Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Dolcan Ząbki - Stal Stalowa Wola 2:0(0:0)

Dolcan Ząbki - Stal Stalowa Wola 2:0(0:0)

Niestety piłkarze Stali Stalowa Wola przegrali wyjazdowe spotkanie z Dolcanem Ząbki 2:0(0:0). Pierwszą bramkę strzelił w 87 minucie spotkania Artur Jędrzejczyk wykorzystując zamieszanie pod bramką Stalowców i głową z bliskiej odległości pokonał Tomasza Wietechę. Wynik ustalił w 2 minucie doliczonego czasu gry Dariusz Papierz który wykorzystał niefrasobliwość podłamanej stratą bramki obrony Stali i pięknym uderzeniem zza pola karnego dobił Stalówkę. Tym samym nie udało się zrewanżować drużynie Dolcanu za porażkę z jesieni kiedy to piłkarze Stalówki przegrali u siebie 1:2. Również została przerwana dobra passa(2 zwycięstwa i remis) i zawodnicy Stali po raz pierwszy w tym roku schodzą z boiska pokonani.  Szkoda straconych punktów tym bardziej, że z przebiegu spotkania piłkarze Stalówki nie byli wcale gorsi i wydaje się, że remis byłby sprawiedliwym wynikiem.. jednak w piłce liczą się bramki a te strzelali piłkarze Dolcanu i 3 punkty zostają w Ząbkach. Po tym spotkaniu Stal zajmuje 13 miejsce w tabelii z 26 punktami na koncie.

 

Dolcan Ząbki 2:0 Stal Stalowa Wola

Artur Jędrzejczyk 87, Dariusz Papierz 90+2

sędziował: Marcin Szrek (Kielce).

widzów: 450 (w tym około 30 kibiców Stalówki).

 


Stal wystąpiła w składzie :

Tomasz Wietecha - Jaromir Wieprzęć, Jacek Maciorowski, Daniel Treściński, Krystian Lebioda - Paweł Szwajdych, Paulius Paknys, Kamil Karcz(88' Abel Salami), Krzysztof Trela - Konrad Cebula, Paweł Wasilewski(70' Grzegorz Kmiecik).

Komentarze (29)

Marlo | 2009-04-11 17:43

No zajebiście nie ma co,z takimi leszczami przegrać,teraz tylko modlic się,żeby nie powtórzyła się piękna seria porażek z jesieni.W Lublinie czas na rewanż!

Lukik223 | 2009-04-11 17:47

marlo czekaj na komentarze do ciebie...

Adm.t. | 2009-04-11 17:50

widzę, znowu się zaczyna.. :/

przegrali jedno spotkanie i już jakieś czarne scenariusze!

WSZYSCY NA MOTOR!!

Bartt1938 | 2009-04-11 17:56

h... z winikami , Stalowa jesteśmy z wami !!!

aa Marlo to juz jakies ale ;/ nie zawsze sie wygrywa ;>

Quick1986 | 2009-04-11 18:03

Komentarzyk dla tych co piszą 'czarne scenariusze'dla Stalówki. Gdyby Nasi mieli takiego sponsora jak Dolcan,dokładając do tego Naszych Kibiców i aktualny skład drużyny napewno bylibysmy w czołówce I ligi.Motywacja na Stalówke.Biorę urlop specjalnie na ten mecz,mam nadzieje ze wielu zrobi podobnie. Stalowa Nigdy nie spadnie!!!

Mystery69 | 2009-04-11 18:43

do Marlo: Dolcan Ząbki to nie są wcale leszcze, choc to drużyna bez kibiców a takich nie powinno być w 1 lidze. Dolcan w tej rundzie gra niezłą piłkę i ma całkiem ciekawy skład. Szkoda tylko, że nie udało się dowiezć remisu bo byłoby dobrze. No cóż nie zawsze się wygrywa Pzdr

Slim1938 | 2009-04-11 18:49

nic się nie stało STALÓWKA nic się nie stało spokojnie za to w środe bedą 3 pkt :)

Daro | 2009-04-11 19:01

Dolcan na wiosnę gra bardzo dobrze.

Kto pisze, że przegraliśmy z "leszczami" itp, nie ma kompletnego pojęcia o pierwszoligowej piłce.

Dolcan na wiosnę przegrał tylko z Widzewem (do 83 minuty wygrywał ! )

Owszem, może to jest wioska i klub bez kibiców ale nie znaczy to, że mają słabą drużynę.

Nie ma co rozpamiętywać. W środę wygrywamy i będzie dobrze.

Stalówek | 2009-04-11 19:05

Dolcan to bardzo solidny zespół.patrzac po relacji z meczu tez mieliśmy sytuacje.boli to ze remis uciekł Nma w ostatniej chwili...cieszy swietna gra Cebuli.w środe bedzie dobrze.

Zuch | 2009-04-11 19:37

Szkoda tego punktu. Remis byłby bardziej sprawiedliwy. Nie ma co płakać. W środe arcyważny mecz. Wygrać w Lublinie i wszystko będzie ok.

Misio | 2009-04-11 20:11

i jeszcze dobił nas Siarkowiec...(Papież )

Stachu | 2009-04-11 20:22

Powiem tak. Szkoda bardzo tej porażki, choć byłem przekonany, że skończy się remisem. Może brak koncentracji, może brak sił, nie wiem. Jednak nie ma co załamywać rąk. Cóż, przecierz nie jest powiedziane, że nasi będą tylko wygrywać. W środę nie liczy się nic oprócz wygranej. Będzie dobrze.

Elo320 | 2009-04-11 20:33

Przegldalem nk i znalezlem
» http://nasza-klasa.pl/profile/20905831 profil rudnika zaczyna sie cos tam dziać xD

Dziadek | 2009-04-11 20:57

gosci 26

Cyc-u | 2009-04-11 21:07

Do Ząbek różnymi środkami transportu dotarło 23 fanów Stalówki. Miejscowi tworzą młynek 50-60 osobowy i dobrze dopingują. Nasz doping biorąc pod uwagę liczbę można określić jako niezły.
Tyle na gorąco
STALÓWKA ON TOUR!

Stalovy | 2009-04-11 21:46

Co do meczu: wynik remisowy po 1 połowie jak najbardziej sprawiedliwy , w 2 Stalówka zaczeła mieć przewage, przejeła inicjatywe i wydawało się, że bramka dla nas to tylko kwestią czasu. Niestety brakowało u nas ostatniego podania i przejęcia ciężaru gry na siebie przez któregoś z piłkarzy, no ale co nie udało się nam udało się gospodarzom. Było 1-0 dla Dolcanu, wtedy na boisko wszedł Papierz i strzelił bramkę na 2-0 i było wiadomo,że w tym meczu już nic nie osiągniemy.

Co do samego wyjazdu to był całkiem ciekawy.


Pozdro dla tych co byli,

a jeszcze jedno : niezły ubaw był z "hymnu" tudzież piosenki klubowej Dolcanu w hardcorowym wydaniu ......

Rojab | 2009-04-11 21:59

trasa w dwie strony spokojna bez przygod

Marco | 2009-04-11 22:05

Właśnie wróciłem z meczu i ten kto był przyzna mi racje że to co ten sędzia wyprawiał to była jakaś jedna wielka pomyłka gwizdał jak na zawołanie zarówno dla Stalówki jak i Dolcanu widzą jakieś faule których nie było itp. ale za to nie zauważył że przy pierwszej bramce dla gospodarzy piłka wyszła już za linie końcową ;/
Ogólnie z przebiegu gry (jak mówili nawet miejscowi) Stalówka lepsza ale co z tego skoro nie ma kto akcji wykończyć tak żeby piłka trafiła chociaż w światło bramki jak np. strzał Treli no ale nie ma co się załamywać , gramy dalej :) Ogólnie doping Dolcanu jak na ich liczbę przyzwoity tylko mają dość skromny repertuar ale lepsze to niż nic.... Pozdro dla wszystkich którzy byli oficjalnie i nie oficjalnie :)

Tomase | 2009-04-11 22:41

Fanatyk | 2009-04-11 23:41

Dobra trudno się mówi z Motorem wygramy ! Więc szykować się na wyjazd rundy, sroda jak sroda ale musi być nas tam co najmniej 500 osób !!

kręcić ludzi !!!!!!

Wierny stali | 2009-04-12 00:26

nic się nie stało sport to sport raz się wygrywa raz się przegrywa na to nie ma reguły stal grała w tej rundzie bez straty gola ale każda passa kiedyś się kończy musimy strzela gole bo obrona nie zawsze da rade grac bez straty gola pozdrawiam wiernych i prawdziwych kibiców stalówki wszyscy jazda na motor

Z krytej | 2009-04-12 07:44

czy nasza pozycja w tabeli nie powinna być 12 przecież mamy lepszy stosunek bramkowy od gks;u i jeden mecz zaległy:)

Bad boy | 2009-04-12 08:11

» http://www.youtube.com/watch?v=Z7cO7.....

tam to sie nikt nieobija !!


a i jeszcze jedno jak przejezdzalem dzis samochodem kolo szpitala sie transparent troche rozwalil do osob srodmiescia poprawcie to

Bad boy | 2009-04-12 09:03

mecz chyba jest 15 a nie 16 wezcie to zmienice

Daro | 2009-04-12 10:13

Do "z krytej":

Liczy się mecz bezpośredni, a my z GieKSą na jesień przegraliśmy 1:0, dlatego wyprzedzają nas w tabeli.

Lasowiak | 2009-04-12 11:13

No nic, szkoda 1pktu, po za tym Dolcan by się od nas w tabeli nie oddalił ;/ Z tego, co można wyczytać na necie, można pomyśleć, że zwycięstwo było blisko.
No ale nic, teraz musimy wygrać z Motorem! ;d
Nic się nie stało... ;)

Lasowiak | 2009-04-12 11:25

osobiście liczę, że Łach da teraz szansę Mazyczukowi, bo Kmiecik nic nie pokazuje... ;)

Fan! | 2009-04-12 17:57

Pytanie najpierw co z Ukraińcem się dzieje ? Na ławce go nie ma ... pozdrawiam.

Leksykoon | 2009-04-12 18:37

Witam. Male sprostowanie, widzow na meczu bylo ok. 1 tysiaca. W młynie gospodarzy, bylo 130 osob ;)
Mecz niezly. Kibice Stalowki pokazali sie z dobrej strony :)

Pozdrowienia z Ząbek ! :)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Avia Świdnik - Stal Stalowa Wola

Avia Świdnik             Stal Stalowa Wola
2021-08-08, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 40 30-6-4 96
2 Stal Stalowa Wola 40 22-7-11 73
3 Sokół Sieniawa 40 21-10-9 73
4 Chełmianka Chełm 40 22-7-11 73
5 Avia Świdnik 40 20-10-10 70
6 Wisłoka Dębica 40 19-11-10 68
7 Podhale Nowy Targ 40 18-11-11 65
8 Wólczanka W. Pełkińska 40 18-8-14 62
9 KSZO Ostrowiec Św 40 19-5-16 62
10 Siarka Tarnobrzeg 40 17-8-15 59
11 Cracovia II 40 15-9-16 54
12 Wisła Sandomierz 40 15-9-16 54
13 ŁKS Łagów 40 14-10-16 52
14 Podlasie Biała Podlaska 40 14-6-20 48
15 Orlęta Radzyń Podlaski 40 14-5-21 47
16 Lewart Lubartów 40 11-13-16 46
17 KS Wiązownica 40 12-8-20 44
18 Stal Kraśnik 40 10-12-18 42
19 Korona II Kielce 40 12-6-22 42
20 Jutrzenka Giebułtów 40 7-7-26 28
21 Hetman Zamość 40 3-6-31 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-08-08 Avia Świdnik - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2764) » 1938fc (1547)
» Edek38 (1262) » Vielitz44 (1258)
» Filip kacper k. (1195) » Fanatyk38 (859)
» Kamil (835) » Rafix (768)
» Kamilosss (585) » Misio (524)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Motor Lublin - STAL (3:1)
2004-08-27
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 26 869 razy
KSZO Ostrowiec Św - STAL (1:0)
2006-09-08
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 48 531 razy
GKS Tychy - STAL (2:0)
2016-04-02
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 9 100 razy
Miedź Legnica - STAL (3:2)
2006-09-23
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 21 277 razy
Osób Online: 45 / Czas gen. strony: 0.0152