Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Nowi piłkarze zagrali przeciwko Hutnikowi.

Nowi piłkarze zagrali przeciwko Hutnikowi.

Nowi piłkarze pojawili się składzie stalowowolskiego pierwszoligowca w sparingach z Hutnikiem Kraków.

Nie zabrakło nowych piłkarzy w pierwszym w przerwie zimowej sprawdzianie pierwszoligowej Stali Stalowa Wola, która rozegrała dwa sparingi z Hutnikiem w Krakowie.

Hutnik Kraków - Stal Stalowa Wola 2:1 (1:0), Tarasek 15 z karnego, Gil 75 - Hondun 80.
Stal: Wietecha - Wieprzęć, Treściński, Maciorowski, Lebioda - Rado, Bartkowiak, Niedziela, Jeżewski - Gapon, Kmiecik oraz Wierzgacz, Nougawa, Hondun.

W "Stalówce” trenerzy Władysław Łach i Daniel Kijak sprawdzali 31-letniego obrońcę z GKS Katowice, Daniela Treścińskiego, Ukraińców Gapona i Honduna, Bartłomieja Niedzielę z Jagielloni Białystok, Artura Radę z Wisły Kraków, Łukasza Bartkowskiego z Unii Tarnów. Zagrał też pozyskany już przez Stal z Wisły Kraków napastnik Grzegorz Kmiecik.

 

Treściński sprokurował karnego dla rywali, ale zaprezentował się nieźle - komentował Daniel Kijak, drugi trener Stali. - Niedziela też pokazał, że ma pojęcie o grze, ale on w końcu grał w kilku meczach w ekstraklasie w Jagiellonii.
Treściński chce rozwiązać umowę z przeżywającym kłopoty organizacyjno-finansowe GKS, za Niedzielę natomiast Jagiellonia zażąda zapewne odstępnego i to zmniejsza szansę pozyskania go przez Stal. W naszej drużynie powinien zostać natomiast Japończyk Kimitoschi Nougawa, który nie jest drogim zawodnikiem. Przeciwko Hutnikowi zabrakło z powodu kontuzji i chorób: Krzysztofa Treli, Bartłomieja Piszczka, Kamila Karcza, Tadeusza Krawca, Abela Salamiego.

Hutnik II Kraków - Stal Stalowa Wola 1:5 (0:2), Muzurciuk 3, Horajecki, Gilar dla Stali.
Stal: Wierzgacz - Portianko, Bartkowski, Lichy, Paterek - Nougawa, Horajecki, Korzonek, Gilar - Janasiewicz, Gordon oraz Furtak, Górniak, Muzurciuk.

W meczu rezerw w Stali pojawił się Kamil Janasiewicz z Igloopolu Dębica, Ukraińcy Muzurciuk i Portianko oraz juniorzy Mateusz Lichy, Damian Paterek, Dawid Górniak. Kontuzji nabawili się Daniel Furtak i Bartkowski. Do Stalowej Woli na treningi być może dojadą Marek Węgrzyn i Marcin Borowczyk ze Stali Sanok. Naszemu klubowi powinien przy sprawach transferowych pomóc fakt, że wiosną kluby pierwszej ligi będzie wspierał nowy sponsor rozgrywek, Orange, który wyłoży na drugą rundę milion złotych do podziału na wszystkie drużyny.

 

źródło ; EchoDnia

Komentarze (30)

~Krk | 2009-01-26 23:28

"Artura Rado" !, a nie "Radę". A swoją drogą: Artek zapraszamy do Stalówki

~fda | 2009-01-26 23:45

no to chyba będziemy zmuszeni zrezygnować z Niedzieli..

~Stal | 2009-01-27 00:40

Mecz AZS PWSZ OSRiR Kalisz - Stalówka
» http://www.kalisztv.pl/sport/144-mec.....

~NN | 2009-01-27 10:41

Sałek w Siarce

SAŁEK PODPISAŁ!
Wiemy już oficjalnie, że kolejnym wzmocnieniem Siarki przed rundą wiosenną jest Damian Sałek. Z naszym klubem związał się na pół roku. Ten 24-letni zawodnik może występować jako lewy obrońca lub lewy pomocnik. Przypomnijmy, że Sałek jest wychowankiem Stali Stalowa Wola i przez dwa ostatnie sezony właśnie tam występował. Miejmy nadzieję, że przyczyni się od do upragnionego awansu naszej drużyny do III ligi.

za : » http://www.siarka-tarnobrzeg.eu/


~stal | 2009-01-27 10:58

Pamiętacie taką drużynkę jak Unia Janikowo?Właśnie dzisiaj zatrzymali działacz tego klubu w związku z ustawianiem meczy w sez 2006,kiedy grali w 2 lidze razem z Nami.A pamiętacie ten wynik 1-2 w Janikowie,kiedy wygryawlaismy 1-0,a sędzi tak drukował,że dopiął swego.Hańba,okazuje się ,że ten mecz był ustawiony przeciwko Nam.Fakt po tym meczu gorąco jeszcze było w prasie z tydzień.Oliwa jednak sprawiedliwa.Piep..r zone przekupczyki!

~KOKO | 2009-01-27 11:11

Będziemy mieć wmocnienia zobaczycie :)

~akz | 2009-01-27 11:34

Kukulski właśnie jest wolny,rozwiązał umowe z Piastem.Przecież był na liście życzeń Łacha,dlaczego Go nie biorą,przecież nie musza płacić odstępnego.A ten Niedziela rzeczywiście by się przydał,bardzo dobry zawodniczek jest z Niego.

~mlody | 2009-01-27 11:36

napisze ktos cos o odnowieniu zgody z rakowem podczas wyjazdu do lecznej

~...... | 2009-01-27 11:40

Młody dzwoń na Wyspy,to Ci może powiedzą.

~SW | 2009-01-27 12:09

czy w Lublinie są już konkretniejsze wiadomości o planowanym turnieju piłkarskim charytatywnym dla Kuby Ławeckiego.

~KOKO | 2009-01-27 12:26

Władek i leśne dziadki pewnie kogoś jeszcze pozyskają do drużyny tak więc czekamy na nowych zawodników i utrzymanie się w lidze :)AVE STALÓWKA

~kibic2 | 2009-01-27 12:28

akz, a zdajesz sobie sprawę, ile miesięcznie chciałby zarabiać Kukulski, zawodnik z Ekstraklasy ???

~KOKO | 2009-01-27 12:31

A to że Stalówka dostanie 60 tyś to można dać te 5 czy 6 tyś Kukulskiemu czy innym zawodnikom:)

~kibic2 | 2009-01-27 12:36

tak akurat, podstawowy zawodnik Piasta będzie chciał mniej od Kmiecika, rezerwowego w Wiśle ?! Jeszcze nikt pieniędzy nie widział, a już rozdzielacie !

~HEJA | 2009-01-27 12:39

KUKULSKI JUTRO MA BYC NA TRENINGU :)
COS CZUJE ZE BEDZIE PIEKNA WIOSNA ;-)
BYLE JESZCZE 2-óCH W MIARE MOZLIWOSCI SCIAGNAC POMOCNIKOW KUKULSKI-SALAMI-KMIE CIK
ATAK MARZENIE :)
W POMOCY JAPONIEC NA DRUGIEJ NIEDZIELA SRODEK UWAKWE(ZOBACZYCIE ZE WROCI)TRELA NOI OBRONE MAMY :d

~stal | 2009-01-27 12:55

Po pierwsze Kukulski to nie podstawowy zawodnik Piasta.Ostatnio nawet nie łapał się do 16 meczowej,a to dlatego,że Piast ma o wiele lepszych.Natomiast w Stali przydał by się napewno,nie jest za młody,ale jego doświadczenie sie przyda.W końcu tu chodzi o obronę ligi ,a nie o ogrywanie młodych,co nie?I wcale nie musi kto wie ile zarabiać,lepszy rydz jak nic dla Niego.Dostanie piątaka i będzie zadowolony.Mam nadzieję,żę Go Władek weżmie.

~.... | 2009-01-27 12:57

Heja askąd to info,że Kukuła ma być jutro na treningu.Ktoś Ci powiedział ,czy tylko takie domysły.Fajnie by było,pamiętam jak ładował bramy dla Piasta w 2 lidze jedna za drugą.

~felipe77 | 2009-01-27 13:28

» http://www.arka.gdynia.pl/?akcja=news&id=3183
oto przyczyna nieobecności Uwakwe na zgrupowaniu Arki

~...... | 2009-01-27 13:54

Ale żeś się felipe77 obudził.Przecież wczoraj już wszyscy o tym wiedzieli,że nie miał wizy.Pisali o tym na necie.

~felipe | 2009-01-27 14:08

a to przeoczylem widzialem tylko post od kogos kto pisal o skladzie arki w meczu z arsenalem i ten ktos szydzil ze sie Uwakwe do skladu nie zalapal a ze tak powiem informacji na temat dlaczego tak bylo nie widzialem nigdzie na tym forum

~do felipe77 | 2009-01-27 14:13

W tym samym temacie sparingu Arki z Arsenalem,jeden z Naszych szydził,a pare postów w dół,koles z Arki dał ten sam news,sprawdż sobie.

~felipe | 2009-01-27 14:29

dzieks pozdrowka

~Rudi | 2009-01-27 14:34

Najlepszy jesienią snajper Odry Wodzisław Śląski - Arkadiusz Aleksander podpisał półtoraroczny kontrakt z cypryjskim zespołem AS Néa Salamís Ammochóstos.
Sądziłem że w Stali dostał oferte nie do odrzucenia..

~KOKO | 2009-01-27 14:57

Trzeba czekać aż pojawią się w Stalówce nowi gracze:)

~ZKS | 2009-01-27 15:04

Ciekawy film z meczu z ŁKS-em » http://pl.youtube.com/watch?v=VRIb5qyaT5s

~lubelak | 2009-01-27 15:14

W Lublinie nie zapadły żadne decyzje. Utknęly rozmowy z policją to raz a dwa Motor ma ostatnio inne problemy, które sa dla niego na 1 miejscu. Jesli je rozwiążą to wróca do tematu turnieju. Na razie trzeba czekać. Taki jest stan na wczoraj:) Jesli cos sie zmieni to dam znac na stronie.

~DK | 2009-01-27 16:21

Wywiad z Grzegorzem Kmiecikiem » http://www.stalstw.pl/pilka/?go=info.....

~........ | 2009-01-27 16:49

Będzie Pan mieszkał w mieście 10 razy mniejszym od Krakowa,nie przeraża to Pana?--Ale Mu palnął pytanie,czy Ci w tym Krakowie to myślą,że My żyjemy w na jakimś Zakaukaziu?

~Lump | 2009-01-27 16:54

do wyżej.......
Gdyby ten co pytał był z prawdziwego Krakowa to nie zadawał by tak głupawego pytania.
A tak to pytanie na poziomie buraka z Nowej Huty co do Krakowa ma 30 km.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Podhale Nowy Targ - Stal Stalowa Wola

Podhale Nowy Targ             Stal Stalowa Wola
2021-06-20, godz. 17:30
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II

2 : 2

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 38 28-6-4 90
2 Stal Stalowa Wola 39 22-6-11 72
3 Sokół Sieniawa 38 21-9-8 72
4 Avia Świdnik 38 20-9-9 69
5 Chełmianka Chełm 38 20-7-11 67
6 Podhale Nowy Targ 38 18-10-10 64
7 Wisłoka Dębica 38 17-11-10 62
8 KSZO Ostrowiec Św 38 19-4-15 61
9 Wólczanka W. Pełkińska 38 16-8-14 56
10 Siarka Tarnobrzeg 38 16-8-14 56
11 Cracovia II 40 15-9-16 54
12 ŁKS Łagów 38 14-9-15 51
13 Wisła Sandomierz 38 14-9-15 51
14 Lewart Lubartów 38 11-13-14 46
15 Podlasie Biała Podlaska 38 13-6-19 45
16 Orlęta Radzyń Podlaski 39 13-5-21 44
17 Stal Kraśnik 38 9-12-17 39
18 Korona II Kielce 38 11-6-21 39
19 KS Wiązownica 38 10-8-20 38
20 Jutrzenka Giebułtów 38 7-7-24 28
21 Hetman Zamość 38 3-6-29 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Chełmianka Chełm 0 km 0
Lewart Lubartów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Stal Kraśnik 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-06-20 Podhale Nowy Targ - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2552) » 1938fc (1516)
» Edek38 (1262) » Vielitz44 (1252)
» Filip kacper k. (1166) » Kamil (832)
» Fanatyk38 (803) » Rafix (768)
» Kamilosss (559) » Misio (508)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Błękitni Stargard Szcz. (0:2)
2015-06-07
Ilość zdjęć: 75
Wyświetleń: 78 077 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (1:1)
2015-05-02
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 38 457 razy
STAL - Wisła Kraków (:)
1999-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 320 razy
STAL - KSZO Ostrowiec Św (1:0)
2007-04-21
Ilość zdjęć: 57
Wyświetleń: 90 232 razy
Osób Online: 29 / Czas gen. strony: 0.01592