Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Generalna próba dopingu i nagłośnienia przed meczem z Widzewem Łódz

Generalna próba dopingu i nagłośnienia przed meczem z Widzewem Łódz

W piątek 24 kwietnia na stadionie o godz.18 odbędzie się próba dopingu wraz z nowym nagłośnieniem które już zostało zakupione.

 
 
Zapraszamy wszystkich co chcą „potrenować „ śpiew i doping , w sobotę w dzień meczu z Widzewem  Łódz wszyscy obowiązkowo przychodzimy na mecz już na na godz. 15.00 każdy ma mieć szalik klubowy 
( będzie to przestrzegane- brak szalika spowoduje „wyproszenie „ z sektora ) a od godz. 16 ruszamy z bardzo głośnym i równym dopingiem dla „Stalówki” .
 
 
Wszyscy Ci którzy siedzą na krzesełkach i na trybunie krytej zachęcamy do głośnego dopingu z nami –dopingu – który ma przynieść „Stalówce „ zwycięstwo.
 
 
 
 
 
Pamiętaj !
 
 
24 .04  stadion  godz.18.00 – generalna próba dopingu z nagłośnieniem
25. 04  stadion  godz. 15.00 - zbiórka na sektorze wraz z szalikiem

Komentarze (33)

Ssw1938 | 2009-04-22 09:44

12 października – powstanie miasta Stalowa Wola, jednego z najmłodszych miast w Polsce, oraz klubu sportowego ZKS Stal Stalowa Wola - do niektorych ktorzy ostatni pytali o dzien powstania naszego klubu

Alleluja | 2009-04-22 09:49

mam daw miejsca na mecz stalowki z krakowa przyjazd i wyjazd w sobote :) ktos chetny?

Operator | 2009-04-22 10:04

Bardzo dobry pomysł z tym treningiem :)

Tylko STAL

"STOP kibice NET"

Operator | 2009-04-22 10:09

I proponował bym do naszego spiewnika na WIDZEWIE dołączyc
» http://www.youtube.com/watch?v=58tHewmIJY8

tylko STAL

Tomasz | 2009-04-22 11:34



Matusiak jednak nie zagra w Stalowej Woli

Wtorek, 21 kwietnia 2009, godz. 13:34

Kontuzja Radosława Matusiaka okazała się poważniejsza, niż się wydawało. We wtorek piłkarz przeszedł badanie USG, które wykazało silne stłuczenie mięśnia. To bolesny uraz, który praktycznie przekreśla szanse na występ tego zawodnika w sobotnim meczu ze Stalą Stalowa Wola. Przypomnijmy, że w tym spotkaniu nie będzie grał także pauzujący za kartki Przemysław Oziębała. To oznacza, że Pawłowi Janasowi z napastników zostali tylko Marcin Robak i młody Robert Kowalczyk.

Tymczasem przygotowujący się do sobotniego meczu widzewiacy na wtorek mają zaplanowane dwa treningi. Jeden jest już za nimi. O godz. 10 ćwiczyli na bocznym boisku, podzieleni na dwie grupy. Jedna doskonaliła wykańczanie sytuacji podbramkowych. W tym samym czasie pozostali piłkarze mieli ćwiczenia siłowe.


Tomasz An drzejewski


Bad boy | 2009-04-22 14:15

w sobote jedziemy do stalowej woli na bardzo ciekawy pod wzgledem kibicowskim mecz ze Stalą. Fani Stali Stalowa Wola w zeszlej rundzie przyjechali do Łodzi w liczbie prawie 800 osób. Co prawda na mecz weszli tylko nie liczni, jednak liczba ta jest bardzo imponująca... Wyjazdy w rejony Podkarpacia zdarzają się bardzo zadko, więc to powinno byc kolejnym motywującym czynnikiem by w najblizsza sobote pojechac za naszą drużyną. Fani Stalowej Woli przyjaźnia się z Resowią - zgodą naszych sąsiadek z ŁKS oraz z nie lubianym również Rakowem Częstochowa. Więc panowie tym razem nie jedziemy na piknikową wyprawe, tylko na mecz z wrogą nam ekipą. Dlatego też prosimy abyście powalczyli tym razem z choroba alkoholową, którą patrząc na wyjazdowe mecze jak i spotkania u siebie wielu z kibiców niestety ma. Bilety już w sprzedaży, o godzinie zbiórki poinformujemy jak zostanie ustalona.

Skssw | 2009-04-22 14:46

PILNE!!! 4-5 miejsc wolnych na wyjazd do Łęcznej. Czekamy na parkingu na przeciw dworca PKS.
tel.: 510 814 279

Bad boy | 2009-04-22 14:57

a zadarmo??

Skssw | 2009-04-22 15:12

Za darmo to wiesz co można dostać...

Judge09 | 2009-04-22 15:39

Się dzieje! ;-D

Spartajezowe | 2009-04-22 16:45

Wyjściowy skład:
Górnik Łęczna: Wierzchowski - Radwański, Karwan, Nikitović, Głowacki - Bartoszewicz, Bazler, Witkowski - Stachyra, Nakoulma, Nazaruk.
Stal Stalowa Wola: Wierzgacz - Lebioda, Treściński, Bartkowiak, Wieprzęć - Cebula, Trela, Uwakwe, Piszczek, Karcz - Kmiecik.


A Salami sobie posiedzi....
To chyba jakaś zbytnia faworyzacja Kmiecika...;/

Ssw1938 | 2009-04-22 16:49

Salami pauzuje za zolte kartki ci co nie wiedza :)

Krakus | 2009-04-22 16:50

Salami pauzuje za kartki a Kmiecik nie jest taki slaby. Tylko krtytykujecie a popatrzcie jak go kryja... Jest najbardziej pilnowanym pilkarzem przez rywali, dzieki czemu Cebula ma wiecej miejsca.
Myslenie nie boli, naprawde!

Spartajezowe | 2009-04-22 16:50

Dzieki no cóż może Kmiecik pokaze wreszcie cos ciekawego ,ale duzo bedzie zależec od sedziego czy bedzie gwizdał faule na nim.]

Ssw1938 | 2009-04-22 16:55

Na ławce gości usiedli: Furtak, Paknys, Maciorowski, Krawiec, Jeżewski, Szwajdych oraz Wasilewski.

oby Balon byl na Widzew gotowy

Mystery69 | 2009-04-22 17:01

Staszek na bramce. nono to się będzie działo pod bramką STW

Zielono-czarny | 2009-04-22 17:06

Staszek nie jest wcale zly, tylko ze Balon jest najlepszy to jak moze grac czesciej... tylko kiedy nasz kapitan jest kontuzjowany :/

Frostee | 2009-04-22 17:17

» http://www.radio.lublin.pl/index.php?site=radio_online Łączą sie dosyć często Polecam

Kacper0 | 2009-04-22 17:17

na leliwie na zywo ;]

Frostee | 2009-04-22 17:18

Nastepne wejście na antene 17:30 !!!

Spartajezowe | 2009-04-22 17:51

jak słychac w relacji to kmiecik sie przewraca za kazdym razem gdy jakąś akcje juz skombinujemy i....;///

Liber | 2009-04-22 17:51

ile naszych jest w łęcznej !!???

Persjan85 | 2009-04-22 18:11

około 230

jeden autokar popsuty w drodze

Maciekstw | 2009-04-22 20:42

Jeśli ktoś chciałby się zabrać w sobotę na mecz z Widzewem z Krakowa to proszę o kontakt na priv.

Alleluja | 2009-04-22 23:57

maciekstw nie wiem jak do ciebie napisac na priv , powiedz wiec napisz mi tu kiedy wyjezdzasz kiedy wracasz ,jakie koszta podrozy i ile masz miejsc.
licze na szybka odpowiedz
pozdro

Bulwers | 2009-04-23 08:44

ty spartajezowe sprawdza sie doskonale to ze krowa ktora duzo muczy malo mleka daje :)

Alleluja | 2009-04-23 11:48

jak napisac do jakiegoz uzytkownika prywatna wiadomosc?

Mx310user | 2009-04-23 12:36

fajna sprawa jakby "pipi" cały stadion skakał i spiewał :)

Maciekstw | 2009-04-23 12:46

Alleluja zostaw tu swoje gg lub komórkę to się odezwę wieczorem. Pozdro

Alleluja | 2009-04-23 14:27

2695983

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wólczanka W. Pełkińska

Stal Stalowa Wola             Wólczanka W. Pełkińska
2021-10-30, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

KSZO Ostrowiec Św - Stal Stalowa Wola

KSZO Ostrowiec Św             Stal Stalowa Wola

0 : 1

    
Hudzik 71

Sędzia: Michał Ficiński
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 14 8-3-3 27
2 Cracovia II 14 8-3-3 27
3 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
4 Podhale Nowy Targ 14 7-4-3 25
5 Chełmianka Chełm 14 7-3-4 24
6 Orlęta Radzyń Podlaski 14 6-5-3 23
7 ŁKS Łagów 14 7-2-5 23
8 Unia Tarnów 14 5-6-3 21
9 Avia Świdnik 14 6-2-6 20
10 Korona Rzeszów 14 5-5-4 20
11 Wisłoka Dębica 14 5-4-5 19
12 Czarni Połaniec 14 5-4-5 19
13 KSZO Ostrowiec Św 14 4-5-5 17
14 Sokół Sieniawa 14 4-3-7 15
15 Podlasie Biała Podlaska 14 1-9-4 12
16 Wisła Sandomierz 14 3-2-9 11
17 Tomasovia 14 1-5-8 8
18 Wólczanka W. Pełkińska 14 1-3-10 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3100) » 1938fc (1572)
» Vielitz44 (1309) » Filip kacper k. (1274)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (920)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Kamilosss (622) » Misio (617)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Górnik Łęczna (4:0)
2008-09-06
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 35 156 razy
STAL - Pelikan Łowicz (1:1)
2011-03-19
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 37 463 razy
Ruch Chorzów - STAL (2:0)
2006-10-20
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 12 092 razy
STAL - Motor Lublin (2:1)
2010-11-13
Ilość zdjęć: 43
Wyświetleń: 187 776 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.01239