Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Obrońca z GKS Katowice będzie grał w Stali Stalowa Wola

Obrońca z GKS Katowice będzie grał w Stali Stalowa Wola

Daniel Treściński, 31-letni obrońca, ostatnio gracz GKS Katowice, podpisał kontrakt ze Stalą Stalowa Wola.

Jest drugim po Grzegorzu Kmieciku nowym graczem w naszym zespole. Treściński rozwiązał kontrakt z Katowicami, gdyż pierwszoligowcy mają ogromne problemy finansowe i wiosną mają grać w lidze juniorami.

Jest wychowankiem MOSiR - u Sosnowiec, a najlepiej do tej pory szło w ŁKS-ie, z którym to klubem w sezonie 1997/98 wywalczył mistrzostwo Polski.

"Stalówka” zdecydowała się na tego gracza, po kilku zaledwie treningach i jednym sparingu z Hutnikiem, gdy jasne się stało, że do naszego zespołu nie trafi Łukasz Ganowicz z Odry Opole, który wybrał lepszą ofertę z Zagłębia Lubin.

Stal bliska jest porozumienia z pomocnikiem Jagielloni Białystok, Bartłomiejem Niedzielą, ale tylko wtedy, gdy będzie mógł przejść do naszego zespołu za darmo.
 
źródło : nowiny24.pl

Komentarze (18)

~Michalinho | 2009-01-27 20:06

Witamy na pokladzie Stalowki.Mysle ze bedziesz waznym ogniwem dla naszego zespołu :)

~stal | 2009-01-27 20:07

przyda sie doswiadczona defensywa a w gieeksie obrona jest dobra

~ajsdhfajshgd | 2009-01-27 21:00

I bardzo dobrze, niech przychodza, bedzie w czym wybierac

~nothing | 2009-01-27 21:24

O jakis pozytyw wkoncu, zawsze to o 1 wiecej.Byle sie sprawdzil :)

~demon | 2009-01-27 21:52

haha dobrze kolesie do baletów Treściński i Kmiecik

~BartekSTW | 2009-01-27 21:57

czyli co koniec wzmocnien w naszej Stalowce???

~sex | 2009-01-27 22:25

wydaje mi sie ze wzmocnienia dopiero sie zaczynaja ;)

~KOKO | 2009-01-27 22:35

zaczynają się wzmocnienia jeszcze bedzie ze 3 lub 4 zawodników:)

~mario | 2009-01-27 23:43

Na wszystkich stronach piłkarskich ładnie drą z Nas łacha,że wzięliśmy tego Treścińskiego,pseud. Teresa.Każdy Nam współczuje i twierdzi,że możemy pożegnać się z 1 ligą.Ponoc to straszny przekupczyk i pijaczyna jest.W dodatku rzekomo codziennie siedziu buków i sprzdaje swoje kluby.Mam nadzieję,że nie doiem się ,że sprzedał Nasza Stalówke.W Sosnowcu ma przechlapane,,wszysc y Go tam ścigają,że sprzedał Zagłebiu jakieś mecze i w głównej mierze dlatego spadli.Jeżeli to prawda,to co ten Władek wyrabia i kogo ściąga,Kmieciu też nie lepszy,będą tworzyć zgraną parę.Szlak by to trafił.

~BartekSTW | 2009-01-28 00:32

» http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll.....


macie te swoje kolejne wzmocnienia;/....wyc hodzi na to ze to bylo drugie i ostatnie wzmocnienie;|

~zks | 2009-01-28 01:02

To jest żałosne jak płacze i żali sie na łamach prasy ojciec dyrektor Szlage.Szantażuje Nas teraz ,że przez kibiców ,przez serpentyny czy okrzyki,będą musieli zapłacić marne 1000 zl.Przecież nie tyle na Nas zarabiają,a teraz w zamian wymaga przeznaczenie 1% dla klubu.Owszem zrobimyb to,ale czy tylko klub na tym skorzysta,czy działacze też?A z tymi transferami to już gośc całkiem przegiał pałę,jest dupkiem i tyle!

~......... | 2009-01-28 01:52

Ten gość szlage jest beznadziejny.Nie ruszy sie pierdzistołek,by szukac sponsorów,tylko na jałmużnę czeka,a to kibice dadzą,a to prześlą na konto,a to mógłby grac Niedziela ale za całkowite friko od Jagielloni.A sam za Uwakwe kaśe od Arki chce ściągnąć.Tylko się gość ośmiesza i Nas kibiców w mediach.Nic nie zrobi ku temu by było lepiej,tylko wymaga i daj i daj.

~......... | 2009-01-28 02:03

Dzisiaj 22 urodziny obchodzi Adrian Bartkowiak,aktualny piłkarz Stali,a także Mario Stelmach-45 urodziny,były gracz Stali z lat 90-tych.Starsi pamiętają piękne bramki Maria dla naszeJ drużyny.Życzymy Wam wszystkiego dobrego,a Tobie Adrian byś przyczynił się walnie do utrzymania Stali w 1 lidze.Powodzenia!

~... | 2009-01-28 03:27

Wypowiedz tego buraka w EchoDnia mowi sama za siebie.
MUSIMY DZIALAC!!!!

~msc | 2009-01-28 08:58

Czy są tu jacyś pracujący kibice Stalówki czy same dzieci? Jeżeli każdy kibic przekaże 1 % swojego podatku dla klubu to będzie poważny zastrzyk gotówki. To nic nie kosztuje wystarczy wypełnić odpowiednią rubrykę w PIT.

~felipe | 2009-01-28 10:23

procent mialem dac na schronisko dla zwierzat ale pewnie dam na Stalowke tylko nie wiem czy warto co sie z tymi groszami stanie no ale pal szesc milosc jest slepa.a tak w innej kwesti na ta chwile ze Stalowki odeszlo 5 chlopa Uwakwe Adamczyk Walat Sałek i z takich a nie innych przyczyn Ławecki.Jesli Kuba jest na umowie o prace to po ok 30 dniach dokladnie nie pamietam pensje bedzie mu wypłacał zus a nie pracodawca. 4 pozostale wakaty sa wolne. wiec co?czyli mamy budzet na ta runde mniejszy niz na poprzednia?jesli 5 odeszlo to niech 5 dojdzie chyba ze taktyka jest inna pewnie Kmieciu bierze tyle co Sałek z Adamczykiem razem wzieci a Teresa( oby to nie byla mega wtopa, wypowiadaja sie o nim chlopaki jak o ostatnim leszczu bez honoru) tyle co Walat z Laweckim.wiec powiedzmy dwoch solidnych za 4 zapchajdziury oprocz Laweckiego ale 13 osobowym skladem to my za dlugo nie pogramy.a jeszcze z innej beczki ciekawe jak kibice beda reagowali na Trele ktory opowiada o \\\\\\\"dziw nych\\\\\\\" meczach Stali ze strozami z niewolnika nie ma pracownika a on chcial odejsc z niego jest tez lepszy numer i handlarz wiec co do jego gry na 100% mozliwosci w rundzie wiosennej tez mam watpliowsci. to tyle moich spostrzezen:) pozdrawiam z Krk

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1953) » 1938fc (1277)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1044) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:1)
2014-08-27
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 14 974 razy
STAL - Flota Świnoujście (1:0)
2009-04-04
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 50 582 razy
STAL - Wisła Płock (2:0)
2008-05-03
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 30 291 razy
STAL - Raków Częstochowa (3:1)
2014-11-29
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 33 220 razy
Osób Online: 29 / Czas gen. strony: 0.0183