Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Z dużej chmury mały deszcz..

Z dużej chmury mały deszcz..

Siarka Tarnobrzeg - STAL STALOWA WOLA 0 : 0.
Na meczu w Tarnobrzegu pojawiło się nas około 130 dwoma autokarami. Rozwieszamy flagi i prowadzimy dobry jak na tę liczbę doping co niestety nie pomaga naszym piłkarzom w odniesieniu zwycięstwa.
Zdjęcia z meczu tutaj.
Więcej o meczu później..

Komentarze (28)

~richie | 2004-03-27 16:19

kiedy bedzie dzialalo forum??

~! | 2004-03-27 17:01

Jestem zawiedziony tak niską liczbą fanów Stalówki !!!! Powiem wiecej , powinniśmy sie wstydzić!!!

~max | 2004-03-27 17:40

Jak można wygrać jak sie nie oddaje żadniego strzału na bramkę . A gra powinna odbywać sie według jakiś wczesniej wytrenowanych zagrań a nie kopnij i biegnij.l oni wogóle trenują !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????

~flex | 2004-03-27 17:46

rzeczywiscie dalismy dupy... ale siara pokazała jakimi są wiesniakami ciągle klnąc pod adresem Stałówki... wies to wies... :/:/

~lolo | 2004-03-27 17:51

"co was tak mało stalowa co was tak mało"moim zdaniem wielki wstyd z waszej strony ale to wasz problem czyżby jakiś kryzysik??????tak trzymać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~***** | 2004-03-27 17:59

lolo idioto ...ilu was było w Stalowej ...a to że nas było mało spowodowane było ...wtajemniczeni wiedzą ...H.W.D.P.

~Kryzysik | 2004-03-27 18:06

Kryzysik to wy bedziecie mieli w najblizszym czasie.
Tyle w tym temacie.
STW '38 Forever

~tylko Siarka | 2004-03-27 18:50

no napewno nas było więcej w Stalowej niż Was w Tarnobrzegu!! ale to szczegół

~tomeks | 2004-03-27 18:52

nas tak mało bo kurwa mialo jechac 4 autokary a pojechało ... 2 :| troche ludzi pojechało do Tych na mecz Rakowa !! a i nie było nas 130 !!

~ | 2004-03-27 19:03

Wyjazd dosyć udany, prowadziliśmy dobry doping jak na tyle osób, ale na motor musi przyjść więcej osób... Pozdro dla Rakowa i Resovii

~BarTess | 2004-03-27 19:04

miałem sie nie wypowiadac ale to co tu czytam ze strony Siary to poprostu zenada
Po I nie od dzis wiadomo ze traktuhemy was jak powietrze i poprostu kazdemu sie juz znudziły wyjazdy na TBG
Po II nie jednokrotnie zjawialismy sie w liczbie kilkakrotnie iwkszej niz wy przez całe swoje wyjazdy do stalówki
a po III pokazaliscie jakimi jestescie wiesniakami cały mecz na nas bluzgajac, chcieliscie sie przed dziadkami popisac ze "jebiecie" Stalówke a kazdy kumaty wie jaka jest sytuacja........
a po IV olewka :)

~tomeks | 2004-03-27 19:20

czego nie wchodzą fotki z meczu z siarką ?? :>

~michal | 2004-03-27 19:31

no własnie tez czkam na fotki z meczu

~SIARKA TARNOBRZEG | 2004-03-27 19:33

OJJJJ....ZASKOCZYLISCIE!!!!!...STALOWCY DALISCIE DUPY ZRO PREZENTACJI Z WASZEJ STRONY ....CO WAS TAK MAŁO!!!

~SIARKOWCY | 2004-03-27 19:38

OPRAWA MECZU WA SIE PODOBAŁA ??? ZAJEBISTA!!! NAJLEPSZA!!! OPADŁY WAM SZCZĘKI SIARA NAJLEPSZA JEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A WY----ZERKO CWANIACZKI SIARA SIARA WAS JEBAŁA!!! HEHEHEHEHE SIARA RADZI

~wierny | 2004-03-27 19:46

stalowcy to drogie zdjecie siarki to chyba w przerwie robiliscie dobre śupy hehe niema słów.

~łoś super gówno | 2004-03-27 20:08

jaka jest stronka siarki ??? albo jakieś inne stronki gdzie będzie można obejrzeć fotki z tego meczu??

~ | 2004-03-27 20:25

Jaki był wynik Hutnik- Resovia?

~tomeks | 2004-03-27 20:46

Mecz Resovii odwołany z powodu złego stanu boiska Hutnika !!

~ | 2004-03-27 20:48

można sie jeszcze załapać na tą legitymacje

~Stalowa Wola | 2004-03-27 21:40

Stalówka dała totalnie dupy.... żenada... Z takim składem ciężko mówić o wygrywaniu meczy... A oprawa meczu? zaj... gratulacje za pomysł...

~eloo | 2004-03-28 00:20

Bar Tess człowieku jesteś poprostu smieszny tym co napisałeś.każdy by sie uśmiał.prze macie paczke wesołych wieśniaków.was do tbg przyjezdza zawsze 300 hehehhe.idz dziecko powiedz mamie niech zmieni ci pampersa.lepiej zrobisz.pozdro dla wszystkich fanów siarki

~wacek z moskali | 2004-03-28 01:01

to dzis kurwa mecz byl , wiela przyjechalo ze stolowki

~ŻENADA | 2004-03-28 04:14

jestescie smieszni! wrzucliscie foto które było robione w czasie przerwy.. lol niebawem na naszej stronie zdiecia godne uwagi ... nara

~ | 2004-03-28 08:35

Po huj Wy się przejmujecie tymi frajerami z siarki, każdy wie jaka jest sytuacja na podkarpaciu więc ignorujcie ich komentarze, jak jacyś napinacze internetowi nie mają co robić to niech sobie piszą ...

~Rapid | 2004-03-28 08:52

Dzięki chłopaki za liczne przybycie na mecz Rakowa z Tychami...Raków Stalówka, zawsze razem!

~nieznany | 2004-03-28 09:20

60 osób dobrej bandy stalówki na meczu gks tychy - raków czestochowa ekipa typowo chuliganska !!!

~=w=a=r=i=o=r= | 2004-03-29 14:19

Szkoda slow Stalowka dala dupy Nie chcecie to nie jezdzcie do tbg nikt wam nie kaze ale nie pierdolcie glupot ze my was wyzywamy Przypomnijcie sobie jak bylo rok temu u nas sami pierwsi zaczeliscie bluzgi wiec nie sciemniajcie i nie zaslaniajcie sie wyjazdem na Rakow

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1883) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1186) » Vielitz44 (1114)
» Filip kacper k. (998) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (629)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Górnik Wałbrzych - STAL (1:3)
2015-04-11
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 1 096 razy
Błękitni Stargard Szcz. - STAL (1:3)
2014-11-15
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 20 743 razy
STAL - Odra Opole (2:1)
2008-07-26
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 25 289 razy
Piast Gliwice - STAL (4:1)
2007-04-27
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 26 679 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.02455