Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Z dużej chmury mały deszcz..

Z dużej chmury mały deszcz..

Siarka Tarnobrzeg - STAL STALOWA WOLA 0 : 0.
Na meczu w Tarnobrzegu pojawiło się nas około 130 dwoma autokarami. Rozwieszamy flagi i prowadzimy dobry jak na tę liczbę doping co niestety nie pomaga naszym piłkarzom w odniesieniu zwycięstwa.
Zdjęcia z meczu tutaj.
Więcej o meczu później..

Komentarze (28)

~richie | 2004-03-27 16:19

kiedy bedzie dzialalo forum??

~! | 2004-03-27 17:01

Jestem zawiedziony tak niską liczbą fanów Stalówki !!!! Powiem wiecej , powinniśmy sie wstydzić!!!

~max | 2004-03-27 17:40

Jak można wygrać jak sie nie oddaje żadniego strzału na bramkę . A gra powinna odbywać sie według jakiś wczesniej wytrenowanych zagrań a nie kopnij i biegnij.l oni wogóle trenują !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????

~flex | 2004-03-27 17:46

rzeczywiscie dalismy dupy... ale siara pokazała jakimi są wiesniakami ciągle klnąc pod adresem Stałówki... wies to wies... :/:/

~lolo | 2004-03-27 17:51

"co was tak mało stalowa co was tak mało"moim zdaniem wielki wstyd z waszej strony ale to wasz problem czyżby jakiś kryzysik??????tak trzymać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~***** | 2004-03-27 17:59

lolo idioto ...ilu was było w Stalowej ...a to że nas było mało spowodowane było ...wtajemniczeni wiedzą ...H.W.D.P.

~Kryzysik | 2004-03-27 18:06

Kryzysik to wy bedziecie mieli w najblizszym czasie.
Tyle w tym temacie.
STW '38 Forever

~tylko Siarka | 2004-03-27 18:50

no napewno nas było więcej w Stalowej niż Was w Tarnobrzegu!! ale to szczegół

~tomeks | 2004-03-27 18:52

nas tak mało bo kurwa mialo jechac 4 autokary a pojechało ... 2 :| troche ludzi pojechało do Tych na mecz Rakowa !! a i nie było nas 130 !!

~ | 2004-03-27 19:03

Wyjazd dosyć udany, prowadziliśmy dobry doping jak na tyle osób, ale na motor musi przyjść więcej osób... Pozdro dla Rakowa i Resovii

~BarTess | 2004-03-27 19:04

miałem sie nie wypowiadac ale to co tu czytam ze strony Siary to poprostu zenada
Po I nie od dzis wiadomo ze traktuhemy was jak powietrze i poprostu kazdemu sie juz znudziły wyjazdy na TBG
Po II nie jednokrotnie zjawialismy sie w liczbie kilkakrotnie iwkszej niz wy przez całe swoje wyjazdy do stalówki
a po III pokazaliscie jakimi jestescie wiesniakami cały mecz na nas bluzgajac, chcieliscie sie przed dziadkami popisac ze "jebiecie" Stalówke a kazdy kumaty wie jaka jest sytuacja........
a po IV olewka :)

~tomeks | 2004-03-27 19:20

czego nie wchodzą fotki z meczu z siarką ?? :>

~michal | 2004-03-27 19:31

no własnie tez czkam na fotki z meczu

~SIARKA TARNOBRZEG | 2004-03-27 19:33

OJJJJ....ZASKOCZYLISCIE!!!!!...STALOWCY DALISCIE DUPY ZRO PREZENTACJI Z WASZEJ STRONY ....CO WAS TAK MAŁO!!!

~SIARKOWCY | 2004-03-27 19:38

OPRAWA MECZU WA SIE PODOBAŁA ??? ZAJEBISTA!!! NAJLEPSZA!!! OPADŁY WAM SZCZĘKI SIARA NAJLEPSZA JEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A WY----ZERKO CWANIACZKI SIARA SIARA WAS JEBAŁA!!! HEHEHEHEHE SIARA RADZI

~wierny | 2004-03-27 19:46

stalowcy to drogie zdjecie siarki to chyba w przerwie robiliscie dobre śupy hehe niema słów.

~łoś super gówno | 2004-03-27 20:08

jaka jest stronka siarki ??? albo jakieś inne stronki gdzie będzie można obejrzeć fotki z tego meczu??

~ | 2004-03-27 20:25

Jaki był wynik Hutnik- Resovia?

~tomeks | 2004-03-27 20:46

Mecz Resovii odwołany z powodu złego stanu boiska Hutnika !!

~ | 2004-03-27 20:48

można sie jeszcze załapać na tą legitymacje

~Stalowa Wola | 2004-03-27 21:40

Stalówka dała totalnie dupy.... żenada... Z takim składem ciężko mówić o wygrywaniu meczy... A oprawa meczu? zaj... gratulacje za pomysł...

~eloo | 2004-03-28 00:20

Bar Tess człowieku jesteś poprostu smieszny tym co napisałeś.każdy by sie uśmiał.prze macie paczke wesołych wieśniaków.was do tbg przyjezdza zawsze 300 hehehhe.idz dziecko powiedz mamie niech zmieni ci pampersa.lepiej zrobisz.pozdro dla wszystkich fanów siarki

~wacek z moskali | 2004-03-28 01:01

to dzis kurwa mecz byl , wiela przyjechalo ze stolowki

~ŻENADA | 2004-03-28 04:14

jestescie smieszni! wrzucliscie foto które było robione w czasie przerwy.. lol niebawem na naszej stronie zdiecia godne uwagi ... nara

~ | 2004-03-28 08:35

Po huj Wy się przejmujecie tymi frajerami z siarki, każdy wie jaka jest sytuacja na podkarpaciu więc ignorujcie ich komentarze, jak jacyś napinacze internetowi nie mają co robić to niech sobie piszą ...

~Rapid | 2004-03-28 08:52

Dzięki chłopaki za liczne przybycie na mecz Rakowa z Tychami...Raków Stalówka, zawsze razem!

~nieznany | 2004-03-28 09:20

60 osób dobrej bandy stalówki na meczu gks tychy - raków czestochowa ekipa typowo chuliganska !!!

~=w=a=r=i=o=r= | 2004-03-29 14:19

Szkoda slow Stalowka dala dupy Nie chcecie to nie jezdzcie do tbg nikt wam nie kaze ale nie pierdolcie glupot ze my was wyzywamy Przypomnijcie sobie jak bylo rok temu u nas sami pierwsi zaczeliscie bluzgi wiec nie sciemniajcie i nie zaslaniajcie sie wyjazdem na Rakow

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2426) » 1938fc (1497)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1233)
» Filip kacper k. (1127) » Kamil (789)
» Fanatyk38 (789) » Rafix (768)
» Kamilosss (557) » Acer (486)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Olimpia Zambrów (0:0)
2014-04-19
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 32 023 razy
STAL - GKS Bełchatów (:)
1998-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 263 razy
STAL - KSZO Ostrowiec Św (1:0)
2007-04-21
Ilość zdjęć: 57
Wyświetleń: 85 682 razy
STAL - Podbeskidzie BB (1:2)
2008-09-27
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 56 673 razy
Osób Online: 49 / Czas gen. strony: 0.01402