparingi gramy z ekstraklasa.. maja lepiej niz nie jeden pierwszoligowiec..

~nozzy | 2008-12-27 15:18

zobaczymy co pokaza na tych sparingach

~pff | 2008-12-27 15:39

Raczej malo zobaczymy bo tylko z siarka gramy w Stalowej Woli ..

~bbbb | 2008-12-27 15:48

Iwan podpisał kontrakt z Wisła Płock a u nas oczywiscie czekaja na ochłapy ktorych nikt nie chce

~dobbbb | 2008-12-27 16:54

CHlopie skancz sie juz zalic bo juz mnie do szalu doprowadzaja takie wypowiedzi jak twoja ...
kazdy wie ze jest tak co roku i kazdy wie ze niema zabardzo pieniedzy do szastania a po 2 JESZCZE NIE ZACZELI WIE PRZYGOTOWYWAC WIEC JAK MOGA DURNIU PODPISAC KONTRAKT Z KIMS NIE PRZETESTOWANY POMYSL ZANIM NAPSIZESZ!!! wiec siedz ciuchutko i cierpliwie czekaj na grajkow

~matt | 2008-12-27 20:53

~ehhh | 2008-12-27 21:16

nieciekawie;///

~stal1938 | 2008-12-27 21:46

tak mi sie obcieło Sebstian Brytan w kregu zainteresowan Widzewa i Grzegorzewski Łecznej w krego Cracovii.bardzo pozytywny wzmocniwenie byloby jesli chodzi o tego drugiego a jesli chodzi o mlodego brytanka czemi nie w Stalowce???

~olo | 2008-12-27 21:59

Iwanicki w Wiśle Płock ;/

~... | 2008-12-27 22:02

bo na stalówke jest zasłaby.. tamto są poprostu znajomości ojca

~do matt! | 2008-12-27 22:06

To chodzi o naszego Kube Ławeckiego ?

~zks | 2008-12-27 22:26

no niestety takk :(((

~Volzerex | 2008-12-27 22:36

Kuba Trzymaj Sie !

~hmm | 2008-12-27 22:40

Kuba trzymaj się !

Pójdę oddac krew !!

~Kibic | 2008-12-27 22:50

Podobno Łukasz Ganowicz może grać w Stalówce ale to jeszcze nie jest pewne on by się przydał w naszej drużynie pozdrawiam wiosna bedzie nasza:)

~do sksst | 2008-12-27 22:54

mam prosbe do stowarzyszenia kibocw stalowki...moglibysc ie sie doweidziec czy mozna w stalowej w szpitalu oddac krew dla kuby??...napewno wiele osob w ten sposb pomogloby kubie w tych ciezkich chwilach...

~matt | 2008-12-27 23:13

niestety w stalowej nie można. Trzeba jechać do Lublina.
Czytajcie uważnie!!!

» http://forum.krewniacy.com/viewtopic.....

~matt | 2008-12-27 23:17

Niestety to chodzi o naszego Kubę. Jeśli ktoś ma możliwość to jechać do Lublina i oddawać krew.

~krew | 2008-12-28 00:39

mozna oddac krew w stalowej ale trzeba dac dopisek dla kogo i gdzie, wiem bo czesto oddaje krew

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1954) » 1938fc (1279)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1044) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Odra Opole (1:1)
2007-04-01
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 18 980 razy
Ceramika Opoczno - STAL (:)
1998-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 136 razy
STAL - Resovia Rzeszów (0:1)
2010-10-30
Ilość zdjęć: 32
Wyświetleń: 107 405 razy
ROW 1964 Rybnik - STAL (3:0)
2016-04-30
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 3 408 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.01762