Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Moto Lublin - STAL - 15 kwietnia na godz.16:00 - ZAPISY na wyjazd

Moto Lublin - STAL - 15 kwietnia na godz.16:00 - ZAPISY na wyjazd

Mecz rozpoczyna się o godz. 16:00.

Zbiórka tam gdzie zawsze o godz: 11:00 (wyjazd najpóżniej o godz:12:00).
Koszt to: 25 zł + bilet na mecz (10zł).

Zapisy sa pod adresem: www.stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/

 

Na ten wyjazd obowiązuje nowa lista. Osoby, które poprzednio się zapisały  muszą to zrobić ponownie !

 

Komentarze (24)

Stalowiak1938 | 2009-04-3 10:13

czyli trzeba zapisywac się od nowa? czy tamta lista co była robiona na pierwszy termin nadal jest aktualna i teraz mozna sie dopisac??

Tomeks | 2009-04-3 10:14

To może by tak ogarnąć temat zielonych koszulek, przydałyby się i na Motor i na Widzew i na derby Rzeszowa, fajnie byśmy się prezentowali.

Kekson | 2009-04-3 10:47

Poprzednik wspomnial o derbach Rzeszowa.Panowie ŁKS na te derby robi megamobilke jak na wlasny wyjazd,bedzie ich bardzo duzo,mowi sie o liczbie powyzej 500 osob.Moze i my pownnismy sie zmobilizowac w ten dzien i wspomoc ziomkow konkretna liczba rzedu przynajmniej 300?Wydaje mi sie ze to niezly pomysl,tym bardziej ze mamy wolny termin w tym dniu.Proponuje przykleic temat derbow na glownej stronie!!!

Tomasz | 2009-04-3 11:05

POLSKA - San Marino - doping I połowa (01.04.09 r.) [HD]
» http://www.youtube.com/watch?v=678RF3tfVTs

POLSKA - San Marino - doping II połowa (01.04.09 r.) [HD]
» http://www.youtube.com/watch?v=TwohB9OVK5I

Kibic | 2009-04-3 12:07

Jak ktos ma jakies filmiki lub jakies fajne zdjecia z naszego sektora to niech wrzuci:) A my dalej swoje .......:)))

Mld1938 | 2009-04-3 13:42

Stalowiak tamta lista jest już nie ważna.

19seed38 | 2009-04-3 14:18

nauczcie sie czytac a nie zadajcie glupie pytania!

a teraz krecimy ziomkow i jedziemy !!

AVE STALOWKA!

Marlo | 2009-04-3 15:05

Tomek Andrzejewski po meczu w Krośnie:"Kibice Stali są najlepsi w całej Polsce,to są naprawdę goście,zawsze pomagaja Nam w ciężkich momentach,życzę sobie dalej takich wspaniałych kibiców"Te 2 zdania mówią za wszystko,Nasi sportowcy,którzy graja dla Naszego klubu doceniają Nasze wyjazdy,często męczarnie,doping i super atmosferę,którą stwarzmy na meczach.Tak właśnie było w Lubinie i w Krośnie.Nie popadajmy jednak w hura optymizm,tylko dajmy z siebie jeszcze więcej,jeszczemożna wiele rzeczy udoskonalić,choćby NMasz doping na meczu piłki,bo to co byłó na Koronie,to była katastrofa.Mam nadzieję,ze jutro na młynie znajdą się tylko te osoby,które chcą dopingować Naszych chłopaków,la Ci co mają zamiar palić szlugi i robić zdjęcia komórką ,lub wysyłac sms-y,niech idą sobie do dziadków na krytą.W Lubinie daliśmy radę,to i u siebie tez damy ,mniej bo mniej,ale wzyscy soilidnie.Jak mają takie Janusze,którzy wogóle nie śpiewają,tylko oglądają mecz jechać na Motór,to lepiej niech sobie siąda z pikinikami z motoru na ich zakrytej trybunce,tam posiedzą i docenią to,jaki zaszczyt moze spotkać każdego ,kto kibicuje Stalówce,by mógł zasiąść na młynie zielono-czarnych.Rad zę to sobie przemyśleć tym osobom,których się tyczy ten problem.Jutro wszyscy na młyn i jedziemy z piz..dy od 1 minuty,doping ma byc lepszy niż na Koronie,nie oszczędzamy gardeł,tylko śpiewamy na maxa,kto podpadnie,bo będzie symulował śpiew,ten zmieni już ten sektor na inny na wieki!

Śródmieście | 2009-04-3 15:19

Osoby z osiedla Śródmieście chcący jechać na wyjazd będą musiały przejść SELEKCJĘ ! Żaden zaćpany gnój nie pojedzie po to żeby się lansować, a później spinać jaki to on nie jest kibic !

Tyle !

Bad boy | 2009-04-3 15:31

to na srodmiesciu same cpuny??

Johny | 2009-04-3 19:05

Jutro meczz, który ustawi dolną część tabeli. Jak wygramy, to będziemy w dobrej sytuacji i psychicznie piłkarze poczują się silni, a następny przecież Motor..... Dlatego WSZYSCY W BARWACH NA SEKTOR! Pogoda super, wyniki super, dlatego jedziemy z dopingiem. Zróbmy święto na Hutniczej!!!

Szajba | 2009-04-3 20:10

Resovia - Stal Rzeszów 26 kwietnia, 11:00

mozna jechac !! :D

Adm.t. | 2009-04-3 20:47

Bad boy - nie napinaj się. Jeśli mają selekcję ich sprawa. Faktem jest, że na wyjazdy nie jedzie się pić tylko dopingować. Co innego powrót. Ale wszystko z umiarem..

Czeslaw52 | 2009-04-3 21:47

WSZYSCY NA MOTOR!!!!POKAZMY JAK BARDZO NAM ZALEZY NA NASZEJ STALOWCE!!MAM NADZIEJE ZE POJEDZIE NAS PONAD 1000!!!!

Gumis161 | 2009-04-3 22:06

nom pasowalo by zeby pojechalo bynajmniej z 1000 tys.... szkoda ze nie w niedziele jest meczyk tylko w srode... bo szkola praca itp i nie kazdy bedzie mogl;/ ja jade na 100% pzdr tylko Stalowka

Marlo | 2009-04-3 22:28

Człowieku jaka szkoła jaka praca.Prezcież juz od 3 tygodni wiadome było kiedy gramy z Moturem.Jak ktos chce to te sprawy dawno by sobie pozałatwiał.Tak jak z Lubinem,mecz w piątek i każdy kto miał jechać -pojechał i nikt się głupio nie tłumaczył,że praca czy szkoła.I to wyjazd był sześciokrotnie dłuższy,niż teraz do zasranego Lublina.Prawdziwi kibice pojadą,a czas wolny na ten dzień już dawno sobie załatwili,tylko zawsze te marudy Janusze coś wiecznie maja do powiedzenia,nie mam słów.Wyjazd rzecz święta i tego dnia nic nie jest ważniejszego,pamięta j Gumisiu!

Quba | 2009-04-3 22:40

Johny następny po flocie jest dolcan a nie motor i tak samo ważny dla układu tabeli...

Norbi | 2009-04-4 13:09

Przez jakie miasta bedziemy jechac do lublina??? dla mnie bardzo wazne,bo nie bede mogl z stw

Fan! | 2009-04-4 13:32

Powiedz jakie miasto Cię interesuje, a może ktoś odpisze czy będzie tamtędy czy nie. To nie jest gościu temat na neta. Zostaw telefon do siebie a nie tak pytasz.

Jp1938 | 2009-04-5 11:01

napewno bedziemy jechali przez Nisko,Janow Lubelski itd...

Jp1938 | 2009-04-5 11:01

napewno bedziemy jechali przez Nisko,Janow Lubelski itd...

Omek8 | 2009-04-5 21:29

Wszyscy na MOTOR !!!! i nie pisac pierdoł typu praca szkoła termin meczu był znany juz dawno a to najwazniejszy wyjazd w tym sezonie !!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:30
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ

2 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
4 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
5 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
6 Stal Stalowa Wola 19 11-2-6 35
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 19 8-4-7 28
11 ŁKS Łagów 19 8-4-7 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 19 6-2-11 20
15 Stal Kraśnik 19 5-4-10 19
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 18 4-3-11 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-11-29 ŁKS Łagów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1941) » 1938fc (1266)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1132)
» Filip kacper k. (1035) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (645)
» Kamilosss (538) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Warta Poznań (0:0)
2008-11-15
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 22 655 razy
Resovia Rzeszów - STAL (1:1)
2012-10-13
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 42 835 razy
STAL - ROW 1964 Rybnik (0:0)
2015-10-03
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 20 231 razy
Pogoń Staszów - STAL (1:2)
2002-03-30
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 920 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.02015