Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Bartkowiak, Krawiec i Piszczek wracają do gry.

Bartkowiak, Krawiec i Piszczek wracają do gry.

Dobre wieści z obozu pierwszoligowego zespołu piłkarzy Stali Stalowa Wola. Do składu na piątkowy mecz z Zagłębiem w Lubinie wraca po kontuzji defensywny pomocnik Adrian Bartkowiak.

Podstawowy gracz "Stalówki” w rundzie jesiennej leczył ciężki uraz, nie zagrał na inaugurację wiosny z Koroną Kielce, ale już wrócił do treningów i pracuje na pełnych obrotach. Na mecz z Zagłębiem wracają także po pauzie za kartki Tadeusz Krawiec i Bartłomiej Piszczek. Trener Władysław Łach nie będzie miał jeszcze do dyspozycji z powodu kontuzji Jonasza Jeżewskiego, wielką stratą dla stalowowolskiej drużyny będzie też brak w Lubinie Konrada Cebuli, który musi pauzować za kartki. Nasz zespół na mecz z Zagłębiem wyjeżdża już w czwartek.

"Stalowcy” wiosną grają z logo Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie na koszulkach, bo marszałek Podkarpacia Zygmunt Cholewiński obiecał drużynie specjalną premię, jeżeli zespół utrzyma się w pierwszej lidze.

Komentarze (47)

Wie-300 | 2009-03-26 07:44

to już wiadomo skąd to logo "podkarpackie". a swoją drogą urzędnikom w województwie bardziej zależy na piłce w stalowej niż naszym we własnym mieście

Zuch | 2009-03-26 07:45

Bardzo dobre wieści. Wywieźć jakieś punkty z Lubina-bezcenne.

Lubelak | 2009-03-26 08:59

taka ciekawostka nie związana z meczem:


Skomplikowana sytuacja panuje na stadionie Motoru. Wczoraj rano płyta boiska przy Al. Zygmuntowskich była pokryta grubą, 20-centymetrową warstwą śniegu. – Trudno mi powiedzieć, kiedy weźmiemy się za odśnieżanie, na zewnątrz cały czas sypie. Gdy przestanie, będziemy mądrzejsi – mówił wczesnym rankiem Marek Sadowski, wiceprezes klubu. – Tak czy inaczej, samo się to nie roztopi, a jak roztopi, to będzie breja. Do tego dopuścić nie możemy. Musimy jak najszybciej zgarnąć śnieg, a potem mam nadzieję, że słońce załatwi resztę – dodał Sadowski.

Wczesnym popołudniem w klubie byli już bogatsi o wspomnianą przez wiceprezesa wiedzę. Przestało padać i opracowano szybki plan działania. – W ramach jutrzejszego porannego treningu zawodnicy wezmą prawdopodobnie łopaty w garść i rozpoczną odgarnianie śniegu – zapowiedział Mirosław Kosowski, drugi trener Motoru.

Ultrastal | 2009-03-26 09:11

I dlatego uważam, że jak już coś u nas na stadione beda robic to pierwszą sprawą jest murawa. Trybuna od Hutniczej ma byc w tym miejscu gdzie jest teraz, nie mają zamiaru jej przesuwac dlatego możliwe sa prace na płycie boiska.
Niestety kosmici, od których zależą prace na stadionie myślą inaczej. Najpierw przebudować stadion a dopiero później ewentualnie zabrać się za oświetlenie i samo boisko. Żebysmy się nie obudzili z ręką w nocniku gdy lesne dziadki z Miodowej zmieną wymagania co do gry w 1 lidze.

Ultrastal | 2009-03-26 09:12

A co do meczu to szkoda tych kartek Cebuli. On ładnie ciąnął gre. Pocieszmy się faktem, że wykasował sobie już konto kartkowe.

Bajor | 2009-03-26 11:04

Tszy bramki stszelom w tym dwie nasi :)))

Mystery69 | 2009-03-26 11:06

Co do meczu panowie to raczej trudno się łudzić. 3 punkty niestety zostaną na Dolnym Śląsku. Zagłębie to najlepsza drużyna tej ligi bez dwóch zdań. PO ostatniej porażce na własne życzenie z Widzewem, Lubinianie będą chcieli szybko odbić sobie te punkty. Moim zdaniem padnie wynik 2:0.
A co do meczów w kosza. to Zarząd podejmuje ''świetne'' decyzje ustalając ceny biletów po 10 zł. dla wszystkich. Naprawdę straszny inteligent tam pracuje. Niech się spodziewa pełnej hali...

Adm.t. | 2009-03-26 11:21

Mystery69 - jeśli masz takie podejście do meczu to gratuluję. Lepiej siedź w domu, bo lepiej od razu skazywać SWOJĄ drużynę na porażkę.. W każdym spotkaniu walczy się o zwycięstwo i mam nadzieję, że piłkarze sprawią kolejną niespodziankę i wygrają po raz drugi w tym sezonie z Zagłębiem, tym razem na ich stadionie...

Kamil | 2009-03-26 11:30

Ja uważam, że można tam liczyć na remis. Już nie przesadzaj kolego, że Zagłębie to taki nie wiadomo jaki mocarz. Można ich ograć spokojnie.

Mystery69 | 2009-03-26 11:36

Ok zobaczymy w piątek po meczu. Pzdr

Johny | 2009-03-26 12:40

To nie jest ekstraklasa w Niemczech, czy Anglii, a Zagłębie to nie Bayern, czy Manchester.... Każdy może wygrać z każdym!!! Gdyby wiara w sukces miałaby być w piłkarzach taka jak kolegi powyżej, to lepiej w ogóle nie turlać się przez pół Polski! Na tym polega wiara w sukces.

Stachu | 2009-03-26 14:16

Ja uzważam, że stać nas na remis i bardzo bym się cieszył z tego wyniku raczej. Ty Mystery już nie płacz, że bilety po 10 zł. To nie jest straszna kwota. A może mieli ustalić bilety po 5 zeta tak jak w ciemnogrodzie?

Koko | 2009-03-26 14:44

Jutro będzie wielki dzień w Stalowowolskim sporcie wygrana koszykarzy i piłkarzy ale ci co nie pojadą do Lubina to o 18:00 wszyscy na hale i robimy doping musimy zagłuszyć Krosno ale część z naszych co jedzie do Lubina będzie dopingować piłkarzy tak więc do jutra :)Ave Stalówka

Bajor | 2009-03-26 15:21

nierozumiem czegos tu albo sie jest kibolem pilkarzy albo koszkaszy

Volzerex | 2009-03-26 15:24

Siemka, oczywiście jadę na Zagłębie jutro ale mam pytanie, potrzebowałbym kontaktu z osobą która to organizuje jakąś ogarniętą, bo mam sprawę taką pewną że parę osób chciałoby się dołączyć w trasie ;) Prosiłbym o kontakt GG:305820. Pozdrawiam albo Priv ;)

Marlo | 2009-03-26 15:27

Co Ty pieprzysz,w większości każdy jest kibicem Stalowki,nie ma żadnych podziałów,tylko idioci tak myslą.Jutro jade do Lubina zdzierać gardło dla Naszych chłopaków,a w sobotę na halę wspomóc koszykarzy w meczu z Krosnem.W 80% fanatyków kibicuje obu sekcjom i daj sobie juz spokój z taką gaadką.

Fanatyk | 2009-03-26 15:36

Jest ktoś kto wyjeżdża później ze STW na mecz do Lubina a ma miejsca w samochodzie ? jak coś proszę o namiary i ile miejsc ;)

Fan16 | 2009-03-26 15:55

Bajor jestes kolejny dla ciebie druzyna pilkazy jest inna od koszykarzy ale przeciez obydwie to stalowka jak kibicuje sie pilkarzom to i koszykarzom a oni graja o ekstraklase

Stachu | 2009-03-26 16:10

To ten kolś co nas przekręsił w Janikowie: » http://www2.90minut.pl/news/88/news880180.html

Esende | 2009-03-26 16:47

nie koniecznie nie każdy lubi kosza np. ja czy on

Stalker1337 | 2009-03-26 17:20

No to bez Cebuli bedzie ciezko ale mam nadzieje ze nie mam racji :))
JEDZIEMY!!!!!

Smakosz | 2009-03-26 17:47

k..wa godzina wyjazdu jest o 8.00 czy o 7.30 bo na forum pisza ze o 7.30

Marlo | 2009-03-26 17:47

To to super ilość Nas się szykuje do Lubina,choć mogło by byc jeszcze lepiej.Kto nie jedzie ten z policji,hej.Niech żałują!

Piotrek1938 | 2009-03-26 18:41

chiałbym kupic jakis gadzet STALÓWKI jeslki ktos moze to niech da znac na gg3044494 chodzi mi o bluzy kurtki itp.

Ssw1938 | 2009-03-26 18:55

» http://www.promovista.pl/catalog/
mozesz sobie ogladnac

Bartekstw | 2009-03-26 19:16

» http://www.sportowefakty.pl/pilka/20.....


smieszne to wszystko w tym Lublinie:D przed meczem z nami lezal tam snieg i musieli odwolac mecz, teraz sytuacja podobna, ale za wszelka cene odbedzie sie mecz z Jastrzebiem hehehe:D chyba kibice Jastrzebia sie nie wybieraja :D

AVE STALOWKA!

Zks_fan | 2009-03-26 20:25

W tym lublinie to banda kretynów i nic więcej. Zamiast wyłożyć boisko jakąś folia co by murawa nie zamokła całkowicie to na dzień przed meczem myślą, że odgarną będzie cacy.

Bajor | 2009-03-26 20:43

lepiej zeby namioty rozlozyli takie co u nas ruskie i polaki rozkaldaja co sobote na hali

boze co za ludzie

Marlo | 2009-03-26 22:03

Dobra Panowie,zakręcamy juz flaszki i kładziemy sie spać,bo wczesnie rano trzeba wstać i jechac na wyjazd,dopingowac Nasza Staloweczkę.Nier pic już,bo rano zaspicie,a wiem,ze super liczba się szykuje.Pokażemy jutro,co to Stalówka,co to ZKS!

Liber | 2009-03-26 22:06

CO OZNACZAŁ TRANSPARENT ( TRZYMAJCIE SIĘ MACIEK I JAJO ) ILE GŁÓW JEDZIE NA ZAGŁĘBIE ?

Marlo | 2009-03-26 22:08

Tego tutaj się nie dowiesz,przyjdż na zbiorkę ,będziesz wiedział.Zanim dojedziemy na miejsce,to już na wszystkich ogólnopolskich stronach się ponapinacie.

Stalker1337 | 2009-03-26 22:10

No dokladnie, powoli kladziemy sie spac. Do zobaczenia jutro na zbiorce!!

STALOWKA THE FIRM

Kacper0 | 2009-03-26 22:23

niestety jestem w krk, ale trzymam kciuki za STALÓWECZKE! Jedzie ktoś z LJA na mecz?????????? ;>

Bilo72 | 2009-03-26 22:42

Witam wszystkich.Pamietam jak 12 marca 1988 Stalowka przegrala 1-0 w Lubinie.Byl to pierwszy mecz rundy wiosennej podczas debiutu naszego klubu w 1 lidze.Wybralismy sie na ten wyjazd pociagiem ze Stalowej Woli do Wroclawia,potem przesiadka do Legnicy i jeszcze jedna w Legnicy do Lubina. Bylo nas okolo 15 osob o ile dobrze pamietam.Pozdro dla starej wiary.

P!otrek | 2009-03-26 23:43

do Kacper.


Co z tego, że jesteś w Krakowie ? odezwij się jeśli zdążysz do mnie na forum.

Kacper0 | 2009-03-27 00:45

jak jest opcja to ja z checią pojade

P!otrek | 2009-03-27 06:27

No to jedziemy ;)

Stalowowolanin | 2009-03-27 06:47

kto z roznych przyczyn nie moze jechac na mecz do Lubina to niech przyjdzie dzis na kosza godz 18 trzeba wesprzec chlopakow glosnym dopingiem

Koko | 2009-03-27 07:33

Do Stalowolanin już się nie moge doczekać godz 18:00 i wszyscy jedziemy z głośnym dopingiem Stalówka kosz ...... po meczu będziemy trzymać kciuki za piłkarzy :)Dwie sekcje jeden klub AVE STALÓWKA

Młoda wiara | 2009-03-27 07:55

na widzewie wszyscy obowiazkowo w tych koszulkach lub w innych zielonych!

Miesiac do meczu wiec nie mowic ze nie bylo jak kupic!

Miesiac na kupno zielonej koszulki!

Młoda wiara | 2009-03-27 07:59

najlepiej te orzecha nowe zielone Stal Stalowa Wola.

Nie da sie wstawic linku bo niby spam...

California | 2009-03-27 08:48

Widzial ktoś ile osób pojechało ?
Pozdrowienia dla tych co pojechali i dla tych co nie mogli

Siwy | 2009-03-27 09:04

Ja widziałem ale nie powiem.

Quba | 2009-03-27 09:26

"...W Zagłębiu nie zagrają kontuzjowani: Michał Stasiak, Wojciech Kędziora i Grzegorz Bartczak. Zawieszony za czerwoną kartkę jest Costa. Pod znakiem zapytania stoją występy: Mateusza Bartczaka oraz Michała Golińskiego. Obaj nie zagrali w minioną niedzielę przeciwko Widzewowi Łódź. Do podstawowego składu powinien wrócić Ilijan Micanski..."

Może być ciekawie...

Adam | 2009-03-27 09:31

Mystery nie wiem czy oglądałeś ten mecz ale Widzew był lepszy i Zagłębie nie przegrało na własne życzenie. Zagłębie nie jest takie mocne ponieważ jest dużo zawodników kontuzjowanych do tego jeszcze lewy obrońca nie pogra 2 mecze za czerwoną kartke . Murowanym kandydatem do awansu jest Widzew, a reszta to wielka nie wiadoma . Nasi zawodnicy zawsze grają o 3 punkty i nie ważne czy grają z Odrą O. czy Zagłębiem.

Tomeks | 2009-03-27 11:16

Uwaga: Kto nie pojechał do Lubina ten obowiązkowo dzisiaj o 18 stawia się w naszej hali i dopinguje naszych koszykarzy (trybuna A, za kamerami). Ja sam wielkim fanem kosza nie jestem ale życzę chłopakom awansu bo po pierwsze należy się on naszemu miastu (z racji koszykarskich tradycji) a po drugie jest szansa na pozyskanie sponsora który dofinansuje sekcję kosza a wtedy Wodex mógłby więcej kasy wrzucić na piłeczkę. Poza tym z Krosnem trzeba wygrać bo w koncu Stal ZKS Południa Panem Jest !!!!!!!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-10-24, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 15 12-2-1 38
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 14 9-2-3 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
7 Avia Świdnik 14 7-3-4 24
8 Siarka Tarnobrzeg 14 6-3-5 21
9 Podhale Nowy Targ 13 6-3-4 21
10 KSZO Ostrowiec Św 14 6-1-7 19
11 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
12 Wisłoka Dębica 14 4-4-6 16
13 Lewart Lubartów 14 3-6-5 15
14 Cracovia II 14 4-3-7 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 13 3-3-7 12
20 KS Wiązownica 13 2-2-9 8
21 Hetman Zamość 14 0-4-10 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1876) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1178) » Vielitz44 (1111)
» Filip kacper k. (984) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (626)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Motor Lublin (2:1)
2008-08-06
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 169 658 razy
STAL - Hetman Zamość (3:1)
2002-09-14
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 7 897 razy
Flota Świnoujście - STAL (1:0)
2008-08-23
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 11 201 razy
STAL - Wisła Płock (2:0)
2008-05-03
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 29 684 razy
Osób Online: 15 / Czas gen. strony: 0.02331